کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2010-09-23 ساعت 21:39)mosafergharbi نوشته:  سلام. من دانشجوی ترم آخر کاردانی هستم. من باید کدوم گزینه رو بزنم؟ دیپلمم از هنرستان گرفتم
بطور کلی اگر تا لحظه ثبت نام هنوز فارغ التحصیل نشدی باید مدرک قبلی رو بنویسی یا گزینه ای که مربوط به گذراندن چند واحد دانشگاهی از مدرک فعلیت باشه
تشکر کنندگان: Ramkal
دوستان منم مبتدی ثبت نام هستم و دارم کل پستهای 2012 رو میخونم اما خدایی چقدر سوال تکراری میپرسید ؟ جان من یک جستجو بزنید یا اول بخونید بعد اگه جواب نگرفتید بپرسید.
آقا یک قانون کلی مدرکی که الان توی خونتون هست و اصله باید بزنی که خیالت راحت باشه فردا میتونی ارائه بدید. هنوز نفهمیدید این مملکت صاحب نداره ممکنه فردا بگن دیگه مدرک نمیدیم که جوانها نتونند برن فرنگ!!!
من فکر کنم دیپلم با دکتری فرقی نکنه!!

یک سوال داشتم . چون هنوز فرم نیامده و ممکنه تغییر داشته باشه میپرسم اگه کسی 2تا مدرک متفاوت لیسانس داشته باشه میتونه هر دورو وارد کنه؟
اصلا جایی داره و ضرورت داره>؟
آیا نجات دهنده ای هست؟
تشکر کنندگان: lorecance
(2010-09-25 ساعت 01:23)alireza_hsi نوشته:  دوستان منم مبتدی ثبت نام هستم و دارم کل پستهای 2012 رو میخونم اما خدایی چقدر سوال تکراری میپرسید ؟ جان من یک جستجو بزنید یا اول بخونید بعد اگه جواب نگرفتید بپرسید.
آقا یک قانون کلی مدرکی که الان توی خونتون هست و اصله باید بزنی که خیالت راحت باشه فردا میتونی ارائه بدید. هنوز نفهمیدید این مملکت صاحب نداره ممکنه فردا بگن دیگه مدرک نمیدیم که جوانها نتونند برن فرنگ!!!
من فکر کنم دیپلم با دکتری فرقی نکنه!!

یک سوال داشتم . چون هنوز فرم نیامده و ممکنه تغییر داشته باشه میپرسم اگه کسی 2تا مدرک متفاوت لیسانس داشته باشه میتونه هر دورو وارد کنه؟
اصلا جایی داره و ضرورت داره>؟

موقع ثبت نام که امکانش نیست ولی بعد ثبت نام و قبولی در فرمها باید حتما" قید کنید. امیدوارم یکی نیاد بگه اگه من که دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس و ... دارم چی باید بزنم؟Tongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: alireza_hsi ، Ramkal
عزیزان سوال مربوط به مدرک تحصیلی و جواب KCC بسیار واضح و روشنه.
میگه باید وضعیت روز رو ملاک بگیرید که یکی از حالتهای زیر خواهد بود:
( منظور از روز هم یعنی بطور مثال اگه روز ثبت نام دانشجوی ترم آخر لیسانسم هستی نباید بزنی لیسانس )

WHAT IS THE HIGHEST LEVEL OF EDUCATION YOU HAVE ACHIEVED, AS OF TODAY? You must indicate which one of the following represents your own highest level of educational achievement: (1) Primary school only, (2) High school, no degree, (3) High school degree, (4) Vocational school, (5) Some university courses, (6) University degree, (7) Some graduate level courses, (8) Master degree, (9) Some doctorate level courses, and (10) Doctorate degree
عزیزان روز ثبت نام شرایط روز ثبت نام رو در نظر بگیرید حتی اگر قرار فردای روز پایان ثبت نام (4 نوامبر ) لیسانس بگیرید گزینه 5 رو بزنید نه گزینه 6 رو. OMID-R عزیز میزان سطح تحصیل رو در ارسال 27 همین تایپیک ترجمه کرده ولی من میگم کسی که میخواد بره آمریکا و نتونه این متن رو ترجمه کنه ( به غیر از دوستان سرمایه دار ) بیخیال شرکت در لاتاری بشه چون : هم از اینجا رونده هم از اونجا مونده میشه.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: OMID_R ، alireza_hsi ، Ramkal
(2010-09-17 ساعت 12:52)hamed2010 نوشته:  
(2010-09-17 ساعت 11:54)cky نوشته:  iSaeid بدون ترجمش رو که قبول نمی کنن که ! بعدم شما اگه اگه اگه برنده بشی ممکنه یک سال شایدم دو سال دیگه مصاحبتون بشه ! امیدوار باشین به برنده شدن ولی اول برنده بشین حالا تا بعد ! برای الان هم اگه فکر میکنین دوسال دیگه کارشناسیتون تموم میشه همون لیسانس بزنین اگه نه مدرک کاردانی یا همون فوق دیپلم رو بزنین
(2010-09-17 ساعت 01:40)hamed2010 نوشته:  انصراف از تحصیل رو باید some university courses زد یا دیپلم؟ به این خاطر میگم که به دانشجوی انصرافی که مدرک معادل فوق دیپلم نتونه بگیره همون دیپلم رو بهش میدن (البته اونم به زور !!)
دیپلم فکر کنم بهتر باشه ... مدرک تحصیلی تاثیری در شانس قبولی نداره اما به نظر میاد دیپلم گزینه راحت تر و بهتری باشه
من ازین جهت میگم که اگه برنده بشم و روز مصاحبه یه دفه آفیسر از یه جایی در بیاره بگه شما که دانشگاه درس خوندی اعلام نکردی و دروغ گفتی و ریجکتی چی؟؟!!! سابقه داشته ها. طرف خلبانی میخونده انصراف داده به سفارت آمریکا نگفته ، بهش گفتن سرنشین های هواپیماهایی که زدن به برجا هم نگفته بودن خلبانی بلدن! پس ریجکت!!
بهتره با مدرک اصلی ثبت نام کنید اگر امار برنده ها رو ببینید اکثرا لیسانس به بالا هستند
من زمان ثبت نام با احتساب 20 تا 20 تا پاسی گفتم تا اون موقع لیسانسم که همین هم شد

تشکر کنندگان: Ramkal
(2010-09-16 ساعت 14:10)kianoush نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 11:17)masi نوشته:  اقا من که فوق دیپلمم چی بزنم ؟

University degree

سلام
اگه كسي فوق ديپلم معادل داشته باشه چي ؟
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2010-09-26 ساعت 20:21)kamranjon نوشته:  اگه كسي فوق ديپلم معادل داشته باشه چي ؟
some university courses البته بستگی به این داره که دانشگاه توی مدرک شما چی نوشته باشه
پست 27# همین تاپیک رو بخون
تشکر کنندگان:
(2010-09-16 ساعت 14:10)kianoush نوشته:  
(2010-09-16 ساعت 11:17)masi نوشته:  اقا من که فوق دیپلمم چی بزنم ؟
University degree
University degree در سیستم آموزشی آمریکا معادل مدرک لیسانس یا کارشناسی در ایران میشه
و معادل فوق دیپلم ما در سیستم آموزشی امریکا میشه (Associates Degree or academic degree or junior colleges)
اگر در فرم ثبت نام معادل مدرک فوق دیپلم نبود به نظر من عزیزانی که فوق دیپلم دارند باید some university courses رو بزنن
چون برای University degree باید حداقل 4 سال در دانشگاه تحصیل کرده باشین

تشکر کنندگان:
دوستان من دانشجوی سال دوم دانشگاه هستم . و تا 2012 به لیسانس نمی رسم ولی در حد فوق دیپلم می شم . می خواستم از دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارن بپرسم که این فوق دیپلم معادل به چه صورته و آیا به دانشجوهای کارشناسی پیوسته آزاد هم می دن ؟؟ که اگر جواب مثبته من توی ثبت نام خودم رو فوق دیپلم معرفی کنم . حداقل بهتر از دیپلم هستش .
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان:
نقل قول:می خواستم بپرسم که این فوق دیپلم معادل به چه صورته و آیا به دانشجوهای کارشناسی پیوسته آزاد هم می دن ؟؟
این مسئله کاملا بستگی به نظر دانشگاه شما داره ولی معمولا پس از گذراندن 79 واحد شما مستحق دریافت مدرک فوق دیپلم هستین باز هم میگم بستگی به نظر دانشگاه شما داره

نقل قول: که اگر جواب مثبته من توی ثبت نام خودم رو فوق دیپلم معرفی کنم . حداقل بهتر از دیپلم هستش .
در زمان ثبت نام اگر میخواهید در آینده دچار درسر نشوید مهمترین کار این است که اطلاعات خود را صحیح وارد کنید و با توجه به دانشجو بودن شما در زمان ثبت نام گزینه صحیح some university courses میباشد
تشکر کنندگان: nojanarabi
نقل قول:در زمان ثبت نام اگر میخواهید در آینده دچار درسر نشوید مهمترین کار این است که اطلاعات خود را صحیح وارد کنید و با توجه به دانشجو بودن شما در زمان ثبت نام گزینه صحیح some university courses میباشد

پس این گزینه some university courses فقط در مورد فوق دیپلم نیست . یعنی هر دانشجویی که تعدادی واحد رو گذرونده باشه شامل این گروه می شه ؟
می نوش که عمر جاودانی این است ------------ خود حاصلت از عمر جهانی این است

هنگام گل و مل است و یاران سرمست -------- خوش باش دمی که زندگانی این است
تشکر کنندگان: OMID_R
Smile 
"سلام و خسته نباشيد خدمت اهالي مهاجر سرا و اهالي مهاجرت"
من hanatej عضو جديد سؤالاتي داشتم:
آيا كسي با مدرك سيكل ميتواند در لاتاري شركت كند.اين فرد شغلش جوشكاري است و حدود 5 سال است در اين حرفه كار مي كند ولي مدرك خاصي در اين زمينه ندارد.
There is night so we can appreciate day sorrow so we can appreciate joy evil so we can appreciate good you so we can appreciate love
تشکر کنندگان:
کسی میدونه دیپلم کاردانش را باید چی زد؟
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
(2010-09-27 ساعت 15:57)hanatej نوشته:  آيا كسي با مدرك سيكل ميتواند در لاتاري شركت كند.اين فرد شغلش جوشكاري است و حدود 5 سال است در اين حرفه كار مي كند ولي مدرك خاصي در اين زمينه ندارد.
با اجازه rayan.s عزیز من جواب ایشون رو اینجا کپی میکنم
دوستان عزیزی که دیپلم ندارن دقت نمایید شما باید ظرف 5 سال گذشته 2 سال سابقه کار در تخصصی که نیاز به 2 سال دوره یا تجربه باشه دارید و صرف سابقه کار کفایت نمیکند.

within the past five years, two years of work experience in an occupation requiring at least two years’ training or experience

پس اگر در مورد شغل جوشکاری مدرک از فنی حرفه ای یا آموزشگاههای معتبر فنی دال بر اینکه دوسال آموزش دیدین رو ندارین ،شرایط ثبت نام رو ندارین

(2010-09-27 ساعت 21:13)mohajerusa2011 نوشته:  کسی میدونه دیپلم کاردانش را باید چی زد؟
دیپلم دبیرستان ، هنرستان و کاردانش به منزله high school degree قلمداد میشن
تشکر کنندگان: rayan.s ، Ramkal
کسی که در حال حاضر داره پیش دانشگاهی رو میخونه می تونه شرکت کنه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان