کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بانک ها و انواع حسابها و امتیازات و معایب
البته سرويس هاي خاصي هست كه I.P شما رو از ايران به اروپا، امريكا يا كانادا تغيير مي ده و هزينه اين سرويس ها (بسته به كيفيتشون) ماهيانه 2 تا 5 هزار تومنه. اگه از اون سرويس ها استفاده كنيد، اين مشكل حل مي شه.

فقط دقت كنيد كه بنا به دلايلي كه امكان مطرح كردنش اينجا نيست، خريد و فروش اين سرويس ها در ايران غير قانونيه، اما هنوز خيلي زياد وجود داره و مشكلي براي تهيه كردنش نيست.

در صورت استفاده از اين خدمات هم امكان رهگيري شما و توي دردسر افتادن نخواهد بود.

(2010-12-27 ساعت 06:51)fidell نوشته:  بعد ابن موضوع( رزرو بلیط هواپیما یا هتل )ebanking ازابران محسوب نمیکنن وحساب مسدود نمیشه؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
(2010-12-27 ساعت 10:36)Ashkan78 نوشته:  البته سرويس هاي خاصي هست كه I.P شما رو از ايران به اروپا، امريكا يا كانادا تغيير مي ده و هزينه اين سرويس ها (بسته به كيفيتشون) ماهيانه 2 تا 5 هزار تومنه. اگه از اون سرويس ها استفاده كنيد، اين مشكل حل مي شه.

فقط دقت كنيد كه بنا به دلايلي كه امكان مطرح كردنش اينجا نيست، خريد و فروش اين سرويس ها در ايران غير قانونيه، اما هنوز خيلي زياد وجود داره و مشكلي براي تهيه كردنش نيست.

در صورت استفاده از اين خدمات هم امكان رهگيري شما و توي دردسر افتادن نخواهد بود.

(2010-12-27 ساعت 06:51)fidell نوشته:  بعد ابن موضوع( رزرو بلیط هواپیما یا هتل )ebanking ازابران محسوب نمیکنن وحساب مسدود نمیشه؟
مگر در حد این ارقام هم مشکل بوجود میاد ؟!!
خدا بخیر کنه!!

آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، maaref ، jan ، SH1A2R3 ، ara1980
حساب Paypal من كه در حد چند دلار هميشه موجودي داشته و پولاي خرده ريز رو باهاش پرداخت مي كردم يه بار به اين بلا دچار شد و بيچاره شدم تا پس گرفتمش.

(2010-12-27 ساعت 11:28)soheilbadami نوشته:  مگر در حد این ارقام هم مشکل بوجود میاد ؟!!
خدا بخیر کنه!!

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، behzadb57 ، soheilbadami ، mahmood_eng ، maaref ، jan ، magic2004m ، OverLord ، SH1A2R3 ، ozone ، amiry ، ara1980 ، r_ent ، noobnoobi
دوستان لطفا" نظر تون را در مورد مستر کارت و ویزاکارت و افتتاح حساب در آذربایجان یا امارات و یا انگلیس بدهید و همچنین با افتتاح حساب در کشور دیگر آیا انتقال پول از طریق این حساب ها دارای ریسک می باشد یا خیر
و چه مقدار پول می توان ماهانه به این حساب واریز کرد واز آن برداشت کنیم مطمئن تر و ایمن تر می باشد .
الهی به ما آن ده که آن به .
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، jan ، magic2004m ، SH1A2R3 ، ara1980 ، r_ent ، noobnoobi ، r.bazargan
(2010-12-26 ساعت 12:35)soheilbadami نوشته:  
(2010-12-25 ساعت 09:35)کامران توکلی نوشته:  برای افرادی که تازه گرین کارت گرفتن و وارد امریکا شدن وفاقد سابقه هستند:
بانک او امریکا اگر براش پول بزارین حداقل سیصد و ماکسیمم ده هزار دلار.
بهتون کردیت کارت سکیورد میده
یعنی اول پول شما را هولد میکنه اصطلاحا و نگه میداره وسپس از همان پول بهتون کردیت میده

متاسفانه من درخواست کردم و به من ندادند و گواهی در امد ماهانه خواستن
من بعدا از سیتی بانک گرفتم و طبق معمول با ضامن !
البته حتما به نظر تصمیم گیرنده هم میتونه بستگی داشته باشه.
یکی دیگه از دوستان هم همین طور شده بود با تعویض بانک بهش دادند همانطور که بعضی از دوستان گفتند و شاید خودتون اشراف داشته باشین در امریکا وحدت رویه در بین اداره جات وجود نداره خود من بار اول بهم ندادند بار دوم شعبه بانک او امریکا را عوض کردم و گرفتم ولی شاید هم شهری که شما هستی روی این موضوع گیر باشند را دیگه نمیدونم...........

دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، maaref ، mitr.p ، jan ، magic2004m ، OverLord ، SH1A2R3 ، Solitude ، ara1980 ، r_ent ، amir0_0amir ، manila ، Rock ، noobnoobi ، Shahabpk
(2010-12-28 ساعت 11:34)کامران توکلی نوشته:  
(2010-12-26 ساعت 12:35)soheilbadami نوشته:  
(2010-12-25 ساعت 09:35)کامران توکلی نوشته:  برای افرادی که تازه گرین کارت گرفتن و وارد امریکا شدن وفاقد سابقه هستند:
بانک او امریکا اگر براش پول بزارین حداقل سیصد و ماکسیمم ده هزار دلار.
بهتون کردیت کارت سکیورد میده
یعنی اول پول شما را هولد میکنه اصطلاحا و نگه میداره وسپس از همان پول بهتون کردیت میده

متاسفانه من درخواست کردم و به من ندادند و گواهی در امد ماهانه خواستن
من بعدا از سیتی بانک گرفتم و طبق معمول با ضامن !
البته حتما به نظر تصمیم گیرنده هم میتونه بستگی داشته باشه.
یکی دیگه از دوستان هم همین طور شده بود با تعویض بانک بهش دادند همانطور که بعضی از دوستان گفتند و شاید خودتون اشراف داشته باشین در امریکا وحدت رویه در بین اداره جات وجود نداره خود من بار اول بهم ندادند بار دوم شعبه بانک او امریکا را عوض کردم و گرفتم ولی شاید هم شهری که شما هستی روی این موضوع گیر باشند را دیگه نمیدونم...........
منم امروز از بانک پرسیدم بهم گفتن میدن فردا خبره دقیقش را میدم چون میخوام حساب باز کنم

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، jan ، SH1A2R3 ، Spiritual ، ara1980 ، noobnoobi
سلام
من امروز رفتم حساب باز کنم توی bank of America ولی متاسفانه باد از ۳ ساعت نشود ون هم به دلیل fersh بودن سوشیال نامبر من بود با اینکه ۱۰ روز از صادر شدن ان میگذاره ولی نتونست بعد خواست با گواهینامه و ویزا بدون سوشیال این کار رو بکنه که نتونست
به هر حال نمیدونم اون خانومه نتونست یا هر چی دیگه
در ضمن چون گواهینامه همرام نبود و از خونه آوردن گفتم دوستان من با ویزا و پاسپورت برام حساب باز کنه که زنگ زد یک جائی پرسید گفت این ۲ تا چون توی یه پک هاست پس یک ای دی حساب میشه

2010AS9500

پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، jan ، magic2004m ، SH1A2R3 ، ara1980 ، r_ent ، noobnoobi
(2010-12-31 ساعت 06:20)behzadb57 نوشته:  سلام
من امروز رفتم حساب باز کنم توی bank of America ولی متاسفانه باد از ۳ ساعت نشود ون هم به دلیل fersh بودن سوشیال نامبر من بود با اینکه ۱۰ روز از صادر شدن ان میگذاره ولی نتونست بعد خواست با گواهینامه و ویزا بدون سوشیال این کار رو بکنه که نتونست
در ضمن چون گواهینامه همرام نبود و از خونه آوردن گفتم دوستان من با ویزا و پاسپورت برام حساب باز کنه که زنگ زد یک جائی پرسید گفت این ۲ تا چون توی یه پک هاست پس یک ای دی حساب میشه
دوست عزیز جملاتت برام نامفهومه .میشه "ریفرششrefresh " کنی.

امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: indmehdi ، maaref ، AmericanHamid ، jan ، Rainy ، SH1A2R3 ، armanbala ، schaghayegh ، amiry ، ara1980 ، manila ، noobnoobi
سلامSmile
دوستان آیا ممکن است بدون حضور ما (پیش از عزیمت به امریکا) کسی از آشنایان به نیابت حساب بانکی برامون باز کنه و ما از ایران به واسطه صرافی به آن حساب پول ارسال کنیم تا وقتی که خودمون برسیم اونجا؟
و آیا چنین امکانی برای درخواست کردن برای کارتهای مرتبط اعتباری به همون بانک وجود داره؟

منتظر و ممنونتون
Max
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، SH1A2R3 ، amir82 ، ara1980 ، yasejavan ، noobnoobi
(2010-12-31 ساعت 10:51)maxsupermax نوشته:  
(2010-12-31 ساعت 06:20)behzadb57 نوشته:  سلام
دوست عزیز جملاتت برام نامفهومه .میشه "ریفرششrefresh " کنی.

سلام
من امروز رفتم bank of America حساب باز کنم ولی متاسفانه بعد از ۳ ساعت نشد اون هم به دلیل fersh بودن سوشیال نامبر من بود با اینکه ۱۰ روز از صادر شدن سوشیال نامبرم میگذاره ولی نتونست
بعد اون خانومه خواست با گواهینامه و ویزا بدون سوشیال این کار رو بکنه که باز هم نتونست
در ضمن چون گواهینامه همرام نبود و از خونه آوردندر این فاصله خواستم که با ویزا و پاسپورت برام حساب باز کنه که زنگ زد یک جائی پرسید و گفت این ۲ تا چون توی یه جا هست پس یک ID حساب میشه

دوست عزیز با توجه به اینکه من فونت فارسی ندارم و از Google Translate استفاده میکنم این مشکلات به وجود آمده و متاسفم

2010AS9500

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، User ، maxsupermax ، armido ، Pani2010 ، mitr.p ، mohsen mirzaei ، maaref ، Man ، SH1A2R3 ، amir82 ، ara1980 ، r_ent ، Soap McTavish ، manila ، Ehsan1358 ، Rock ، behfaza ، noobnoobi ، Shahabpk
نقل قول:دوست عزیز با توجه به اینکه من فونت فارسی ندارم و از Google Translate استفاده میکنم این مشکلات به وجود آمده و متاسفم
فدای مهربانی و زحمتت
عزیز بجای گوگل ترانزلیت به شما :
www.behnevis.com
را پیشنهاد می کنم .ولی دلت می یاد ویندوز های کرک شده خودمون تو ایران که هر زبانی بخوای روش هستTongue
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، mavarfan ، Pani2010 ، AmericanHamid ، SH1A2R3 ، schaghayegh ، Solitude ، dreamer60 ، ara1980 ، r_ent ، manila ، behfaza ، noobnoobi
(2010-12-31 ساعت 11:38)maxsupermax نوشته:  سلامSmile
دوستان آیا ممکن است بدون حضور ما (پیش از عزیمت به امریکا) کسی از آشنایان به نیابت حساب بانکی برامون باز کنه و ما از ایران به واسطه صرافی به آن حساب پول ارسال کنیم تا وقتی که خودمون برسیم اونجا؟
و آیا چنین امکانی برای درخواست کردن برای کارتهای مرتبط اعتباری به همون بانک وجود داره؟

منتظر و ممنونتون
Max
نه دوست عزیز متاسفانه امکان ندارد . قوانین مالی و بانکی اینجا بشدت
سختگیرانه هست برای همین کمتر هم تقلب ممکن میشود.
البته در حد تجربه خودم عرض کردم.

آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: behzadb57 ، maxsupermax ، Pani2010 ، maaref ، magic2004m ، SH1A2R3 ، Solitude ، amir82 ، ara1980 ، r_ent ، Soap McTavish ، amir0_0amir ، manila ، noobnoobi
دوستان من تونستم حساب باز کنم ولی چند نکته مهمه که مدنظر قرار بدین
بانکها معمولا ۲ جور حساب باز میکنن حساب چکینگ و سیوینگ
دبیت کارت مثله کارتهای بانکهای ایرانه که ازشون برای خرید یا پول گرفتن از ATM یا . . . استفاده میشه
و بهتره این دبیت از بانک گرفته شه و اگه بتونین اوایل حسابه چکینگ باز نکنین بهتره یعنی یک حساب سیوینگ با دبیت بگیرین خوبه
حساب بانک او امریکا دبیت رو برای چکینگ میده و سیوینگ دبیت نداره که این خوب نیست من شنیدم از منبع قابل استنادی که بانک چیس chase برای حساب سیوینگ دبیت میده و نیازی با حسابه چکینگ نیست
دلیله اینکه بهتره زیاد حساب باز نکنین اینه که بانک به هر نحوی شما رو شارژ میکنه
مصلا اگه تو هر ما چند بار مشخص حسابتون گردش نداشته باشه ۱۰ -۱۲ دلار شارژ میشین یا اگه موجودی از یک مقدار مشخصی بیاد پایین بازم همینطور و . . .
هر جا هم چند نوع حساب سیوینگ با حداقل موجودی مشخس دارن و مثله اینکه بانک chase میتونی حسابه سیوینگ با مبلغ کمتر باز کرد این برای بانک اف امریکا ۵۰۰۰ دلار بود البته ی حسابه ۱۵۰۰ تائی هم داشت که نمیدونم چطور بود
اگه دوستان دیگه در این زمینه اطلاعات دارن بدان ممنون میشم
در کل کم کم با مساله بانکی آشنا میشد
من درخواست سکیور کریدیت هم کردم میدونید این حساب مثله دبیت و باید خودتون پولشو توی بانک بزارین و این پول توسطه بانک بلوکه میشه ولی بعدا فهمیدم که اصلان نیاز نیست چون وقتی شما یک مدت حساب داشته باشین شرکتهای کریدیت خودشون باهاتون تماس میگیرن و به راحتی بدونه بلوکه شدنه پولتون میتونین کریدیت باز کنین
موفق باشید

2010AS9500

پاسخ
به نظر من بهتره به شرکت های کردیت که اوایل براتون نامه می فرستند و به شما می گن شما می تونید کردیت بگیرید توجه نکنید. چون اون ها شرایط خیلی سختی دارند. مثلا من یکی رو گرفتم که APR 27 درصد داشت. و خیلی شرایط وحشتناک دیگه.
بهتره با همون سیکیور کردیت که دارید مدتی کار کنید تا بعد خود بانک بهتون پیشنهاد کردیت بده.
پاسخ
با توجه به اطلاعات ناقصی که من دارم هر چی فکر می کنم می بینم کردیت کارت اصلا بدرد تازه واردین نمی خوره چون یا پول دارید و یا ندارید که اگر ندارید قادر به پرداخت صورتحساب ماهیانه کردیت کارت خود نخواهید بود و این به اعتبار شما لطمه خواهد زد و علاوه بر آن جرایم و بهره های سنگینی شامل خواهد بود. ولی اگر پول برای خرید دارید که چه نیازی به کردیت کارت دارید؟

لطفا حساب بالا بردن کردیت را از کردیت کارت جدا کنید.

آیا من اشتباه می کنم؟

من سه نوع حساب در چیس بانک دارم که یکی از بهترین بانکهاست. حساب چکینک پرسنال وحساب چکینگ بیزینس که دو کیلو چک برای من ارسال کرده اند (لازم به ذکر است که اکثر فروشگاهها بدون پرس و جو و اما و اگر چک را می پذیرند و من بیشتر پرداختهای بالای 20 دلار را چک می دهم). و حساب سیوینگ که اخیرا باز کرده ام. موقع باز کردن حساب، کارمند بانک توضیح داد که اگر در هر ماه کمتر از هفت تراکنش داشته باشی مبلغی شارژ خواهی شد که من با وجود اینکه با حساب پرسنال خیلی کمتر از هفت بار در ماه کار می کنم تا به حال شارژی در حسابم ندیده ام. شاید البته سر سال شارژ بکنند.
هنگام باز کردن حساب از من پرسیدند که در صورت نداشتن موجودی در حساب آیا می خواهی که بانک مبلغ درخواستی را پاس کند که من جواب منفی دادم اما با این وجود من ماه پیش یک
چک اشتباهی از حسابی که موجودی کمتر از مبلغ چک داشت صادر کردم که بانک آن را پاس و حساب من منفی شده بود ولی تا به الان شارژ اضافی بابت آن در حسابم ندیده ام.

در ضمن همان روز اول یک کارت ATM موقت به من دادند و بعد از چند روز هم دو تا کارن ویزا برای حسابهای پرسنال و بیزینس برام فرستادند.
CHASE BANK
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان