کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
باز کردن حساب بانکی و انتقال وجه به اروپا
بهترین راه برای حواله کردن استفاده از صرافی هست . من این چند خیلی تحقیق کردم دیدم تنها بانکهای خصوصی میتونند به وسیله واسطه حواله کنند. اما صرافیها با تنها ! 30 هزار تومن ! پول رو حواله میکنند ( چند صرافی همین قیمت که خدمتتون میگم رو گفتن )
پاسخ
تشکر کنندگان:
petro.shamim@gmail.com
لطفا برای منم ارسال بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخام از یه سایت ایتالیای نرم افزار بخرم ؟؟؟؟؟؟ بعد برای پرداخت پول نوشته بود گزینه 1 Credit Card گزینه 2 Bank Transfer گزینه 3 نوشته بود Western Union چکار کنم لطفا مرا یاری کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-01 ساعت 20:32)maysamsina نوشته:  سلام دوستان من میخام از یه سایت ایتالیای نرم افزار بخرم ؟؟؟؟؟؟ بعد برای پرداخت پول نوشته بود گزینه 1 Credit Card گزینه 2 Bank Transfer گزینه 3 نوشته بود Western Union چکار کنم لطفا مرا یاری کنید

می تونی بدی شرکت هایی که تو ایران پرداخت با کریدیت کارت رو انجام میدن
برات انجام بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
مثلا چه شرکتهایی ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-02 ساعت 18:04)maysamsina نوشته:  مثلا چه شرکتهایی ؟؟؟؟

خیلی از صرافی ها انجام میدن
حواله وسترن اونیون هم میزنن
واریز به کارت و ...
تو نت هم خیلی از سایتها هستند که این کار رو انجام میدن
اینجا تبلیغات میشه نمیشه اسم برد
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual
باسلام مجدد ؟؟؟؟ به یگی گفتم وصل میشه ی به بانک امارات که دردسر داره بعد از اونجا وصل میشه به آلمان الیته این برای دوستم بودکهگفت ممکنه پولش بلوکه بشه خودم میخام از شرکت ایتالیایی خرید کنم ؟؟؟؟تو نت هم خیلی از سایتها هستند که این کار رو انجام میدن
اینجا تبلیغات میشه نمیشه اسم برد ؟؟؟؟حداقل یکیشو بگین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من میخواستم ببینم انتقال پول حتما باید ارزی باشه یا ریالی هم میشه لطفا منو راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-14 ساعت 16:03)maysamsina نوشته:  اینجا تبلیغات میشه نمیشه اسم برد ؟؟؟؟حداقل یکیشو بگین

وقتی تبلیغات ممنوعه چه یکی یا چند تا فرقی نداره.شما می تونین اسم این شرکت ها رو از طریق پیام خصوصی از کاربرها بپرسین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-05 ساعت 10:17)shado66620 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم ببینم انتقال پول حتما باید ارزی باشه یا ریالی هم میشه لطفا منو راهنمایی کنید

انتقال پول از کجا به کجا؟ از چه طریقی؟!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-05 ساعت 22:30)یه مهاجر نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 10:17)shado66620 نوشته:  سلام دوستان من میخواستم ببینم انتقال پول حتما باید ارزی باشه یا ریالی هم میشه لطفا منو راهنمایی کنید

از ایران به آلمان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-06 ساعت 10:49)shado66620 نوشته:  

از ایران به آلمان

من نمی دونم از چه طریق منظورتونه
از طریق صرافی شما می تونین ریال بدین اونا خودشون در المان یورو تحویل میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nora
(2013-03-06 ساعت 16:07)یه مهاجر نوشته:  
(2013-03-06 ساعت 10:49)shado66620 نوشته:  

از ایران به آلمان

من نمی دونم از چه طریق منظورتونه
از طریق صرافی شما می تونین ریال بدین اونا خودشون در المان یورو تحویل میدن
همون از طریق صرافی منظورم بود پس میشه من به صرافی ریال بدم و صرافی در آلمان یورو تحویل بده؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله میتونید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان