کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2011-05-15 ساعت 15:30)anahita1361 نوشته:  
(2011-04-02 ساعت 21:03)amir_khoramian نوشته:  خیلی جالبه که اگر کیس نامبر شما بعد از 2003 باشه و برای مصاحبه رفته باشین و حتی جواب کلیرنس هم اومده باشه به شما ویزا نمیدن تا اینکه کیس نامبر شما در ویزا بولتن کارنت بشه,فعلا که 6 ماه ویزا بولتن برای کیس های f2b هیچ تغییری نکرده,

دقیقا الان من هم مشکلم همینه که چرا هیچ تغییری نمی کنه؟؟؟
برای من may 2006 اقدام کرده بودن و با حساب خودم و البته پی گیری از اداره immigration باید تا الان کارم درست می شد، ولی از اول سال 20011 کارها متوقف شده!!!!!
کسی احیانا می دونه که چرا پروسه متوقف شده؟؟!!!!!!!

و این مشکل فقط برای کیس ما نیست!! برای بیشتر کیس ها همینطوره!!

سلام
جمعه شب شبکه صدای آمریکا در همین رابطه صحبت می کرد گفت علت اینه که ، دارند در سیستم دادن ویزا تغییراتی ایجاد می کنند چون تعداد کسانی که از راه غیر قانونی وارد آمریکا می شوند و بعد درخواست ویزا میدن زیاد شده مخصوص از کشور های آمریکا جنوبی همین امر باعث محدودتر شدن تعداد ویزا ها می شود من فکر می کنم و طبق اطلاعاتی که از جاهای مختلف گرفتم این سیستم به زودی عوض میشه و سرعت دادن ویزا و رسیدگی به مدارک دوباره به حالت قبل بر می گرده و حتی بعد از مدتی به روز بشه ما هم امیدوارم تا ماه اکتبر وضع به حالت قیل برگرده و همه از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنیم.
در جواب یکی از دوستامون که گفته بود از طریق F2b هشت سال طول میکشه باید بگم هیچ فردی نبوده در کتگوری F2b از زمان درخواست تا دریافت ویزا در بدترین شرایط بیش از 4 تا 5 سال طول بکشه.Smile
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، dreamer60 ، f.khorasani ، frozen mind ، msar
نقل قول:سلام
جمعه شب شبکه صدای آمریکا در همین رابطه صحبت می کرد گفت علت اینه که ، دارند در سیستم دادن ویزا تغییراتی ایجاد می کنند چون تعداد کسانی که از راه غیر قانونی وارد آمریکا می شوند و بعد درخواست ویزا میدن زیاد شده مخصوص از کشور های آمریکا جنوبی همین امر باعث محدودتر شدن تعداد ویزا ها می شود من فکر می کنم و طبق اطلاعاتی که از جاهای مختلف گرفتم این سیستم به زودی عوض میشه و سرعت دادن ویزا و
رسیدگی به مدارک دوباره به حالت قبل بر می گرده و حتی بعد از مدتی به روز بشه ما هم امیدوارم تا ماه اکتبر وضع به حالت قیل برگرده و همه از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنیم.
در جواب یکی از دوستامون که گفته بود از طریق F2b هشت سال طول میکشه باید بگم هیچ فردی نبوده در کتگوری F2b از زمان درخواست تا دریافت ویزا در بدترین شرایط بیش از 4 تا 5 سال طول بکشه.Smile

ممنون از اطلاعاتی که دادین. روی چه حسابی امیدوارید که تا اکتبر به حالت قبل برگرده؟؟؟

در مورد زمانی که طول میکشه هم باید بگم الان من دقیقا 5 ساله که برام اقدام کردن ولی هنوز خبری نشده (البته با حسابهای خودم از روی ارشیو بولتین و پیگیری از اداره immigration قرار بود که همین روزها کارم درست بشه که متاسفانه کار متوقف شد) Sad

کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-05-15 ساعت 15:51)bsbali نوشته:  
(2011-05-15 ساعت 15:30)anahita1361 نوشته:  
(2011-04-02 ساعت 21:03)amir_khoramian نوشته:  خیلی جالبه که اگر کیس نامبر شما بعد از 2003 باشه و برای مصاحبه رفته باشین و حتی جواب کلیرنس هم اومده باشه به شما ویزا نمیدن تا اینکه کیس نامبر شما در ویزا بولتن کارنت بشه,فعلا که 6 ماه ویزا بولتن برای کیس های f2b هیچ تغییری نکرده,

دقیقا الان من هم مشکلم همینه که چرا هیچ تغییری نمی کنه؟؟؟
برای من may 2006 اقدام کرده بودن و با حساب خودم و البته پی گیری از اداره immigration باید تا الان کارم درست می شد، ولی از اول سال 20011 کارها متوقف شده!!!!!
کسی احیانا می دونه که چرا پروسه متوقف شده؟؟!!!!!!!

و این مشکل فقط برای کیس ما نیست!! برای بیشتر کیس ها همینطوره!!

سلام
جمعه شب شبکه صدای آمریکا در همین رابطه صحبت می کرد گفت علت اینه که ، دارند در سیستم دادن ویزا تغییراتی ایجاد می کنند چون تعداد کسانی که از راه غیر قانونی وارد آمریکا می شوند و بعد درخواست ویزا میدن زیاد شده مخصوص از کشور های آمریکا جنوبی همین امر باعث محدودتر شدن تعداد ویزا ها می شود من فکر می کنم و طبق اطلاعاتی که از جاهای مختلف گرفتم این سیستم به زودی عوض میشه و سرعت دادن ویزا و رسیدگی به مدارک دوباره به حالت قبل بر می گرده و حتی بعد از مدتی به روز بشه ما هم امیدوارم تا ماه اکتبر وضع به حالت قیل برگرده و همه از این بلاتکلیفی نجات پیدا کنیم.

آخه اینکه هیچ فردی نبوده که ما تمام پرونده ها رو که نمی دونیم! یکی از فامیلامون می دونم براش سال 2000 F2B درخواست شد بعد مادرش سیتزن شد پروندش F1 شد و سریع تر کارش درست شد در نهایت اواخر 2006 یا اوایل 2007 ویزا گرفت . اگر ویزا بولتن رو ببینید اگر F2B باشه بعضی وقتا 7 8 سال بوده ، اگر F1 بشه کمی سریعتر می شه.
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، msar
در مورد اینکه از کجا گفتم تا اکتبر در بسیاری از تاپیک های این سایت و مطالبی از منابع مختلف خوندم این اطلاعات را فهمیدم.در مورد مدت زمان هم اگر شرایط به حالت سابق برگرده در پاسخ قبلی هم گفتم در شرایط عادی مدت زمان درست شدن کار بیش از 5 سال طول نمیکشه خود شما هم اگر این وضع رخ نمی داد و از اواخر سال پیش همه چیز به هم نمی ریخت تا الان ویزاتون هم گرفته بودین الان وضعیت در بدترین شرایطه چون دارن سیستم اصلاح می کنند همه چیز را متوقف کردن تا به انجام اصلاحات برسند.
حالا ما هم مثل شما منتظر هستیم و از وکیل هم سوال کردم گفت شرایط اینطور باقی نمی ماند و دوباره شرایط عادی میشه یا حتی شاید بهتر بشه من که به شخصه دعا می کنم چون تمام برنامه هام به این قضیه وابسته است!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، amir2640 ، msar
(2011-05-15 ساعت 17:08)bsbali نوشته:  در مورد اینکه از کجا گفتم تا اکتبر در بسیاری از تاپیک های این سایت و مطالبی از منابع مختلف خوندم این اطلاعات را فهمیدم.در مورد مدت زمان هم اگر شرایط به حالت سابق برگرده در پاسخ قبلی هم گفتم در شرایط عادی مدت زمان درست شدن کار بیش از 5 سال طول نمیکشه خود شما هم اگر این وضع رخ نمی داد و از اواخر سال پیش همه چیز به هم نمی ریخت تا الان ویزاتون هم گرفته بودین الان وضعیت در بدترین شرایطه چون دارن سیستم اصلاح می کنند همه چیز را متوقف کردن تا به انجام اصلاحات برسند.
حالا ما هم مثل شما منتظر هستیم و از وکیل هم سوال کردم گفت شرایط اینطور باقی نمی ماند و دوباره شرایط عادی میشه یا حتی شاید بهتر بشه من که به شخصه دعا می کنم چون تمام برنامه هام به این قضیه وابسته است!!!!

ما هم که با اداره مهاجرت صحبت کردیم گفتن که این وضع درست می شه و امکان اینکه حتی جلوتر هم بره هست Smile
امیدوارم که زودتر کار همه درست بشه
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، bsbali ، dreamer60 ، msar
دوست عزيز آبا شما با خود nvc صحبت كردين و اين جواب را دادند چون فكر نمي كنم در رابطه با اين موضوع كسي زنگ زده باشه nvc جواب درست داده باشند فقط ميگن visa bulletin چك كنيد تا كارنت بشه ولي اگر اينطور باشه و اين جواب داده باشند من را كه شخصا خيلي خوشحال كردين. مي دونم بقيه دوستان هم اگر اينطور بشه از اين نااميدي در مي آيند.
باتشكر
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، msar
(2011-05-15 ساعت 18:51)bsbali نوشته:  دوست عزيز آبا شما با خود nvc صحبت كردين و اين جواب را دادند چون فكر نمي كنم در رابطه با اين موضوع كسي زنگ زده باشه nvc جواب درست داده باشند فقط ميگن visa bulletin چك كنيد تا كارنت بشه ولي اگر اينطور باشه و اين جواب داده باشند من را كه شخصا خيلي خوشحال كردين. مي دونم بقيه دوستان هم اگر اينطور بشه از اين نااميدي در مي آيند.
باتشكر

راستش دایی من امریکا هست و اون کارها رو پیگیری می کنه. به من اینطور گفت که به اداره immigration زنگ میزنه و اونجا ازشون سوال میکنه که کیس من در چه مرحله ای هست. و اینبار هم من گفتم ازشون بپرسه چرا کار متوقف شده و اونا این جواب رو بهش دادن Smile
شما هم امیدوار باشید، این کار دیر یا زود درست می شه و به حالت عادی در میاد Smile دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Wink
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، Kaveh90 ، msar
(2011-05-15 ساعت 15:51)bsbali نوشته:  سلام

با سلام
تقاضای من از دوستانی که اطلاعات کافی و جامع در خصوص مدت زمان به نتیجه رسیدن پرونده ها ندارند این است که حداقل با اطمینان کامل صحبت نکنند و جایی از شک باقی بگذارند تا دیگران گمراه نشن .
در خصوص خودم و با توجه به قرار داشتن در کتگوری F2B تا بحال بیش از 8 سال ( نزدیک به 9 سال ) طول کشیده که فکر نمیکنم بیش از 6 ماهش مربوط به عقب گرد ویزا بولتن بوده باشه .
[en]Category: F2B
PRIORITY DATE = OCTOBER 2003
APPROVAL NOTICE = JUNE 2008
CASE NUMMBER = YRV2012XXXXXX
CHOICE OF ADDRES AND AGENT = MARCH 2010
P3U AGENT UNIVERSAL = AUGUST 2010
تکمیل مدارک : FEB 2011
دریافت نامه مصاحبه: Jul 2012
مصاحبه: Aug 2012
محل مصاحبه: ایروان
تاریخ دریافت ویزا : یک ضرب Big Grin
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، Kaveh90 ، msar
(2011-05-16 ساعت 00:10)SAEED 60 نوشته:  با سلام
تقاضای من از دوستانی که اطلاعات کافی و جامع در خصوص مدت زمان به نتیجه رسیدن پرونده ها ندارند این است که حداقل با اطمینان کامل صحبت نکنند و جایی از شک باقی بگذارند تا دیگران گمراه نشن .
در خصوص خودم و با توجه به قرار داشتن در کتگوری F2B تا بحال بیش از 8 سال ( نزدیک به 9 سال ) طول کشیده که فکر نمیکنم بیش از 6 ماهش مربوط به عقب گرد ویزا بولتن بوده باشه .

من هم این خواهش را از شما دارم . چون من هم هرکسی از دوستان و اطرافیان خودمو می شناسم کارشون بیش از 5 سال طول نکشیده حالا شما نمی دونم چرا اینقدر طول کشیده ولی به هر حال هر چیزی ممکنه اتفاق افتاده باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، Kaveh90 ، msar
زمان انتظار به خیلی فاکتورها بستگی داره. از جمله اینکه مدارک درخواستی به موقع و در زمان لازم ارسال بشن. هر گونه تاخیر یا نقص مدرک یا نقص اطلاعات می تونه باعث تاخیر بشه. حالا اگر تاخیرهای اداره مهاجرت رو نادیده بگیریم !

به عنوان مثال برای من با حدود 10 درصد تاخیر ، 6 سال زمان برد تا بتونم وارد امریکا بشم( مدت انتظار برای کلیر شدن رو که دو هفته بود و مدت زمان پیش از سفر رو که 1 ماه بود هم تو این مدت 6 سال لحاظ کردم) .

یکی دیگه از فاکتورهای مهم هم البته سیتیزن شدن پدر/مادرتون هست که برای شما اقدام کردند. اگر به موقع و سر 5 سال سیتیزن بشن، همون حدود 5.5 طول میکشه تا ویزا بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، frozen mind ، bsbali ، hanim ، dreamer60 ، battosai ، msar
سلام به همه دوستان
ببخشيد پا برهنه مي پرم وسط صحبت هاتون
ولي ميشه اينقدر با خوش بيني بيش از حد واقعيت ها رو انكار نكرد!!!!!!
همين الان اگه ويزا بولتن را نگاه كنيد براي كتگوري F2B‌داره پرونده هاي اپريل 2003 را پراسس مي كنه يعني 8 سال پيش!!! حتي F1 هم داره پرونده هاي ماه مي 2004 رو پراسس مي كنه يعني 7 سال پيش!!!!! من خودم اول F2B‌بودم تازه به F1‌تبديل كردم از 2003 تا 2010 طول كشيد تا ويزا بگيرم بجز 1 ماه كه خودم تاخير داشتم هيچ تاخير ديگه هاي در كار نبود هستي جان هم فكر كنم 6 سالي كارش طول كشيده تازه به نظر من پروند هاي ما جزو خوش شانس ها و نرمال ترين حالت ها بوده كه ويزا بولتن عقبگرد نداشته! ما ها مريضي نداريم كه بيايم دروغ بگيم!!! كه بعضي از دوستان اصرار دارن بگن كه زير 5 سال كار همه F2B‌ها انجام ميشه!!!!
خلاصه كه اميدوارم همه منتظران به نتيجه دلخواهشون برسن ولي خوبه كه حرف هاي همديگرو باور كنيم
دوستدار همه مهاجرسرايي ها

هستي جان
يه مطلبي روهم من با اجازه اضافه كنم
سيتيزن شدن در بعضي از ايالت ها بسيار كند انجام ميشه مثلا من ديدم كسي رو كه سر موعد 4 سال و 10 ماه يا همون 5 سالش اقدام براي سيتيزن شدن مي كنه ولي گاها يك تا 2 سال طول ميكشه تا مصاحبه و قسم و ..... انجام بشه كه اين ديگه دست هيچ كس نيست و خوب متعاقبا پروند هاي فرزندانش هم ديرتر upgrade ‌ميشن

(2011-05-17 ساعت 01:07)hasti_banoo نوشته:  زمان انتظار به خیلی فاکتورها بستگی داره. از جمله اینکه مدارک درخواستی به موقع و در زمان لازم ارسال بشن. هر گونه تاخیر یا نقص مدرک یا نقص اطلاعات می تونه باعث تاخیر بشه. حالا اگر تاخیرهای اداره مهاجرت رو نادیده بگیریم !

به عنوان مثال برای من با حدود 10 درصد تاخیر ، 6 سال زمان برد تا بتونم وارد امریکا بشم( مدت انتظار برای کلیر شدن رو که دو هفته بود و مدت زمان پیش از سفر رو که 1 ماه بود هم تو این مدت 6 سال لحاظ کردم) .

یکی دیگه از فاکتورهای مهم هم البته سیتیزن شدن پدر/مادرتون هست که برای شما اقدام کردند. اگر به موقع و سر 5 سال سیتیزن بشن، همون حدود 5.5 طول میکشه تا ویزا بگیرید.

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، SAEED 60 ، hasti_banoo ، msar
حانیم خانم، یک نکته رو شما در نظر نگرفتین و اون هم عقبگرد غیرمتعارف ویزا بولتنه.
من در کتگوری ۴ هستم و فقط این کتگوری رو بررسی کرده ام. در خاطرتون هست که ویزا بولتن در سال 2010 چه پیشرفتهای جهشی خارق العاده ای داشت و همه رو مات و مبهوت کرد؟ طبق برآوردی که من با استفاده از این جدول داشتم، اگر ویزا بولتن با همون سرعتی که از سال 2006 تا آخر 2009 داشت، در سال 2010 پیشروی می کرد و اون جهشهای نامعقول رو نداشت، کیس من با PD ژانویه 2001 باید در آوریل 2011 کارنت می شد، اما می بینین که ویزا بولتن در کتگوری ۴ داره در مارس 2000 سیر می کنه، یعنی 13 ماه عقبتر!

یعنی هم اون پیشروی های سال 2010 نامعقول بود و هم عقبگردهای سال 2011.

بنابراین تا زمانی که ویزا بولتن به حالت عادی برنگرده نمیشه به اون استناد کرد و گفت که در هر کتگوری از زمان ارائه درخواست تا گرفتن ویزا به طور متوسط چقدر طول می کشه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: Kaveh90 ، hanim ، dreamer60 ، battosai ، msar
همه اینجا یه جورایی حق دارند. به خیلی مسایل بستگی داره که کار چقدر طول بکشه. ولی اینقدر به ما که میگیم 5 سال کارها درست میشه خورده نگیرید. ما هم حساب کردیم و الکی حرفی نمی زنیم.

یکی از فاکتورهایی که پروسه رو کند یا تند میکنه تعداد متقاضیان قبل از ما هستن.
اگه یه نگاهی به آرشیو بندازین میبینین که برای کیس F2B در سالهای 2003 و 2004 هیچ تقاضایی نبوده!!! و به همین دلیل پروسه به تندی پیشرفت کرده و به June 2005 رسیده بود و تقریبا توی هر ماه هم دو ماه جلو می رفت.
حالا اینکه پروسه علاوه بر متوقف شدن به عقب هم برگشته(!!!) کسی فکر نمی کنم بتونه منطقی براش پیدا کنه و تضمین بده که وقتی دوباره شروع به کار کنن از همون سال 2003 باز شروع می کنن. یا اینکه این یه اشتباه روی سایت هست و دوباره به 2005 برمیگرده روند....
همسرم:
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
خب اگه جدول ببینید نمی دونم کی می گین 5 ساله درست می شده. خیلی وقتا مثه 2008 2009 اگه ببینید 9 10 ساله بوده. فقط قبلا 92 تا 96 مدتش کم بوده که خب اون موقع F1 کارنت بوده!
http://www.travel.state.gov/pdf/Cut-off_...online.pdf
حتی اگه برگشت بولتن هم ببینیم باز F2B به نظر میاد تا الان کمترین ضرر داشته چون با اینکه همه دسته ها نسبت به پارسال همین موقع (که هنوز جهش های بولتن شروع نشده بود) عقب گرد داشتن اما F2B نسبت به پارسال همین موقع چند ماه جلو رفته . جون 2009 ماله فوریه 2001 بررسی می شده ، جون 2010 ماله نوامبر 2002 و خب الانم که جون 2011 هستیم پرونده ها آوریل 2003.
البته همچنان امیدواریم ویزا بولتن مثه سابق هر بار حداقل یکم جلو بره!
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: SAEED 60 ، dreamer60 ، msar
من ارادت دارم و دربست قبول مي كنم و دوست ندارم كسي باشم كه بحث رو كش مي دم.
يه مثال: پدر من كه برادرش براش اقدام كرده بود بعد از 12 سال در سال 2002 گرين كارت گرفت و الان هم كه كتگوري F4‌رو نگاه مي كنم همين حدود داره طول مي كشه.
ولي نظر به اينكه من از سال 2003 دارم ويزا بولتن رو پيگيري مي كنم ازين عقبگردها و جهش ها هم قبلا داشته و بعد از مدت نسبتا طولاني به حال اول برميگرده ولي ميانگين پرش ها و جهش هاي ويزا بولتن و عقب رفت هاش رو كه نگاه كنيد كلا همين حدود طول مي كشه. و به قول بقيه دوستان به عوامل متعددي بستگي داره و اين وسط شرايط اونايي از همه وخيم تره كه لب مرز هستن و ويزا بولتن دچار سكته ميشه و عقب ميره يا گير مي كنه
ببخشيد خيلي در اين مورد نظر دادم و حرف زدم و كش دادم!!Sad
ارادتمند همه دوستان مهاجرسرايي
هانيم
(2011-05-17 ساعت 09:03)frozen mind نوشته:  حانیم خانم، یک نکته رو شما در نظر نگرفتین و اون هم عقبگرد غیرمتعارف ویزا بولتنه.
من در کتگوری ۴ هستم و فقط این کتگوری رو بررسی کرده ام. در خاطرتون هست که ویزا بولتن در سال 2010 چه پیشرفتهای جهشی خارق العاده ای داشت و همه رو مات و مبهوت کرد؟ طبق برآوردی که من با استفاده از این جدول داشتم، اگر ویزا بولتن با همون سرعتی که از سال 2006 تا آخر 2009 داشت، در سال 2010 پیشروی می کرد و اون جهشهای نامعقول رو نداشت، کیس من با PD ژانویه 2001 باید در آوریل 2011 کارنت می شد، اما می بینین که ویزا بولتن در کتگوری ۴ داره در مارس 2000 سیر می کنه، یعنی 13 ماه عقبتر!

یعنی هم اون پیشروی های سال 2010 نامعقول بود و هم عقبگردهای سال 2011.

بنابراین تا زمانی که ویزا بولتن به حالت عادی برنگرده نمیشه به اون استناد کرد و گفت که در هر کتگوری از زمان ارائه درخواست تا گرفتن ویزا به طور متوسط چقدر طول می کشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان