کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پست در ایران
سلام دوستان يه مورد بود كه گفتم شايد به درد بخوره ما چند وقت پيش يه سري مدارك به مقصد ا م ر يكا داشتيم كه چون يكي از اونها آرم بانك سامان داشت ( تمكن مالي بود) پست دي اچ ال گفتند كه با مسيوليت خودتون ميفرستيم چون امكان داره بسته رو باز كنن و اين ارم و ببينن مشكل ساز ميشه خلاصه مدارك را با پست فيدكس فرستادم . از خير دي اچ ال گذشتم ، كه پنج روزه رسيد به مقصد پست خوبيه يعني ما مشكلي خداروشكر پيدا نكرديم موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shkhmo ، rezahoorjandi ، msar
(2012-08-20 ساعت 00:09)وحيده نوشته:  سلام دوستان يه مورد بود كه گفتم شايد به درد بخوره ما چند وقت پيش يه سري مدارك به مقصد ا م ر يكا داشتيم كه چون يكي از اونها آرم بانك سامان داشت ( تمكن مالي بود) پست دي اچ ال گفتند كه با مسيوليت خودتون ميفرستيم چون امكان داره بسته رو باز كنن و اين ارم و ببينن مشكل ساز ميشه خلاصه مدارك را با پست فيدكس فرستادم . از خير دي اچ ال گذشتم ، كه پنج روزه رسيد به مقصد پست خوبيه يعني ما مشكلي خداروشكر پيدا نكرديم موفق باشيد

من مدارکم را با دی اچ ال فرستادم بعد از 45 روز رسید وتمامی پرونده مو خراب کرد بایک ضرر چند میلیونی .با کارا پست مدارک را در5 روز رساند.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shani ، shkhmo ، msar
اي بابا ناراحت شدم براتون. اين دي اچ ال هم فقط اسم و رسم الكي داره
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، shkhmo ، msar
به تازگی کسی از ایران به آمریکا مدارک فرستاده؟ اگه کسی در مورد قیمت و احتمال رسیدن شرکت های مختلف اطلاعاتی داره خیلی ممنون میشم. من برای فرستادن گواهینامه می پرسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان