کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
(2015-08-17 ساعت 12:48)vahid4573 نوشته:  به نظر من اون نامه مهمه حتما تعهد نامه ازدواج فراموش نشه من نقص مدرك خوردم واسه تعهد نامه ازدواج

تعهد نامه ازدواج كه دو تاموون بايد بنويسيم رو نوشتيم. منظورم اين بود كه لازمه از سمته خانواده و اشنايان كسي هم نامه بنويسه و بگه در جريان نامزدي و رابطه ما هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
به نظرم خوبه انجام بدين

پاسخ
تشکر کنندگان: مريم مريم ، shadoow
دوستان من يه سري سوال تو پر كردن فرمها دارم ممنو ميشم كمكم كنيد.
١. من ادرس خونم تو امريكا تويع مقدار جايي كه تو فرم i-129f گذاشته جا نميشه، همچنين كده پستي ايران هم اونجا جا نميشه. چيكار كنم؟ اينارو بهده پرينت دستي وارد كنم اشكال نداره؟
٢. تو فرم g-325 اينكه تاريخ امضاي من و نامزدم كي باشه مهمه يا بايد هر دو تو يه روز امضا كنيم؟
٣.توي g-325 اون قسمت كه last 5 years employment رو خواسته بايد دانشجويي رو بنويسيم يا نه؟ بعدش منظور كار رسميه يا پروژه دانشجويي كه هيچ قراردادي هم مداري ازش هم بايد بنويسيم؟
٤. توي g325 اخرين ادرس خارج از ايران رو خواسته كه ماله نامزدم ميشه ادرس كنونيش كه هنوزم توشه. اما اجازه نميده بنويسيد تا present يا current و ماه و سال ميخواد. چيكار كنيم؟ آينده بزنيم؟
٥. برگه تجرد يا يه چنين چيزي واسه مني كه سيتيزن امريكام و درخواست كننده هستم هم لازمه؟

من خيلي استرس دارم ممنون ميشم كسي سوالامو جواب بده. مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخ هاتون و مهاجر سرا
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ايا شما جزوه مداركي كه فرستاديد، اجازه پدر دختر هم بوده؟ (خوده دختر سيتيزن و درخواست كننده ويزا براي نامزدش هست)
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد من يه سوالي داشتم، شما كه براي اثبات رابطه از مخابرات پرينت تلفنتون رو ميگيري چطور با توجه به حجم زيادش اينو درخواست ميكنيد و اين همه رو ارائه ميديد و اينكه جچوري ترجمش ميكنيد وقتي فارسيه؟ مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
مدارکی مثل ایمیل ها، چت ها، پرینت تلفن و غیره که به فارسی هستند، آیا باید همگی ترجمه شوند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
آیا باید ترجمه شناسنامه سیتی زن هم ارسال شود؟ یا کپی پاسپورت و original Certificate of Naturalization کفایت می کند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 08:42)Parisafarazman نوشته:  سلام
مدارکی مثل ایمیل ها، چت ها، پرینت تلفن و غیره که به فارسی هستند، آیا باید همگی ترجمه شوند؟
خیر نیازی به ترجمه نیست
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 13:11)masoudd7 نوشته:  سلام
آیا باید ترجمه شناسنامه سیتی زن هم ارسال شود؟ یا کپی پاسپورت و  original Certificate of Naturalization کفایت می کند؟
بله ترجمه شناسنامه سیتی زن هم نیاز است.
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، سوونیا
دوستان من و تامزدم تو دوسال اخیر که اومده بود ایران همدیگرو تو شهر خودم لاهیجان دیدیم و همش 7 تا عکس داریم اونم همش مسخره بازی ولی نزدیک به همیم .میخوام بدونم اینا کافیه ؟بلیطشم هست .البته برادر شوهر خالمه ایا میشه ؟چت و غیره هم داریم تو این مدت .لطفا دوستان جواب بدن کافیه این عکسا با بگم قبل رفتنم به سفارت بیاد عکس خونوادگی یا مثلا خرید حلقه و غیره هم بگیریم .و یا اینکه بگم روز مصاحبم بیاد اونجا عکس بگیریم و همراهیم کنه ؟یا باید روز مصاحبم ایران باشه .در هر صورت لطفا راهنماییم کنید وما هنوز تو پروسه ی فرم پر کردن برای uscis هستیم لطفا بگید چه مدارکیو براشون بفرسته نامزدم .اینا رو میدونم که تعهد 90 روز ازدواج به امضا طرفین و عکس از نامزدم اثبات حضور در سن دیگو و ..... بقیه رو لطفا راهنمایی کنید .سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري
سلام دوستان چطور مى شه از مسيج هاى تلگرام پرينت بگيرم؟راهنمايى كنيد لطفا،چون مى خوام مداركم را ارسال كنم و همه چت هام تو تلگرامم هست???
پاسخ
تشکر کنندگان: ماري بهاري

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان