کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد مهاجرسرا
Toungue 
[عکس: cake.gif]
موفقیت انجمن در یک سال گذشته مدیون همکاری همه اعضا است. مهاجرسرا به ویژه از صمد، nimfasl و عمران عزیز و بقیه دوستان فعال قدردانی میکند.
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، علی اصغر لطیفی ، ali.b ، KORYO ، ELNAZ21 ، alirezanz ، Partov
ضمن تبریک یکساله شدن این انجمن من هم لازم می بینم که از دوست خوبمان مسعود که امکان این گرد همایی را فراهم آورده سپاسگزاری کنم.
مبحث مهاجرت مقوله ای است که سالهاست که ذهن بسیاری از هموطنان را به خود مشغول کرده است. کشور های مهاجر پذیر هم دائماً در حال تغییرات در قوانین و مقررات مهاجرتی خود هستند. یک وبسایت ساده که بصورت روزنگار یا گاه نگار باشد به سرعت امکان هماهنگی با این تغییرات را از دست خواهد داد. استفاده از تجربیات آخرین نفرات رد شده از سد کنسولگری ها به همراه نگاهی به قوانین و مقررات است که به معنای واقعی می تواند مشکل گشا باشد. در این بین طبقه بندی اطلاعات نقش بزرگی در سرعت بازیابی اطلاعات خواهد داشت. انتخاب ساختار Forum این پویایی را به این اطلاع رسانی داده و با همکاری اعضاء می تواند به راهگشای خوبی برای این مسئله در آید.
من هم به نوبه خودم از دوستانی که در انجمن فعالیت می کنند بخصوص sasaj58 ، ezbob74 ، jMaster ، godthegreat و Neda تشکر می کنم.
شماره کیس: 2008AS4xxx
دریافت اولین نامه: Mar/2007
دریافت نامه دوم: Nov/2007
مصاحبه: Dec/2007
آمدن کلیرنس : Feb/2008 - (بعد از 71 روز)
گرفتن ویزا: Apr/2008
گرفتن گرین کارت: 13 روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، علی اصغر لطیفی ، KORYO ، ELNAZ21 ، alirezanz ، sina454
بنده از کلیه دست اندرکاران سایت و همینطور از دوستان با تجربه ۲۰۰۸ و ۲۰۰۷ که نوشته هایشان راهگشای ما هستند از صمیم قلب تشکر میکنم. من از وقتی که با این وبسایت اشنا شدم با اطمینان خاطری که از دوستان گرفتم واقعا ۸۰ درصد دغدغه هایم از بین رفت و وقت و هزینه بسیاری به نفع بنده شد.

من به این مساله که ایرانیها میتوانند رهگشای هم باشند دوباره ایمان اوردم. من اينجا احساس ميكنم همه ما اعضاي يك خانواده هستيم با هدفي مشترك.
انشاالله هر چیزی که به صلاح ماست همان بشود.
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، alirezanz ، ماري بهاري
با سلام خدمت تمام دوستان گرامی

بنده هم به نوبه خود از تمام دوستان عزیز و گرامی و همچنین مدیریت سایت مهاجر سرا که یک محیط گرم و دوست داشتنی را برای ما ایجاد کردن و به ما راه و چاه را نشان میدهند کمال تشکر را دارم و امیدوارم که خداوند مشکل تمام بندگانش را حل کند و همه به آرزوهایشان برسند

کوچیک شما --> رضا --> 22 ساله --> خوزستان
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، alirezanz
تبرررررررررررررررررررررررررررریک Wink
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک..Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، alirezanz
سلام،

امیدوارم روزی از این بقول خودتان "منزل ویران" بیرون بروید. ولی هیچ وقت نگذارید آرزوی قلبی تون به مرض قلبی تون تبدیل بشه چون در آنصورت هیچ وقت بهش نمی رسید. خاطرات اعضای این سایت را بخوانید، متوجه می شوید که همیشه وقتی به آرزوهامون میرسیم که کلاج را رها کرده باشیم.

با امید برنده شدن همه گی در 2010
hope for the best, except the worst
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، alirezanz ، hosseinix
من به نوبه خودم یک ساله شدن مهاجر سرای عزیز را تبریک می گوییم و خیلی خوشحالم که با این سایت آشنا شدم. یک محیط کاملا دوست داشتنی و انسانهایی که برای همدیگر ارزش قائل اند و به یکدیگر کمک می کنند ای کاش جامعه ایران کنونی ما هم اینگونه بود من از این که عضو این خانواده 1500 نفری شدم بسیار خرسندم امیدوارم مدیریت مهاجر سرا این فروم را سالهای سال حفظ کندBig Grin
زندگی به امواج دریا مانند است چیزی با خود به ساحل می آورد و چیز دیگر را با خود می برد چون به سر کشی افتد انبوه ماسه ها را با خود می برد اما تواند بود که تخته پاره ای نیز با خود به ساحل آورد تا، کسی بام کلبه اش را بدان بپوشاند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Itersejew ، alirezanz
مبارک باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz
مبارک است.
به امید موفقیتهای بیشتر...
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: Enrosyporcini
تبریک من رو هم بپذبرید
سایت مفیدی راه انداختید
باسپاس فراوان تولدت مبارک
پاسخ
سلام و درود
بر ذات پاک همتون
تبریک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پایدار، مستدام باشید!
پاسخ
تبریک. امیدوارم تمام کسانی که از این سایت کمک می گیرن، یک روز هم به دیگران کمک بدن.
پاسخ
تشکر کنندگان: Tampdauff ، alirezanz
تبريك تبريك

به اميد موفقيت تمامي اعضاي انجمن .
و با تشكر از مسعود عزيز ، عمران،ماهان ، سعيد و همه دوستان عزيزي كه براي انجمن زحمت كشيده اند .
پاسخ
ایشالا سال های سال برقرار باشید و دوستان نیز قدر دان زحمات شما باشند !
برای رسیدن به هر چیز کافیه اشاره کنی ! هیچ وقت از کارت نا امید نشو ! امید یکی از کلید های موفقیت است (اینها کمی تجربه بود)
پاسخ
تشکر کنندگان: wrenuecum ، alirezanz
منم به سهم خودم تبریک میگم امیدوارم که همیشه پایدار باشه این سایت و تشکر ویژه از دوستانی که برای این سایت زحمت میکشن
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان