کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
نه نمی آد
من پدرم همین کارو کرد و برنده هم شد و ویزا م گرفت!!!!
case number:2010AS00021xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June--2009
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: JUNE--2009
تاریخ کارنت شدن کیس:june2010
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:july7
تاریخ دریافت کلیرنس::23 aguestBig Grin (کشت همه رو تا اومدBig Grin )
خوبه آبجی؟

تشکر کنندگان: behy_b
سلام دوستان
سایز عکس هایی که بعد از برنده شدن باید بفرستیم چند در چند هست؟Wink
3در 4 یا 6در 4 یا ؟
شماره کیس : 2012AS000000XX
تاریخ روئت قبولی در سایت: 2011-5-1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت وبزا: در همان روز مصاحبه
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تشکر کنندگان:
کلاً تو تمام مراحل (از شرکت در لاتاری تا مصاحبه و گرفتن گرین کارت و ...) باید از عکس استاندارد پاسپورت در آمریکا استفاده کنید که همین مشخصات عکس لاتاری را دارد. یعنی عکس چاپ شده باید 2X2 اینچ (یا 5x5 سانتی متر) و عکس دیجیتال باید 600x600 پیکسل باشد. واضحه که اگر همین عکس دیجیتال رو به صورت 300dpi پرینت کنید، 2x2 اینچ خواهد شد.
تشکر کنندگان: rayan.s
یه سوال
من از یکی از دوستانم پرسیدم عکس لاتاری چه جوری باید باشه اون به من گفت برو عکاسی بگو برای گذارنامه میخوام که این عکسی که ازت میگیرن همون مشخصات عکس لاتاری رو داره به نظر شما حرفش درسته؟
تشکر کنندگان:
مشخصات عکس پاسپورت ایران با آمریکا فرق داره. تو ایران عکس 6x4 (یعنی کادر مستطیل) می خوان در صورتی که تو لاتاری و پاسپورت آمریکا عکس 5x5 (یعنی کادر مربع) می خوان.
تشکر کنندگان: OMID_R ، hussein
دوستان آیا عکس با کروات مشکلی نداره؟؟
اگر با دوربین موبایل با کیفیت بندازم خوبه؟؟تو خونه و جلوی یک دیوار سفید (5 مگاپیکسل hd )؟؟؟
آخه حوصله و وقت عکاسی رو ندارم
و اینکه عکسی که میگیرم مطمینم حجمش بیشتر از 240 میشه.چی کارش کنم ؟ کیفیت رو پایین باید بیارم؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-04 ساعت 17:11)gt3333 نوشته:  دوستان آیا عکس با کروات مشکلی نداره؟؟
اگر با دوربین موبایل با کیفیت بندازم خوبه؟؟تو خونه و جلوی یک دیوار سفید (5 مگاپیکسل hd )؟؟؟
آخه حوصله و وقت عکاسی رو ندارم
و اینکه عکسی که میگیرم مطمینم حجمش بیشتر از 240 میشه.چی کارش کنم ؟ کیفیت رو پایین باید بیارم؟

ضمن تشکر از بابک عزیز این تــاپــیــک رو بخونید مشکلتون حل میشه
تشکر کنندگان: Linspire ، Lamborghini ، gt3333
تو اون تاپیک هیچ صحبتی از کروات و... نشده و اینکه گفته با دوربین موبایل نگیرید حتی بهترین یعنی این واقعا صحت داره؟
تشکر کنندگان:
تو یکی از وبلاگ ها نوشته بود سالانه 2 میلیون نفر به خاطر استاندارد نبودن عکسشون تو قرعه کشی شرکت داده نمیشن.مگه یکی از شرایط ثبت نام استاندارد بودن عکس نیست؟پس اینا چطوری ثبت نام کردن؟
راستی اگه واسه امسال خود سایت عکس رو تایید کرد خیالم راحت باشه دیگه؟یعنی بعدش مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
داشتن یا نداشتن کراوات یک مورد شخصی است و اصلاً شامل شرایط عکس لاتاری نیست. استفاده نکردن از موبایل هم به این دلیله که لنز مورد استفاده همه موبایل ها واید هستش. لنز واید هم باعث دفرمه شدن صورت میشه. یعنی بینی تون برجسته تر و چشم ها تون کوچک تر از حالت طبیعی میشه.

خیلی هم به ابزار اتوماتیک تأیید عکس در خود سایت لاتاری اعتماد نکنید. این ابزار فقط رزلوشن و بک گراند سفید رو چک می کنه و کاری به شرایط خود سوژه نداره. پارسال من عکس یک گل رو بهش دادم و تأیید کرد! ببینیم امسال پیشرفت کرده یا نه؟
تشکر کنندگان: OMID_R ، gt3333
سلام. میخواستم بپرسم اگه عکسمون مشخصات لازم رو نداشته باشه . بعد توسایت خودش میگه که عکس مشکل داره یا مشکل نداره؟و اینکه اگه مشکل داشته باشه دیگه نمیتونیم ثبت نام کنیم یا میشه اصلاحش کرد؟ ممنون میشم جواب بدید...
تشکر کنندگان:

اگه بهر دلیل به طورمثال عکس ثبت نامت رد بشه بهت خبر میدند یا نه ؟

تشکر کنندگان:
یه سوال فنی. کسایی که عینکی هستن باید تو عکس عینک داشته باشن یا نه؟
من رفتم عکاسی گفت نه نمیخواد بردار عینکت. Big Grin
تشکر کنندگان:
حالا ما که گوشمون هچوقت تو عکس نميوفته چيکار کنيم ؟

ما چه گناهي کرديم که گوشمون بيرون نزده آخه ؟
تشکر کنندگان:
نقل قول:حالا ما که گوشمون هچوقت تو عکس نميوفته چيکار کنيم ؟

ما چه گناهي کرديم که گوشمون بيرون نزده آخه ؟

منظور اصلی از این که میگه هر دو گوش باید تو عکس معلوم باشه، جهت قرار گرفتن سر هستش به طوری که هر دو گوش (یا موقعیت اون ها) تو عکس دیده بشه. گوش ممکنه به علت کوچکی یا پوشیده شدن توسط موهای بلند یا حجاب دیده نشه و این قطعاً ایرادی نخواهد داشت. توی راهنمای اصلی عکس لاتاری هم می بینید که عکس چند تا از خانم ها طوری هستش که گوششون توسط مو پوشانده شده و هیچ اشکالی هم بر اون وارد نکرده.

نقل قول:یه سوال فنی. کسایی که عینکی هستن باید تو عکس عینک داشته باشن یا نه؟
من رفتم عکاسی گفت نه نمیخواد بردار عینکت.

به نظر من در صورتی که به طور دائمی از عینک استفاده می کنید با همان عینک هم عکس بگیرید چون شما با عینکتان شناخته میشید و جزء چهره شما محسوب میشه. استفاده از عینک آفتابی یا عینک هایی به صورت موقتی استفاده میشه نادرست هستش. باز هم مثال می زنم از نمونه عکس های راهنمای اصلی که یکی از نمونه ها عینک داره و ایرادی هم بر اون وارد نکرده.

نقل قول:سلام. میخواستم بپرسم اگه عکسمون مشخصات لازم رو نداشته باشه . بعد توسایت خودش میگه که عکس مشکل داره یا مشکل نداره؟و اینکه اگه مشکل داشته باشه دیگه نمیتونیم ثبت نام کنیم یا میشه اصلاحش کرد؟

نقل قول:اگه بهر دلیل به طورمثال عکس ثبت نامت رد بشه بهت خبر میدند یا نه ؟

نه. فقط قبل از ثبت نام ابزاری برای چک نهایی عکس وجود داره که حتماً ازش استفاده کنید ولی بدانید که همه مشخصات مورد درخواست عکس رو چک نمی کنه.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان