کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتخاب مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
Question 
کسی نیست یه من بگه با این مدارک میشه؟
تشکر کنندگان:
adria نوشته: من مدرک دیپلم فنی کاردانش که فکر میکنم حدود 11 سال تحصیل باشه دارم به غیر از مدرک دیپلم دو مدرک فنی و حرفه ای برق ساختمانی و برق صنعتی که حدود یک سال ونیم دوره می باشد را از سازمان فنی و حرفه ای دارم که از این طریق به من 7 سال تجربه کاری داده شده است و همچنین دارای 2 سال سابقه کار هستم و بیمه دارم من در گزینه تحصیلات High school degree را زدم حالا با این تفاسیر من گزینه صحیح را انتخاب کردم یا نه.می خواهم بدانم اگر ایشا لا قبول بشم سفارت بابت مدرک دیپلم من گیر نمی ده.

شما مدرک تان را High school degree زده اید، پس باید در مصاحبه High school degree را ارائه بدهید.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
تشکر کنندگان:
به علت اتمام ثبت نام ، این موضوع از حالت مهم خارج شد .
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
adria جان به نظر من تو مشكلي نخواهي داشت.
تشکر کنندگان:
يكي يه توضيحي يه توجيحي يه حرفي يه كلامي در جهت دلداري به ما يه حركتي SAMAD جان شما يه چيزي بگو
ما اشتباهي به جاي ليسانس زديم :MASTER
تشکر کنندگان:
keivin نوشته: يكي يه توضيحي يه توجيحي يه حرفي يه كلامي در جهت دلداري به ما يه حركتي SAMAD جان شما يه چيزي بگو
ما اشتباهي به جاي ليسانس زديم :MASTER

با سلام دوست عزیز اشتباهی هست که شده فقط باید کمی صبر کنید اگر شما برنده شدید قبل از مصاحبه باید با kcc مشکلتو در میا بگذاری اگر اونا گفتن به ما ربطی نداره باید تا وقت مصاحبه صبر کنی و باید راستشو بگی چون اونا همه چیزی رو که میگی با مدرک میخوان یک موقع نگی که من داشتم برای فوق درس میخوندم گفتم شاید مدرکم رو بگیرم بعد اونا میگن مدرکت کو کجا داری ادامه تحصیل میدی نامه داری .
با این تفاسیر اگر شما هنوز برای فوق اقدام نکردی راستشو بگو من دلم روشنه مشکلی پیش نمی یاد چون اون فرمی که شما پرکردی مهم نام ونام خانوادگی و تاریخ تولد صحیح میباشد در مورد مدرک شما باید بالای دیپلم رو ارائه بدبد .مشکلی نیستWink
تشکر کنندگان: seravin ، ali_am76
آره كيوان جان ناراحت نباش. اگر برنده شدي مي توني بعدا به صورتي كه Mohammad-usa توضيح داد ، درستش كني.فقط دعا كن كه برنده بشي ، اين ها مشكلي نيست.
تشکر کنندگان:
mohammad_usa $ بوف گرامي از هر دوتون ممنونم بزرگواري كردين و دلگرم شدم به نتيجه ، مرسي
تشکر کنندگان:
keivin عزیز و بوف عزیزم انشاءالله شما و بقیه دوستان برنده شوید آین آرزوی قلبی من هست دلم میگه که هممون قبول میشیم برای منم دعا کنید یادتان نره منم شما رو فراموش نمی کنم ایشاالله اردیبهشت سال دیگه بین هم شیرینی پخش کنیم الهی آمینSmile
تشکر کنندگان:
من الان دانشجو ترم سوم و در ثبت نام مدرک چند واحد دانشگاهی رو انتخاب کردم میخواستم ببینم درسته یا نه . تو رو خدا جواب بدین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان