کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهر امریکا رو برای زندگی انتخاب میکنید؟¿
نیویورک
15.63%
40 15.63%
لس انجلس
16.80%
43 16.80%
دالاس
10.16%
26 10.16%
اتلانتا
1.56%
4 1.56%
منطقه اورنج کانتی
6.64%
17 6.64%
استین
0.78%
2 0.78%
پرتلند
4.30%
11 4.30%
شیکاگو
3.52%
9 3.52%
میامی
1.95%
5 1.95%
واشینگتن
3.13%
8 3.13%
سیاتل
12.89%
33 12.89%
بوستون
3.91%
10 3.91%
لاس وگاس
7.42%
19 7.42%
فیلادلفیا
2.34%
6 2.34%
هیچکدام
8.98%
23 8.98%
مجموع 256 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین شهر های آمریکا برای زندگی
بهتر از نیویورک وجود داره مگه؟
[عکس: central-by-grandcanyon-freedotfr.jpg]
پاسخ
نیو یورک عالیه اما برای کسایی که اعصاب قوی دارن فکر میکنم یه چیزی تو مایه هایه تهران خودمون باشه نه؟ خیلی شلوغه آخه درست فکر میکنم یا نه؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
پاسخ
تشکر کنندگان: sooso ، taherifar ، maryam.azad
(2013-03-05 ساعت 07:32)babak82 نوشته:  نیو یورک عالیه اما برای کسایی که اعصاب قوی دارن فکر میکنم یه چیزی تو مایه هایه تهران خودمون باشه نه؟ خیلی شلوغه آخه درست فکر میکنم یا نه؟

دقیقن درسته...به نظر من شهر جووناس...واقعا جوونای هر جای دنیارو که فک کنی عاشق نیویورک هستن...
البته بیشترین تراکم جمعیت تو منطقه منهتن است!
ولی مثلا مناطقی کوئین ، بروکلین و برانکس جمعیت کمتری داره!!! ((البته باز این مناطق جای بحث داره واردش نمیشم))
ولی افرادی که 40 سال بیشتر دارن برن شهرهای خلوت تر راحترن....!! "به نظر من"
پاسخ
تشکر کنندگان: sooso ، Houstonian ، saeed5564 ، soli asali ، qeshmi ، lighter ، taherifar ، maryam.azad
(2013-03-06 ساعت 19:16)arefsteps نوشته:  دقیقن درسته...به نظر من شهر جووناس...واقعا جوونای هر جای دنیارو که فک کنی عاشق نیویورک هستن...
ولی مثلا مناطقی کوئین ، بروکلین و برانکس جمعیت کمتری داره!!! ((البته باز این مناطق جای بحث داره واردش نمیشم))

arefsteps اگه مناطق شهرنشینی نیویورک رو میشناسی برام مناطق خوب برا سکونت رو معرفی میکنی؟ آخه ما داریم مریم اون سمت
2013as4### یک نفر ,"خواستن توانستن است",مصاحبه:W2 Feb انکارا,صورتی،کلیرنس27Mar
Seattle
پاسخ
تشکر کنندگان: arefsteps ، mitra_921 ، taherifar ، maryam.azad
(2013-03-06 ساعت 23:35)sooso نوشته:  
(2013-03-06 ساعت 19:16)arefsteps نوشته:  دقیقن درسته...به نظر من شهر جووناس...واقعا جوونای هر جای دنیارو که فک کنی عاشق نیویورک هستن...

arefsteps اگه مناطق شهرنشینی نیویورک رو میشناسی برام مناطق خوب برا سکونت رو معرفی میکنی؟ آخه ما داریم مریم اون سمت

به سلامتی!
این چیزی که شما تو عکسا میبینی ، ساختمان های بلندو شیک و تاکسیو فلان اینا همش منهتن هستش!
اکثر مردم کلان شهر نیویورک هم از اطراف نیویورک محله های دیگه روزها میان منهتن برای کار کاسبی!
یکی از محله هاش برانکس هستش که شمال منهتن هستش که پر از جرم و جنایت و سیاه پوستو محله های قرمز هستش!
محله کوئینز هم سیاه پوست کم و بیش داره ولی برای زندگی حداقل از برانکس بهتره و یکم اجتماعی تره ولی خب از منهتن دور تره!
بروکلین هم که بیشترین جمعیت رو تو کلان شهر نیویورک داره!
استاتن آیلند هم بخشی از شهر نیویورک هست اما جزو ایالت نیوجرسی هستش...دور تر از همه ی محله هاست و کمترین جمعیت رو داره...خلاصه که خود نیویورکی ها میگن این قسمت جزو نیویورک نیست!
یه نکته ایم که بگم بخش کوئینز بیشترین مهاجر رو داره حالا چه سفید چه سیاه!
موفق باشی
پاسخ
سلام ممنون از دوستان
میخواستم بدونم چندتا محله امن و درست و حسابی داره؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، taherifar
[عکس: qeu1jdxhcxk2vt2z19l.jpg]
پاسخ
بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی کردن

1. Portland, Ore. 23.1
2. San Francisco, Calif. 23.0
3. Boston, Mass. 22.7
4. Oakland, Calif. 22.5
5. Eugene, Ore. 22.4
6. Cambridge, Mass. 22.2
7. Berkeley, Calif. 22.2
8. Seattle, Wash. 22.1
9. Chicago, Ill. 21.3
10. Austin, Tex. 21.0
11. Minneapolis, Minn. 20.3
12. St. Paul, Minn. 20.2
13. Sunnyvale, Calif. 19.9
14. Honolulu, Hawaii 19.9
15. Fort Worth, Tex. 19.7
16. Albuquerque, N.M. 19.1
17. Syracuse, N.Y. 18.9
18. Huntsville, Ala. 18.4
19. Denver, Colo. 18.2
20. New York, N.Y. 18.2

50 تا شهر بود که من 20 تای اولش رو اعلام کردم
پاسخ
تشکر کنندگان: mrr777 ، tabim4 ، itsmasoud ، nora ، parastoo mohajer ، saeed5564 ، soli asali ، odiseh ، lighter ، taherifar ، maryam.azad
http://newyork.blogfa.com/
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza.nayyeri ، Houstonian ، lighter ، taherifar ، maryam.azad
مگه باحال تر از هالیوود و بورلی هیلز هم داریم.....
[en]William Shakespeare Said : I always feel happy, you know why? Because I don't expect anything from anyone. Expectations always hurt

Life is short ...
So love your life ...
[/en]

پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، KIMIA2005 ، noobnoobi ، taherifar ، maryam.azad
(2013-04-07 ساعت 03:51)hamed. نوشته:  مگه باحال تر از هالیوود و بورلی هیلز هم داریم.....
آره حامد عزیز
مالیبو با خونه های چندین میلیون دلاری ساحل اقیانوس با اجاره ماهیانه 15 هزار دلار من تصمیم گرفتم بعد از گرفتن گرین کارتم یکی از اون خونه ها را ..................!!! برم از نزدیک نگاه کنم Big Grin یک عینک دودی هم خواهم زد مثل این کچلهCool
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed. ، sadeghi897 ، KIMIA2005 ، Rock ، farshid.a ، mitra_921 ، noobnoobi ، lighter ، taherifar ، maryam.azad
جهت اطلاع دوستان عزیز پیشنهاد می شود برای یافتن بهترین شهر برای زندگی و ارزیابی آن محل مراحل زیر را دنبال کنید :
1- وارد سایت www.areavibes.com شوید و امتیاز شهر مورد نظرتان را از لحاظ قابلیت های زندگی(ارزانی - شاخص جرم و جنایت - امکان پیدا کردن شغل - آب و هوا) بررسی کنید.
برای تبدیل درجه فارنهایت به درجه سلسیوس از این رابطه استفاده کنید:
C=F-32*0.55 علامت ستاره به معنی ضربدر
2- در صورتیکه شهر مورد نظرتان امتیازات قابل قبولی داشته باشه اینبار وارد سایت www.trulia.com شده و اجاره بهای خونه ها را در شهر مورد نظر همراه با عکسهای خونه و با ملاحظه چشم انداز خونه از روی گزینه street جستجو کنید بعد از قسمت پایینی صفحه نقشه آن شهر را از لحاظ فراوانی امکانات و نیز سوابق جرم و جنایت در محله ای که قصد دارید خونه اجاره کنید موشکافی نمائید (با کلیک بر روی تب crime در آن نقشه تراکم جرم و جنایت در هر منطقه ای مشخص میشه ، مناطق قرمز رنگ به معنی محلات خطرناک می باشد)
خوشبختی و موفقیت همگی دوستان انجمن را آرزومندم
پاسخ
سلام اگه پول زیادی نداشته باشیم و به خواهییم به عنوان پرستار در یکی از بیمارستان های آمریکا کار کنیم و هیچ کس حتی یه نفر هم اونجا نداشته باشیم
آیا کالیفرنیا تا جا بیفتم خوبه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، taherifar ، maryam.azad
ماكه هيچ كس اونجا نداريم که راهنمایی کنه بهترین شهر برای زندگی از هرنظر ( امنیت - پایین بودن هزینه ها -و اجاره خونه و پیدا کردن کار و....) کد.مه؟ و چطوري خونه مناسب پيدا كنيم؟
واقعا غير ممكنه پيشنهادي در اين زمينه نداريد؟وقتی به این موارد فکر میکنم حالم گرفته میشه مردد هستم نمیدونم چکارکنم ؟ بیام امریکا یا نه ؟ چو ن با همسر ودخترم هستم واین قضیه رو مشکل میکنه ممنون میشم راهنمایی کنید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: سمنانی ، exxedus ، milad_aae ، taherifar ، maryam.azad
(2013-03-03 ساعت 18:21)arefsteps نوشته:  بهتر از نیویورک وجود داره مگه؟

آره ! آبادان! Big Grin

ولی‌ جدای از شوخی‌، بهترین شهر در امریکا جاییِ که آدم یه کار و در آمد خوب داشته باشه. من یک بار منهتن رفتم ، واقعا جای قشنگیه ولی‌ هزینه زندگی‌ اونجا خیلی‌ بالاست.

به نظر من آدم هیچ وقت تو زندگیش نباید دنبال بهترین باشه بلکه باید دنبال مناسب‌ترین باشه. هر کسی‌ باید اول به شرایط خودش نگاه کنه و بعد دنبال گزینه مناسب بگرده. مثلا هیچوقت من دنبال بهترین ماشین نیستم چون اونطوری باید برم سراغ بوگاتی و لامبورگینی و ... ولی‌ باتوجه به پولی‌ که می‌خوام هزینه کنم و شرایط دیگه دنبال بهترین گزینه می‌گردم.
ورود به امریکا: 2011
محل زندگی: Houston-TX
چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت ..... دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان