کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محدودیت ایجاد موضوع جدید در انجمن ۲۰۱۲ و درخواست ایجاد موضوع
مدیریت محترم سایت
با سلام و عرض تبریک سال نو

با توجه به اینکه 1 ماه بیشتر تا اعلام نتایج باقی نمانده لطفا بخشی را باز نمایید تا اگر کسی نامه قبولی در یافت نمود در آنجا اعلام نماید
با تشکر
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان: aminghshiraz
سلام
سال نو مبارك
ممنون وتشكر مي كنم واميدوارم دوست خوبي بتونم براي همتون باشم
تشکر کنندگان:
Toungue 
(2011-03-24 ساعت 13:55)frozen mind نوشته:  
(2011-03-23 ساعت 15:52)alireza2691 نوشته:  
نقل قول:با سلام
من آبان ماه ‍۱۳۸۹ تو لاتاری شرکت کزدم آیا این همون قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۲ است بله ؟ و اگه که هستش کی جوابشو میدن؟ اول مي 2011 از طريق سايت چك كنين لطفا زمان قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۳ رو هم بگین حدود مهر و آبان 1390 ممنونم. خواهش مي كنم
لطفا منو راهنمایی کنید.

البته اگر تا اون تاريخ نامه بياد كه خيلي به نفعتونه وگرنه باز مثل ماها چندين ماه بايد صبر كني كه يا نامت بياد و يا از طريق ميل از سفارت شماره كيستو بگيري.
براي ما دعا كنيد كه تو مصاحبه يه ضرب ويزامونو بگيريمCoolBig GrinTongue

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزيز مخصوصا مديران عزيز

خيلي وقتها ديدم دوستان حتي دوستان قديمي در فرمهاي مختلف از نقل قول بيش از حد استفاده ميكنن و حتي دوبله و سوبله اينكارو ميكنن بدون اينكه توجهي به اشغال بي مورد صفحات داشته باشن من از شما مديران عزيز و آدمين عزيز ميپرسم آيا واقعا اين لينك نقل قول لازمه خوب اين جز شلوغ كردن صفحات كار خاصي انجام نميده لطفا يه فكري در اين مورد بشه تا دوستان بتونن راحتر و زودتر به اطلاعاتي كه ميخوان برسن يا برداشته بشه يه طوري باشه كه فقط يك بار بشه ازش استفاده كرد

خيلي متشكرم
تشکر کنندگان: paolo ، Doctor
سلام میخواستم بدونم امکانش هست که هم در لاتاری شرکت کنیم و هم جهت ادامه تحصیل در امریکا برای دانشگاه ها اقدام کنیم؟ انجام یکی مانع اجرای همزمان دیگری نیست؟؟؟؟؟
در ضمن درباره نحوه پرکردن گام به گام فرم لطفا توضیح بدین. لاتاری از اغاز تا پایان نحوه پر کردن فرم رو ننوشته.
ممنون..
تشکر کنندگان: Doctor
(2011-04-08 ساعت 00:11)shervin1988 نوشته:  سلام تا چند روز ديگه نتايج 2012 ميادش بهتره كه تاپيك هاي مربوطه رو باز كنين

1 می معادل 11 اردیبهشت اعلام نتایج است
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
(2011-04-08 ساعت 01:17)mohajerusa2011 نوشته:  
(2011-04-08 ساعت 00:11)shervin1988 نوشته:  سلام تا چند روز ديگه نتايج 2012 ميادش بهتره كه تاپيك هاي مربوطه رو باز كنين

1 می معادل 11 اردیبهشت اعلام نتایج است
سلام ببخشید من تازه وارد این مقوله شدم

مگه ثبت نام برای 2012 کی بوده که 11 اردیبهشت جوابش میاد ؟ الان یعنی دیگه ثبت نام برای 2012 تموم شده ؟
ذر این صورت ثبت نام کی انجام میشه ؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان ِ گرامی!
همرزمان ِ لاتاری باز!
پیشنهاد میکنم توسط این وبسایت،آینده ی نزدیک مشترکمون رو به خودتون ایمیل بزنید،
تاریخ رو 1 می 2011 بدید و هرچی که دوست دارید اون موقع ببینید و حال و هوای الان تون رو بنویسید،11 اردیبهشت نامه رو دریافت کنید و از احساستون قبل از لاتاری 2011 و چیزی که برا بعـدش می خواستید باخبر شید،
جالب میشه اگه عزیزان ِ مهاجرسرایی که برنده های خوش شانس امسال هستند بیان اینجا و تو تاپیک آینده ای رو که سیــو کرده بودنو واسه جاماندگان2011 ( مثل خود من :S ) بنویسن Smile
http://www.futureme.org/

با آرزوی قلبی خوش شانسی برای اونایی که رفتنشون بهتر از موندنشونه Wink)
تشکر کنندگان: baran2020
(2011-04-06 ساعت 13:49)n6r4 نوشته:  سلام میخواستم بدونم امکانش هست که هم در لاتاری شرکت کنیم و هم جهت ادامه تحصیل در امریکا برای دانشگاه ها اقدام کنیم؟ انجام یکی مانع اجرای همزمان دیگری نیست؟؟؟؟؟
در ضمن درباره نحوه پرکردن گام به گام فرم لطفا توضیح بدین. لاتاری از اغاز تا پایان نحوه پر کردن فرم رو ننوشته.
ممنون..

به نظرم بهتره همزمان هر دو رو اقدام نکنید چون وقتی ویزای تحصیلی میخوان به کسی بدن فرض بر این هست که شما بعد از پایان تحصیلات به کشورتون برمیگردید هما لاتاری یه مورد اقامت دائمی هست و ممکنه رو گرفتن ویزای تحصیلی شما اثر منفی بذارهCool
تشکر کنندگان: n6r4 ، Doctor
(2011-04-18 ساعت 00:38)Doctor نوشته:  
(2011-04-11 ساعت 09:29)baran2020 نوشته:  
(2011-04-06 ساعت 13:49)n6r4 نوشته:  سلام میخواستم بدونم امکانش هست که هم در لاتاری شرکت کنیم و هم جهت ادامه تحصیل در امریکا برای دانشگاه ها اقدام کنیم؟ انجام یکی مانع اجرای همزمان دیگری نیست؟؟؟؟؟
ممنون..

به نظرم بهتره همزمان هر دو رو اقدام نکنید چون وقتی ویزای تحصیلی میخوان به کسی بدن فرض بر این هست که شما بعد از پایان تحصیلات به کشورتون برمیگردید هما لاتاری یه مورد اقامت دائمی هست و ممکنه رو گرفتن ویزای تحصیلی شما اثر منفی بذارهCool

دوستایه گلم اگه اطلاعاتتون دقیق نیست اشتباه راهنمایی نکنید
از مدیران سایت هم میخوام یه انجمن منتظران لاتاری باز کنن که فک کنم بترکونه :دی

منظورتون از اطلاعات غیر دقیق و راهنمایی اشتباه چیه؟؟؟؟
یعنی اقدام هردو باهم مشکلی رو ایجاد نمی کنه؟
خوب شما اگه اطلاعاتی دارین بفرمایین..
ممنون

من این مطلب رو با توجه به تجربه ای که در مورد یکی از اقوام نزدیکم داشتم گفتم چون شرکت در لاتاری گرفتن ویزای تحصیلیش رو حدود 1 سال به تعویق انداخت باز هم تاکید میکنم که در مورد ویزای تحصیلی فرض بر این هست که فرد پس از اتمام تحصیلاتش به کشورش برمیگرده( اینو مطمئنم) اما چون شرکت در لاتاری برای بدست آوردن اقامت دائم هست با اون فرض مغایرت داره! و اونها میگن این نشون میده که شما قصد دارید پس از پایان تحصیلاتتون در آمریکا بمونید....این دقیقا اتفاقی بود که برای پسر خاله من افتاد. حالا بهر حال من اونچه که میدونستم گفتم و بنظرم راهنمایی اشتباهی نبود
تشکر کنندگان: feryfrt ، Doctor ، paolo ، frozen mind ، n6r4
سلام
آقا ما بالاخره نفهمیدیم این ثبت نام 2012 کیه ؟ تو سایتش هم که می ریم خبری نیست ...

یه لطف کنه به من بگه

خواهش می کنم
تشکر کنندگان:
(2011-04-30 ساعت 09:30)jafar1374 نوشته:  سلام
آقا ما بالاخره نفهمیدیم این ثبت نام 2012 کیه ؟ تو سایتش هم که می ریم خبری نیست ...

یه لطف کنه به من بگه

خواهش می کنم

ساعت خواب Big GrinWinkTongue
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان