کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت در قطر
اگر توی قطر خونه بخریم ، اقامت دائم هم روش میدند ؟ یا مثل دوبی ؟ بعد یک سوال دیگه ، قیمت خونه توی قطر چه جوریاس ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ahmadtarkhis ، msar
سلام به همه
من دانشجو هسم و تصمیم دارم تا 3 سال دیگه برم قطر.اما هیچ اطلاعی از شرایط گرفتن اقامت وهزینه هاش ندارم ورشته من ماماییه ومیخوام بدونم اوضاع کار و زندگی اونجا چطوره
من از ایران تنها میخوام برم ولی دایی دوسم اونجاس. دوسمم میره البته زود تر از من شاید یه سال زودتر
میخوام اگه میتونید راهنماییم کنید.اطلاعاتکامل بهم بدید تا از سردرگمیدربیام.به هرجا سرکشیدم فایده نداشت تا شماها رو پیدا کردم
اگه اطلاعاتی دارید که میتونه کمکم کنه آی دی منو add کنید تا بچتیم و من سوالامو بپرسم چون ممکنه کم بیام تو تالار
ممنون از همه
i_am_here7165@yahoo.com
منتظر راهنماییاتون هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-09-12 ساعت 21:29)Juventus FC نوشته:  اگر توی قطر خونه بخریم ، اقامت دائم هم روش میدند ؟ یا مثل دوبی ؟ بعد یک سوال دیگه ، قیمت خونه توی قطر چه جوریاس ؟

تا چند سال پیش میشد خونه رو به اسم خود شخص خارجی (ما) زد..
اما قانون عوض شد و دیگه شرایت خرید خونه خیلی سخت تر شده. مثلاً در بعضی مواقع من دیدم نصف خونه رو باید به نام کسی که کفالتت (شخص قطری) رو داره بزنی بداً که همه چیز اوکی شد (کارای ثبت) خونه رو (اون نصف) رو برگردونه بهت..
اما معمولاً هیچ قطری نمیاد اینکارو کنه و خودش و توی زحمت بندازه...!

قیمت خرید خونه روز به روز بالا میره.. و الان خونه (به نرخ 600 تومن ایران) حدود 120 میلیون تومن به بالاست...

برای اقامت..فقط یه قسمتی هست بنام جزیره ی مروارید که اگر خونه بخرید بهتون 10 سال اقامت میدن.! که قیمت هر واحد هست حدود 600 میلیون تومن به بالا..

(2012-09-16 ساعت 16:57)maryam7191 نوشته:  سلام به همه
من دانشجو هسم و تصمیم دارم تا 3 سال دیگه برم قطر.اما هیچ اطلاعی از شرایط گرفتن اقامت وهزینه هاش ندارم ورشته من ماماییه ومیخوام بدونم اوضاع کار و زندگی اونجا چطوره
من از ایران تنها میخوام برم ولی دایی دوسم اونجاس. دوسمم میره البته زود تر از من شاید یه سال زودتر
میخوام اگه میتونید راهنماییم کنید.اطلاعاتکامل بهم بدید تا از سردرگمیدربیام.به هرجا سرکشیدم فایده نداشت تا شماها رو پیدا کردم
اگه اطلاعاتی دارید که میتونه کمکم کنه آی دی منو add کنید تا بچتیم و من سوالامو بپرسم چون ممکنه کم بیام تو تالار
ممنون از همه
i_am_here7165@yahoo.com
منتظر راهنماییاتون هستم

سلام
بهترین راه به نظر من اینه که به عنوان دانشجو بیاید اینجا مثلاً سال آخر.. و مطمین باشید بعد از تحصیل فوراً بهتون شغل میدن..مهم نیست چه رشته ای دارید.. (بر اساس قراردادی بین دانشگاها و شرکت هاست) که فکر میکنم خوب باشه..

برای اقامت..باید حداقل کسی رو داشته باشید که اقامت اینجا رو داشته باشه..که از قطر براتون درخواستنامه در بفرسته و شمارو به قطر بیاره.. در غیر این صورت باید یا پول زیادی بدین برای اقامت که چند وقت پیش یکی از دوستان حدود 180 میلیون تومن داد و بهش دادند اقامت رو..(اگر هر ریال رو 600 تومن حساب کنیم) یــــا به صورت دانشجو وارد قطر بشید که این نیاز به معدل بالا داره که بی برو برگرد بگن قبولِ..
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
تشکر کنندگان: Aries_son ، msar
سلام
با داشتن تخصص و مهارت فنی مثل جوشکاری میشه برای اقامت اقدام کرد؟نحوه درخواست چطوری هست؟
میشه به وسیله یه شرکت تو قطر که نیاز به این تخصص داره اقدام کرد؟
پاسخ
سلام دوستان... من یه بوکسورم....میشه گفت توی ایران این رشته از همه ی رشته های ورزشی بد بخت تره و خیلی سطحش تو ایران پایینه... من میخوام از ایران برم و 1 سری تحقیقات کردم و فهمیدم که قطر ورزشکار میگیره . میخواستم 1 ذره برای گرفتن اقامت قطر راهنماییم کنید. 16 سالمه و توی رده ی سنی نوجوانان و در وزن +80 بوکس میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، jalalz
با سلام
برای وارد کردن مواد غذایی مثل خشکبار به کشور قطر باید چه فرایندی طی بشه؟
پاسخ
کسی پاسخگو نمیباشد
پاسخ
(2012-10-15 ساعت 22:19)Mahdi.Gh نوشته:  سلام
با داشتن تخصص و مهارت فنی مثل جوشکاری میشه برای اقامت اقدام کرد؟نحوه درخواست چطوری هست؟
میشه به وسیله یه شرکت تو قطر که نیاز به این تخصص داره اقدام کرد؟

فکر نکنم راهی باشه..
چون اکثر شرکت ها ترجیح میدن که با کشور هایی مثل هند قرارداد ببندند چون ارزونتر از همه جا براشون در میاد..
و هیچ شرکتی تا الان ندیدم که از ایران کارگر؛ کارفرما ؛ مهندس ؛ دکتر وارد کنه و یا درخواست داشته باشه..

مگر اینکه یک شخص بانی شما باشه و مسولیت شمارو بر عهده بگیره که شما ویزای کار بگیرید

(2012-11-05 ساعت 22:25)star.sharghi نوشته:  با سلام
برای وارد کردن مواد غذایی مثل خشکبار به کشور قطر باید چه فرایندی طی بشه؟

عالیه خشکبار... همیشه جواب داده هر کسی و که دیدم اینجور مغازها زده..
باید اجازه ی کار بگیرید که خیلی سخت اجازه میدن.. همه چیز بستگی به داشتن یه شخص گردن کلفت هست...
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
سلام .ممنون از اينكه به سوالات جواب ميديد.من سال آخر دندانپزشكي درخارج از ايران هستم. مي خواستم ببينم واسه كار در زمينه دندانپزشكي اونجا چجوري ميشه اقدام كرد؟ آيا مدرك رو بايد اول ايران تاييد كنه يا خود قطر بورد مي گيره؟ ممنون ميشم اگه كسي بتونه پاسخي بده
پاسخ
من تخصص کار بر روی شبکه های برق دارم به صورت برق دار یا بدون برق برای کسی مثل من تو قطر کاری هست
پاسخ
با سلام
كسى ميتونه راهنماايم كنه؟
من متولد قطر هستم ولى ايران زندگى ميكنم.فوتبالم
خوبه وعلاقه دارام .ميخواستم بدونم باشگاه فوتبال
قطر منو ميگيرن؟ممنون ميشم جواب بديد.
اقامت ميشه گرفت؟
پاسخ
با سلام
لطفا اطلاعاتتون رو در مورده جوابى كه ميديد
بنويسيد.با تشكر
پاسخ
سلام
برخی از دوستان سوالات ورزشی کرده بودن ، در مورد اینکه بتونه در رشته هایی مثل بوکس و فوتسال در قطر بازی کنن
حالا من میخوام بدونم که آیا توی قطر زمینه ای برای مربیگری وجود داره ؟؟
من کارشناس تربیت بدنی وعلوم ورزشی با معدل 18 هستم
مربی چند رشته ورزشی از جمله تکواندو ، جوجیتسو و..... هستم و دارای رزومه خوبی هستم
همینطور مربی بدنسازی تخصصی ورزش های رزمی هستم
در ایران یک موسسه ورزشی دارم و فعالیت های زیادی در زمینه علمی ورزشی انجام دادم
می خوام بدونم که می تونم در زمینه مربیگری در قطر فعالیت داشته باشم ؟؟؟؟
و یا سوال دیگه من این هست که می تون توی قطر شرکت یا موسسه ورزشی تاسیس کنم و به فعالییت های علمی ورزشی و عملی بپردازم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Ahmadtarkhis ، msar
سلام به همه دوستان
من میخوام اقامت قطر بگیرم
میشه لطفا راهنمائی کنید
سپاس
پاسخ
(2012-07-17 ساعت 01:14)Ghasempour نوشته:  سلام. من ورزش میکنم و رشته ورزشیم فوتسال به صورت نیمه حرفه ای رو به حرفه ای..
دوست دارم اقامت دایم و زندگی برای همیشه تو قطر داشته باشم.
از کجا باید شروع کنم؟؟

يه جوراي همدرديدم منم ميخوام براي ورزش برم.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان