کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تبدیل تاریخ تولد از شمسی به میلادی
منم http://www.parslottery.com/php/getDate.php پيشنهاد مي كنم ،‌و توصيه مي كنم به هيچ وجه از روي تقويم معمولي تاريخ تولدتون را در نياريد !!
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
سلام یک سوال من تاریخ تولد افراد خانواده رو که کانورت کردم اکثرا کانورتش شد ماه 12( دسامبر) در حالی که عادیش یعنی همین ایرانی اش ماه های متفاوت از همدیگه هستند یکی برج 10 یکی 9 یکی 4 ولی همش شد 12 درسته؟
تشکر کنندگان:
پیشنهاد من اینه که شما حداقل در ده سایت معتبر تاریخ تولد ها را چک کن تا مطمئن بشی.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
قبلا هم گفتم ، ولی به خاطر اهمیت موضوع یه بار دیگه هم می گم :

" سفارت آمریکا روی تاریخ تولد خیلی حساس است. پس ، تاریخ تولد را دسه کم نگیرید ، وگرنه سخت پشیمان خواهید شد. "
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان: philter
samad نوشته:
air نوشته: چون من 12 بهمن متولد شده ام در برخی از این تقویم ها 31 ژانویه وبعضی 1 فوریه تاریخ را نشان می دهند.
در پاسپورت اولی که گرفتم 31 ژانویه را درج کرده بودند ولی در پاسپورت دومی خودم 1 فوریه را نوشتم وحالا این این تاریخ در پاس من ثبت شده است.چیزی که می نویسید مهم است.از لینکهای بالا فقط این دو لینک تاریخ تولد من را درست نشان داد:
http://www.baharcomputer.com/dayofweek.aspx
http://www.parslottery.com/php/getDate.php

همون طور که دوست خوبمون jMaster گفت تفاوت در سال های کبیسه هست. شما 12 بهمن متولد شدید، اما چه سالی؟ مثلاً اگر در سال 1355 شمسی یا 1977 میلادی متولد شده باشید، شما در 31 ژانویه متولد شده اید. اما اگر یک سال بعد تر یعنی 1356 شمسی و یا 1978 میلادی متولد شده باشید، شما در روز اول فوریه به دنیا آمده اید!
مبدل تاریخ پیوست را من استفاده می کنم. با گذاشتن چند تاریخ می توانید از صحت آن آگاه شوید.

Ali-J نوشته: منم http://www.parslottery.com/php/getDate.php پيشنهاد مي كنم ،‌و توصيه مي كنم به هيچ وجه از روي تقويم معمولي تاريخ تولدتون را در نياريد !!

الله و اکبر پس چرا اینا اینجوریه؟؟؟ :S تاریخ تولد من 19/8/1367 هست توی نرم افزاری که آقای Samad معرفی کردن میلادیشو میزنه 9/11/1988 ولی توی سایت هایی که بقیه بچه ها معرفی کردن میزنه 10/11/1988 آخر کدومه؟؟ ای بابا امشب میخواستم ثبت نام کنما Sad
تشکر کنندگان:
تاریخ تولد خودتان را برای سال های قبل و بعد هم وارد کنید. مثلاً برای 19 آبان 66،67،68،69،70،71،72،73.... هر 4 سال یک بار بایستی یک روز اختلاف در روز ها باشد. (البته برای چند ماه از سال یادم نیست کدام ماه ها) اگر این روند منطقی طی شد، مبدل تاریخ درست کار می کند، اگرنه با عرض شرمندگی باید بگویم که خیر.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
samad نوشته: تاریخ تولد خودتان را برای سال های قبل و بعد هم وارد کنید. مثلاً برای 19 آبان 66،67،68،69،70،71،72،73.... هر 4 سال یک بار بایستی یک روز اختلاف در روز ها باشد. (البته برای چند ماه از سال یادم نیست کدام ماه ها) اگر این روند منطقی طی شد، مبدل تاریخ درست کار می کند، اگرنه با عرض شرمندگی باید بگویم که خیر.

من توی چندین سایت که سرچ کردم صلاحیت پارس لاتاری و بهار کامپیوتر برام تایید شده بود و تقریبا همه این دو سایت رو پیشنهاد کردن منم تاریخی که این دو سایت بهم دادن رو توی ثبت نام زدم ولی با این صحبت شما متوجه شدم که اگر تاریخ 19 آبان رو در چند سال مختلف بهش بدیم تغییری در روز میلادی نمیکنه ولی در نرم افزاری که پیوست کرده بودین هر چند سال یک بار روزها عوض میشد , حالا تکلیف چیه؟ :/ اگه اسمم در بیاد چه بلایی سرم میارن؟ Sad
تشکر کنندگان:
با سلام

دوستان عزیزی که در هنگام ثبت نام پاسپورت ندارند ، مشخصات خود (اسپل اسم و فامیل و شهر و .....) و تاریخ تولدی را که در فرم وارد کرده یادداشت فرمایند و نزد خود نگاه دارند تا در صورت برنده شدن بر اساس این مشخصات درخواست پاسپورت بدهند.

پیروز باشید.
تشکر کنندگان: mre ، kasraaa
خیلی باهال بود ممنون
تشکر کنندگان:
بچه ها مواظب باشید خیلی از برنامه ها همونطور که بچه ها گفتن سال کبیسه رو حساب نمیکنن.
من وقتی داشتم تبدیل میکردم برام زده بود یکشبه ولی وقتی تو لاتاری داشتم اسم می نوشتم ،نوشته بود دوشنبه...خداکنه مشکلی پیش نیاره اگه قبول شدم.
به نظر من اول پاسپورت روربگیرید و بعد اسم بنویسید...
موفق باشید
تشکر کنندگان:
دوستان یه سوال داشتم.یعنی توی فرم اول ثبت نام اگر یه روز هم این ور اون ور بزنیم درصورت قبولی دیگه قابل ویرایش نیس و سایت کاربر رو رد می کنه؟یا نه میشه درستش کرد؟
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
دوست عزیز اگه شما قبول بشید ، وقتی میخواهید مدارکتون رو پست کنید یا وقتی می روید سفارت اون وقت باید مدارک رو نشون بدید...دیگه بستگی داره به زرنگی شما...چند تا راه بلدم برای مقابله با این مشکل که اگر وقتش شد انشا الله مطرح میکنم...
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام

یک سری از موبایل ها تاریخ شمسی دارد (فکر کنم مدل 1200 نوکیا) . در این گونه موبایل ها ابتدا وارد قسمت تنظیمات شوید و تقویم را روی جلالی یا شمسی تنظیم کنید. بعد به تقویم وارد شده و عبارت Go to date را فعال کنید که جای خالی -- ،-- ،-- فعال می شود. حال سال ، ماه ، روز تولد خود را به شمسی وارد کنید ( ممکن است ترتیب روز ، ماه ، سال باشد) و OK کنید. تقویم به تاریخی که در آن متولد شده اید رفته و سال ، ماه ، روز تولد شما را به شمسی نشان میدهد. حال تقویم روز و ماه و سال میلادی که مصادف با روز تولد شما است را نیز نشان میدهد( در کنار روز تولد شما یا در بالای صفحه تقویم ) و بدین طریق میتوانید تاریخ تولد خود را به میلادی و حتی اینکه چندشنبه متولد شده اید را پیداکنید.. دلیل اینکه دقیق است این است که موبایل سال کبیسه را هم حساب میکند و من خود امتحان کردم و درست بود. ( در بعضی از گوشی ها ممکن است فعال نباشد اما روی گوشی 1200 نوکیا جدید تقویم دار فارسی امتحان کردم و درست بود)Big Grin
تشکر کنندگان: philter
بچه ها من دقیقا همین اشتباه را کردم پارسال وقتی داشتم فرم انلاینم رو پر می کردم روز تولدم رو زدم 26/07/1985
ولی امسال وقتی رفتم پاسپورت بگیرم فهمیدم که بر اساس سال کبیسه من 1 روز اشتباه در تاریخ تولدم دارم
یعنی 27/07/1985
حالا میخوام به kccایمیل بزنم و دلیلش رو بگم اما نمیدونم متن ایمیلم رو چه جوری باید بنویسم
اجزانه ازتون می خوام به من کمک کنین
تشکر کنندگان:
قابل توجه دوستان ،
به نظر بنده بهترین مرجع برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی ، نرم افزار دیکشنری نارسیس است . cd آن را تهیه نموده و پس از نصب ، در هر مرتبه باز کردن برنامه ، منوی تبدیل تاریخ ( در منوی تبدیل واحد ها ) را بزنید . بسیار دقیق است . حتی می توانید تاریخ های قدیمی مثل تاریخ تولد والدینتان را با پاسپورتشان بدین روش چک نمائید .
---------------------------------------------------------------------------------
شماره کیس:2010AS000005XX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 20june 2009
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیل دریافت کردم
تاریخ مصاحبه:09Nov 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان