کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پست در ایران
چند روز قبل یکی از بستگان رفته بود اداره پست تا پاکتی را برای آمریکا بفرستد (با دی‌اچ‌ال یا تی‌ان‌تی). به او گفتند که تا اطلاعات ثانوی ارسال به آمریکا و کانادا و چند کشور اروپایی قطع شده‌است.

کسی در مورد جزئیات این مساله اطلاعاتی دارد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، mohammad.maleki ، shkhmo ، msar
من هفته پیش بسته ای رو برای یکی از بستگانم در آمریکا (سان هوزه) فرستادم با DHL و رسید.
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: shkhmo ، msar
من سه روزه با DHL فرستادم ومشکلی نبود !!!!!!!!!!!!!!!!!!
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
مهدی جان کی فرستادی؟ این بنده خدا فامیل ما سه روز پیش رفته پست زیر پل صدر بهش گفتن تی‌ان‌تی که اصلاً نمی‌فرسته، دی‌اچ‌ال هم قبول می‌کنه اما برگشت می‌خوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، shkhmo ، msar
(2010-10-27 ساعت 18:50)Hojjat نوشته:  مهدی جان کی فرستادی؟ این بنده خدا فامیل ما سه روز پیش رفته پست زیر پل صدر بهش گفتن تی‌ان‌تی که اصلاً نمی‌فرسته، دی‌اچ‌ال هم قبول می‌کنه اما برگشت می‌خوره.

جدا ؟؟ هجت جان منم از همون پل صدر فرستادم اما چیزی دربارش بهم نگفتن و خیلی راحت فرستادم و چهار روزه رسید.اما من 20 روز پیش فرستادم ..
Pir shodim vali bozorg na
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، shkhmo ، msar
(2010-10-27 ساعت 18:50)Hojjat نوشته:  مهدی جان کی فرستادی؟ این بنده خدا فامیل ما سه روز پیش رفته پست زیر پل صدر بهش گفتن تی‌ان‌تی که اصلاً نمی‌فرسته، دی‌اچ‌ال هم قبول می‌کنه اما برگشت می‌خوره.
من یکشنبه فرستادم و از یک مرکز پست نزدیک چهارراه پاسداران اگه خواستی آدرس دقیق بزارم
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، frozen mind ، shkhmo ، msar
سلام به دوستان گرامي .
اخيرا (28 اذر 89 ) نامه هاي ارسالي از امريكا كه حاوي كيس نامبر و غيره مي باشد در حدود 4 نامه همگي توسط پست ايران باز شدند . جهت اطلاع دوستان .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، frozen mind ، shkhmo ، msar
تا چند ماه پيش سيستمش اينجوري بود:

1- D.H.L قوبل نمي كرد.
2- T.N.T قبول مي كرد اما تعهد مي گرفت اگه بسته تون رو توي آمريكا سوزوندن، خودتون مسؤوليد. معمولا هم مي رسيد.
3- Aramex هركي هركي بود!!!! مي گرفتند... تعهدي هم از كسي نمي گرفتند. بيشتر بسته هاشون هم مي رسيدف اما يك دونه سراغ دارم كه هرگز نرسيد.

(2010-10-26 ساعت 19:51)Hojjat نوشته:  چند روز قبل یکی از بستگان رفته بود اداره پست تا پاکتی را برای آمریکا بفرستد (با دی‌اچ‌ال یا تی‌ان‌تی). به او گفتند که تا اطلاعات ثانوی ارسال به آمریکا و کانادا و چند کشور اروپایی قطع شده‌است.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، oghab ، oxin ، shkhmo ، msar
با سلام .
من در تاريخ 25 دسامبر برابر با 4 دي ماه 89 نامه اي بوسيله DHL ا ز دفتر پست ولي عصر به قيمت 46000 تومان فرستادم امريكا كه بعد از 6 روز بدستشان رسيد. نماينده من وقتي معترض شد چرا تاخير داشته ؟ با مدرك ثابت كردند كه اشكال از انها نبوده .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، oxin ، shkhmo ، rezahoorjandi ، msar
دوستان تا حالا کسی از این سایت استفاده کرده ؟ می خوام یک تبلت سفارش بدم
پاسخ
(2010-12-19 ساعت 20:49)Ashkan78 نوشته:  تا چند ماه پيش سيستمش اينجوري بود:

1- D.H.L قبول نمي كرد.
2- T.N.T قبول مي كرد اما تعهد مي گرفت اگه بسته تون رو توي آمريكا سوزوندن، خودتون مسؤوليد. معمولا هم مي رسيد.
3- Aramex هركي هركي بود!!!! مي گرفتند... تعهدي هم از كسي نمي گرفتند. بيشتر بسته هاشون هم مي رسيدف اما يك دونه سراغ دارم كه هرگز نرسيد.

(2010-10-26 ساعت 19:51)Hojjat نوشته:  چند روز قبل یکی از بستگان رفته بود اداره پست تا پاکتی را برای آمریکا بفرستد (با دی‌اچ‌ال یا تی‌ان‌تی). به او گفتند که تا اطلاعات ثانوی ارسال به آمریکا و کانادا و چند کشور اروپایی قطع شده‌است.

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، shkhmo ، msar
(2011-05-12 ساعت 18:07)Ashkan78 نوشته:  
(2010-12-19 ساعت 20:49)Ashkan78 نوشته:  تا چند ماه پيش سيستمش اينجوري بود:

1- D.H.L قبول نمي كرد.

اشکان جان متوجه منظورت نشدم لطفا بیشتر توضیح بده
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، shkhmo ، msar
sسلام یه سوال مهم ایا پست اجازه بازکردن بسته رو داره
و یه سوال دیگه ایا میشه از طریق dhl یه بسته رو به اروپا فرستاد و از اونجا به مقصد بره یعنی بره یه کشوره دیگه بعد مثلا بره امریکا به درخواست خودمون
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، shkhmo ، msar
جواب سوال اول: از لحاظ قانونی بله. بیشتر موقع‌ها باز نمی‌کنند اما بوده مواردی که دوستان بسته‌ای رو که نباید باز بشه به آمریکا فرستادند و دریافت کننده بهشون اطلاع داده که بسته باز شده و فاقد اعتباره در نتیجه از نو فرستادن

جواب سوال دوم: خیر. این رشته سر دراز دارد اما جواب مطلقا منفی است. البته در عمل وقتی شما بسته‌ای رو به امریکا می‌فرستید، اول به اروپا می‌ره و بعد به آمریکا اما شما نمی‌تونید دو آدرس گیرنده وارد کنید؛ آدرس گیرنده یکی و اون هم در آمریکا است
پاسخ
با سلام به دوستان
می خوام بدونم تو این تح-ریم-ا امن که مدارکی مثل چک رو برای امر-یک-ا پست کنم
و معمولا چند روز طول می کشه برسه؟
راستی تو این چند روزه کسی پرواز نداره؟
ممنون

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان