کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
سلام به همه دوستان عزيز

برادر من برنده لاتاري 2009 شده و در كانادا زندگي مي كنه(مقيم دائم هست و شهروند كانادا هنوز نشده). آيا اون هم بايد بره آنكارا مصاحبه بده. (نامه ايي كه امده بود و كيس نامبر رو زده بود شهر آنكارا را ذكر كرده بود ). سفارت آمريكا در اتاوا افسر متخصص مهاجرت و يا بخش مربوط به كارهاي مهاجرتي نداره(از روي وب چك كردم!!). از دوستان كسي به اين مورد برخورد كرده كسي در كشوري غير از ايران زندگي كنه و براي مصاحبه چكار بايستي كنه.

مرسي از جوابتون.
تشکر کنندگان: morteza_2010
ُلام.منتظر نامه دوم باید باشید.ضمنن در نامه ای که براتون فرستادند شماره تلفن kcc هست تماس بگیرید بهتون میگند کجا باید برید.
دوستان 2009 که مصاحبه انجام داده اند لطفا بقیه اعضا را در جریان بگذارند. تجربه شما هر چند تکراری به نظر برسد برای دوستان منتظر مفید خواهد بود.
آنکارا خیلی خوبه! من خودم آنکارا ویزا گرفتم. از آنکارا دست پر بر می گردید.
شما بهتره حداقل 2 یا 3 روز قبل از مصاحبه اونجا باشید.
حتما باید اصل فرم i-134 همراهتون باشه.
قبل از سفر حتما کارت واکسن بین المللی را بگیرید. از لحاظ مالی به نفعتونه.
من خودم با زوج تبریزی هماهنگ کردم. و خیلی هم راضی بودم.ساناز و امیر تبریزی ، زوج دانشجوی ایرانی مقیم آنکارا هستند که کارهای پزشکی ، ترانسفر فرودگاهی و .. را انجام میدن. واقعا هم دلسوز هستند. با اون ها که باشی استرست کمتره ، چون به کار های لاتاری واردند.توی مطب دکتر آشنا دارن... شمارشون اینه : 00905388861919 یا 00905439432834
( البته من از اون ها پورسانت نمی گیرم. بلکه بر حسب دینی که داشتم معرفی شون می کنم. تصمیم با شماست )
اگه خواستید حدود 2 یا3 هفته قبل از سفر بشون زنگ بزنید. هتل هم رزرو می کنند. دو تا هتل است که اکثریت ایرانیها می رن اونجا : 1- ددمان 2- بیوک ارشان
هتل ددمان 5 ستاره است. دو نفر فکر کنم شبی 100 دلار است.
هتل بیوک ارشان 3 ستاره است. دو نفر شبی 40 دلار. هتل بیوک ارشان با توجه به نرخ قیمت هایش ، واقعا هتل خوبی است. من دو بار سفر کردم به آنکارا و هردو بار به این هتل رفتم. ویزام را در لابی همین هتل گرفتم. جاتون خالی بود !
در مورد اینکه چند روز هتل رزرو کنید بستگی به روز مصاحبتون داره. ایران ایر روز های یکشنبه و چهارشنبه به آنکارا پرواز داره. حدود یک هفته خوبه. من خودم یکشنبه رفتم. دوشنبه به همراه زوج تبریزی کار های پزشکی را انجام دادم.( صبح و عصر ). چهارشنبه ساعت 8:30 مصاحبه داشتم. بلیط برگشت برای یکشنبه بعدش بود. ولی چون چک امنیتی خوردم ، همون روز رفتم دفتر ایران ایر روبه روی در سفارت و با هماهنگی همون چهارشنبه شب برگشتم ایران.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان: mahan ، morteza_2010
سلام،

یکی از دوستان ما هم که آنکارا را انتخاب کرده بود، هفته پیش بدون اف بی آی چک ویزا گرفت.
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
خیلی جالبه ، چون سفارت آمریکا در آنکارا در 95 % موارد چک امنیتی به خورد متقاضی های ایرانی می دهد.

سلام به همه دوستان عزیز
من 12 آذر در آنکارا مصاحبه دارم و یک سوال دارم:
من مدارک مورد نظر را باید پست کنم یا در روز مصاحبه با خودم ببرم؟
من واقعا" گیج شدم!
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.
با آرزوی موفقیت برای تمامی شما عزیزان.
لطفا"برام دعا کنید.
کیس نامبر : 2009as27xx
دریافت نامه اول :may-06-2008
دریافت نامه دوم : Oct-20-2008
تاریخ مصاحبه: Dec-02 -2008
saman نوشته: سلام به همه دوستان عزیز
من واقعا" گیج شدم!
لطفا"برام دعا کنید.

سلام

باید 10 روز قبل از مصاحبه مدارک مورد نظر را پست کنید. این فقط برای آنکارا صدق میکنه.
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
البته اصل مدارک رو باید ببرید و کپی ترجمه شدشون رو بفرستین
persia نوشته: باید 10 روز قبل از مصاحبه مدارک مورد نظر را پست کنید. این فقط برای آنکارا صدق میکنه.

تذکر مهم : کپی مدارک را ارسال کنید نه اصل مدارک. اصل مدارک باید با خودتون ببرید.

سلام saman عزیز وای نمی دونی چقدر خوشحال شدم وقتی که فهمیدم تاریخ مصاحبت با من یکی... منم دقیقا 12 آذر مصاحبمه ، صد در صد اونجا همدیگرو می بینیم.....
برات آرزوی موفقیت می کنم ، به امید دیدار.....
saman نوشته: سلام به همه دوستان عزیز
من واقعا" گیج شدم!
لطفا"برام دعا کنید.

سامان جان دقت کن که سفارت خواسته حداقل 10 روز زودتر به دستشون برسه، پس باید کمی زودتر بفرستی.
سلامArezoo جان
من هم واقا"خوشحال هستم که از طریق این سایت دوستانی مثل شما پیدا کردم که از شنیدن یکی بودن زمان مصاحبم با شما احساس آرامش میکنم و احساس تنهایی نمیکنم.
به امید دیدار شما و موفقیت شما و تمامی دوستان .
راستی مدارک خودتو با DHL فرستادی؟
UPS توی ایران نمایندگی نداره.
سلام سامان جان ، راستش من هنوز نامه ی دوم به دستم نرسیده ، تاریخ و ساعت مصاحبهمو از طریق ایمیل فهمیدم ، الانم یه جورایی سر در گمم ، چون دقیقا نمیدونم چه مدارکی ازم می خوان ؟ و به چه آدرسی باید بفرستم ؟ یعنی آدرس دقیق ندارم.....
ماهان نازنینم لطف کرد تا یه جاهایی راهنماییم کرد که جا داره اینجا بازم ازش تشکر کنم... ولی سامان عزیز چون در حال حاضر تو نامه دستت ممنون میشم دقیقا بهم بگی چه مدارکی تو نامه گفتن که باید بفرستیم و آدرس ذقیق هم برام بنویسی .... ممنونم
راستی تو مدارک خودتو فرستادی ؟؟؟؟؟
Arezoo نوشته: راستش من هنوز نامه ی دوم به دستم نرسیده ، تاریخ و ساعت مصاحبهمو از طریق ایمیل فهمیدم ، الانم یه جورایی سر در گمم ، چون دقیقا نمیدونم چه مدارکی ازم می خوان ؟ و به چه آدرسی باید بفرستم ؟ یعنی آدرس دقیق ندارم.....
شما یک ایمیل به kcc بزن. با ذکر کامل مشخصات اعلام کن که نامه دوم هنوز به دستم نرسیده تا اونها متن نامه دوم را با ایمیل برات بفرستند

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان