کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمايشات پزشكي
(2011-08-18 ساعت 19:16)mlisa نوشته:  سلام من دارای بیماری هپاتیت از نوع ناقل سالم هستم یعنی هیچ مشکل کبدی ندارم میتونم واکسنشم بزنم ولی هیچ تاثیری برام نداره فقط آزمایش خون نشون میده میخوام بدونم این مسئله برام مشکل سازه؟واینکه آزمایش هپاتیتم گرفته میشه؟

بهتره شما به سایت دکتر اونگان مراجعه کنی انجا مشکل هپاتیت ات را بنویسی . ببین چه جواب به شما می دهد و یا بهش مستقیما امیل بزن . اینطوری خیالت راحت میشه . به انگلیسی بنویسی متوجه میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano
چه بیماری هایی باعث ممنوع الورود شدن به آمریکا میشود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه ی دوستان، من برای ویزای نامزدی باید واکسن mmr بزنم اما هیچ جایی پیداش نمی کنم عزیزانی که تازگی این واکسن رو تزریق کردند منو راهنمایی کنند که کجا بزنم؟ ضمنا واکسن دیفتری- کزاز و هپاتیت رو هم زدم 15 سال پیش هم آبله مرغان گرفتم به نظرتون دیگه نیازی به تزریقش نیست؟ دیگه چه واکسنی غیر از ام ام ار لازم دارم؟
خیلی ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-08-29 ساعت 12:01)saviz نوشته:  سلام به همه ی دوستان، من برای ویزای نامزدی باید واکسن mmr بزنم اما هیچ جایی پیداش نمی کنم عزیزانی که تازگی این واکسن رو تزریق کردند منو راهنمایی کنند که کجا بزنم؟ ضمنا واکسن دیفتری- کزاز و هپاتیت رو هم زدم 15 سال پیش هم آبله مرغان گرفتم به نظرتون دیگه نیازی به تزریقش نیست؟ دیگه چه واکسنی غیر از ام ام ار لازم دارم؟
خیلی ممنون
اگر ساکن تهران باشید میتوانید با مراجعه به انستیتو پاستور شعبه تجریش واکسن MMR تزریق کنید و در شهرستانها در اکثر مراکز بهداشت قابل تزریق میباشد.برای آبله مرغان یا باید تست آنتی بادی بدین یا واکسن تزریق کنین که فعلا در دو نوبت به فاصله 1ماه تزریق میشه ودر هیچ جا به جز انستیتو پاستور موجود نیس.

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، alireza62 ، saviz ، a6l3i
(2011-08-29 ساعت 12:01)saviz نوشته:  سلام به همه ی دوستان، من برای ویزای نامزدی باید واکسن mmr بزنم اما هیچ جایی پیداش نمی کنم عزیزانی که تازگی این واکسن رو تزریق کردند منو راهنمایی کنند که کجا بزنم؟ ضمنا واکسن دیفتری- کزاز و هپاتیت رو هم زدم 15 سال پیش هم آبله مرغان گرفتم به نظرتون دیگه نیازی به تزریقش نیست؟ دیگه چه واکسنی غیر از ام ام ار لازم دارم؟
خیلی ممنون

سلام من دیروز رفتم پاستور تجریش و گفتن واکسن mmr فعلا ندارن
و فقط برای بچه هایی که میرن مدرسه تزریق میشه! (به علت کمبود این واکسن)
منم رفتم درمانگاه پایتخت که توی همون خیابان شریعتی هست(نرسیده به صدر جنب رستوران سندباد) اونجا برام زدن به قیمت 14هزار تومان!
منم کارتشو بردم دادم پاستور تجریش و خانم دکتر طاهرنژاد برام توی کارت واکسنم مهر کردن و کارت واکسن بین المللی منم کامل شد.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، saviz ، a6l3i
خیلی ممنون

سلام
من برای همه واکسن ها به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کردم ولی برای واکسن mmr من رو به درمانگاه فرشته ارجاع دادند.....البته زمانی هم که به اونجا مراجعه کردم گفتند که این واکسن هم در اونجا روبه اتمام است ..ولی به احتمال خیلی زیاداین درمانگاه تنها جائی است که میشه این واکسن را تزریق کرد.............
نقل قول:مقصود زندگی همانا زندگی کردن برای رسیدن به مقصود است........
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، saviz ، a6l3i
خیلی ممنون

میدان انقلاب.خ ۱۶ اذر.کلینیک دانشگاه تهران.فکر کنم ۴شنبه هاصبح واکسن mmr رو میزنن.بقیه واکسن ها روهم میتونید مرکز اصلی انستیتو پاستور در خ پاستور بزنید. اونجا همه رو بهتون میگن
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، saviz ، a6l3i
سلام من میترا هستم 27 سپتامر 2011 برائ وئزائ نامزدی به ابوذبی میرم ایا .قت باید بگیرم از nmc ?چطوری؟و اینکه ابله مرغان گرفتم اما میکن وارد نئیکنن چه کار باید کنم؟ تست هم نمیگرن.
ریه هام جرک کردن قرص میخورم به خاطر سینوزیت و سرما خوردگئ ایا این مشکل ساز میشه در دادن ویزا؟
خواهش میکنم کمکم کنید وقتی برام نمونده
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای nmc نیازی به وقت گرفتن نیست ساعت 8 صبح اونجا باش کارتو انجام میدن در ضمن حتما new medical center برو. اگه تهران هستین برو تجریش ازت تست میگیره وبراتون مهر هم میزنه و تو دبی ماله من همرو قبول کردن و اصلا واکسن نزدم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
من واکسنهامو 13 august زدم مشکلی نیست؟اخه دیدم بچه ها در مورد میکرب زنده میگن که نباید 30 روز فاصله باشه و من هیچی نفهمیدم میشه راهنماییم کنین؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.کسی از دوستان می دونه که آیا زمانی که از دکتر اوگان وقت می گیریم بهمون ساعت خاصی رو در اون روز می ده؟و اگه اینطوره مثلا اگه ساعت 9 وقت بده و ما 11 اونجا باشیم کارمون انجام میشه یا نه؟Sadممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-16 ساعت 08:56)golbano نوشته:  با سلام.کسی از دوستان می دونه که آیا زمانی که از دکتر اوگان وقت می گیریم بهمون ساعت خاصی رو در اون روز می ده؟و اگه اینطوره مثلا اگه ساعت 9 وقت بده و ما 11 اونجا باشیم کارمون انجام میشه یا نه؟Sadممنون میشم راهنماییم کنید.

اره دوست عزیز.اصلا جای نگرانی نداره ساعت خاصی رو در اون روز می ده
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: hi_2011 ، golbano ، a6l3i
(2011-09-16 ساعت 09:10)sib 24 نوشته:  
(2011-09-16 ساعت 08:56)golbano نوشته:  با سلام.کسی از دوستان می دونه که آیا زمانی که از دکتر اوگان وقت می گیریم بهمون ساعت خاصی رو در اون روز می ده؟و اگه اینطوره مثلا اگه ساعت 9 وقت بده و ما 11 اونجا باشیم کارمون انجام میشه یا نه؟Sadممنون میشم راهنماییم کنید.

بینهایت سپاس از پاسختون.اگه سر اون ساعت اونجا نباشیم مثلا 1 یا 2 ساعت دیرتر اونجا باشیم.وقتمون از بین میره؟اونوقت باید چیکار کنیم؟Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: hi_2011
(2011-09-16 ساعت 12:39)golbano نوشته:  
(2011-09-16 ساعت 09:10)sib 24 نوشته:  

بینهایت سپاس از پاسختون.اگه سر اون ساعت اونجا نباشیم مثلا 1 یا 2 ساعت دیرتر اونجا باشیم.وقتمون از بین میره؟اونوقت باید چیکار کنیم؟Sad

سلام
وقتت از بین نمیره دوست من
همون 2-3 ساعت بعد برو
اینا اصلا چیزایی نیست که حتی بخوای بهش فکر کنی
به فکر چیزای مهمتر باش
موفق باشی.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، hi_2011 ، حامد انجمن ، a6l3i
سلام به همه دوستان بنظرتون برای ویزای نامزدی واکسن سزطان دهانه رحم لازمه اگه کسی از دوستان تزریق کرده منو راهنمایی کنه که کجا بزنم؟ واکسن آنفولانزا چطور؟ ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان