کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
(2010-09-28 ساعت 13:37)reza.island نوشته:  با مدر سابقه درحال کار اونم 5 سال میشه

سلام ، سوالتون اصلا واضح نیست

(2010-09-28 ساعت 17:31)Lottery_GC نوشته:  کسی که در حال حاضر داره پیش دانشگاهی رو میخونه می تونه شرکت کنه؟

اگه مطمئن هستین که تا اول may سال 2011 (زمان اعلام نتایج و ارسال فرمهای DSP )میتونین دیپلم رو بگیرین ، شرکت کنین فقط گزینه ای که در زمان ثبت نام میزنین high school, no degree باشه
تشکر کنندگان: Lottery_GC ، rayan.s ، reza.island
با سلام و عرض تشكر
من دانشجوي ترم 3 فوق ليسانسم كدوم گزينه رو بزنم به نظرتون بهتره؟
با تشكر
تشکر کنندگان:
(2010-09-29 ساعت 14:32)OMID_R نوشته:  
(2010-09-28 ساعت 13:37)reza.island نوشته:  با مدر سابقه درحال کار اونم 5 سال میشه

سلام ، سوالتون اصلا واضح نیست

(2010-09-28 ساعت 17:31)Lottery_GC نوشته:  کسی که در حال حاضر داره پیش دانشگاهی رو میخونه می تونه شرکت کنه؟

اگه مطمئن هستین که تا اول may سال 2011 (زمان اعلام نتایج و ارسال فرمهای DSP )میتونین دیپلم رو بگیرین ، شرکت کنین فقط گزینه ای که در زمان ثبت نام میزنین high school, no degree باشه
اونوقت تا اول May که دیپلم دارم، اونوقت دیگه No degree حساب نمیشه!
تشکر کنندگان:
(2010-09-29 ساعت 16:34)Lottery_GC نوشته:  اونوقت تا اول May که دیپلم دارم، اونوقت دیگه No degree حساب نمیشه!
شما در دومرحله باید مدرک تحصیلی تونو اعلام کنین اول در زمان ثبت نام و دوم در زمان برنده شدن و ارسال فرمهای DSP و در هر دو زمان باید آخرین مدرکی که دارین رو بنویسین . موفق باشین
تشکر کنندگان: rayan.s ، Lottery_GC
(2010-09-30 ساعت 15:43)reza.island نوشته:  من مدت 5 سال سابقه کار تا به حال ( و همکنون هم مشغول به کار می باشم ) در یک آزمايشگاه مکانيک خاک و در یک دانشگاه معتبر را دارم آیا با گرفتن گواهی اشتغال به کار و یا گواهی مدت انجام کار در این شغل به عنوان تکنیسین آیا می توانم در لاتاری شرکت کنم تائید میباشد.
سلام
شما در 2 صورت واجد شرایط شرکت در لاتاری هستین
1- در زمان ثبت نام مدرک دیپلم یا بالاتر داشته باشید
2- در 5 سال گذشته حداقل 2 سال سابقه کار در تخصصی که نیاز به 2 سال آموزش دارد داشته باشید. (گواهی آموزشی از مراکز معتبر الزامی است)
اینکه در چارت سازمانی شما با چه عنوانی استخدام شده اید و یا چه مدت سابقه کار دارید ملاکی برای 2 سال آموزش تخصصی نیست.
با تشکر
تشکر کنندگان: reza.island ، rayan.s ، free_free
با سلام من دانشجوی سال 4 پزشکی هستم.توی فرم ثبت نام واسه آخرین مدرک تحصیلی کدوم مورد رو بهتره بزنم؟(میدونید که پزشکی عمومی 7ساله هست،میشه مقطع دکتری حرفه ای،اما با PHD فرق میکنه) ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 18:25)reza.island نوشته:  آقا حال ما رو گرفتی که
حالا اگه از همین دانشگاه مدرکی دال بر
اموزش در حین کار بگیرم کارم درست میشه یا حتما باید از آموزشگاه بگیرم؟
و اگه برنده شدم به تاریخ آموزشم گیر نمیدن که تا بعد از ثبت نام هست؟
سلام رضا جان
اگه با اطلاعات اشتباه ثبت نام کنی و به امید خدا برنده بشی که حال جفتمون بیشتر گرفته میشه .
در مورد گواهی آموزش در حین کار فکر کنم اگه از خود دانشگاه محل کارت بگیری قابل قبول باشه البته اونم بستگی به شغل خودت داره rayan.s عزیز در ارسال #15 این تاپیک در مورد شغلهای تخصصی توضیح داده اونجا رو بخون .
تشکر کنندگان: rayan.s ، free_free ، reza.island
(2010-09-30 ساعت 18:29)Lyas نوشته:  با سلام من دانشجوی سال 4 پزشکی هستم.توی فرم ثبت نام واسه آخرین مدرک تحصیلی کدوم مورد رو بهتره بزنم؟(میدونید که پزشکی عمومی 7ساله هست،میشه مقطع دکتری حرفه ای،اما با PHD فرق میکنه) ممنون
سلام
همینطور که میدونید فرم ثبت نام جدید هنوز منتشر نشده ولی با توجه به فرم سال قبل مقطع تحصیلی شما (some doctorate level courses) هستش.
البته در مورد اعطاء مدرک دکترا، دفتر امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش آمریکا توسط بنیاد ملی علوم (NSF) بیش از 20 عنوان پژوهشی در مقطع دکتری رو پذیرفته که شامل عناوین زیر میشه:
Doctor of Arts (D.A.), Doctor of Business Administration (D.B.A.), Doctor of Church Music (D.C.M.), Doctor of Canon Law (J.C.D./D.C.L.), Doctor of Design (D.Des.), Doctor of Education (Ed.D.), Doctor of Engineering (D.Eng./D.E.Sc./D.E.S.), Doctor of Fine Arts (D.F.A.), Doctor of Health Science (D.H.Sc.), Doctor of Hebrew Letters (D.H.L.), Doctor of Industrial Technology (D.I.T.), Doctor of Juridical Science (J.S.D./S.J.D.), Doctor of Music (D.M.), Doctor of Musical/Music Arts (D.M.A./A.Mus.D./D.Mus.A.), Doctor of Music Education (D.M.E.), Doctor of Modern Languages (D.M.L.), Doctor of Nursing Science (D.N.Sc.), Doctor of Philosophy (Ph.D.), Doctor of Public Administration (D.P.A.), Doctor of Physical Education (D.P.E.), Doctor of Public Health (Dr.P.H.), Doctor of Sacred Theology (S.T.D.), Doctor of Science (D.Sc./Sc.D.), Doctor of Social Work (D.S.W.), and Doctor of Theology (Th.D.).
البته تمامی عناوین فوق در فرم ثبت نام سال قبل صرفا بعنوان مدرک دکتری (doctorate degree) ارزیابی شده بود. با تشکر
تشکر کنندگان: Lyas ، satusa
من 3 تا سوال داشتم:
1- مدرک دیپلم تا پایان دبیرستان هست یا پیش دانشگاهی هم هست؟اگر هست باید در زمان ثبت نام دیپلم داشته باشی یا زمان اعلام نتایج؟
2-زمان اعلام نتایج کی است؟
3-اگه کسی برنده بشه ولی سربازی داشته باشه چه اتفاقی می افته؟
تشکر کنندگان:
سلام
من دانشجوی سال 3 عمران هستم.این چند صفحه رو خوندم یه سری از دوستان گفتن مدرک دیپلم رو انتخاب کن چون اخرین مدرکی هست که گرفتی و یه سری گفتن تعدادی واحد دانشگاهی چون بالاخره یه سری واحد رو گذروندی. ما که گیج شدیم کدوم رو انتخاب کنیم.اگه دیپلم رو انتخاب کنم بعدا مدرک رو بخوام از دانشگاه بگیرم به مشکلی نمیخورم؟وهمچنین اگه تعدادی واحد دانشگاهی انتخاب کنم دانشگاه مدرکی چیزی بهم میده که این تعداد واحد رو گذروندم؟راستی وضعیت سربازی هم معلوم نیست واسه گرفتن این فرم ها و مدارک گیر نمیدن؟
تشکر کنندگان:
(2010-09-30 ساعت 20:08)OMID_R نوشته:  
(2010-09-30 ساعت 18:29)Lyas نوشته:  با سلام من دانشجوی سال 4 پزشکی هستم.توی فرم ثبت نام واسه آخرین مدرک تحصیلی کدوم مورد رو بهتره بزنم؟(میدونید که پزشکی عمومی 7ساله هست،میشه مقطع دکتری حرفه ای،اما با PHD فرق میکنه) ممنون
سلام
همینطور که میدونید فرم ثبت نام جدید هنوز منتشر نشده ولی با توجه به فرم سال قبل مقطع تحصیلی شما (some doctorate level courses) هستش.
البته در مورد اعطاء مدرک دکترا، دفتر امور بین الملل وزارت آموزش و پرورش آمریکا توسط بنیاد ملی علوم (NSF) بیش از 20 عنوان پژوهشی در مقطع دکتری رو پذیرفته که شامل عناوین زیر میشه:
Doctor of Arts (D.A.), Doctor of Business Administration (D.B.A.), Doctor of Church Music (D.C.M.), Doctor of Canon Law (J.C.D./D.C.L.), Doctor of Design (D.Des.), Doctor of Education (Ed.D.), Doctor of Engineering (D.Eng./D.E.Sc./D.E.S.), Doctor of Fine Arts (D.F.A.), Doctor of Health Science (D.H.Sc.), Doctor of Hebrew Letters (D.H.L.), Doctor of Industrial Technology (D.I.T.), Doctor of Juridical Science (J.S.D./S.J.D.), Doctor of Music (D.M.), Doctor of Musical/Music Arts (D.M.A./A.Mus.D./D.Mus.A.), Doctor of Music Education (D.M.E.), Doctor of Modern Languages (D.M.L.), Doctor of Nursing Science (D.N.Sc.), Doctor of Philosophy (Ph.D.), Doctor of Public Administration (D.P.A.), Doctor of Physical Education (D.P.E.), Doctor of Public Health (Dr.P.H.), Doctor of Sacred Theology (S.T.D.), Doctor of Science (D.Sc./Sc.D.), Doctor of Social Work (D.S.W.), and Doctor of Theology (Th.D.).
البته تمامی عناوین فوق در فرم ثبت نام سال قبل صرفا بعنوان مدرک دکتری (doctorate degree) ارزیابی شده بود. با تشکر

با تشکر از راهنماییتون
تشکر کنندگان: OMID_R
سلام من دانشجوی دکتری برق هستم توی فرم کدام رو بزنم بهتره؟
در واقع مدرکی که دارم در حال حاظر فوق لیسانس هست.
تشکر کنندگان:
(2010-10-02 ساعت 03:45)pooyarezaie نوشته:  سلام
من دانشجوی سال 3 عمران هستم.این چند صفحه رو خوندم یه سری از دوستان گفتن مدرک دیپلم رو انتخاب کن چون اخرین مدرکی هست که گرفتی و یه سری گفتن تعدادی واحد دانشگاهی چون بالاخره یه سری واحد رو گذروندی. ما که گیج شدیم کدوم رو انتخاب کنیم.اگه دیپلم رو انتخاب کنم بعدا مدرک رو بخوام از دانشگاه بگیرم به مشکلی نمیخورم؟وهمچنین اگه تعدادی واحد دانشگاهی انتخاب کنم دانشگاه مدرکی چیزی بهم میده که این تعداد واحد رو گذروندم؟راستی وضعیت سربازی هم معلوم نیست واسه گرفتن این فرم ها و مدارک گیر نمیدن؟

دوستان اگه زحمت بکشن راهنمایی کنند ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2010-10-03 ساعت 03:58)pooyarezaie نوشته:  
(2010-10-02 ساعت 03:45)pooyarezaie نوشته:  سلام

دوستان اگه زحمت بکشن راهنمایی کنند ممنون میشم

دوستان عزیز؛ اگر تایپیک ها رو درست مطالعه کنید متوجه میشید که شما فقط و فقط باید شرایط روز ثبت نام رو در نظر بگیرید.OMID-R عزیزم که همه شرایط تحصیلی از قبل دیپلم تا دکترا رو ترجمه کرده گذاشته شما کدومتون در فرم هایی که در داخل کشور پر میکنید وقتی ازتون میپرسن : وضعیت تحصیلی؟ وقتی دانشجویید میزنید دیپلم یا دانشجو دکترایید میزنید فوق لیسانس؟ که الان این سوال در موقع ثبت نام لاتاری اینفدر مسئله ساز شده!!!

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: sh-b ، pooyarezaie ، OMID_R
(2010-09-22 ساعت 17:26)iSaeid نوشته:  به نظر شما با این شرایط بهتر نیست من تعدادی واحد دانشگاهی رو بزنم که برای ترجمه فقط گواهی رو که از دانشگاه میگیرم رو ببرم ترجمه کنم و مشکلی پیش نیاد ؟ چون گفتم فوق دیپلمم تا سربازی نرم قابل ترجمه نیست و الان هم دانشجوی کارشناسی هستم

شما می تونی تعدادی از واحد های دانشگاهی رو بزنی ، بعد که برنده شده ای امکان تعییر وجود داره چون پروسه تقریبا یک سال طول میکشه و امکان تغییر وجود داره
(2010-10-03 ساعت 02:32)NASA نوشته:  سلام من دانشجوی دکتری برق هستم توی فرم کدام رو بزنم بهتره؟
در واقع مدرکی که دارم در حال حاظر فوق لیسانس هست.
شما در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد هستی از شما دیگه بعیده
[font=Verdana]برای کشتن یک پرنده یک قیچی کافیست
لازم نیست آنرا در قلبش فروکنی
یا گلویش را با آن بشکافی
پرهایش را بزن
خاطره پریدن با او کاری میکند که
خودش را به اعماق دره ها پرت کند
[/font]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان