کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خروج از كشور مشمولان خدمت سربازي
سلام دوستان
من 19 سالمه و هنوز سربازي نرفتم و هيچ راهي براي معافيت نداشتم
و ميخوام هرچه سريعتر كشور را ترك كنم
هيچ گونه اطلاعاتي در مورد وثيقه و راههايي كه بايد انجام بدم و مشكلاتي كه ممكنه پيش بياد و ... ندارم و گيرهايي كه ممكنه ايران بهم بده قبل از خروجم
ممكنه كسي كه تجربه ي كافي در اين زمينه ها داره به من كمك كنه و منو راهنمايي كنه كه دقيقا بايد چي كار كنم؟
و چه مشكلاتي ممكنه برام پيش بياد در اين راه؟
مقصد من هلند هستش و معذرت ميخوام كه توي قسمت آمريكا دارم اينو مينوسيم . اما ديدم انجا فقط بحث درمورده پاسپورت يك بار خروج هست
ممنون ميشم اگه كسي بتونه منو كمك كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: takpar1371 ، msar
آقا رضا اگر مشکل پول نداری میری یه شرکت زیارتی میگی میخوام برم مثلا سوریه بعد اونا یه نامه بهت میدن نامه رو میبری نظام وظیفه اونجا 15 میلیون میریزی به حساب بعد یه پاسپورت یک بار خروج بهت میدن با اون پاسپورت میتونی از خوده تهران تا هلند بری ولی باید بی خیال 15 میلیون بشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: takpar1371 ، seralex ، msar
آقا بهروز دستت درد نكنه بابت جواب
اما من بخوام براي زيارتي بگيرم ، پاسپورت زيارتي با غير زيارتي فرق داره ، گير نميدن ؟ سفارت هلند يا توي خود ايران ، جايي كه كنترل ميكنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام.من نمیدونم چرا اینجا هیچکی جواب سوال ادمو نمیده.من میخوام واسه رشته حسابداری در مقطع دکترا با داشتن تافل برای دانشگاه امریکا بذیرش بگیرم.لطفا راهنماییم کنید و یا حداقل یه شماره تلفن بدید تا باهاتون تماس بگیرم.با تشکر...
پاسخ
من پاس کانادا دارم برای گرفتن پاسم 9 ماه پیش از طرح سفر زیارتی سوریه استفاده کردم اما بدلیل وثیقه 15000000 مجبور شدم برگردم حالا که 5000000 شده میتونم از طریق علمی با گرفتن پذیرش دوباره ازکشور خارج شم با تشکر[/color]
پاسخ
بلی در صورتی که از دانشگاه نامه ای بگیرید می توانید اینکار را انجام دهید
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
دوستان میشه درباره این پاسپورت یکبار خروج بیشتر توضیح بدید کسی هست زحمت کامل توضیح دادن رو بکشه
فرض کنیم الان از ایران رفتیم سوریه؟
از اونجا برای هر جا که بخواهیم میتونیم تقاضای ویزا کنیم؟
بعد از اینکه رفتیم یه کشور دیگه باید چیکار کنیم؟ تقاضای پناهندگی یا تقاضای دیگه ای؟
دیپورتمون نمیکنن؟
پاسخ
پاسپورت یک بار خروج 1 تا 3 ماه اعتبار داره.شما 15 میلیون وثیقه میزاری و این پاسپورت رو میگیری با این پاسپورت میتونی از خوده تهران به هر کشوری که خواستی بری ولی باید 15 میلیون رو بیخیال شی.با این پاسپورت هرجایی میتونی بری و هیچ کس به شما گیر نمیده.اگر هم به کشور زیارتی رفتی و برگشتی 15 میلیونو بهت میدن.
پاسخ
من یک سوال داشتم :
اگر به یک شرکت زیارتی رفتم و نامه گرفتم و 15 میلیون و به حساب ریختمو جای سوریه رفتم کانادا ، اونوقت اگه تو موقع مقرر برگردم ایران 15 میلیونو بهم پس میدن یا بامبول در میارن؟

یک سوال دیگه هم اینکه :
هر چند بار که دلم بخاد میتونم پاس یک بار خروج بگیرم یا فقط یک باره؟

ممنونم
پاسخ
با سلام اگر بتونید همچین کاری کنید بله پس میدن
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
پاسخ
یه توصیه از من
اگه میتونی یه جوری ویزا بگیر که تو پاست ویزا نخوره چون اونا موقع برگشت ویزاتو میبینن و ممکنه گیر بدن
مثلا با تور برو یا یه جوری ویزات خارج پاس باشه
ولی اگه تونستی ویزا غیر زیارتی واسه هر کشور دیگه ای بگیری اونوقت هر کشور دیگه خواستی برو
پاسخ
دوست عزیز؛پاسپورت موقت برای چند منظور صادر میشه 1- افرادی که معاف شدن ولی هنوز کارتشون صادر نشده و گواهی معافیت می برند اداره گذرنامه و یا کارتشون گم شده ونیاز به خروج فوری رو دارن2- برای مسافرتهای زیارتی با سپردن ضمانت3-برای درمان با سپردن ضمانت4-برای تحصیلات خارجه با سپردن ضمانت5-برای شرکت در مجامع جهانی با سپردن ضمانت که همگی نیاز به نامه رسمی مراجع مربوطه دارد و ضمانت از قبیل پول،ضمانت نامه بانکی،وثیقه تا سقف 15 میلیون تومان است. اعتبار این گذرنامه ها 5 ساله با حق خروج و ورود به کشور برای یکبار دارد که در صورت نیاز یا تمدید میکننش و یا تبدیلش می کنن به دفعات.هر شخص میتواند بعد از خروج به کشور مشخص شده از خاک ایران با این پاسپورت به هر کجای دنیا برود و حسن این کار فقط مشخص شدن هویت شما برای کشور مور نظر دارد،البته چند کار میشود کرد،ویزاهای مختلف گرفت و رفت،ویزا گرفت و رفت درخواست پناهندگی کرد،ویزا گرفت رفت و سپس پاس رو نابود کرد و هویت جدید گرفت.
بهروز ش جان: پاس شما برای دیگر کشورا معتبره ،ولی نمی دونم به چه منظور این پاسو بهت دادن و پسش نگرفتن،شما می تونید به همون طریق اقدام و تمدیدش کنید و اگر نمیتونید باید از طریق ترکیه برید نه دبی چون اگر در دوبی ویزایه کشوری رو بگیرید در زمان خروج از کشور امارات به مشکل میخورید و بازداشت و دیپورت میشید ایران، الا با یه وکیل و یا یه نفوذی در دبی صحبت کنید که کاراتونو بکنه.در هر صورت همین پاسپورتتم قنیمته از دستش ندید.
پاسپورته زیارتی هیچ فرقی نداره و کاملا معتبره و برای همه کشورا میشه استفادش کرد.البته تا به امروز
پاسخ
تشکر کنندگان: Donkey chance ، amir2640 ، msar
مهسال جان بهترین راه مکاتبه با یکی از دانشگاه های امریکا به وسیله یکی از آشنایان یا وکیل در آنجا هست.
پاسخ
اگه مایه داری بیا باهم بریم , من بلیط هام on line میگیرم برای سفر به تایلند. دیگه بهتر از این چی میشه؟ Big Grin
پاسخ
سلام دوستان عزیز.من سوالم اینه که اگه من پاس زیارتی بگیرم و برم سوریه و از اونجا برم یه کشور دیگه مثل فیلیپین و اونجا دانشجو بشم و ویزای دانشجویی و... ردیف کنم و بعد چند سال که می خوام بیام ایران زندگی کنم آیا بجز سوختن وثیقه مجازات دیگری هم داره؟آخه من شنیده بودم اگه بیام دیگه نمی ذارن از ایران خارج شم. پیشاپیش از همتون تشکر می کنم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان