کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریکا
(2016-08-11 ساعت 22:04)Aabearff نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 21:34)Aabearff نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 11:25)ccpj نوشته:  بله درست شنیدید.

مراحل به اینصورت است که شما پروازی که از ایران به مقصد یکی از شهرهای آمریکا میگیرید  در کشوری که کانکشن دارید باید مدارک ( پاکت زرد رنگ )‌ رو تحویل پلیس آمریکا در آن کشور بدهید ( یعنی اولین بندر آمریکا قبل از رسیدن به خاک آمریکا محسوب میشه) مثلا اگر شما پرواز ترکیه دارید تو کانکشن استانبول تحویل میدهید و اگر کشوری مثل هلند و یا انگلستان در همان کشور به هنگام رد شدن از ترانزیت تحویل پلیس میدهید و پس از نشستن در خاک آمریکا فقط مراحل امضاء و گمرکی را انجام میدهید.

شما مطمعن هستيد. تا قبل از اين فقط در دوبي بايد تحويل مي داديد

Case no 2000
Interview 2 dec ankara

اگر اطلاعات دقيق نداريد لطفا اطلاعات نادرست ندهيد! در سايت رسمي دولت امريكا نوشته بندري كه وارد امريكا مي شويد نه قبل از ان

Case no 2000
Interview 2 dec ankara
من اطلاعات نادرست ندادم. بنده تمام مراحلی که تمام اقوام من طی کردند و به خاک امریکا رسیدند رو در اختیار دوستان قرار دادم .

- پرواز از طریق دوحه با قطر ایرویز : تحویل مدارک هنگام ترانزیت به مامور گمرک امریکا در دوحه
- پرواز از طریق ابوظبی با اتحاد : تحویل مدارک هنگام ترانزیت به مامور گمرک امریکا در ابوظبی
- پرواز از طریق استانبول با ترکیش : تحویل مدارک هنگام ترانزیت به مامور گمرک امریکا در استانبول

گمرک ( بندر امریکا )‌ برای مهاجرین ( گرین کارت ) همان فرودگاه ترانزیت محسوب میشه واگرنه شما با پرواز مستقیم از طریق اروپا یا یکی از کشورهای خلیج فارس میتوانید به خاک امریکا وارد شوید و مدارک را تحویل مامور گمرک دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: واهیک آقاجانی
سلام دوستان سوالي داشتم ممنون مي شم دوستاني كه تجربه داشتن پاسخموبدن
من ٢٩ سپتامبر با پرواز اتحاد از طريق ابوظبي عازم سانفرانسيسكو هستم فاصله دو پروازم نزديك ٣ ساعت هستش از اونجايي كه ظاهرا پاكت سفارت رو بايد در ابوظبي به كانكشن آمريكا تحويل بدهم آيا اين زمان كم نيست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ccpj
(2016-09-03 ساعت 13:26)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان سوالي داشتم ممنون مي شم دوستاني كه تجربه داشتن پاسخموبدن
من ٢٩ سپتامبر با پرواز اتحاد از طريق ابوظبي عازم سانفرانسيسكو هستم فاصله دو پروازم نزديك ٣ ساعت هستش از اونجايي كه ظاهرا پاكت سفارت رو بايد در ابوظبي به كانكشن آمريكا تحويل بدهم آيا اين زمان كم نيست؟

سلام

نگران نباشید ، تحویل پاکت و سوالات زیاد طول نمیکشه. جمعه گذشته همسر و فرزندم رفتند و هیچ معطلی نداشتند.

سفر به سلامت
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-06 ساعت 10:06)ccpj نوشته:  
(2016-09-03 ساعت 13:26)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان سوالي داشتم ممنون مي شم دوستاني كه تجربه داشتن پاسخموبدن

سلام

نگران نباشید ، تحویل پاکت و سوالات زیاد طول نمیکشه. جمعه گذشته همسر و فرزندم رفتند و هیچ معطلی نداشتند.

سفر به سلامت

ممنون از پاسختون دوست عزيز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-24 ساعت 17:53)shaan نوشته:  بالاخره امروز اولین حواله ارسالی من به آمریکا رسید.لازم است نکات زیر را به شما یاد آوری کنم.1-از ارسال پول به حسابهای بانکیchaseخودداری نمایید چرا که در50%موارد برگشت میخورد.
2-بهترین بانک برای گزینه ارسال bank of americaمیباشد.
3-هنگام ارسال حواله به مشخصات دقیق زیر نیاز دارید:نام و ادرس شخص پذیرنده و شماره حساب بانکی وی.swift code.rotating codeادرس و نام شعبه مورد نظر.کپی پاسپورت آمریکایی شخص پذیرنده.کارت ملی خودتان و تلفن تماس هردوطرف.در ضمن مدت ارسال حواله برای آمریکا در حال حاضر به 3هفته افزایش یافته است.
سلام دوستان مهاجرسرا، خواستم جهت کمک به کسانی که برای ورود به آمریکا در ابتدا با مشکل کردیت کارت مواجه هستن بگم که در یکی از گروهها در تلگرام پیام زیر دیدم ، شاید کمکتون کنه:
خواستم اطلاع بدم، اگر مایل هستید که کارت خرید ارزی داشته باشید، اخیرا از طریق شرکت ما در انگلستان، فرصتی ایجاد شده برای صدور این کارتها. مزایای این کارت از جمله:

امنیت بالا و عدم نیاز به حمل ارز در سفرهای خارجی
راحتی در خرید های خارجی
راحتی در خرید بلیط و رزرو هتل
پرداختهای بین المللی اینترنتی

کارت صادر شده بصورت فیزیکی و بنام شما صادر می شود. کارت در کشور انگلستان صادر و برایتان پست خواهد شد.

در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر و ارائه درخواست صدور کارت برای خود و یا دوستانتان، با استفاده از تلگرام، واتس اپ یا وایبر ، روی شماره 00447760588795
یا آیدی :
@HosseinBashiri
تماس بگیرید. همچنین می توانید با خط FX تهران روی شماره: 02182804600 تماس بگیرید.
نمونه ای از کارت، ضمیمه شده است.
تا خدا چی بخواد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-06 ساعت 12:04)Sbadvi نوشته:  
(2016-09-06 ساعت 10:06)ccpj نوشته:  [quote='Sbadvi' pid='723402' dateline='1472892987']
سلام دوستان سوالي داشتم ممنون مي شم دوستاني كه تجربه داشتن پاسخموبدن

سلام

سفر به سلامت

ببخشيد يه سوالي داشتم آيا همسرتون چمدانشونو از بار در ابوظبي تحويل گرفتند ودوباره براي پرواز دوم به بار دادند يا اينكه چمدان رو بايد مستقيم تو آمريكا تحويل بگيريم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: zamharir
سلام دوستان عزیز و تبریک به خاطر قبولی

تو آمریکا یک شرط خیلی حیلی مهم است یه نام CREDIT SCORE و CREDIT HISTORYکه اگر کرذیت شما خوب باشه می توانید همه چیز بحرید با بهترین شرایط قسط. توصیه من به شما این است که به محض ورود به یکی از شعب BANK OF AMERICA مراجغه کنید و هیچ هزینه ای نکنید. یک خساب SAVING ویک حساب CHECKING باز کنید و در خواست CREDIT CART بکنید با خواباندن پول مثلا شما درخواست  یک کردیت می کنید با 1000 دلار اعتبار و 1000 دلار را نزد بانک می گذارید به عنوان وثیقه و اگر ظرف مدت 6 ماه همه خریدهای انجام شده با CREDIT CART به موقع و بدون تاخیر پرداخت شد پول و ثیقه را بر می گردانند و به شما اعتبار می دهند باز هم تاکیید می کنم خیلی مهم استCREDIT SCORE  وCREDIT HISTORY. . ضمنا برای تهیه بلیط یک سایت هست به نام CHEAP O AIRمی توانید روز پرواز و ساعت حرکت و قیمت را پیدا کنید بر اساس آن با شرکتهای هواپیمایی مثل ترکیش- قطر- ایر فرانس- لوفتانزا ... تماس بگیرید و بلیط خود را تهیه کنید
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من با اتحاد ٣ هفته ديگه عازم سانفرانسيسكو هستم ٣ ساعت تو ابوظبي براي كارام وقت دارم كسي مي دونه كه بايد چمدونامو تو ابوظبي تحويل بگيرم و دوباره به بار بدم يا مستقيم مي رن آمريكا اونجا بايد بگيرمشون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان آخر این هفته اولین سفرم به آمریکا برای فعال شدن گرین کارت را از طریق استانبول انجام می دهم. در فرودگاه هم چندین ساعت وقت دارم. پست های قبلی را مطالعه کردم ولی آخرش متوجه نشدم که آیا در فرودگاه استانبول می توانیم پاکت زرد رنگ را تحویل دهیم یا خیر؟ و اگر می توانیم به کجا باید مراجعه کنیم؟ خیلی ممنون می شوم اگر دوستان پاسخ دهند.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیر به جز ابوظبی هیچ فرودگاهی کارهای مهاجرتی رو انجام نمیده و پاکت رو اولین فرودگاهی که وارد میشوید میگیرند ازتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-12 ساعت 15:30)Sbadvi نوشته:  سلام دوستان من با اتحاد ٣ هفته ديگه عازم سانفرانسيسكو هستم ٣ ساعت تو ابوظبي براي كارام وقت دارم كسي مي دونه كه بايد چمدونامو تو ابوظبي تحويل بگيرم و دوباره به بار بدم يا مستقيم مي رن آمريكا اونجا بايد بگيرمشون؟

دوست عزيز مگران نباشين، چمدان ها رو تو امريكا تحويل ميگيرين. محض احتياط تو فرودگاه وقتي كارت پرواز ميكنين با مسول كارت پرواز دوباره چك كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-19 ساعت 13:00)j4deh نوشته:  خیر به جز ابوظبی هیچ فرودگاهی کارهای مهاجرتی رو انجام نمیده و پاکت رو اولین فرودگاهی که وارد میشوید میگیرند ازتون

خیلی ممنون از پاسختان.تعجب می کنم که چرا آقا یا خانم ccpj در پستهای بالایی نوشته بودند در استانبول هم میشه کارهای مهاجرتی را انجام داد. ای کاش دوستان راجع به مواردی که اطلاع دقیق ندارند اظهار نظر نفرمایند. کم مانده بود پیرو فرمایش ایشان زمان اشتباهی را برای آمدن تاکسی هتل به فرودگاه تعیین کنم.
کتگوری ویزا: EB-2  زیرگروه: NIW
تاریخ مصاحبه: 16 ژوئن 2016 - آنکارا
نتیجه مصاحبه: AP
دوخطی:  29  آگوست 2016
OR شدن: 4 اکتبر 2016
دریافت ایمیل درخواست اطلاعات بیشتر: 5 اکتبر ۲۰۱۶
ارسال اطلاعات درخواستی از طریق ایمیل: 6 اکتبر ۲۰۱۶
دریافت ایمیل اتمام پروسه کلیرنس: 18 اکتبر 2016
تحویل پاسپورتها به دفتر پستی در آنکارا: صبح 24 اکتبر
ایمیل از سفارت مبنی بر دریافت مدارک: عصر 26 اکتبر
آپدیت ها: 26 اکتبر، 27 اکتبر، اول نوامبر، دوم نوامبر ، دوم نوامبر (تغییر OR به /)
Issued  :  سوم نوامبر ۲۰۱۶  
دریافت پاسپورتها از دفتر پستی: چهارم نوامبر
ورود به آمریکا: 24 نوامبر 2016
دریافت گرین کارت در آمریکا: 29 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا باز بپرسید ولی تا بحال نشنیدیم در استانبول همچین حرفی رو که کارها رو انجام بدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-20 ساعت 14:24)j4deh نوشته:  حالا باز بپرسید ولی تا بحال نشنیدیم در استانبول همچین حرفی رو که کارها رو انجام بدن

البته در استانبول گاهي كنترل آخرين زمان خروج از يو اس را كنترل ميكنند ولي انجام كارهاي ايميگريشن را نميدونم !
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان با سلام
فرودگاه ابوظبی فقط کارهای مهاجرتی را انجام میده و دریافت مدارک زمان ورود در هر فرودگاهی در امریکا انجام میشه .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان