کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط فرستنده دعوت نامه
دعوتنامه اگر جزو اقوام درجه یک نباشن نفرستن خیلی بهتره اگه همه شرایظتون اکی هست و میتونین تو سفارت با مدارکتون ثابت کنین که امریکا موندگار نیستین و بر میگردین همون ووچر هتل کافیه و احتیاج صددرصد به دعوتنامه نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
به گفته افسر های سفارت کسی که دعوتنامه و اشنا داره بهش یاد میدن چطوری بمونه پس همونبهتر که دعوتنامه از فامیل دور نداشته باشیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام زوستان

ريزاي نامزدي چطور ميشه فرستاد؟
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
چند وقت بعد از ورود ب امريكا با لاتاري ميشه خانواده را دعوت كرد؟!

من مي ميرم بدون خانواده

و خواهر زاده ام را ميتونم ب عنوان فرزند خونه ببرم؟!
 Case ‎Number‎  :   ٤٥٠٠
? تعداد افراد منظور در کیس  :   1 نفر ( خودم )

? مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

?تاریخ ارسال فرم  :   5th ‎Of May‎

?سفارت   :  آنکارا تغییر به ابوظبي

?تاریخ نامه دعوت به مصاحبه : ان شاء الله به زودی ‎?
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺷﻐﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻡ و ﮔﺮﻳﻦ كاﺭﺕ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﺪﺕ 6 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ اﻳﺎﻟﺖ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﻫﺴﺘﻢ و ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺖ و ﻣﺪﺕ 12 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮاﻱ ﭘﺪﺭ و ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺩﻋﻮﺗﻨﺎﻣﻪ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﺭا اﮔﺮ ﻣﻤﻜﻦ ﻫﺴﺖ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻳﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-06 ساعت 09:16)Kf123 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺷﻐﻠﻲ ﻧﺪاﺭﻡ و ﮔﺮﻳﻦ كاﺭﺕ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﺪﺕ 6 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ اﻳﺎﻟﺖ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﻫﺴﺘﻢ و ﺑﺎ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ و ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺳﻴﺘﻴﺰﻥ اﻣﺮﻳﻜﺎ ﻫﺴﺖ و ﻣﺪﺕ 12 ﺳﺎﻝ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﺩﺭﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﺪ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﺑﺮاﻱ ﭘﺪﺭ و ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺩﻋﻮﺗﻨﺎﻣﻪ ﺑﻔﺮﺳﺘﻢ ﻣﻴﺸﻪ ﺷﺮاﻳﻄ ﺭا اﮔﺮ ﻣﻤﻜﻦ ﻫﺴﺖ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻳﻦ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ

سلام
من پیشنهاد می کنم اگر خانواده تون مشکلی ندارند از نظر نشون دادن حساب بانکی، نیازی به دعوتنامه نیست.
همین که بروند و سفارت و بگن که فرزندشون آمریکا هست و می خواهند ببینندشون کافیه
فقط در فرم DS160 که پر می کنند به این مسئله اشاره کنند
اگر اشتباه نکنم I134 فرمی هست که برای support مالی باید پر کنید.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
ﺳﻼﻡ ﻣﻣﻨﻮﻥ اﺯ ﭘﺎﺳﺦ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﺮﻡ. DS160 ﺭا ﭘﺪﺭ و ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﭘﺮ ﻛﻨﻨﺪ ﻳﺎ ﺧﻮﺩ ﻣﻦ .و اﺯ ﻣﺎﻧﻴﻜﻪ اﻳﻦ ﻓﺮﻡ ﭘﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﺮاﻱ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭﻗﺖ ﺳﻔﺎﺭﺕ, ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻭﻗﺖ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﺪﻥ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-14 ساعت 02:10)Kf123 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﻣﻣﻨﻮﻥ اﺯ ﭘﺎﺳﺦ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺁﻳﺎ ﺑﺎﻳﺪ ﻓﺮﻡ. DS160   ﺭا ﭘﺪﺭ و ﻣﺎﺩﺭﻡ ﺧﻮﺩﺷﻮﻥ ﭘﺮ ﻛﻨﻨﺪ ﻳﺎ ﺧﻮﺩ ﻣﻦ .و اﺯ ﻣﺎﻧﻴﻜﻪ اﻳﻦ ﻓﺮﻡ ﭘﺮ ﻣﻴﺸﻪ ﺑﺮاﻱ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻭﻗﺖ ﺳﻔﺎﺭﺕ, ﭼﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﻃﻮﻝ ﻣﻴﻜﺸﻪ ﻭﻗﺖ ﺳﻔﺎﺭﺕ ﺑﺪﻥ

سلام

اگر خودشون می تونند پر کنند که چه خوب. اگر نه شما براشون پر کنید ولی در انتها سوال می کنه که آیا کسی به شما کمک کرده که اسم خودتون را بنویسید
از این نظر که اگر ازشون یه موقع سوالی کردند و نتونستند جواب بدن بگن شما در پر کردن فرم ها کمک شون کردید و در سفارت براشون مشکلی پیش نیاد. سفارت ها به نظرم دوبی الان از همه بهتر وقت می ده.
هر روز چند بار چک کنید. احتمالا به زودی برای فوریه باز می کنند.
فقط دقت کنید که خیلی زود براشون وقت نگیرید
حداقل دو تا سه هفته فاصله که بتونند کارهای ویزای دوبی و تور و این ها را انجام بدهند
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان: Kf123
(2015-05-26 ساعت 12:23)Hamed112 نوشته:  سلام دوستان عزيزه گل بابا تروخدا جواب بدين الان خيلى وقته منتظره جواب هستم تروخدا يكى جواب بده بار ٦ هست ميپرسم من الان ٣ سال و چند ماهه گرين كارت دارم به تازگى كار ميكنم كرديت اسكور عالى حساب بانكى و موجودى قوى گواهينامه بيمه سلامتى ....... همه چيز دارم خونه اجاره كردم و زندگى ميكنم خودم تحت ساپورت خانواده هستم برام پول ميفرستن الان ميخوام براى مامانم دعوت نامه بدم كه خودش تحت ساپورت خودشه كه يه مدت كوتاه بياد پيشم خودش بيشتر از دوماه نميتونه بمونه ميشه قدم به قدم خواهشا قدم به قدم تا اخرين مرحله خيلى ابتدايى كه من بايد چيكار كنم چون واقعا اطلاعى ندارم خيلى تو سايت هاى مختلف گشتم ولى گيج شدم يه توضيح كامل لطف كنين بدين واقعا ممنون ميشم كمك خيلى بزرگى كردين بازم خيلى ممنون فقط مرحله مرحله با ادرس ممنون.

سلام
از صفحه اول بخون ی چیزهایی گیرت میاد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان