کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F4
من ایرانم... امسال لاتاری گرین کارت شرکت کردم اگه قبول نشم خواستم از طریق خواهرم برم که شهروند آمریکاست...

میشه قدم به قدم بگید باید چیکار کنم ؟ روندشو ی کم توضیح بدید ممنون میشم... Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza_guitar ، alirezanz ، msar
(2014-04-20 ساعت 16:25)mona_usa نوشته:  من ایرانم... امسال لاتاری گرین کارت شرکت کردم اگه قبول نشم خواستم از طریق خواهرم برم که شهروند آمریکاست...

میشه قدم به قدم بگید باید چیکار کنم ؟ روندشو ی کم توضیح بدید ممنون میشم... Smile

بله، خواهر شما بایستی در قدم اول برای شما درخواست بدهند. این کار با تکمیل فرم I-130 انجام میشود. اطلاعات بیشتر را میتوانید در این سایت ملاحظه نمایید: http://travel.state.gov/content/visas/en...nce.html#2
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، mona_ir ، msar
سلام! اگه لطف كنيد و به سوالای من جواب بدید ممنون مى‌شم Smile
Priority Date : 16SEP2002
تاریخ صدور اولین نامه :30SEP2010
Case Number = ANK2010xxxxx
بعد از دريافت اين نامه تا الان هيچ نامه‌ى ديگرى دريافت نكرديم و وقتى هم case status رو چك مى‌كنم در جواب مى‌گه كه your case cannot be found right now. ممكنه بدون اينكه اطلاع بدند پرونده ما رو رد كرده باشن؟ از كجا مى‌تونم بفهمم؟
سوال ديگه‌اى هم كه داشتم در مورد قانون cspa بود، توى تالارى كه با همين اسم ايجاد شده خوندم كه اين قانون كلاً لغو شده، واقعيت داره؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
وقتی P.D شما هارو نگاه میکنم...خجالت میکشم برای خودمو بگم!!!! آخه اقدام من تاااازه اول 2012 هست!
امیدوارم به زودی کارهام درست بشه تا به خانوادم ملحق بشم...
راستی خواهر وسطیم تازه می خواست اقدام کنه که مسلما P.D اون میشد 2014!!!! اما تا اومدیم وکیل کارشو استارت بزنه ، خواهر لاتری 2015 قبول شد!!!!!
برام دعا کنید ....یه نیم نگاهم به لاتری دارم تا زودتر به جمع خانوادم ملحق بشم...
به امید موفقیت برای همه منتظرا
♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، shandiz ، msar
(2014-08-20 ساعت 00:22)alireza_guitar نوشته:  سلام دوستان
وقتی P.D شما هارو نگاه میکنم...خجالت میکشم برای خودمو بگم!!!! آخه اقدام من تاااازه اول 2012 هست!
امیدوارم به زودی کارهام درست بشه تا به خانوادم ملحق بشم...
راستی خواهر وسطیم تازه می خواست اقدام کنه که مسلما P.D اون میشد 2014!!!! اما تا اومدیم وکیل کارشو استارت بزنه ، خواهر لاتری 2015 قبول شد!!!!!
برام دعا کنید ....یه نیم نگاهم به لاتری دارم تا زودتر به جمع خانوادم ملحق بشم...
به امید موفقیت برای همه منتظرا
♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡

سلام دوستان عزیز اگر خبری از گروهf4دارید جواب بدین انگار برای این گروه خبری نیست اولین اقدام برای ماfeb2002 بوده به نظر شما چقدر دیگه مونده تا مصاحبمون ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
سلام
می خواستم بدونم امکانش هست کسی که permanent resident هست قبل از سیتیزن شدن فرم i-130 رو واسه برادرش پر کنه؟
پاسخ
(2014-08-28 ساعت 12:44)pedi33 نوشته:  سلام
می خواستم بدونم امکانش هست کسی که permanent resident هست قبل از سیتیزن شدن فرم i-130 رو واسه برادرش پر کنه؟

تا اونجایی که من اطلاع دادم، خیر...نمیتونه.
برادر و خواهر در صورتی می تونن اقدام کنن که خودشون سیتیزن باشن.
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)

انسان با Hope زندس

پاسخ
دوستان سلام! ميخاستم بپرسم از كجا ميشه فهميد كه approval date چه زمانى بوده؟ توى نامه هايى كه دريافت كردم فقط priority date موجوده. ممنون.
پاسخ
سلام دوستان،من يه سوال دارم از وقتي خواهرم سال ٢٠١١براي من اقدام كرده فقط يه نامه اومده اون هم يك ماه بعدش كه بالاش نوشته رسيد و اسم و فاميل من و خواهرم و اطلاعاتمون توشه و يه تاريخ تشكيل پرونده،من كتيگوريf4هستم ،اين تاريخ pd ما محسوب ميشه؟بعد يه نامه approval هم مياد؟؟؟؟براي كتگوري ما كي مياد؟؟چون ميبينم همه يك approval date هم دارن ولي براي ما فقط يك نامه اون هم بالاش نوشته رسيد .كي بايد منتظره نامه اپروال باشم؟؟اخه همين جا خوندم يك نفر بعد از ٨سال متوجه شده اصلا اپرو نشده بوده و از اول اقدام كرده،مرسي از راهنماييتون
پاسخ
از دوستان گلم یک سوال دارم.
در یک پرونده مهاجرتی F4 ، برادر سیتیزن برای خواهرش petitioner شده ولی اسپانسر فرد دیگری است.حالا این خواهر ویزای مهاجرت تو پاسش خورده و بلیطشم گرفته و قراره تا یک هفته دیگه به U.S بره .الان رابطه این خواهر و برادر شکرآب شده و برادر تهدید کرده که به عنوان petitioner اقدام به ممانعت از گرفتن اقامت و گرین کارد خواهرش می شود.
1- آیا خواهر می تواند با ارایه مدارک مالی دال بر توانایی ساپورت خودش به دولت U.S این اقدام برادر را خنثی کند؟
2-آیا بعد از ورود خواهر به U.S و دریافت SSN و گرین کارد همچنان برادر میتواند وی را تهدید به ابطال اقامت و دیپورت کند؟
پیشاپیش متشکرم.
پاسخ
(2014-10-25 ساعت 23:23)alitahus نوشته:  از دوستان گلم یک سوال دارم.
در یک پرونده مهاجرتی F4 ، برادر سیتیزن برای خواهرش petitioner شده ولی اسپانسر فرد دیگری است.حالا این خواهر ویزای مهاجرت تو پاسش خورده و بلیطشم گرفته و قراره تا یک هفته دیگه به U.S بره .الان رابطه این خواهر و برادر شکرآب شده و برادر تهدید کرده که به عنوان petitioner اقدام به ممانعت از گرفتن اقامت و گرین کارد خواهرش می شود.
1- آیا خواهر می تواند با ارایه مدارک مالی دال بر توانایی ساپورت خودش به دولت U.S این اقدام برادر را خنثی کند؟
2-آیا بعد از ورود خواهر به U.S و دریافت SSN و گرین کارد همچنان برادر میتواند وی را تهدید به ابطال اقامت و دیپورت کند؟
پیشاپیش متشکرم.

ویزا رو که گرفتید مشکلی نیست سریعا بیاید امریکا و هر چی ادرس هست رو عوض کنید و ادرس خودتون رو بدید اون برادر هم بهتره یه اب خنک بخوره چون الان دیگه کاری نمیتونه بکنه باید از همون اول فکرش رو میکرد.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: alitahus ، msar
سلام من در سال 2010 از طریق خواهرم که سیتی زن هست برام اقدام شده ، 23 اکتبر 2014 برای خواهرم نامه آمد و از اون و من کپی فارسی شناسنامه ها مون رو خواستن و شماره پرونده رو wac1090XXXXXX دادن در سایت هم چک کردم Case Was Approved هستش ، ممکنه کسی یه من بگه مراحل بعدی چیه و من باید چکار کنم لازم به ذکر که من سال 2000-2001 از طریق ویزای H1Bدر آمریکا بودم و سوشیال سکیوریتی و گواهی نامه هم دارم . باز هم ممنون میشم به من راهنمایی کنید
پاسخ
(2014-11-22 ساعت 11:01)wdgco نوشته:  سلام من در سال 2010 از طریق خواهرم که سیتی زن هست برام اقدام شده ، 23 اکتبر 2014 برای خواهرم نامه آمد و از اون و من کپی فارسی شناسنامه ها مون رو خواستن و شماره پرونده رو wac1090XXXXXX دادن در سایت هم چک کردم Case Was Approved هستش ، ممکنه کسی یه من بگه مراحل بعدی چیه و من باید چکار کنم لازم به ذکر که من سال 2000-2001 از طریق ویزای H1Bدر آمریکا بودم و سوشیال سکیوریتی و گواهی نامه هم دارم . باز هم ممنون میشم به من راهنمایی کنید

دوست عزیز بهترین واژه که شمارو سال های سال مثل آینه جلو ی خودش نگه میداره؛ انتظاره...!
تنها کاری که باید انجام بدید فقط انتظار

انسان با Hope زندس

پاسخ
تشکر کنندگان: wdgco ، msar
سلام دوستان
من برادرم سیتیزن امریکاست
می خواستم سوال کنم برای اینکه برای من و شوهرم و بچه دوساله ام بخواهد برای گرین کارت درخواست بده در ابتدا چقدر براش هزینه داره؟؟
پاسخ
(2014-12-03 ساعت 18:51)مررداد نوشته:  سلام دوستان
من برادرم سیتیزن آمریکاست
می خواستم سوال کنم برای اینکه برای من و شوهرم و بچه دوساله ام بخواهد برای گرین کارت درخواست بده در ابتدا چقدر براش هزینه داره؟؟

در ابتدا هر نفر 425 دلار
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان