کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتال برای شرکت در لاتاری و سوالات مرتبط با آن
Question 
درود به دوستان
من یک سوال داشتم که اگه نحوه ی گرفتن عکس مشکل داشته باشه یعنی 600 *600 درست باشه قبل از قرعه کشی حذف میشویم یا هنگام مصاحبه؟
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi
با سلام
دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاع دارم داوطلبانی که عکسشون مشکل داشته باشه اصلا به مصاحبه نخواهد رسید و در همون مرحله قرعه کشی حذف خواهند شد.
اما انشاالله که عکستون هیچ مشکلی نداشته باشه.
تشکر کنندگان:
سلام
من در edit عكس ديجيتالي خود در قسمت color depth به مشكل برخورد كردم و نميتونم پيداش كنم و تغييرش بدم . لطفا" كمكم كنيد از كجا بايد اين كار را انجام بدهم؟
تشکر کنندگان:
تسكا نوشته: سلام
من عكس در edit عكس ديجيتالي خود در قسمت color depth به مشكل برخورد كردم و نميتونم پيداش كنم و تغييرش بدم . لطفا" كمكم كنيد از كجا بايد اين كار را انجام بدهم؟
راست کلیک روی فایل عکس>>انتخاب Properties >>انتخاب Summary >> مشاهده مشخصات عکس از جمله Bit Depth
البته اگه گامهای قبلی رادرست انجام داده باشید و به 600*600 پیکسل در فرمت jpg رسیده باشید و با توجه به اینکه اکثر دوربینهای دیجیتالی بطور پیش فرض با 24 بیت خروجی می دهند مشکلی از این بابت نخواهی داشت..کنترل نمایید.)
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز

عكس 600*600 يعني باسد طول و عرض آن 6cm*6cm چون به مشكل برخورد كردم

لطفا راهنمايي كنيد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان:
Gunash نوشته:
من عكس در edit عكس ديجيتالي خود در قسمت color depth به مشكل برخورد كردم و نميتونم پيداش كنم و تغييرش بدم . لطفا" كمكم كنيد از كجا بايد اين كار را انجام بدهم؟
راست کلیک روی فایل عکس>>انتخاب Properties >>انتخاب Summary >> مشاهده مشخصات عکس از جمله Bit Depth
البته اگه گامهای قبلی رادرست انجام داده باشید و به 600*600 پیکسل در فرمت jpg رسیده باشید و با توجه به اینکه اکثر دوربینهای دیجیتالی بطور پیش فرض با 24 بیت خروجی می دهند مشکلی از این بابت نخواهی داشت..کنترل نمایید.)
ممنونم ولي اين كارو هم انجام دادم 8bit , 16bit داشت بالاتر نداشت (خود عكاسه هم ميگفت عكسها بايد 8 بيت باشند ) البته اگه من اشتباه نكرده باشم و اينا باسه چيزه ديگهايش نباشه (ولي زيره همون wheit و.. تو مشخصات عكس نوشته بود: bit depth)
با فكر كردن به آرزوهاي محال ذهن خود را از رمـــــــــــق نيانداز
كه از حال باز مانــــــــــــــي...
به زندگــــــــــــي اميدوار باش..
تشکر کنندگان:
تسكا نوشته:
Gunash نوشته:
ممنونم ولي اين كارو هم انجام دادم 8bit , 16bit داشت بالاتر نداشت (خود عكاسه هم ميگفت عكسها بايد 8 بيت باشند ) البته اگه من اشتباه نكرده باشم و اينا باسه چيزه ديگهايش نباشه (ولي زيره همون wheit و.. تو مشخصات عكس نوشته بود: bit depth)
مطمئن هستین فرمت عکس تان jpg هست؟
(توضیح: اگه تو فتوشاب فایل عکستان را save as کنید ولی فرمت انتخابی را مثلا BMP اتنخاب کنید Depth از 1بیت الی 32بیت قابل تغییر دادن هست و یا اصلا اگه فرمت عکستان gif باشه عمق رنگ 8 بیتی خواهد بود ولی فکر کنم فرمت عکستان jpg نیست.)
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من هر چی در قسمتPhoto Validation عکس را میزام تا چک کنه سرور جواب نمیده .من مشکل اینترنت ندارم چون adsl 128 دارم پس نمی دونم مشکل از سایته یا حجم عکس 226 KB است؟؟ در ضمن عمق عکس 24 bit باید باشه یعنی چه ؟؟آخه با رزولیشن 600 600 با حجم 240 در فتوشاپ نمیشه عمق آن را 24bitکرد لطفا من را راهنمایی کنید با تشکر از دوستان عزیز
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
تشکر کنندگان:
بابا یه نفر یدونه عکس نزاشت ببینیم
همش توضیح میدید

یه نفر یدونه بزاره ببینیم دیگه ، هر عکسی میخواد باشه
تشکر کنندگان:
دوستان کسی نمی دونه چرا این قسمت Photo Validation Instructions جواب نمیده!!!؟؟؟ نمی دونم فقط برای من این طوری هست یا برای همه ؟؟لطفا شما هم امتحان کنید و خبرش اعلام کنید. مرسی
تشکر کنندگان:
--> salam
man test kardam Photo Validation Instructions moshkel nadare.
in namone jpg
تشکر کنندگان: Enter_The_Love
davoodsia نوشته: salam
man test kardam Photo Validation Instructions moshkel nadare.
in namone jpg
فداتشم من که هر کاری میکنم این پیغام را میده .در ضمن من اینترنت پرسرعت دارم.با سایتهای دیگه مشکلی ندارم اما اینجا اصلا جواب نمی ده .
Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.
تشکر کنندگان:
از اين به بعد روي 600 در 600 كار كنيد شرايطش هم خيلي فرق كرده توي ثبت نام اون قسمت validate picture رو حتما ببينيد.
شماره كيس : 14XXX
نامه اول : دوم خرداد
مصاحبه : سوم اردیبهشت
ويزا : ...

زندگي فرصت كوتاهيست براي بودن... شاد باشيد.
تشکر کنندگان:
mehdi_behzadi نوشته: فداتشم من که هر کاری میکنم این پیغام را میده .در ضمن من اینترنت پرسرعت دارم.با سایتهای دیگه مشکلی ندارم اما اینجا اصلا جواب نمی ده .
Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.

The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.

دوست گرامی
همونطور که میدونید این یک پیغام خطا در ارسال و تبادل دیتا هستش، ربطی هم به اینترنت پر سرعت داشتن و غیره نداره ،من خودم ADSL دارم اما بعضی اوقات قطع و وصلی داره ،معمولا اگر از ف.ی.ل.تر شکن استفاده بشه ممکنه یک تبادل دیتا سالم نداشته باشیم ،لطف کنید و اسم اکسپلورری که استفاده میکنید و نوع فرم انتخابی رو بنویسید(Standard یا SSL).
یک Time Out هم از اتصالتون بگیرید که مطمن بشید مشکل از کامپیوتر شما نیست و یک اتصال مداوم و سالم رو دارید.

پیروز باشید.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز من از مرسی از ف.ی.ل.تر شکن استفاده نمی کنم و اطمینان دارم خط من وصل است و هم با IEدر حالت استاندارد و هم با فایر فکس در حالت SSL این مشکل را دارم نمی دانم چطور باید قبل از ثبت نام با اینکه اطمینان دارم که عکسم درست است می خواستم عکس خودم را چک کنم بخاطره همین تا حالا هم ثبت نام نکردم فکر کردم شاید با این پیغام در آخر پر کردن فرم مواجه بشم و در مورد عکس هم 600 600 رزولیشن است با عمق 24BIT وحجم 226 K و JPEG میباشد ازاینکه زحمت میکشید و بفکر ما هستید سپسگزارم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان