کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر
نه عزیزم. 125% هزینه های فدرال یعنی 125% خط فقر. درآمد میتونه از هر طریقی باشه و حتی اگه شخصی درآمد نداشت میتونه دارایی معرفی کنه که ارزشش همون مقدار باشه. مثل خونه یا حساب بانکی.
برای 2 نفر 18500 دلار در سال نیازه، 3 نفر 23200، 4 نفر 28000، 5 نفر 33000، 6نفر 37500 و ....
اینم لینکش:
http://www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf
البته توجه داشته باش که اگه اسپانسر در آمد نداشته باشه و بخواد فقط از دارایی هایی نظیر حساب بانکی یا ملک استفاده کنه، باید ارزش اون دارایی ها 5 برابر مقادیر ذکر شده باشه ولی اگه برای فردی که از طریق ویزای ازدواجی میاد، اسپانسر بشه کافیه 3 برابر اون مقادیرو داشته باشه. (در واقع 5 یا 3 برابر تفاضل 125% هزینه های فدرال و درآمد اسپانسر)
یه مورد دیگه هم اینه که مثلا دوست پدر شما اسپانسر شما شده ولی درآمدش کافی نیست و دارایی هم نداره ولی همسر یا بچه هاش درآمد یا دارایی دارن، در اون صورت میتونه دارایی ها و درآمد اعضای خانوداش رو هم معرفی کنه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، سانازی ، sib 24 ، lottory ، msar ، حاجی واشنگتن
(2012-08-16 ساعت 14:33)elahenadafy2 نوشته:  نه عزیزم. 125% هزینه های فدرال یعنی 125% خط فقر. درآمد میتونه از هر طریقی باشه و حتی اگه شخصی درآمد نداشت میتونه دارایی معرفی کنه که ارزشش همون مقدار باشه. مثل خونه یا حساب بانکی.
برای 2 نفر 18500 دلار در سال نیازه، 3 نفر 23200، 4 نفر 28000، 5 نفر 33000، 6نفر 37500 و ....

پس اگر درآمد در 18500 سالانه بیشتر باشه اصلا نیازی به اسپانسر نیست؟برای ویزای K1 منظورمه
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اگه نامزدت فقط خرج خودشو میده و کسی تحت تکفلش نیست، میشه 1 نفر و با شما میشه 2 نفر و همون 18500 تا باید درآمدش باشه تا بتونه اسپانسرت بشه. منظورت از اینکه اسپانسر لازم نیست اینه که جوینت اسپانسر لازم نیست دیگه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، msar
(2012-08-16 ساعت 14:44)elahenadafy2 نوشته:  اگه نامزدت فقط خرج خودشو میده و کسی تحت تکفلش نیست، میشه 1 نفر و با شما میشه 2 نفر و همون 18500 تا باید درآمدش باشه تا بتونه اسپانسرت بشه. منظورت از اینکه اسپانسر لازم نیست اینه که جوینت اسپانسر لازم نیست دیگه؟

اره فقط خرج خودشو میده.
امیدوارم زودتر بتونی اسپانسر پیدا کنی.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، فردا ، msar
ببینید یه قانونی هست که اگه پتیشنر توی حساب بانکیش یه رقم خاصی پول داشته باشه یا ملک داشته باشه، همونو قبول میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، Seattle2015 ، msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32
سلام،

متاسفانه اگر درآمد همسر کافی نیست تنها راه پیداکردن کواسپانسر هستش Sad خیلی از پرونده ها دقیقا به خاطر همین موضوع توی nvc میمونن Sad شما باید تمام تلاشتون رو بکنید که یک کواسپانسر پیدا کنید حتما! لازم هم نیست که فامیل درجه یک باشه! دوستی، دشمنی، آشنایی، یا هرکسی که به ذهنتون میرسه میتونه کواسپانسر شما باشه، خوب بگردید Cool
ویزا: K1
سفارت: Abu Dhabi
مرکز: California Service Center
ارسال مدارک: February 8, 2012
اپرووال: July 5, 2012 (بعد از 148 روز)
ارسال به NVC: ا July 23, 2012
دریافت توسط سفارت: July 28, 2012
ایمیل مصاحبه: August 4, 2012
مصاحبه: October 14, 2012
دریافت ویزا: October 21, 2012
کل پروسه: 250 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32
اصلا باور نکن. به هیچ وجه حساب بانکی و سند ملکی توی ایران و قبول نمیکنن. صدبار از NVC و سفارت پرسیدیم. شما باید دنبال کسی باشی که در قبال پول اسپانسرت بشه، مثل من. همسرتون خونه یا دارایی توی آمریکا نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، sib 24 ، lottory ، msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32
(2012-10-02 ساعت 20:30)volkan19831122 نوشته:  سلام.
اگه کسی کو اسپانسر نداشته باشه و درامد سالیانه همسر آمریکاییش کم باشه مثلا 10000$ در سال باشه!
کاری میشه کرد تاویزا گرفت ?
اگه از دوستان کسی این مشکل رو دارن و یا قبلا داشتن که حل کردن نظرشون رو بدن لطفا.
با سلام
درآمد همسر چقدر باید یاشه در سال تا nvc قبول کنه؟

کیس نامبر2010
ورود اول اکتبر 2010
ورود دوم:می2011
باآرزوی توفیق برای شما
someil=سمیل=اسماعیل=samuel
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
از این وکیلا زیاد به پستم خوردن که میگن، بیا ما یه لایحه واست درست میکنیم که بگیم شما نیاز به اسپانسر نداری و مخارجتو میتونی بدی. همهشون دروغ میگن. من دائما با NVC در ارتباطم. عمرا هیچ راه و قاونی نیست، مگر همونی که گفتم: دارایی در آمریکا.
به نظر من بیاید مثل من دنبال اسپانسر پولی بگردید

ببینید اگه همسرتون و شما بچه ندارید و درواقع همسرتون باید خرج 2 نفرو فقط بده، 18600 دلار در سال نیازه. حالا اگه بچه هم در کار باشه، به ازای هر بچه 4700 دلار اضافه میشه. حالا اگه درآمد نداره و بخواد دارایی نشون بده باید 3 برابر اون رقم، یعنی برای 2 نفر 3 تا 18600 دلار که حدود 56000 دلار میشه، داشته باشه.
ولکان عزیز
مشکل منم همینه دیگه. یکی دو نفرم پیدا کردم ولی با این قیمت وحشتناک دلار، اگه طرف اومدو پولو گرفتو بعدش اصلا مدارکو نفرستاد واسم یا هر مشکل دیگه، دستم به کجا بنده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32
(2012-10-02 ساعت 20:52)elahenadafy2 نوشته:  ببینید یه قانونی هست که اگه پتیشنر توی حساب بانکیش یه رقم خاصی پول داشته باشه یا ملک داشته باشه، همونو قبول میکنن.

البته تو امریکا باید باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32
یه سر به آخرین پست - هزار راه نرفته ! - تو این لینک بزنین:

http://mohajersara.com/thread-2735-post-...#pid220862

بسیاری از سوال هاتون در مورد اسپانسر به شیوه مورد پرسش شما، برطرف میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar ، bhb32
خیلی ببخشید معذرت میخوام که اینو میگم، بیجا کرده که 10000 تا خواسته، کیس هایی که من دیدم 2000 و 1500 تا هستن، البته 3000 تایی هم داشتم ولی میشه 12 میلیون!!! خییییلیییییه. به دفتر این وکیلا زنگ بزنی قیمت کمتر واست پیدا میشه. الانم در حال تهیه مبلغ هستم. حالا میدم پولو ببینم چی میشه دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، msar ، bhb32
واقعا به هیچ تضمینی، به هیچ تضمینی، ولی چکار کنم، چاره دیگه ای هم دارم؟
البته یکی از مواردی که گفتم، ایشون وکیل یکی از دوستان گل مهاجرسراییمونه و این دوستمون وکیلشو به من معرفی کرد. خوب من با این دوست خوبم که مشکل ندارم ولی میترسم اون شخصی رو که وکیلش بهم معرفی کرده، اون شخص تو زدر از آب دربیاد. چکار کنممممم؟
تصمیم سختیه ولی چاره ای نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، msar ، bhb32
وای من استرس گرفتم شوهر من هر سال مالیاتشو پرداخت کرده ولی پارسال تقریبا 6ماه ایران بود کار نکرد ولی از 3ماه پیش که برای من اقدام کرده سر کار بوده درآمدشم سالی 30000 هست یعنی ممکنه پارسال واسه اون 6ماهی که ایران بود و کار نکرد و درآمدش کمتر از 18000 شد ایراد بگیرن؟
ویزا: CR1•اولین اقدام: 18 جولای 2012•اپروو: 22 ژانویه•nvc و دریافت کیس نامبر: 5 مارچ 2013•تکمیل مدارک: 8 می 2013•وقت مصاحبه: 12جون 2013•دریافت ویزای یکضرب: 17 جون 2013، ابوظبی•ورود به امریکا: 30 جولای 2013 سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar ، bhb32
درآمد نامزدتون باید حداقا 15130 دلار در سال باشه و تکس هم پرداخت کرده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mehrannn ، Tomas ، سانازی ، dinadino228 ، msar ، حاجی واشنگتن ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان