کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محل درخواست ویزا
سلام، پیشاپیش عذر میخوام اگه تاپیک رو اشتباه پست کردم.

من یک سوال تخصصی دارم. من قراره از یه کشور غیر از ایران ویزا نامزدی لاج کنم برای مثال تایلند.
اولا، میشه تست های مدیکال ام تو ایران انجام بشه . شاید بهتر باشه بگم چقدر طول میکشه که تست ها مدیکال منقضی بشن ؟
دوما، آیا میشه که کلا ویزا مراحل لاج شدنش در ایران انجام بشه ولی تو یه کشور دیگه تو پاس بخوره ؟
چون فکر میکنم اگر بخام تستهام رو تو جایی مثلهتایلند انجام بدم خیلی خرجم بشه.
اگر چیزهای که گفتم کافی نیست لطفا بهم بگید .

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 22:04)babaksanchez نوشته:  سلام، پیشاپیش عذر میخوام اگه تاپیک رو اشتباه پست کردم.

من یک سوال تخصصی دارم. من قراره از یه کشور غیر از ایران ویزا نامزدی لاج کنم برای مثال تایلند.
اولا، میشه تست های مدیکال ام تو ایران انجام بشه . شاید بهتر باشه بگم چقدر طول میکشه که تست ها مدیکال منقضی بشن ؟
دوما، آیا میشه که کلا ویزا مراحل لاج شدنش در ایران انجام بشه ولی تو یه کشور دیگه تو پاس بخوره ؟
چون فکر میکنم اگر بخام تستهام رو تو جایی مثلهتایلند انجام بدم خیلی خرجم بشه.
اگر چیزهای که گفتم کافی نیست لطفا بهم بگید .

با تشکر

سلام
راستش سوالتون اينقدر تخصصي بود كه من اصلا موضوع رو گم كردم .
آيا شما براي استراليا اقدام ميكنيد؟
آيا پارتنر شما تبعه استراليا است ؟
آيا مشكل وثيقه و ضمنانت حل شده است ؟
آيا شما تبعه مثلا تايلند هستيد ؟
آيا شما نمره زبان را داريد و يا وجه مشابه آنرا براي آموزش در استراليا تقبل نموده ايد؟
آيا شما لاج نموده ايد و اكنون در مراحل نهايي هستيد كه مديكير را ميخواهيد ارسال كنيد ؟

خوب من شخصا هيچي در مورد شما نميدونم از سوالتون هم اينهمه سوال دستگيرم شد . تازه همه اينا به شرطي است كه شما متقاضي استراليا باشيد . در غير اينصورت كه ....

بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: babaksanchez
سلام
ممنون از توجه شما.
جواب سوال ها به ترتیب:
۱. بله
۲. بله ، permanent residence هستن که طبق تحقیقات بنده در سایت مهاجرت ، این درخواست شامل حالشون میشه.
۳. درباره ضمانت و وثیقه که فرمودید اصلا چیزی نمی دونم . تو checklist هم که در سایت مهاجرت بود حرفی ازش زده نشده بود .
۴. من تبعه ایرانم .
۵. هنوز نمره زبانی ندارم به دو دلیل ، اولا مشکلی ندارم چون بنده خودم در تهران مدرس IELTS هستم ، دوما مجدد چیزی تو checklist نبود.
۶. من تقریبا به غیر از آماده سازی و ترجمه یک سری از مدارک کار دیگه انجام ندادم.
برای کمک بیشتر شاید بهتر باشه checklist رو هم اینجا قرار بدم که شما هم مطاله بفرمایید. شاید موثر واقع بشه .
تشکر مجدد

فایل‌های پیوست
.pdf   checklist.pdf (اندازه 54.13 KB / تعداد دانلود: 201)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-11-20 ساعت 23:23)babaksanchez نوشته:  سلام
ممنون از توجه شما.
جواب سوال ها به ترتیب:
۱. بله
۲. بله ، permanent residence هستن که طبق تحقیقات بنده در سایت مهاجرت ، این درخواست شامل حالشون میشه.
۳. درباره ضمانت و وثیقه که فرمودید اصلا چیزی نمی دونم . تو checklist هم که در سایت مهاجرت بود حرفی ازش زده نشده بود .
۴. من تبعه ایرانم .
۵. هنوز نمره زبانی ندارم به دو دلیل ، اولا مشکلی ندارم چون بنده خودم در تهران مدرس IELTS هستم ، دوما مجدد چیزی تو checklist نبود.
۶. من تقریبا به غیر از آماده سازی و ترجمه یک سری از مدارک کار دیگه انجام ندادم.
برای کمک بیشتر شاید بهتر باشه checklist رو هم اینجا قرار بدم که شما هم مطاله بفرمایید. شاید موثر واقع بشه .
تشکر مجدد

خوب ببخشيد جوابتون رو فراموش كردم زودتر بدم .
شما براحتي ميتونيد اقدام كنيد . كليه كساني كه بعنوان همراه يا بعد براي پيوستن به همراه مايل به مهاجرت هستند بايد يا نمره آيلتس داشته باشيد و يا وجهي را كه اداره مهاجرت اعلام كرده را تحويل دهيد . طرف شما بايد مدارك را آماده كرده و ارسال كند . در آينده كه زمان انرا كيس آفيسر شما اعلام ميكند شما بايد مدارك مديكير و سكيوريتي چك خود را ارسال كنيد . نگران نباشيد ولي سريعتر اقدام كنيد
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، babaksanchez

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان