کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بانک ها و انواع حسابها و امتیازات و معایب
کسی می تونه راجع به حسابهای بانکی توضیح بده؟
کدومش بهتره؟
کلا چند نوع حساب بانکی داریم ؟ قرعه کشی هم دارن Big Grin؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
پاسخ
منم یه سوال دارم. ما می تونیم از اینجا تو آمریکا حساب بانکی ایجاد کنیم که وقتی رفتیم اونجا سابقه مون بره بالا واسه کردیت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، mh_hshk ، Amirreza ، shkhmo ، SH1A2R3 ، HAZARA ، afshinghwink ، noobnoobi ، shahram.mis1356 ، r.bazargan
به این تاپیک یه سر بزنید:

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1679&page=1
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، idn ، Iman-gta ، mitr.p ، SH1A2R3 ، HAZARA ، afshinghwink ، soruosh ، azadeh2014 ، noobnoobi ، yasejavan
میشه یه حساب بانکی تو امریکا باز کرد مپلا د یک کشور عربی و پول رو به اون واریز کرد؟
چطور میشه پول به مقدار زیاد مثلا 300000 دلار رو از کشور خارج کر که کسی متوجه نشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، HAZARA ، noobnoobi ، r.bazargan
برای باز کردن حساب حتی از تو خود آمریکا حتما" باید SSn داشته باشید و راه یواشکی واسه بردن اگر منظورتون خارج کردن از ایرانه که نمی گردن ولی منطقی نیست اینهمه پول رو کسی همراهش ببره و اگر منظورتون وارد کردن به آمریکاست، کلا" اگر زیر 10000 دلار باشه که اصلا" مشکلی نیست و در مورد پول زیاد پیشنهاد می کنم کار یواشکی نکنید و حواله بانکی یا صرافی مطمئن بهترین راهه. من پولهام رو چندتا 10000 تا حواله کردم و تو فرودگاه هم با اینکه بیشتر از 10000 تا همراه داشتم ، تو فرمها اعلام کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد.
راستی اگر اولین بار در بانک chase حساب باز کنید و یک کوپن اون بانک رو همراه ببرید(معمولا" از طریق پست میفرستند به همه خونه ها) به شما 100 دلار میدهند! مهلت ارائه این کوپن و دریافت 100 دلار از زمان افتتاح حساب تا یکماه بعد از اون هستش. من یک نمونه اش رو ضمیمه کردم ببینید.( البته ببخشید مهلتش تموم شده)

فایل‌های پیوست
.pdf   chase.pdf (اندازه 57.33 KB / تعداد دانلود: 1,486)
شماره کیس: 2010AS5000
تاریخ دریافت نامه قبولی: May/2009
کنسولگری : Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 2nd June/2009
تاریخ کارنت شدن کیس: sep/2009
تاریخ دریافت نامه دوم: 1st oct
تاریخ مصاحبه: 21Oct 2009
تاریخ دریافت کلیرنس:6Nov , 2009
تاریخ دریافت ویزا: 14Nov , 2009
ورود به آمریکا: 14feb , 2010
پاسخ
من یه اگهی تو روزنامه اقتصادی اسیا دیدم که توش زده بود صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی این چقدر واقعیت داره و اینکه اگه درست باشه میشه ازش تو امریکا استفاده کرد؟سایتش رو میزارم تا شما هم ببینید
www.empirestars.com
و اينكه به غير از حواله كردن پول راه بهتری برای خروج ارز از کشور نیست؟ من منظورم خارج کردن از ایران بودش چون اینطور که شنیدم بیش از 5000دلار نمیشه از کشور خارج کرد راست یا دروغش رو هم نمیدونم بعدش به این صرافیها نمیشه اعتماد داشت که سرت کلاه نزارن!
حواله بانکهای مارو قبول میکنن چه نوع حوالهای هست که باید بگیریم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، afshinghwink ، noobnoobi ، r.bazargan
(2010-06-14 ساعت 14:40)Iman-gta نوشته:  من یه اگهی تو روزنامه اقتصادی اسیا دیدم که توش زده بود صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی این چقدر واقعیت داره و اینکه اگه درست باشه میشه ازش تو امریکا استفاده کرد؟سایتش رو میزارم تا شما هم ببینید
www.empirestars.com
و اينكه به غير از حواله كردن پول راه بهتری برای خروج ارز از کشور نیست؟ من منظورم خارج کردن از ایران بودش چون اینطور که شنیدم بیش از 5000دلار نمیشه از کشور خارج کرد راست یا دروغش رو هم نمیدونم بعدش به این صرافیها نمیشه اعتماد داشت که سرت کلاه نزارن!

بانک پاسارگاد هم visa card و master card صادر میکنه که مطمئن تر از این شرکت های خصوصی هستن. قانونا" محدودیت خروج ارز وجود داره ولی در حال حاضر کنترل نمی کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، farzad24 ، HAZARA ، sce ، afshinghwink ، amin arefi ، Ehsan1358 ، noobnoobi ، آلیس-1980 ، امین 13 ، r.bazargan
(2010-06-14 ساعت 20:21)babakped نوشته:  
(2010-06-14 ساعت 14:40)Iman-gta نوشته:  من یه اگهی تو روزنامه اقتصادی اسیا دیدم که توش زده بود صدور مستر کارت و ویزا کارت فیزیکی این چقدر واقعیت داره و اینکه اگه درست باشه میشه ازش تو امریکا استفاده کرد؟سایتش رو میزارم تا شما هم ببینید
www.empirestars.com

بانک پاسارگاد هم visa card و master card صادر میکنه که مطمئن تر از این شرکت های خصوصی هستن. قانونا" محدودیت خروج ارز وجود داره ولی در حال حاضر کنترل نمی کنن.

فکر نکنم پاسارگاد یه همچین چیزی رو داشته باشه اما بانک تسعه صادرات ایران هم یه همچین کاری رو انجام میده.یه سوال ارزش داره تو ایران یه همچین حسایهیی رو باز کرد؟
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، afshinghwink ، amin arefi ، noobnoobi
(2010-06-17 ساعت 20:05)Iman-gta نوشته:  
(2010-06-14 ساعت 20:21)babakped نوشته:  
www.empirestars.com

فکر نکنم پاسارگاد یه همچین چیزی رو داشته باشه اما بانک تسعه صادرات ایران هم یه همچین کاری رو انجام میده.یه سوال ارزش داره تو ایران یه همچین حسایهیی رو باز کرد؟

اگر نداشت که عرض نمی کردم . من از بانک پاسارگاد شعبه هفت تیر سوال کردم و دارند. ولی نمی دونم ارزشش رو داره یا خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، HAZARA ، afshinghwink ، amin arefi ، noobnoobi ، آلیس-1980
کارت توسکا از موسسه اعتباری توسعه هم هست که در واقع اونطور که می گن در تمام دنیا قابل استفاده و شارژه. این لینک توضیحاتش هست ( از شعبه میرداماد این موسسه که سوال کردم گفتند همون ویزا کارته که از شعبه ای در کشور آذربایجان براتون صادر میشه)

http://www.cid.ir/fa.aspx?pid=235
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، Iman-gta ، HAZARA ، mea694 ، afshinghwink ، amin arefi ، Ehsan1358 ، noobnoobi ، امین 13 ، r.bazargan
من فکر میکنم گرفتن این کارت تو ایران بهتر باشه چون اگه یه حساب بانکی خوب تو ایران داشته باشید میتونین حسابتون رو تسویه کنید و یک زندگی خوب رو تو امریکا داشته باشین.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، afshinghwink ، milspider
سلام بچه ها
راستش داشتم در مورد ویزا و مستر کارت جست و جو میکردم با سایت تصادف کردم! بعد از پرتاب مشت و لقد! و حرف های خوب ! و نشون دادن آسمون به هم دیگه گفتم لینکش را اینجا بزارم که شما ها هم ببینبد نظر بدید
راستش میگه انواع و اقسام ویزا و مستر کارت را صادر میکنه البته یکم گرون میگه ها! ولی میگه معتبره!
کسی میتونه بفهمه مطمئن هست یا نه؟ اگه بشه ویزا بگیری خیلی خوب بشه چون سوئیفت کد مستقیم داره خود کارت و دیگه راحت میشه پول براش واریز کرد
من میگم برای ما که میخوایم تازه بریم مرگ بر امریکا! ویزا کارت الکترون یا کلاسیک کافیه . چون نیاز به حداقل موجودی نداره و سقف برداشتش هم بسه. نمیدونم راست میگن یا نه ولی میگن شامل تحریم نمیشه

http://fa.zagrox.com/dir/credit_card/VisaCard.htm
http://www.ir48.com/index.php?option=com...&Itemid=74
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، mavarfan ، HAZARA ، afshinghwink ، amin arefi ، noobnoobi ، yasejavan ، lighter ، امین 13
خب برای ما که به گفته شما میخوایم بریم مرگ بر امریکا خوبه اگه شامل تحریم نشه که فکر نکنم چون این طور که میگن با یه بانک تو اذربایجان شوروی قرارداد دارن که شامل تحریم نیست اگه بتونین ویزا کارت بگیرین شما میتونین سرمایتون رو اینجا نگه دارین اونجا عشق و حال کنین!
کسی میدونه ویزا کارت بهتره یا مستر کارت؟
البته بعضی از همین سایتها سیمکارت هم میدن که به گفته خودشون در تمامی کشورهای قاره امریکا انتن دهی داره و اینکه هزینشم کمه.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، Ehsan1358 ، noobnoobi ، milspider
(2010-06-18 ساعت 13:39)mh_hshk نوشته:  سلام بچه ها
راستش داشتم در مورد ویزا و مستر کارت جست و جو میکردم با سایت تصادف کردم! بعد از پرتاب مشت و لقد! و حرف های خوب ! و نشون دادن آسمون به هم دیگه گفتم لینکش را اینجا بزارم که شما ها هم ببینبد نظر بدید
راستش میگه انواع و اقسام ویزا و مستر کارت را صادر میکنه البته یکم گرون میگه ها! ولی میگه معتبره!
کسی میتونه بفهمه مطمئن هست یا نه؟ اگه بشه ویزا بگیری خیلی خوب بشه چون سوئیفت کد مستقیم داره خود کارت و دیگه راحت میشه پول براش واریز کرد
من میگم برای ما که میخوایم تازه بریم مرگ بر امریکا! ویزا کارت الکترون یا کلاسیک کافیه . چون نیاز به حداقل موجودی نداره و سقف برداشتش هم بسه. نمیدونم راست میگن یا نه ولی میگن شامل تحریم نمیشه

فکر نکنم بشه به این سایتها اعتماد کرد چون جواب مناسبی ندادن.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، noobnoobi
(2010-06-30 ساعت 15:18)Iman-gta نوشته:  
(2010-06-18 ساعت 13:39)mh_hshk نوشته:  سلام بچه ها

فکر نکنم بشه به این سایتها اعتماد کرد چون جواب مناسبی ندادن.

شما مطمئن هستی؟ من تماس گرفتم باهاشون و خیلی راحت و قشنگ جواب سوالام را دادند.
بانک پاسارگاد رفتم،هم سقف 10000 یورو داره هم کف 1000 یورو. توسکا کارت هم شرایط مشابهی داره. باید تحقیق کنیم در مورد این سایت،نظر بقیه چیه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، HAZARA ، amin arefi ، noobnoobi ، milspider

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان