کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت در ارمنستان
سلام دوستان عزیز
وقت همگی بخیر
من لیسانس شبکه دارم و همینطور مسلط به CCNP و MCITP هستم و دوست دارم توی ارمنستان تو این حوزه کار کنم.
به نظر شما کار تو این رشته گیرم میاد؟
و اینکه میخوام برم یکماه رو ارمنستان باشم باید حدودا رو چند میلیون حساب کنم؟
آدم زیاد ولخرجی نیستمShy
ولی خب دوست دارم حدودش رو بدونم که رو چقدر باید برنامه ریزی کنم.
دوستان عزیزم لطف میکنید به سوالم پاسخ بدین.
متشکرمShy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من میخوام برم ارمنستان زندگی کنم ولی شنیدم هر کاری که اونجا انجام بدی یه سری مافیا هستن که به قول ما باج گیری میکنند آیا درست است یا نه؟ضمنا با سرمایه 20 هزار دلار شما چه کاری رو به من پیشنهاد میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه اینطوریه خوب سایت رو جمعش کنید فکر میکنم بهتر باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
من تازه واردم.اما کمی با ارمنستان اشنا هستم گفتم شاید اطلاعاتم به درد بخوره.
راجع به هزینه زندگی در یروان باید بگم که خورد و خوراک تقریبا مثل ایران و حتی ارزانتر است،اگه مواد غذایی و مایحتاجتون رو از فروشگاههای بزرگ مثل سوپر مارکت دالما بخرید مناسبتر هم در میاد ، سوپر مارکتهای زنجیره ای ساس هم هستند در سطح شهر اما کمی گرون ترند.
هزینه رفت و امد هم مناسبه یعنی شما وقتی یک تاکسی بگیزید حتما تاکسی متر داره و عموما 600 تا 1000 درام می گیرند.
اگه بتونید خونه ای با قیمت مناسب اجاره کنید و البته حواستون باشه که سرتون کلاه نذارن، یعنی اتاقتون حتما اسپیلیت داشته باشه و حتما سالم باشه ، ماشین لباسشویی و یخچال و تلویزیون داشته باشه ...
می تونید با هزینه ای تقریبا برابر تهران زندگی کنید البته با کیفیتی بهتر.
راجع به اقامت اطلاعاتی ندارم ولی قطعا هستند کسانی که بتونند کمک بدهند من سه بار به ارمنستان رفته ام و هر سه بار شرکت توریستی اقامتی تاتو خیلی کمک کرده اند به من.
می تونید تو اینترنت سرچ کنید و به راحتی از این شرگتها اطلاعاتی رو که می خواهید در بیارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Danoosh ، کوهنورد ، dv2017
سلام دوستان اگر کسی سفرنامه ب ارمنستان داره ک مرتبط به خودش باشه عاجزانه خواهش دارم واسم بفرستید.چون شدیدا نیاز دارم
اینم آدرس ایمیلم:amin-s_66@yahoo.com
سپاس فراوان از مدیران واعضا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
از دوستان كسي هست ساكن ايروان باشه ؟
مي خواستم براي يك ماه يك خونه اجاره كنم مي خواستم يك اطلاعاتي بابت هزينه ها و شرايط اجاره تو ارمنستان بگيرم ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان