کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
راهنمای جامع مهاجرت به دانمارک
کسی اطلاع داره کسی که حکم قهرمانی بین المللی و مربیگری در رشته کشتی رو داشته باشه چطور میتونه با فدراسیون کشتی بلژیک همکاری کنه؟
هرچی ایمیل میزنم بهشون جواب نمیدن
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar
(2013-08-03 ساعت 15:12)j.mahmoudy نوشته:  کسی اطلاع داره کسی که حکم قهرمانی بین المللی و مربیگری در رشته کشتی رو داشته باشه چطور میتونه با فدراسیون کشتی بلژیک همکاری کنه؟
هرچی ایمیل میزنم بهشون جواب نمیدن

اگه درست ایمیل میزنید و جواب نمیدن حتما علاقه ای شاید هم نیازی به همکاری ندارن . همه ایمیلها که جواب نمیگیرن دوست عزیز .
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، nora ، msar
سلام دوستان من 33 سال دارم و فوق لیسانس معماری هستم.6 سال سابقه تدریس دانشگاه و 5 سال سابقه بیمه کاری و IELTS 6 دارم. امتیازم می رسه برای گرین کارت. ولی مراحل دقیق را نمی دونم.و اینکه دقیقا چند تا فرم را باید پر کنم؟ یا اینکه مدرکم نیاز به ارزشیابی داره یا نه؟
مثلا چه مدارکی لازم است مدرک تحصیلی- کارنامه تحصیلی- سابقه بیمه- کپی مدارک شناسایی- گواهی عدم سوئ پیشینه- گردش مالی(به چه میزان؟و چه مدت؟)- گذزنامه-رزومه- معرفی نامه از شرکت و یا دانشگاههای که درس می دهم؟
کسی این مراحل را انجام داده که برام لیست کنه
ممنون می شم از کمکتون
پاسخ
با سلام
من دامپزشکی دانشگاه تهران خوانده ام. و مدرک زبان آلمانی هم دارم می خواستم بدونم شانسم برای ویزا ی کار چقدر هست؟ نمی خوام ریسک ریجکت سفارت رو بپذیرم. امتیازم بالای 100 میشه. با تشکر
پاسخ
(2013-11-08 ساعت 17:11)danra نوشته:  با سلام
من دامپزشکی دانشگاه تهران خوانده ام. و مدرک زبان آلمانی هم دارم می خواستم بدونم شانسم برای ویزا ی کار چقدر هست؟ نمی خوام ریسک ریجکت سفارت رو بپذیرم. امتیازم بالای 100 میشه. با تشکر

اگه بتونید از ایران با کارفرمایی جهت کار به توافق برسید احتمال رد پروندتون به صفر میرسه .

(2013-09-01 ساعت 22:40)sarash_59 نوشته:  سلام دوستان من 33 سال دارم و فوق لیسانس معماری هستم.6 سال سابقه تدریس دانشگاه و 5 سال سابقه بیمه کاری و IELTS 6 دارم. امتیازم می رسه برای گرین کارت. ولی مراحل دقیق را نمی دونم.و اینکه دقیقا چند تا فرم را باید پر کنم؟ یا اینکه مدرکم نیاز به ارزشیابی داره یا نه؟
مثلا چه مدارکی لازم است مدرک تحصیلی- کارنامه تحصیلی- سابقه بیمه- کپی مدارک شناسایی- گواهی عدم سوئ پیشینه- گردش مالی(به چه میزان؟و چه مدت؟)- گذزنامه-رزومه- معرفی نامه از شرکت و یا دانشگاههای که درس می دهم؟
کسی این مراحل را انجام داده که برام لیست کنه
ممنون می شم از کمکتون

پروندتون چقدر کاملتر باشه بهتره . گردش مالی ( موجودی آخر حساب )باید در حدی باشه که بتونه نشون بده شما میتونید در بدترین شرایط مثلا یکسال از جیب بخورید . اگر مجردید در حد 50000 دلار کافی به نظر میرسه ( 150 میلیون تومان حدودا ) . سوای پرینت مالی حتی اگه سند ملکی هم دارید بهتره ترجمه اش را ضمیمه پروندتون کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Saeedv13 ، vahidbaq ، msar
مرسی از راهنمایتون. فقط می خواستم بدونم با سابقه ی 2 سال کار ولی بدون بیمه می شه یا حتما باید کارفرما منو بیمه کرده باشه؟ و اینکه فکر می کنید نیاز به وکیل هست یا خودم می تونم ویزا رو بگیرم. باز هم متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
مدرکی که نشون میده شما کار کردین بیمه و مالیات کسر شده از حسابتونه . بهتره از آشنایانتون کمک بگیرید. اگه ندارید آشنایی وکیل شاید بتونه در تسریع جمع آوری مدارک کمکتون کنه . من نون کسی رو آجر نمیکنم اما کلا با وکلا مشکل دارم !!! باز تصمیم گیرنده نهایی شخص شمایید .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
با سلام خدمت شما.
من کارشناسی ارشد مهندسی برق-الکترونیک دارم با سه سال سابقه (2 سال بیمه) (البته تا به الآن). 29 ساله و متاهل هستم.
دو تا سوال داشتم ازتون.
1- تو positive list گفته شده electrical engineer که می شه مهندس برق. می خواستم بدونم این مهندس برق، به مهندس الکترونیک هم اطلاق می شه؟ (یعنی اینکه مهندسی الکترونیک هم تو positive list هست یا نه)
2- من الآن متاهل هستم. می خواستم ببینم که حتما باید دونفری با هم بریم؟ یا اینکه می شه اول من برم و اگه کار پیدا کردم، ترتیب اومدن خانمم رو هم بدم؟ (بیشتر به خاطر مالی میگم. می خوام بدونم که اگه اول بخوام بدون خانمم برم، فقط هزینه ی 1 نفر رو باید بدم؟ یا اینکه باید هزینه ی هر دو نفر رو بدم)
پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون.
پاسخ
با سلام به همه دوستان
من شرایط کامل رو برای مهاجرت به دانمارک دارم اما با توجه به اینکه میخوام مادر و خواهرم همراه من مهاجرت کنند نیاز به شرایط دیگه ای دارم. با چندین وکیل صحبت کردم همه اونها میگن می تونیم به صورت توریستی بریم و بعد توی کمپ اجتماعی بمونیم و بعد درخواست اقامت بدیم.
اما من خیلی به حرفهای آنها اعتماد ندارم و اگه امکان داره و کسی از این طریق رفته به من هم اطلاعات بده که مراحل کار چطوریه و چقدر زمان میبره ؟ و اینک امکان پذیره یانه؟

مرسی از دوستان
پاسخ
با سلام و تشکر از اطلاعات سودمند شما
پاسخ
با سلام
اینجانب دارای فوق لیسانس کامپیوتر و دارای 10 سال سابقه کاری( سابقه بیمه) و سن 34 سال و متاهل می باشم . با بررسی که انجام دادم امتیاز من (10+15+60+15) که 100 امتیاز باشه می باشد. آیا بدون ریسک در صورت اقدام کردن ویزای دانمارک را پس از مصاحبه در یافت خواهم کرد؟ خواهمشند است راهنمایی فرمائید چون نمی خواهم ریسک 11836 کرون را بپذیرم. سوال دیگر من در مورد این است که برای اقدام کردن نیاز به چه مدارکی می باشد؟ و برای گرفتن وقت سفارت از کجا باید اقدام کرد؟ با سپاس فروان
پاسخ
من کارشناسی ارشد صنایع غذایی دارم و توی سایت های کاریابی دیدم که بعضی از کارخانه های دانمارک رشته من رو میخوان ولی تابحال هرچی apply کردم بی نتیجه بوده. یه شرکت کاریابی تو تهران میگه با صرف یه مبلغی و بستن قرارداد رسمی میتونه کار من رو اونجا درست کنه. به نظر اساتید میشه بهشون اعتماد کرد؟
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
(2014-07-13 ساعت 15:30)vahidbaq نوشته:  من کارشناسی ارشد صنایع غذایی دارم و توی سایت های کاریابی دیدم که بعضی از کارخانه های دانمارک رشته من رو میخوان ولی تابحال هرچی apply کردم بی نتیجه بوده. یه شرکت کاریابی تو تهران میگه با صرف یه مبلغی و بستن قرارداد رسمی میتونه کار من رو اونجا درست کنه. به نظر اساتید میشه بهشون اعتماد کرد؟

كسي فكر نكنم بتونه در تصميم گيري كمكتون كنه .تصميم گيرنده شماييد . پول و وقت شما در معرض ريسك و خطره پس خودتون بهترين تصميم گيرنده ايد .

(2013-12-16 ساعت 10:00)marya59 نوشته:  با سلام به همه دوستان
من شرایط کامل رو برای مهاجرت به دانمارک دارم اما با توجه به اینکه میخوام مادر و خواهرم همراه من مهاجرت کنند نیاز به شرایط دیگه ای دارم. با چندین وکیل صحبت کردم همه اونها میگن می تونیم به صورت توریستی بریم و بعد توی کمپ اجتماعی بمونیم و بعد درخواست اقامت بدیم.
اما من خیلی به حرفهای آنها اعتماد ندارم و اگه امکان داره و کسی از این طریق رفته به من هم اطلاعات بده که مراحل کار چطوریه و چقدر زمان میبره ؟ و اینک امکان پذیره یانه؟

مرسی از دوستان

به هيچ وجه اينكار توصيه نميشه ولي در نهايت تصميم گيرنده شماييد .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، vahidbaq ، msar
(2014-07-15 ساعت 11:28)barvos نوشته:  كسي فكر نكنم بتونه در تصميم گيري كمكتون كنه .تصميم گيرنده شماييد . پول و وقت شما در معرض ريسك و خطره پس خودتون بهترين تصميم گيرنده ايد .

ممنون از پاسختون. من تصمیمم رو گرفتم. مشکل اینه که باوجود رزومه خوب، تاحالا هرچی برای کار توی کارخونه های مختلف اونجا apply کردم جواب مثبت نگرفتم. اما این شرکته کاریابیه خیلی به خودش مطمئنه. سوال من اینه که غیر از سایت های کاریابی و قسمت careers سایت خود کارخونه ها راه دیگه ای هم برای پیدا کردن کار اونجا هست؟
(توی پرانتز ناگفته نمونه که یه بار یه پیشنهاد خوب کاری از انگلیس گرفتم که همه جزئیاتش به نظر درست میومید ولی خوشبختانه به موقع فهمیدم که کلاهبرداریه!)
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
سلام.
بنده فوق لیسانس IT از دانشگاه آزاد و لیسانس مهندسی شبکه از دانشگاه علمی کاربردی دارم. سنم 33 سال هست.
آیلتس 7.5 دارم. 3 سال سابقه کار با بیمه مرتبط با رشته نحصیلیم که در ISP و بخش عملیات شبکه (NOC) بوده.. با محاسباتی که انجام دادم امتیازم به 120 می رسه. رشته بنده هم جزو لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک قرار داره..
مشکل بنده در حقیقت بیشتر مالی هستش.. کل سرمایه ای که دارم 50 میلیون تومان هست حدودا..
اوضاع کار اونجا چجوریه؟ میشه با این مبلغ 1 سال دووم آورد و کار گیر آورد؟
کلا ارزش داره اقدام کنم به نظر شما؟
زبان دانمارکی برای کار پیدا کردن ضروری نیست؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان