کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
سارا جان ...
مثل اینکه گیر دادن یا مطمئنی که از عکسها ایراد گرفتند؟ عکسهای ما هم هیچ کدوم تاریخ نداشت. شما مهر ورود خروج پاسپورت هاتون رو براشون فرستادید؟ اگر نه، اون خیلی می تونه کمک کننده باشه و اصلا دیگه تاریخ عکس مهم نیست براشون.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، bitarafan ، msar
(2012-10-07 ساعت 05:13)negi نوشته:  سارا جان ...
مثل اینکه گیر دادن یا مطمئنی که از عکسها ایراد گرفتند؟ عکسهای ما هم هیچ کدوم تاریخ نداشت. شما مهر ورود خروج پاسپورت هاتون رو براشون فرستادید؟ اگر نه، اون خیلی می تونه کمک کننده باشه و اصلا دیگه تاریخ عکس مهم نیست براشون.

نگی‌ جان همهٔ مدارک رو وکیل فرستاده، بلیط‌های مسافرت نامزدم، کپی‌ پاسپورت، عکس، پرینت تلفن، چت و ایمیل، رسید خرید حلقه، رسید یه دستبند که از اونجا برام گرفته بود، یک نامه از طرف مامانم که با این ازدواج موافق هستن (چون خانواده من ایران نیستن و ما عکس خانواد‌گی نداریم)، نامهٔ همکلاسی بودن ما تو ایران. همهٔ اینا رو فرستاده و اونا هم قبول کردن، و حتا گفتن همه چی‌ کامل دیگه چیز اضافه تر نفرست فقط عکس تاریخ در میخوان

فکر می‌کنم مشکلشون اینه که کیس ما ماه ژوئن فرستاده شده، نامزد من هم ماه ژوئن اومد ایران که ما عکس گرفتیم..از مسافرت قبل عکس نداریم و چون مسافرت قبل زمستون بوده و همهٔ عکس‌های ما تابستونی هست احتمالا گیر دادن...ولی‌ خوب ژوئن هم که اومد، ۲ هفته بعدش وکیل مدارک فرستاده و تو ژولای process شده
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، msar
ای بابا. پس با این حساب هیچ عکسی از ما قبول نمی‌کنن.. آخه عکسای ما همه مربوط به ۲ سال پیشن... واسه کیس‌های ازدواجی هم عکس تاریخ در میخوان؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar
والا در مورد ازدواج نمیدونم قانون چطوریه..ولی‌ مطمئناً به اندازهٔ نامزدی سخت‌گیری نمی‌کنن..حالا بد نیست سایت رو یک بار چک کنی‌ که دقیقا در مورد عکس چی‌ گفتن.
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، msar
نه عزیزم. واسه ازدواجی ها عکس نمیخوان. بعضی وقتا روز مصاحبه میگن عکس عروسی همراتون دارید؟ یا مراسم نامزدی؟ اونا رو ببر
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، girl ، Asal707 ، msar
وای وای شما همه همدیگر و دیدین از نزدیک و یه عکسی دارین. ما رو بگو که ندیدیم و کیسمون جز اون موارد استثنا هستش و به هیچ وجه نمی تونه بیاد ایران به خاطر یه سری مسائل جدی و باید کلی دنگ و فنگ رد کنیم و فرم waiver شامل ما میشه. ای خدااااا کار همه بچه های اینجا زودتر درست بشه و سروسامان بگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، msar
بچه ها سلام؛ خسته نباشـــــــــــــــــــــــید
من الان اومدم که مدارکم رو جمع آوری کنم ؛ وقتی توی کشو رو نگاه کردم یادم افتاد زمانی که داشتم مدارکم رو برای آنکارا میفرستادم کلی ایمیلهامون رو هم اون موقع پرینت گرفته بودم و فرستادم ؛ حالا باید دوباره همه آنها رو پرینت بگیرم یا نه فقط توی این چند ماهه رو پرینت بگیرم؛ لطفا فوری بهم جواب بدین ؛ ممنون
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
مال همین چند ماهو پرینت بگیر و اونجا بگو بقیه اشو قبلا واستون فرستادم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، girl ، msar
(2012-10-15 ساعت 16:56)elahenadafy2 نوشته:  مال همین چند ماهو پرینت بگیر و اونجا بگو بقیه اشو قبلا واستون فرستادم

سلام به دوستان عزیز
میخواستم بدونم کسی میدونه برای کنسل کردت ویزا چه کار باید انجام بدیم
من حدود یک سال و نیم هست که منتظر کلیر شدن هستم طی تماسهای مکرر با اداره مهاجرت و ارگانهای مربوطه به ما اعلام کردند که بهتر هست از اول اقدام کنیم من هم دوباره از اول مراحل رو میخوام طی کنم از دوستان که اطلاع دارن میخوام بپرسم که کسی میدونه کنسل کردن ویزا قبلی چه جوری هست؟
ممنونمیشم جواب بدید
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
(2012-11-01 ساعت 14:14)piboo نوشته:  
(2012-10-15 ساعت 16:56)elahenadafy2 نوشته:  مال همین چند ماهو پرینت بگیر و اونجا بگو بقیه اشو قبلا واستون فرستادم

سلام به دوستان عزیز
میخواستم بدونم کسی میدونه برای کنسل کردت ویزا چه کار باید انجام بدیم
من حدود یک سال و نیم هست که منتظر کلیر شدن هستم طی تماسهای مکرر با اداره مهاجرت و ارگانهای مربوطه به ما اعلام کردند که بهتر هست از اول اقدام کنیم من هم دوباره از اول مراحل رو میخوام طی کنم از دوستان که اطلاع دارن میخوام بپرسم که کسی میدونه کنسل کردن ویزا قبلی چه جوری هست؟
ممنونمیشم جواب بدید
دوست عزیز متاسفم که کارتون این همه طول کشیده. من فکر می کنم که به اداره مهاجرت یه نامه بفرستید براتون کنسل خواهند کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar
سلام دوستان خوب،

یه سوال داشتم ازتون. ما باید برای اثبات نامزد بودنمون از چند تا آشنایان و فامیل نامه بفرستیم برای uscis که گواهی بدن نامزدی ما سوری نیست و ما همدیگرو طی‌ ۲ سال گذشته از نزدیک دیدیم.

کسی‌ این کارو کرده تا به حال؟ چون ما این نامه رو نوشتیم و بردیم دفترخانه اسناد رسمی‌ که امضای نویسندهٔ نامه رو تائید کنه. ولی‌ این کارو نکردن و گفتن این نامه خصوصی و احساسی‌ هست ما هر نامه‌ای رو نمی‌تونیم امضاش رو تائید کنیم. حالا به نظر شما من باید چی‌ کار کنم؟ که امضا تائید شه بعد بدم ترجمه.

ممنون
K1

پاسخ
(2012-11-06 ساعت 00:43)sara mas نوشته:  سلام دوستان خوب،

یه سوال داشتم ازتون. ما باید برای اثبات نامزد بودنمون از چند تا آشنایان و فامیل نامه بفرستیم برای uscis که گواهی بدن نامزدی ما سوری نیست و ما همدیگرو طی‌ ۲ سال گذشته از نزدیک دیدیم.

کسی‌ این کارو کرده تا به حال؟ چون ما این نامه رو نوشتیم و بردیم دفترخانه اسناد رسمی‌ که امضای نویسندهٔ نامه رو تائید کنه. ولی‌ این کارو نکردن و گفتن این نامه خصوصی و احساسی‌ هست ما هر نامه‌ای رو نمی‌تونیم امضاش رو تائید کنیم. حالا به نظر شما من باید چی‌ کار کنم؟ که امضا تائید شه بعد بدم ترجمه.

ممنون

نیازی به تایید امضا توسط دفتر اسناد رسمی ندارید ٫ هر نسخه را سعی کنید با دست خط و امضای خود نویسنده باشه شماره تلفن و آدرس هم ذکر شده باشه در ابتدای نامه هم با سوگند شروع بشه. متن هم شامل این باشه که از آشنایی و نامزدی شما اطلاع دارند.
در ضمن ترجمه انگلیسی این نامه هم فراموش نشود (نیازی به تایید وزارت امور خارجه و یا دادگستری نیست)
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sara mas ، Asal707 ، msar
(2012-11-06 ساعت 01:17)Acaro نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 00:43)sara mas نوشته:  سلام دوستان خوب،

ممنون

نیازی به تایید امضا توسط دفتر اسناد رسمی ندارید ٫ هر نسخه را سعی کنید با دست خط و امضای خود نویسنده باشه شماره تلفن و آدرس هم ذکر شده باشه در ابتدای نامه هم با سوگند شروع بشه. متن هم شامل این باشه که از آشنایی و نامزدی شما اطلاع دارند.
در ضمن ترجمه انگلیسی این نامه هم فراموش نشود (نیازی به تایید وزارت امور خارجه و یا دادگستری نیست)

ممنون از جوابتون. چند تا نامه کافی‌ هست؟
K1

پاسخ
سارا جان اینو خود اداره مهاجرت ازتون خواسته یا خودتون دارید میفرستید؟ عکس و این چیزا هم فرستادین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، msar
(2012-11-06 ساعت 01:48)sara mas نوشته:  ممنون از جوابتون. چند تا نامه کافی‌ هست؟

سعی کنید نامه از طرف پدر و مادر خودتون و همسرتون + دو نامه ترجیحا اگر فامیل و آشنایی در آمریکا دارید که از جریان نامزدی شما باخبر هستند. حالا اگر هم نامه ای ندادند همین که شماره تلفن و نسبت فامیلی آنها را اعلام کنید و ذکر کنید که از نامزدی شما اطلاع دارند٫ کافی است.

(2012-11-06 ساعت 01:57)elahenadafy2 نوشته:  سارا جان اینو خود اداره مهاجرت ازتون خواسته یا خودتون دارید میفرستید؟ عکس و این چیزا هم فرستادین؟

الهه جان در مورد این نامه براتون بگم که من برای RFE همین مورد را هم انجام دادم Cool (علاوه بر کل اون ۸ کیلو مدرکی که قبلا در موردش براتون گفتم) در ایمیلی که در رابطه با RFE از USCIS دریافت کرده بودم توصیه کرده بود که این نامه ها را ارسال کنم.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، الهه سابق ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان