کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بعد از یک سال
بعد از یک سال، برای یک سفر دو هفته ای اومدم ایران....
تا الان شده دو ماه... Big Grin
شاید دوشنبه شب برگردم اما غرض از مزاحمت این بود که این شعر فروغ منو جون به لبم می کرد بس که منو یاد اینجا انداخت:

اینجا ستاره ها همه خاموشند
اینجا فرشته ها همه گریانند
اینجا شکوفه های گل مریم
بی قدر تر ز خار بیابانند

اینجا نشسته بر سر هر راهی
دیو دروغ و ننگ و ریاکاری
در آسمان تیره نمی بینم
نوری ز صبح روشن بیداری (حداقل تا 50 سال آینده؟!!!)

حیف که نتونستم ببینمت
و البته خوشحالم که تلفنی احوال هم را پرسیدیم
امیدوارم بهت خوش گذشته باشه و سفر خوبی پیش رو داشته باشی
بامید دیدار

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، farshadsh ، msar
امیدوارم ایام خوشی رو سپری کرده باشی
ایران خوب هست .... حس خوبیه وقتی بتونی هر موقع بیای و هر موقع خواستی برگردی ... مهم نیست که کجا هستی .... مهم این است که نفس می کشی ... مهم این است که چیزهایی برای دوست داشتن داری ..... امیدوارم همیشه شاد و پیروز و دنیا به کامت شیرین باشد
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان: Iman-gta ، SH1A2R3 ، farshadsh ، mohamad92 ، مير منصور ، msar
مطمئنم اگه دوشنبه هم برنگردید ازتون با ماهیتابه پذیرائی میشه Smile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: indmehdi ، seravin ، OverLord ، hasti_banoo ، kianoush ، Spiritual ، Ali Sepehr ، یه مهاجر ، WIKIMAN ، ChairMan ، R.F ، OMID_R ، hvm ، mavarfan ، kasra ، Iman-gta ، sh-b ، mohamad92 ، msar
پیام جون احساس میکنم فروغ تو آمریکا بوده این شعر نوشتهBig Grin
شماره کیس: 2010AS00016XXX
کنسولگری:آنکارا

(2010-10-31 ساعت 03:43)laili نوشته:  مطمئنم اگه دوشنبه هم برنگردید ازتون با ماهیتابه پذیرائی میشه Smile

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: User ، indmehdi ، seravin ، OverLord ، hasti_banoo ، laili ، Ali Sepehr ، AmericanHamid ، ChairMan ، OMID_R ، mavarfan ، Iman-gta ، mohamad92 ، msar
اميدوارم خوش گذشته باشه. هر چند اون شعر فروغ گوياي همه دليل هاي ناگفته ي ماست.
تشکر کنندگان: AmericanHamid ، mavarfan ، xbox ، Iman-gta ، mohamad92 ، msar
(2010-10-31 ساعت 03:43)laili نوشته:  مطمئنم اگه دوشنبه هم برنگردید ازتون با ماهیتابه پذیرائی میشه Smile

پيام جون اين کلمه رو جدي بگير و زود بدو برو خونه.Wink
البته اگه ميشد دوشنبه، 24 آبان بري بهتر بود. شايد ميشد ببينمت.
بنظر من حالا که ديگه لنگه کفشت 100% محرز شده، پيه ماهيتابه رو هم به خودت بمال و بمون.Big Grin
برنده گرین کارت لاتاری 2010.
ساکن لوس آنجلس، کالیفرنیا.
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، frozen mind ، laili ، Ali Sepehr ، OMID_R ، mavarfan ، Iman-gta ، mohamad92 ، msar
(2010-10-31 ساعت 11:59)indmehdi نوشته:  

پيام جون اين کلمه رو جدي بگير و زود بدو برو خونه.Wink
البته اگه ميشد دوشنبه، 24 آبان بري بهتر بود. شايد ميشد ببينمت.
بنظر من حالا که ديگه لنگه کفشت 100% محرز شده، پيه ماهيتابه رو هم به خودت بمال و بمون.Big Grin

برای اینکه بتونی از ماهیتابه خلاص بشی ، بیا و از ایران درخواست پناهندگی کن شاید پناهندت کردن و یه کارت سبز بهت دادن که تو ایران بمونی.
در حال حاضر جون آدم مهم تره.
البته شاید هم منظور ظرفی بوده که باهاش غذاتون رو میل میفرمایید.
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، frozen mind ، laili ، Ali Sepehr ، R.F ، mavarfan ، Iman-gta ، mohamad92 ، msar
من هنوز ایرانم
فکر کنم به جای ماهی تابه نازنین، باید با صندلی الکتریکی یا اتاق گاز مواجه بشم.
(2010-11-03 ساعت 17:28)payam_prz نوشته:  من هنوز ایرانم
فکر کنم به جای ماهی تابه نازنین، باید با صندلی الکتریکی یا اتاق گاز مواجه بشم.

چقدر شما خوب میتونید آینده رو پیشگوئی کنید Smile

جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hasti_banoo ، mavarfan ، OverLord ، WIKIMAN ، Ali Sepehr ، ChairMan ، R.F ، seravin ، AmericanHamid ، indmehdi ، kasra ، Iman-gta ، msar
پيام

مي گم مي خواي تا فوريه صبر كن با هم بريم. اينجوري در كنار من امنيت جاني بيشتري خواهي داشت!!!
تشکر کنندگان: Amir78 ، mavarfan ، OverLord ، payam_prz ، ChairMan ، R.F ، seravin ، Linspire ، Iman-gta ، msar
(2010-10-31 ساعت 11:29)Ashkan78 نوشته:  نوع غذايي كه در ماهيتابه طبخ مي شه چي هست؟

احتمالا آش اونم با یه وجب روغن
تشکر کنندگان: laili ، R.F ، seravin ، Iman-gta ، msar
كباب تاوه اي خوردم اما آش تاوه اي نخوردم... شيما ميام سوئد پيشت برام درست كن.

(2010-11-03 ساعت 20:51)@Š!M نوشته:  
(2010-10-31 ساعت 11:29)Ashkan78 نوشته:  نوع غذايي كه در ماهيتابه طبخ مي شه چي هست؟

تشکر کنندگان: WIKIMAN ، Ali Sepehr ، laili ، frozen mind ، R.F ، OMID_R ، seravin ، mavarfan ، Iman-gta ، msar
(2010-11-03 ساعت 21:49)Ashkan78 نوشته:  كتاب تاوه اي خوردم اما آش تاوه اي نخوردم... شيما ميام سوئد پيشت برام درست كن.

(2010-11-03 ساعت 20:51)@Š!M نوشته:  

اول اینکه اشکان جان شرمنده ام من آش بلد نیستم درست کنم

دوم اینکه اصل قضیه رو نگرفتی ؟ ماهیتابه لیلی امریکائیه.اطلاع داری که امریکا همه وسایل سه ایکس لارج و در اندازه بزرگ میباشد بنابراین امکان طبخ آش در ماهیتابه امریکائی مهیاست.نگران نباش من مطمئنم لیلی جان از پسش بر میادWink
تشکر کنندگان: R.F ، Ashkan78 ، frozen mind ، seravin ، laili ، OverLord ، AmericanHamid ، mavarfan ، shahram1347 ، Iman-gta ، farzad-it ، mohamad92 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان