کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا با خرید خانه می‌توان اقامت آمریکا را گرفت؟
سلام.
ایا با500000$ میشه اقامت گرفت؟ این پول در گرو دولت قرار میگیره؟ و برای راه اندازی و اشتغال 10 نفر از همین سرمایه میشه استفاده کرد ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، Nightsky007 ، msar
(2011-11-01 ساعت 00:37)libra نوشته:  سلام.
ایا با500000$ میشه اقامت گرفت؟ این پول در گرو دولت قرار میگیره؟ و برای راه اندازی و اشتغال 10 نفر از همین سرمایه میشه استفاده کرد ؟

سلام دوست من جواب سوال شما بطور مستند و قطعی در رابطه با دریافت اقامت از طریق خرید ملک خیر است . اگه تصمیم به سرمایه گذاری در شرکت های منطقه ای داشته باشید000/500 دلار را بعلاوه حق الزحمه وکیل که معمولا" حدود000/75 دلار خواهد شد پرداخت می کنید وبا ویزای EB5 وارد آمریکا می شوید وبرای شما گرین کارت دوساله موقت صادر و با حفظ سرمایه در شرکت بعد از دوسال گرین کارت ده ساله دریافت می کنید. وبعد از دریافت گرین کارت دائم می توانید تقاضای برگشت سرمایه خود را از شرکت منطقه ای کنید که معمولا" با توجه به اوضاع بد اقتصادی بعد از کسرحدود بیست وپنج درصد ضرر پول شما را عودت می دهند حدود 375000 دلار اما اگه خودتون تصمیم به سرمایه گذاری مستقیم وایجاد کار دارید باید یک میلیون دلار سرمایه گذاری کنید و 10 نفر را استخدام کنید وادامه روند بصورت قبلی می باشد اما با توجه به حق بیمه ومالیات و... بالا و مخصوصا" عدم تسلط به قوانین ومقررات باید قید همه پول را زد. بنابراین مطمئن ترین را سرمایه گذاری در یک شرکت منطقه ای قوی است.
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، shahab2012 ، kambiz1 ، Nightsky007 ، feidom30 ، msar
(2010-12-21 ساعت 23:28)ANSARI80H نوشته:  آیا با خرید خانه می‌توان اقامت آمریکا را گرفت؟

نه با خرید خانه نمی شود گرین کارت گرفت. مثل اینکه یک شایعاتی هست که شاید در آینده اگر تصویب بشه با خرید خانه بشه ویزای چندساله گرفت. این مطلب این را توضیح داده http://www.eb5farsi.com/showthread.php?tid=7
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، Nightsky007 ، msar
با سلام

برا اساس لینک پایین :

http://www.alef.ir/vdcc00qss2bqpx8.ala2.html?154041

در ايالت فورت وين آمريكا، ميانگين قيمت هر متر مربع مسكن نوساز مبله و نوساز، ۶۶ دلار برابر با ۲۰۱ دلار و ۱۶ سنت كه مي شود ۲۴۶ هزار و ۶۲۲ تومان.

تائید میشه ؟

اگر در آمریکا خانه متری 1000 دلار هم پیدا بشه یک خانه 60 متری برابر با 60 هزار دلار یعنی 120 میلیون تومان میشود خرید .
درسته ؟ کسی با این محاسبه مشکل داره ؟
خوب اقامت هم با داشتن مسکن می شود گرفت ؟

حال راهی دیگر . خرید زمین در یک جای دور افتاده آمریکا . چقدر هزینه دارد ؟

قصد ساخت یک سوله دارم .
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar
سلام دوستان وقتتون بخیر
سوالی که برای من پیش اومده این هست که آیا سود این 500000 دلار که دست یک شرکت منطقه ای هست ماهانه به ما تعلق میگیره تا هزینه های زندگی مون رو دربیاریم؟اگر میدن چقدر ماهانه سود میدن؟آیا به هر دلیل امکانش هست که این سرمایه گذاری (شرکت منطقه ای) شکست بخوره و ما رو اخراج کنن از آمریکا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، msar ، pouyasanat
(2012-11-29 ساعت 13:03)migren نوشته:  با سلام

برا اساس لینک پایین :

در ايالت فورت وين آمريكا، ميانگين قيمت هر متر مربع مسكن نوساز مبله و نوساز، ۶۶ دلار برابر با ۲۰۱ دلار و ۱۶ سنت كه مي شود ۲۴۶ هزار و ۶۲۲ تومان.

تائید میشه ؟

اگر در آمریکا خانه متری 1000 دلار هم پیدا بشه یک خانه 60 متری برابر با 60 هزار دلار یعنی 120 میلیون تومان میشود خرید .

قصد ساخت یک سوله دارم .

قيمت خانه توايالت هاوشهرها متفاوت هست
أقامت گرفتن ازطريق مسكن إمكان پذيرنيست
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-11-29 ساعت 13:03)migren نوشته:  با سلام

برا اساس لینک پایین :

تائید میشه ؟

قصد ساخت یک سوله دارم .

اولا دوست گرامی میشه بگید ایالت "فورت وین" در کجای آمریکا قرار داره؟!!
دوم اینکه به هیچ عنوان با خرید مسکن نمی توان اقامت آمریکا را گرفت حتی اگر قیمت آن مسکن چندین میلیون دلار باشد.
ولی اگر ملکی بخرید و در آن بیزینسی راه بیندازید می تواند شامل ویزای E2 شود که اقامت دائم نیست ولی هر دوسال تمدید میشود.
پاسخ
سلام به همه
جهت اطلاع SOHEILBADAMI باید بگم که من در آپریل 2014 که با ویزای توریستی در کالیفرنیا بودم تونستم یک حساب بانکی افتتاح کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، pouyasanat
...........
پاسخ
[quote='ADRIAN2014' pid='503500' dateline='1401249560']
سلام به همه
جهت اطلاع SOHEILBADAMI باید بگم که من در آپریل ۲۰۱۴ که با ویزای توریستی در کالیفرنیا بودم تونستم یک حساب بانکی افتتاح کنم

سلام دوست عزیز اسم بانکی که حساب باز میکنه برامون چیه ؟آیا تو دالاس هم هست؟ کردیت هم میده؟ (ویزای توریستی دارم). متشکرم
[font=Tahoma]خوشبختی، یعنی هماهنگی با حوادث روزگار[/font]
مصاحبه3DEC2015
نتیجه:ویزای تک ضرب
دریافت پاس با ویزا:7DEC2015
مقصد:هر جا که خدا خواست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان