کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت در قطر
(2013-08-14 ساعت 19:24)shapoor darvishi نوشته:  سلام ممکنه بگید که شرایط مالی ثبت شرکت توی قطر چیه؟
باتشکر

ثبت کردن شرکت توی اروپا ارزون تره. ایده ی بهتری هم هست و میتونید به عنوان کمپانی اروپایی بیاید.

(2013-08-20 ساعت 20:31)CR777 نوشته:  سلام دوستان من شنیدم که قطر بخاطر جام جهانی پیشرو ******** قبول میکنه میخواستم بدونم درسته یا نه.
بعدش من21سالمه و تو رشته ای فوتبال مدرک قهرمانی هم دریافت کردم.و کلا فوتبالم خوبه میخواستم ببینم کسی میتونه کمکی بهم بکنه وبتونم تو یه باشگاهی عضو بشم حتی تو لیگ 10 هم باشه فقط ی جورایی اونجا بتونم زندگیمو ادامه بدم.ممنونم[/align][/size]

زیادی بلند پروازانه هست.. توی قطر فقط کسایی که متولد اونجا هستند رو میگیرند و جای پیشرفت داره..
میتونید توی به قول شما لیگ 10 باشید.. اگر، خودتون بیاید قطر که یه جورایی سخت هست و بعد از اون تست بدین برای فوتبال و جایی بازی کنید .

(2013-12-19 ساعت 15:28)siavashjal نوشته:  من فوق لیسانس مهندسی نفت هستم. سابقه کار ندارم.
می تونم برای کار در قطر اقدام کنم؟

نه، قطری ها ترجیح میدن اروپایی های با تجربه بگیرند.. با پاسپورت ایرانی 99% نمیشه، فقط یه حالت داره که پاسپورت کشور دیگه ای رو داشته باشید و سابقه کاری.
خارجی ها آخر عمرشون میان و چندسال کار میکنند بعد هم بازنشسته میکنند خودشون رو

(2014-02-05 ساعت 10:14)hasangh12 نوشته:  آقا منم خیلی دلم میخواد برم قطر برا کار
الان سال آخر رشته مکانیک میخونم کسی هست یه اطلاعاتی بده به من

با جوابی که به نقل قول بالا دادم برای هم یکی هست.
(2014-04-16 ساعت 04:21)علی ابوسعیدی نوشته:  با سلام من کارشناسی ارشد زبان انگلییی دارم و مدرک tesol هم دارم و آیلتس 7.5 هم دارم با حدود 15 سال سابقه تدریس آیا در قطر امکان گرفتن اقامت برای تدریس زبان انگلیسی وجود دارد؟

آموزشگاه زیاد هست.. ولی پاسپورت ایرانی رو در نظر میگیرند نه شخصیت و تجربه رو.
و حقوق پاسپورت ایرانی زیاد نیست و درکل نمیصرفه.

(2014-04-28 ساعت 17:52)saeed098 نوشته:  سلام من دیپلمم رو گرفتم و رتبه کنکورم 323 است و با من یه مصاحبه خبری هم کردن و دارم روی یک اختراع کار میکنم الانم رشتم صنایع شیمیایی هست و در بهترین دانشگاه صنایع شیمیایی دولتی کشور که رتبه دانشگاه در کشور در رشته صنایع شیمیایی 1 است و در کل دانشگاه های کشور مثل دانشگاه های برتری چون صنعت شریف و امیر کبیر و...رتبه 6 را دارد درس میخونم و دارم مدرک فوق دیپلم میگرم من میخوام برای زندگی و کار در شرکت های قطری وارد کشور قطر بشم بنظره شما من الان باید چیکار کنم

مدارکتون رو ترجمه کنید بدید به یه نفر که قطر هست براتون پی گیری کنه... آنلاین توی اینترنت بگردید و به شرکت ها بفرستید مدارکتون رو
که با همه این ها، پاسپورت ایرانی باعث میشه نشد بیاد تو کار و اگر هم بشه حقوق آنچنانی ای نمیدن به پاسپورت ایرانی

زندگی توی قطر عالیه ولی اومدن به قطر سخته...
کار کردن توی شرکت ها با پاسپورت ایرانی هیچ سودی نداره بجز اینکه خودتون مستقل کار کنید یا اونقدر مردم دار باشید که بالا برید
قطر مثل دبی نیست، درسته کشوریه که تو یک سال میشه خدا شد از نظر مالی
ولی با پاسپورت ایرانی حقوق آنچنانی نمیدن.
پس یه جورایی تحقیق کنید قبل از اینکه قطر رو هدف قرار بدین
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar ، gbtm
متأسفانه توی 7-8 سال گذشته روابط ایران با کشور های حاشیه خلیج فارس خیلی بد شده و تقریبا میشه گفت اصلا به ایرانی ها ویزای کار نمیدن. پس اگر آشنای بانفوذی اونجا ندارید، اصلا با فکر کارکردن توی این کشور ها وقت خودتون رو تلف نکیند.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، msar ، gbtm ، storagemeter ، pishtaz611
سلام
با توحه به نیاز شدید قطر به نیروی کار برای ساخت ورزشگاه از ایران نیرو نمیگیرن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2015-06-21 ساعت 03:58)dosalonimame نوشته:  سلام
با توحه به نیاز شدید قطر به نیروی کار برای ساخت ورزشگاه از ایران نیرو نمیگیرن؟

نه،
کارگرها گروهی گرفته میشه که معمولاً شرکت های چینی و هندی برنده ی پروزه ها میشن. (چون نرخ ارزونی دارن)

مهم تر، ویزا برای ایرانی ها بسته شده مدتیه.
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
سلام.من رشتم طراحی دوخت‌ هست.همسرمم مهندس عمرانه و مدرک پرورش قارچ داره الانم مشغول پرورش قارچه.پول اندکی دارییم و قصد مهاجرت.اروپا خیلی مشکل با اوضاع ما ولی قطر شاید بهتر باشه.ما می تونیم اقامت بگیریم؟کسی رو ندارییم اونجا.فقط می خوایم ایران بریم و بتونیم کار کنیم در کنارش آرامش داشته باشیم.چطور می تونیم و با چه هزینه ایی می تونیم مهاجرت کنیم؟آیا میتونیم اونجا پولمون رو بزاریم بانک و سود بگیرییم وزندگی کنیم وکار؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من ورزشکارم و 8ساله عضو تیم ملی جودو و جوجیتسو ایرانم 23سالمه میخوام اقامت ورزشی قطر بگیرم کسی میتونه راهنمایی یا کمکم کنه اینم ادرس ایمیلمه jamalmousavi43@yahoo.com مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-24 ساعت 07:10)ehsan88 نوشته:  سلام
برخی از دوستان سوالات ورزشی کرده بودن ، در مورد اینکه بتونه در رشته هایی مثل بوکس و فوتسال در قطر بازی کنن
حالا من میخوام بدونم که آیا توی قطر زمینه ای برای مربیگری وجود داره ؟؟
من کارشناس تربیت بدنی وعلوم ورزشی با معدل 18 هستم
مربی چند رشته ورزشی از جمله تکواندو ، جوجیتسو و..... هستم و دارای رزومه خوبی هستم
همینطور مربی بدنسازی تخصصی ورزش های رزمی هستم
در ایران یک موسسه ورزشی دارم و فعالیت های زیادی در زمینه علمی ورزشی انجام دادم
می خوام بدونم که می تونم در زمینه مربیگری در قطر فعالیت داشته باشم ؟؟؟؟
و یا سوال دیگه من این هست که می تون توی قطر شرکت یا موسسه ورزشی تاسیس کنم و به فعالییت های علمی ورزشی و عملی بپردازم؟؟
پاسخ
(2013-05-30 ساعت 10:06)saeidjj نوشته:  
(2012-07-17 ساعت 01:14)Ghasempour نوشته:  سلام. من ورزش میکنم و رشته ورزشیم فوتسال به صورت نیمه حرفه ای رو به حرفه ای..
دوست دارم اقامت دایم و زندگی برای همیشه تو قطر داشته باشم.
از کجا باید شروع کنم؟؟

يه جوراي همدرديدم منم ميخوام براي ورزش برم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی میتونه راهنماییم کنه من چندین بار قهرمان جودو جوجیتسو ایران شدم الان 5ساله هم نفر اول جوجیتسو ایران میخوام اقامت قطر بگیرم و 23 سالمه
پاسخ
تشکر کنندگان:
اقا محمد میشه منم راهنمایی کنید من 5ساله قهرمان جوجیتسو ایرانم ولی با لابی نفرات دوم سوم من میره مسابقات برون مرزی الان میخوام اقامت قطر بگیرم میشه باید چیکار کنم 23 سال هم سنمه
پاسخ
تشکر کنندگان:
قطر عالیه من رفتم خیلی حال کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوال ؟

آیا ازدواج با دختر قطری = اقامت دائم بی قید و شرط است
پاسخ
تشکر کنندگان: Tero.guy
دوستان اگه کسی بخواد از امارات یا قطر پول به حساب بانک ملت یا ملی من در ایران بریزه راهش چیه؟ بهش بگم چیکار کنه؟

مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tero.guy
سلام من ۱۵ سالمه و تو انتخابی تیم ملی بسکتبال نوجوانان بازی می کنم عموم خیلی وقت ها پیش دبی رفته و الان شناسنامه امارات متحده عربی داره . حالا سوالم این جاست که قطر به من ویزا اقامت میده یا نه از لحاظ مالی و وثیقه و اینا هیچ مشکلی نیست . عموم کارش تو دبی یک بیمارستان خصوصی داره و یک دفتر ویزا و دستش تو این کارا زیاده . خودش گفته که می تونم و داره کارام رو انجام میده.فقط سوالم این جاست قطر به سن و سال های من اقامت میده یا نه
پاسخ
با سلام من یه جوان 19ساله ام که رشته ی ورزشیم فوتباله و سابقه بازی کردن تو رده های فولاد خوزستان .استقلال خوزستان.و صنعت نفت ابادان رو دارم .کارتهای بازی هام رو هم دارم .میخوام میدونم اگه تور گرفتم و اومدم قطر تست بدم و منو خواستن میتونن بهم اقامت بدن از طرف باشگاه های قطری
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان