کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارك لازم برای اثبات نامزد بودن
سلام به همه دوستان من یه سئوال داشتم.میخواستن راهنمائیم کنید .برای مدارک ویزای نامزدی که برای سفارت میبریم میخواستم ببینم حتما باید عکس نامزدی باشه یا عکس و فیلم معمولی هم قبول می کنن ؟لطفا راهنمائیم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
من فقط عکس معمولی داشتم + عکس همراه با خانواده ها.
پاسخ
تشکر کنندگان: fraheleh66 ، msar
عکس نامزدی لازم نیست ولی عکسایی که میدید باید فضای صمیمی داشته باشه و یه کمی هم عاشقانه.
زندگی ساخته ی افکار شماست و فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده ای.

موریس مترلینگ
پاسخ
تو دستورالعملهای خود اداره مهاجرت که می خوندم دیدم نوشته عکسایی که نشاندهنده sexual intimacy هست لازم دارن که معنیش میشه صمیمیت جنسی. یعنی اینکه میخوان مطمئن شن کسی ازدواج صوری نمیکنه. پس خوبه که تو آغوش هم باشید و یا در حال بوسیدن یا اینکه اطراف تختی که دو تا بالشت داره باشید و یا اگه تو هتل عکس میگیرید اطاق شلوغ باشه و نشون بده دو نفر ساکن هستن. مثلا هم وسایل مردونه مثل ریش تراش روی میز توالت باشه هم وسایل آرایش زنونه. عکسهای معمولی هم خوبه اما اینا لازمه.

در عمل ممکنه خیلی آسون بگیرن ولی چیزی که در بالا گفتم طبق دستورالعملی بود که از یه فایل pdf خوندم. من واسه مصاحبه که رفتم کلی عکس جدید داشتم با خودم اما اصلا نذاشتن عکسا رو نشون بدم زود فرم برگ آبی رو دادن دستم و گفتن رو به سلامت.
“All that we are is the result of what we have thought.” - Buddha
پاسخ
تشکر کنندگان: thtinc ، naarestan ، goliii ، msar ، Partov
کسی تا حالا بدون عکس و مدرک موفق شده ویزا بگیره ؟
من تنها مدرکم متن چت هاست
ایا شانسی هست ؟
پاسخ
(2010-11-05 ساعت 19:53)Greatone نوشته:  کسی تا حالا بدون عکس و مدرک موفق شده ویزا بگیره ؟
من تنها مدرکم متن چت هاست
ایا شانسی هست ؟
خیر دوست عزیز
بدون مدارک لازم (که عکس نیز از آن جمله است ویزای نامزدی نمیدهند)
چت کردن دلیل موجهی برای اثبات نامزدی نیست

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Greatone ، Espresso ، msar
من یکی رو میشناسم فقط با ارائه برگه های چت و فیلم هایی که از وب کم ضبط شده بود ویزا گرفت
به نظرم اونا هم میدونن دیگه عصر ارطباطات هست و وبکم هم اختراع شده !
حالا یبار بدون عکس اقدام میکنم نشد میریم عکس میگیریم Big Grin
پاسخ
به نظر من اونی که شما میشناسید شاید همه چیزو نگفته مثلا ازدواجی بوده
به هر حال داشتن عکس جز مدارک اولیه و قانونشون هست اگر واسه ویزای نامزدی میخواید اقدام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Greatone ، msar
سلام.من خواستگار از انگلستان دارم.می خواهیم با هم ازدواج کنیم.اما می خوام بدونم با ویزای نامزدی سریعتر میتونم برم یا ویزای ازدواج؟کدومش سریعتر و راحت تر هست؟اگه از دوستان کسی اطلاع داره.لطفا کمکم کنه
پاسخ
(2011-04-08 ساعت 15:51)رعنا نوشته:  سلام.من خواستگار از انگلستان دارم.می خواهیم با هم ازدواج کنیم.اما می خوام بدونم با ویزای نامزدی سریعتر میتونم برم یا ویزای ازدواج؟کدومش سریعتر و راحت تر هست؟اگه از دوستان کسی اطلاع داره.لطفا کمکم کنه

سلام دوست عزیز
این قسمت ویزای نامزدی و ازدواج به امریکاست
برای انگلیس بهتره به این قسمت مراجعه کنی
http://mohajersara.com/forumdisplay.php?fid=21
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، dorsa ، msar
سلام دوستان
من 23 می مصاحبه دارم.از دوستانی که اطلاع دارند خواهش میکنم زود جواب دهند
من مراسم نامزدی نگرفتم اما عکس خانوادگی و عکسهایی که در مسافرت گرفتم رو دارم و همینطور پرینت مکالمه و ایمیل
وهمه اینها در یک پوشه خلاصه میشه ایا تعداد عکسها و مدارک باید خیلی زیاد باشن ؟من نگرانم که مبادا به کم بودن مدارکم گیر بدن؟
دوستان زود جواب دهیدددددددددددد.
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
ویرایش شد.
پشیمون شدم جواب دادم
پاسخ
تشکر کنندگان: viking ، msar
(2011-05-20 ساعت 01:31)ShoMpeT نوشته:  [quote='piboo' pid='109491' dateline='1305832685']
سلام دوستان
من مراسم نامزدی نگرفتم اما عکس خانوادگی و عکسهایی که در مسافرت گرفتم رو دارم و همینطور پرینت مکالمه و ایمیل
وهمه اینها در یک پوشه خلاصه میشه ایا تعداد عکسها و مدارک باید خیلی زیاد باشن ؟من نگرانم که مبادا به کم بودن مدارکم گیر بدن؟

من هم مراسم نامزدی نداشتم، فقط حدود 10 الی 15 تا عکس هایی رو که با هم داشتیم به اضافه ی پرینت ایمیل ها و بیلیت هواپیما و فرم اجاره خونه رو همراهم بردم. عکس ها رو که همه رو بهم پس دادن، ایمیل ها رو هم خیلی سریع نگاه کردن و کلن همه ی مدارک رو یه نگاه کردن و بهم پس دادن.

پاسخ
تشکر کنندگان: Asal707 ، msar
(2011-05-20 ساعت 20:38)Yas Banoo نوشته:  
(2011-05-20 ساعت 01:31)ShoMpeT نوشته:  [quote='piboo' pid='109491' dateline='1305832685']
سلام دوستان

من هم مراسم نامزدی نداشتم، فقط حدود 10 الی 15 تا عکس هایی رو که با هم داشتیم به اضافه ی پرینت ایمیل ها و بیلیت هواپیما و فرم اجاره خونه رو همراهم بردم. عکس ها رو که همه رو بهم پس دادن، ایمیل ها رو هم خیلی سریع نگاه کردن و کلن همه ی مدارک رو یه نگاه کردن و بهم پس دادن.
yas banoo
ممنون از این که جواب دادید.منظور شما از بلیط هواپیما بلیط نامزدتون بود ؟

نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
(2011-05-21 ساعت 10:18)piboo نوشته:  
(2011-05-20 ساعت 20:38)Yas Banoo نوشته:  
سلام دوستان

yas banoo
ممنون از این که جواب دادید.منظور شما از بلیط هواپیما بلیط نامزدتون بود ؟
بیلیط هواپیمای خودم منظورم بود، چون ما جایی غیر از ایران دیدیم همدیگه رو. ولی کلن فرقی نداره. البته یه کپی از فرمهای ویزای کشوری که بهش سفر کرده بودیم و مهر پاسپورت و اینجور چیزا رو هم همراه خودم برای مصاحبه بردم...
پاسخ
تشکر کنندگان: یسنا مهران ، Asal707 ، lela ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان