کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آناليز آماري شركت كنندگان/برندگان قرعه كشي سال ۲۰۱۲
Shari جان :
احتمالا فرزندشون سنش قانوني بوده و ميتونسته فرم جداگانه پر كنه .. بنابراين با دو تا فرم دو نفر هم قبول شدن .. اين ديگه آخر خوش شانسيه مگه نه ؟
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: mavarfan
ميدونم دوتا فرم پر كردن زن و شوهر هم همين كارو مي كنن منظور من اينه كه هر كس قبول بشه اعلام مي كنن ولو دو يا چند نفر از يك خانواده ؟ آخه اين با منطق جور در نمي ياد چون افراد خانواده به واسطه هم ويزا مي گيرن پس لزومي نداره اين كار تازه با اين كار يه عده شانسشون رواز دست مي دن
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
(2011-01-24 ساعت 14:51)shari نوشته:  ميدونم دوتا فرم پر كردن زن و شوهر هم همين كارو مي كنن منظور من اينه كه هر كس قبول بشه اعلام مي كنن ولو دو يا چند نفر از يك خانواده ؟ آخه اين با منطق جور در نمي ياد چون افراد خانواده به واسطه هم ويزا مي گيرن پس لزومي نداره اين كار تازه با اين كار يه عده شانسشون رواز دست مي دن

آره ظاهرا همينجوريه كه ميگي ... من هم اون مطلب رو خونده بودم .. خيلي برام جالب بود.. والا نميدونم كار اينا ظاهرا حساب كتاب نداره ...ولي باز اونايي كه تجربشون بيشتره شايد بهتر بتونن جواب بدن..
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
سلام
خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا .. اومدم بگم که امسال دیگه من قبول میشم .. اینو دلم میگه
2013 I WIN
تشکر کنندگان:
آره... ممكنه. اما شانس ميخواد در حد جام جهاني!!!

من هم يه زن و شوهر رو مي شناسم كه هر دو هم زمان در سك سال برده شدن. وقتي با K.C.C تماس گرفتن جواب شنيدن كه شما بايد براي كل خانواده از طريق يكي از پرونده ها پيگير بشيد و دومي رو براي هميشه به فراموشي بسپاريد (دوستان مهاجرسرايي مي تونن اين موارد رو بگذارن به حساب اون 50 هزار نفري كه در قرعه كشي برنده مي شن ولي ويزا نمي گيرن).

(2011-01-24 ساعت 10:59)shari نوشته:  سلام دوستان من يه سوالي برام پيش اومده . در لاتاري 2011 ديدم كه از يه خانواده هم مادر و هم دخترشون برنده اعلام شدن . من فكر مي كردم اگه چند نفر از يه خانواده مثل زن و شوهر يا يكي از والدين با يك فرزند برنده بشن . فقط يكي اعلام ميشه و منطقي هم هست . ولي الان با ديدن اين برندگان سال 2011 تعجب كردم يعني ممكن زن و شوهر و بچه همه قبول بشن و اساميشون اعلام بشه؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: rayan.s ، mahmood_eng ، mavarfan ، javidk
سلام دوستان
در کل فرقی نداره که...
55000 تا ویزا وجود داره. حا اینا چه از طریق یک کیس همه شو بگیرن، چه تک تک، فرقی به حال بقیه نمیکنه که...Cool
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: Ashkan78
سلام
به امید قبولی همگی دوستانی که واقعا نیاز دارند....
% 23 ▓▓▓▓▓▓▓▓
Loading►...Please Wait◄
تشکر کنندگان: Mana-M ، sanaz2009
دوستان !! ما میتونیم یه انالیز آماری برا ی سایت داشته باشیم؟ یعنی اینکه چند تا عضو ثبت نام کردن ؟ و چند درصد انتخابی خواهیم داشت؟ البته با این موج انرژی مثبت فک کنم بالا باشهWink
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: Mana-M ، mavarfan
بچه ها من با پرروگی تمام بازم ثبت نام كردم !
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: mavarfan ، jayjay
(2011-02-05 ساعت 00:56)dr4mir نوشته:  بچه ها من با پرروگی تمام بازم ثبت نام كردم !

خوش اومدی

من که حال میکنم این انجمن اعضای باحالی مثل شما داره دادا :X

Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان: dr4mir ، mavarfan
(2011-02-05 ساعت 00:56)dr4mir نوشته:  بچه ها من با پرروگی تمام بازم ثبت نام كردم !

dr4mir عزيز سلام

رفتم سفرنامتون خوندم واقعا ناراحت شدم راست ميگفتين تو كيس لاتاري خيلي كم پيش مياد برگه قرمز بدن حتما قسمت نبوده انشالا امسال با هم قبول ميشيم ميريم صد در صد ويزارو ميگيريم

آمين
تشکر کنندگان: lorecance ، dr4mir ، mavarfan
(2011-02-03 ساعت 19:09)mooj نوشته:  دوستان !! ما میتونیم یه انالیز آماری برا ی سایت داشته باشیم؟ یعنی اینکه چند تا عضو ثبت نام کردن ؟ و چند درصد انتخابی خواهیم داشت؟ البته با این موج انرژی مثبت فک کنم بالا باشهWink

سلام اين ايده خيلي خوبي ما هم يه جدول درست كنيم مثل 2011 و لي زودتر از كساني شروع كنيم كه ثبت نام كردند و بريم جلو به اميد خدا همه اونايي كه ثبت نام كردن تا آخرش باشن . من همينجا وكالت دارم از طرف چند نفر كه معرفي كنم .
خودم 2 نفر يعني خودم و همسرم
برادرم 1 نفر
خواهرم 1 نفر
ليلا 1 نفر
جعفر 1 نفر
احمد 2 نفر خودش و همسرش
ناهيد 2 نفر خودش و همسرش
فرانك 2 نفر خودش و همسرش
اگه بازم كسي بهم خبر داد باتون مي نويسم فقط يكي همت كنه مثل فري فري اين جدول و تشكيل بده خيلي خوب ميشه
(2011-02-03 ساعت 18:56)DR.MOVIE نوشته:  سلام
به امید قبولی همگی دوستانی که واقعا نیاز دارند....

منظورتون از نياز چي ما اقامت كانادا رو داريم و خواهرم ساكن دانمارك و اقامت اونجارو داره اما خيلي دوست داريم لاتاري برنده شيم . حالا نمي دونم ما جز نيازمند ها هستيم يا خير ولي اميدوارم همه برنده بشن .
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: usa ، mavarfan
(2011-02-05 ساعت 12:13)shari نوشته:  [quote='mooj' pid='95633' dateline='1296743944']
دوستان !! ما میتونیم یه انالیز آماری برا ی سایت داشته باشیم؟ یعنی اینکه چند تا عضو ثبت نام کردن ؟ و چند درصد انتخابی خواهیم داشت؟ البته با این موج انرژی مثبت فک کنم بالا باشهWink

سلام اين ايده خيلي خوبي ما هم يه جدول درست كنيم مثل 2011 و لي زودتر از كساني شروع كنيم كه ثبت نام كردند و بريم جلو به اميد خدا همه اونايي كه ثبت نام كردن تا آخرش باشن . من همينجا وكالت دارم از طرف چند نفر كه معرفي كنم .
خودم 2 نفر يعني خودم و همسرم
برادرم 1 نفر
خواهرم 1 نفر
ليلا 1 نفر
جعفر 1 نفر
احمد 2 نفر خودش و همسرش
ناهيد 2 نفر خودش و همسرش
فرانك 2 نفر خودش و همسرش
اگه بازم كسي بهم خبر داد باتون مي نويسم فقط يكي همت كنه مثل فري فري اين جدول و تشكيل بده خيلي خوب ميشه
[quote='DR.MOVIE' pid='95631' dateline='1296743174']

Shari جان : من رو هم به ليستت اضافه كن لطفا"..
خودم 1 نفر
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
سلام به دوست خوبم dr4mir
آقا من که خیلی نارحت شدم متنتو خوندم . نیمه متاهلی کار دستت داد . امسال قبول میشی با هم میریم من که قبولم (اصل اعتماد به نفس)
منم با طز جدول موافقم باید از الان شروع کنیم لیست انتظارو درست کنیم که 1 می ببینیم هممون قبول میشیم و تو لیست میزنیم قبول کی بهتر از ما ایرانیا که واقعا نسل سوخته ایم تو این خاک خشک و بی روح
سایه ها در هوای ابری خستگی در می کنند ... 2015 میشه که بشه
تشکر کنندگان: dr4mir ، mavarfan
سلاممممممممممم
منم به لیست اضافه کنید
به امید قبولیه همه

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان