کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه برندگان ۲۰۰۹ در آنکارا
من این برگه رو نفرستادم چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
به نظر من یک اسکن از این برگه بگیرید و توسط ایمیل برای کی سی سی بفرستید
تشکر کنندگان:
آقا کامران درست میگن تنها راهش همینه بهkccبگید که این برگه را یادم رفته که ارسال کنم اگر اونا قبول کردند که هیچ ولی این احتمال وجود داره که بگن سریعا" با اولین پست به فلان آدرس ارسال کنید فقط باید ببینید kcc چی میگه ولی فکر کنم روش اولو قبول کنه اصلا" جای نگرانی نیست.
تشکر کنندگان:
ممنون از همتون
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان

من شماره کیس ام 9500 است و کارنت شده ولی به kcc که ایمیل زدم گفت هنوز روز مصاحبه ات مشخص نیست و باید 7 تا 10 روز کاری صبر کنی.آیا در بین دوستان کسی هست که شماره کیس اش بین 8300 تا 11000 باشد که برای ماه فوریه کارنت شده باشد و به kcc ایمیل زده باشد؟آیاkcc روز مصاحبه را به کسی ایمیل کرده است؟
تشکر کنندگان: morteza_2010
مو نا خانم دقیقا همین جواب را کی سی سی به من دادکیس نامبر من هم بین 8300 تا 9000 میباشد و منتظر مشخص شدن روز و ساعت مصاحبه در ماه فوریه هستم به امید زودتر مشخص شدن مصاحبه ماه فوریه می دانم که مثل من دل تو دلتون نیست ولی به خدا توکل کرده و کمی صبر پیشه کنید
تشکر کنندگان: morteza_2010
سلام به مونا و نیکان
من هم حدود 9900 هستم و قراره آنکارا مصاحبه داشته باشم.من صبر کردم بعد از تعطیلاتشون که گمانم تا 5-6 janباشه میل بزنم.
فکر کنم منظورش از 7-10 روز صبر کنید هم همین تعطیلاتشون بوده.
منم دیگه تقریبا از استرس حالت تهوع دائمی دارم. Smile)))))
امید به خدا...اگه خبری شد از زمان مصاحبتون لطف میکنید همین جا خبر بدید به من که من هم زود تر میل بزنم.
تشکر کنندگان:
سلام نیکان و سوگل جان
خیلی از جوابتون ممنونم ، می خواستم بپرسم آیا شما نمونه نامه دوم 2009 برای آنکارا که در آن نوشته چه مدارکی را باید آماده کنیم را دارید؟با توجه به اینکه من شنیده ام که نامه دوم برای کسانی که در آنکارا مصاحبه دارند با نامه دومی برای کسانی که در ابوظبی مصاحبه دارند فرق می کند. اگر نمونه نامه دوم آنکارا را دارید میشه لطف کنید به ایمیل monat2009@yahoo.com برای من ایمیل بزنید.واقعا از لطفتون ممنونم و امیدوارم توی آنکارا ببینمتون. سوگل جان می دونم خیلی نگرانی ولی همانطور که نیکان گفته باید به خدا توکل کنیم انشاله کار مون درست میشه.
تشکر کنندگان:
در مورد اسپانسر روز مصاحبه چه سئوالاتی می پرسند؟ اگر رابطه فامیلی نباشه مشکلی پیش میاد؟
لطفا یکمی راهنمایی کنید سوتی ندم.

تشکر کنندگان:
سلام، هیچ فرقی نمیکنه. فقط ترجمه ترکیش هم باهاشه. در مورد اسپانسر شاید ازتون چند سوال بپرسند. مثلا اگه متاهل است اسم همسر و بچه هایش. و یا اینکه چند سال است هم دیگه را میشناسید؟ همین . اصلا اضطراب نداشته باش. لباس رسمی بپوش، فقط همونی که ازت پرسید را بگو، اگه خانوادگی میروید پشت شیشه با هم پچ پچ نکنید چون عصبی شون میکنه در ضمن ازتون فیلم برداری میشه و صداتون هم ضبط میشه. از همه مهمتر اگه از جواب سوالی مطمئن نیستی جواب نده . یعنی جواب درست و دقیق بده. مصاحبه فقط یک بررسی روانشناسی از ظاهر شما است. در ضمن اگه انگلیسی ات هم قوی است، زبان فارسی را انتخاب کن. چون آنوقت دایره سوالاتی که میپرسند، محدودترمیشه. حتما یک سر به وبلاگ آقا سعید بزن و سفرنامه هارا خوب بخون. موفق بشی و مارا هم در جریان بذار.
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان:
Hanret نوشته: سلام به همه
یه سوال مسخره:
- کسیکه تو سفارت هزینه ویزا رو پرداخت میکنه یا اینکه مدارک رو میده و چک امنیتی میخوره و میاد چقدر احتمال داره که ویزا بگیره؟؟؟
ممنون

خودت که خودت را میشناسی!!!!! مگه سابقه تروریستی داری که اسمت کلیرنس نشه؟!!!Big Grin مطمئن باش ویزاتو میگیریWink
لاتاری 2008
تشکر کنندگان:
nikan نوشته: یک سوال اینکه آیا برای پسر سه سال و نیم ما کارت واکسنش را که ما ترجمه کردیم و به تایید وزارت امور خارجه هم رسیده دکتر آونگان قبول می کنه یا دوباره در آنجا بهش واکسن میزتتذ؟ وقتی به آ ژانس جزیره بهشت نزدیک پارک ساعی رفتیم گفتند که چون پسرمون هم با ما هست حتما بایذ توره 10 روزه بگیری چون که جواب آزمایش پسرمون تا پنج روز طول مکشه خوب کسی خبر تایید شده ای داره؟

سلام، بله و خیلی هم مهمه. دقت کن درست ترجمه شده باشه. چون کارت واکسن بچه ها را در ایران خیلی درهم و برهم پر میکنند. بخصوص mmr را. در ضمن از بچه تون هم مثل شما هزینه معاینه میگیره.
لاتاری 2008
تشکر کنندگان:
سلام من چند تا سوال دارم
کی باید اسپانسر را مشخص کنیم؟
email kcc همون kccdv@state.gov است؟
بعدش من هنوز شمارم کارنت نشده mail بزنم تاریخ مصاحبه را میگند؟یا فقط مکان را؟
مرسی....
لاتاری2009
شماره پرونده:***12
دریافت نامه اول:April 24
دریافت نامه دوم:منتظر
تشکر کنندگان:
ستاره نوشته: سلام من چند تا سوال دارم
کی باید اسپانسر را مشخص کنیم؟
email kcc همون kccdv@state.gov است؟
بعدش من هنوز شمارم کارنت نشده mail بزنم تاریخ مصاحبه را میگند؟یا فقط مکان را؟
مرسی....
لاتاری2009
شماره پرونده:***12
دریافت نامه اول:April 24
دریافت نامه دوم:منتظر

ستاره خانم سلام
1-احتمالا" وقت مصاحبتون ماه مارچ خواهد بود یعنی 3ماه دیگه پس از همین الان دنبال اسپانسرت باش
2-بله
3-صبر کن تا کارنت بشی و عجله نکن با حوصله همه کاراتو انجام بده
تشکر کنندگان:
مرسی ،خیلی ممنون از شما

ولی من متوجه نشدم که برای اسپانسر باید چه کار کنم مدارک خاصی می خواد؟یعنی کسی را که انتخاب میکنم باید چه مدارکی برای من بفرستد؟مثلا چیزی مثل پرداخت مالیاتاشون یا مضعیت مالی و....
مرسی
ببخشید ... من واقعا جواب سوالاتم را نمی دونم....
خوب اگه همه اینها لازم باشه طول میکشه تا به دستم برسه....
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان