کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
محدودیت ویزای تحصیلی مالزی
Question 
سلام. یه سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم. می خواستم بدونم ویزای مالزی برای همه در دسترسه؛ یا حتما باید سوم دبیرستان رو تموم کرده باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام ، من مالزی بودم تا جایی که میدیدم همه انجام میدادند :
شما میاید مالزی و ویزا 3 ماهه بهتون میدن تو فرودگاه ( ویزا توریستی )
بعدش که بیاید ، اگر بخواید مثل بقیه کار کنید ؛ ( یعنی زبان انگلیسیتون ضعیف باشه !) باید برید ELS Kuala Lumpur برای کلاس زبان ثبت نام کنید ... اگر شما 4 ماهه ثبت نام کنید اونجا ، بهتون 6 ماه بیمه و ویزای تحصیلی میده .
بعدش به خودتون بستگی داره : اگر دیپلم نداشته باشید ، میرید دبیرستان بین المللی ثبت نام میکنید و اونا بهتون ویزا میدن ( دقت کنید ؛ بعضی دبیرستان ها ویزا نمیدن . حتماً جایی برید که ویزا بدن . )
بعد از دیپلم هم باید وارد دانشگاه شید و اونا بهتون ویزا میدن .
فقط بین دیپلم و دانشگاه من نمیدونم چقدر طول میکشه ؛ شاید مجبور شید دوباره از همون کلاس زبان ELS ویزا بگیرید تا ورودی دانشگاهتون بیاد .
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، msar
(2010-12-30 ساعت 07:36)Shayan1994 نوشته:  سلام ، من مالزی بودم تا جایی که میدیدم همه انجام میدادند :
شما میاید مالزی و ویزا 3 ماهه بهتون میدن تو فرودگاه ( ویزا توریستی )
بعدش که بیاید ، اگر بخواید مثل بقیه کار کنید ؛ ( یعنی زبان انگلیسیتون ضعیف باشه !) باید برید ELS Kuala Lumpur برای کلاس زبان ثبت نام کنید ... اگر شما 4 ماهه ثبت نام کنید اونجا ، بهتون 6 ماه بیمه و ویزای تحصیلی میده .
بعدش به خودتون بستگی داره : اگر دیپلم نداشته باشید ، میرید دبیرستان بین المللی ثبت نام میکنید و اونا بهتون ویزا میدن ( دقت کنید ؛ بعضی دبیرستان ها ویزا نمیدن . حتماً جایی برید که ویزا بدن . )
بعد از دیپلم هم باید وارد دانشگاه شید و اونا بهتون ویزا میدن .
فقط بین دیپلم و دانشگاه من نمیدونم چقدر طول میکشه ؛ شاید مجبور شید دوباره از همون کلاس زبان ELS ویزا بگیرید تا ورودی دانشگاهتون بیاد .

البته شايان جان، به جزELSميشه به British Council و قيره هم رفت.
يا حتی بازی دانشگاه ها کلاس زبان خودشون دارن
که ميشه مستقيماً همون جا مشغول شد.
پاسخ
وضعیت مهندسی صنایع واسه ارشد تو مالزی جطوره؟چقدر هزینه داره؟
پاسخ
(2012-09-12 ساعت 20:11)pooria.x نوشته:  وضعیت مهندسی صنایع واسه ارشد تو مالزی جطوره؟چقدر هزینه داره؟

بسته به دانشگاه بین 6000-8000 رینگیت برای هر ترم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان