کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتال برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
والا اگر از من میپرسی روتوش نه ،چون تو دستورات امسال هم نوشته هرگونه دستکاری و یا ارسال نکردن عکس جدید یا هماهنگ نبودن با مشخصات خواسته شده منجر به رد شدن پرونده میشه.
>>Entries are subject to disqualification and visa refusal for cases in which the photographs are not recent or have been manipulated or fail to meet the specifications explained below.<<
تشکر کنندگان: milad153 ، mehran61
مسخره است Big Grin
خواستم یک نمونه عکس بذارم از سایت خود لاتاری.دیدن اشتباهه
معلوم نیست امسال این آمریکایی ها چه شون شده ،عکس های Sample خود سایت لاتاری 300 در 300 پیکسل هستن ، یعنی همون پارسالی ها .
اینا از من هم تو آپ دیت کردن سایت تنبل ترند Tongue
تشکر کنندگان: milad153 ، mehran61
اگر عکسی می خوایم بفرستیم تایید شد [در قسمتPhoto Validation ]دیگه بشکلی در مورد عکس بر نمیخوریم ؟یعی عکس ها کاملا درسته و هیچ مشکلی نداره؟
تشکر کنندگان:
ببخشید پس عکس 600 * 600 پیکسل است ، اگه رزولوشن را 300 بزنیم می شه 5×5 ؟ لطفا سریع جواب بدید ، ممنونم
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان توجه منید که رزولشین را حتما طبق ساختاری که گفته شده تهیه کنید. VALIDATOR فقط اندازه عکس شما را بررسی میکنه پس دقت کنید که عکس ها با رزولشن 600×600 و بدون رتوش ٰ سایهٰ تاری و .... باشه.

به امید برنده شده هممون.
تشکر کنندگان:
با سلام
من پارسال رفتم عکاسی یک عکس دیجیتال 5×5 انداختم با روتوش و غیره ویک اصل عکس هم به اصرار من توی یک سیدی برای من کپی کرد اولش عکاس قبول نمیکرد که اصل عکس رو به من بده خلاصه اینقدر مخشو سرویس کردیم که با قیمت 10هزار تومان برای ما ردیف کرد حالا همین عکسو امسال photoimpact درست کردم 600×600 پیکسل در 10.16×10.16 سانتیمتر با رزولوشن=150 عمق=24 نوع رنگش هم=sRGB با سایز=80k شما ببینید این عکس من درست هست یا نه یه مشکل دیگه هم دارم اینکه توی summary عکس تاریخ عکسو زده 2004 این تاریخ مشکل ایجاد نمیکنه چون گفتن عکس گرفته شده نباید بیشتر از 6 ماه باشه بیشتر برای من سایزشو سانتش سواله؟
تشکر کنندگان:
میشه بگید عکس 600 * 600 حدودا چقدر میشه
مثلا من برم عکاسی بگم عکس چند در چند چطوری ازم بگیره ؟ هان
تشکر کنندگان:
من که نمی دونم معیار دقیقشون برای تشخیص تاریخ چیه ،تغییر چهره و ... ؟؟ شــــــاید
اما فکر کنم عاقلانش تشخیص تاریخ از همین Properties عکس باشه و احتمالاً ایراد بگیرند . چون چند جا دیدم تاکید کرده بودند عکس ها جدید باشه ,اما اینی که شما می فرمایید ،اون هم ماله 2004 یعنی تقریباً 4-5 سال پیش.
شما که فرمودید پارسال عکس گرفتین ؟؟!! احتمالا تاریخ تنظمیات دوربین عکاسه اشتباه بوده.
طرف خیلی آدم ناجوری بوده که 10 هزار تومان گرفته ازتون.
والا چی بگم ، ترجیحا تشریف ببرید پیش یک عکاسی دیگه و با مشخصات جدید بگیرید و از همون اول باشون شرط کنید که هیچ روتوش و چاپ و ... نمیخواین فقط عکس و قیمت رو همون اول طی کنید .
همونجا هم تو عکاسی تاریخ عکس رو چک کنید.

موفق باشید.
تشکر کنندگان:
برای تنظیمات عکس با فتوشاپ میتوانید مطابق عکس زیر عمل کنید.

[عکس: zs0zw0xqg5rffbjmfl.gif]

دقت داشته باشید فاصله ی سر تا بالای تصویر و غیره را میتوانید از نمونه ی عکس سایت اصلی لاتاری مشاهده بفرمایید.

[عکس: ouuh0hms752mcwps8ok.gif]
تشکر کنندگان: Masoud ، Mohamad ، Gunash
Parslottery نوشته: والا اگر از من میپرسی روتوش نه ،چون تو دستورات امسال هم نوشته هرگونه دستکاری و یا ارسال نکردن عکس جدید یا هماهنگ نبودن با مشخصات خواسته شده منجر به رد شدن پرونده میشه.
>>Entries are subject to disqualification and visa refusal for cases in which the photographs are not recent or have been manipulated or fail to meet the specifications explained below.<<

سوالی یک از دوستان از من داشتن خواستم دوستان عزیز برنده سالهای قبل یا مطلع در این زمینه پاسخ بفرمایند : " به نظرتون سفید و روشن کردن فقط و فقط بک گراند عکس از سایه ها ی جزئی با فتوشاپ (البته خود چهره و لباس شخص کاملا طبیعی و بدون اعمال رتوش و دستکاری می باشد) هم رتوش و دستکاری به حساب میاد و اشکال ایجاد می کنه؟ "
تشکر کنندگان:
این رو کسی نمیتونه با اطمینان بگه که قبول میکنند یا نه . نوشته اند روتوش قبول نیست. حالا تا چه مقدار سخت گیری کنند خدا میدونه.
یک سری پیکسل ها مجازی هستند یک سری طبیعی ،قاعدتا با ایجاد تغییرات یک سری پیکسل ها میبایست از حالت طبیعی خارج شوند ، حالا تغییرات نور برای حذف سایه بر این امر تاثیر گذار هست یا نه رو اطلاعی ندارم ،اما با استفاده از نرم افزار های جدید تشخیص پیکسل های مجازی یا مصنوعی از پیکسل های طبیعی کار آسونی هستش.بهتر این سوال رو از یک عکاس بپرسید.
اما چرا بهانه بدین دست کسی.این امر تماما بستگی به اونا داره و اینکه معیارشون برای تشخیص روتوش ، چشم باشه یا نرم افراز .

پیروز باشــید.
تشکر کنندگان:
من یه سوال باز برام پیش اومده هر کی وارده جواب منوبده توی این عکس که گفته شده 600×600 پیکسل اخه با چه رزولوشنی 150 یا 200 یا 300 روی 150 اندازه عکس میشه 10×10 روی 300 میشه20×20 پارسال عکسها 300×300 در 5×5 سانتیمتبر با رزولشن 150 من که گیج شدم ؟؟
تشکر کنندگان:
چرا توی راهنمای قرعه کشی نوشته 600*600
تشکر کنندگان:
آقا محمد
منظور شما برای اسکن کردن عکس هستش ؟؟ یا تنظیمات عکس دیجیتالی؟؟
تشکر کنندگان:
Parslottery نوشته: آقا محمد
منظور شما برای اسکن کردن عکس هستش ؟؟ یا تنظیمات عکس دیجیتالی؟؟
برای تنظیم عکس دیجیتالی.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان