کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت در قطر
سلام من 14 ساله در رشته رزمی کاراته کار میکنم به صورت حرفه ای ....مقام دوم و سوم جهانی و سوم آسیایی دارم و کلی مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کشور ...امکانش هست منو واسه گرفتن اقامت قطر راهنمایی کنید....
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-06-29 ساعت 12:19)الهه ترابی نوشته:  سلام من 14 ساله در رشته رزمی کاراته کار میکنم به صورت حرفه ای ....مقام دوم و سوم جهانی و سوم آسیایی دارم و کلی مقام قهرمانی و نایب قهرمانی کشور ...امکانش هست منو واسه گرفتن اقامت قطر راهنمایی کنید....

شما می توانید برای امریکا هم اقدام کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، CR777 ، barvos ، msar
سلام ممکنه بگید که شرایط مالی ثبت شرکت توی قطر چیه؟
باتشکر
پاسخ
سلام دوستان من شنیدم که قطر بخاطر جام جهانی پیشرو پناهنده قبول میکنه میخواستم بدونم درسته یا نه.
بعدش من21سالمه و تو رشته ای فوتبال مدرک قهرمانی هم دریافت کردم.و کلا فوتبالم خوبه میخواستم ببینم کسی میتونه کمکی بهم بکنه وبتونم تو یه باشگاهی عضو بشم حتی تو لیگ 10 هم باشه فقط ی جورایی اونجا بتونم زندگیمو ادامه بدم.ممنونم[/align][/size]
پاسخ
سلام دوستان ومن تو اکراین دندانپزشکی خوندم.میخوام توی قطر مشغول به کار بشم.اما شنیدم باید قبلش ایران مدرکمو تایید کنه یعنی به عبارتی شماره نظامو اول از ایران بگیرم تا تو قطر تایید کنن!کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟که این خبر درسته یا نه؟
لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
ببخشید بعد از چند سال زندگی در قطر اقامت میگیری؟
پاسخ
باعرض سلام اینجانب: امین حسنیان دیپلم برق صنعتی ودر حال حاضر برقکار ساختمان هستم ونصاب همه نوع سیستمهای حفاضتی از جمله... درب کنترولی. دوربینهای مداربسته. اعلام حریق. کرکره برقی. دزدگیر.و... وسیستمهای هوشمند &جستجوی کار در خارج کشور هستم ؟در ضمن به سه زبان مسلط هستم .فارسی .عربی انگلیسی با تشکر فراوان/
پاسخ
دوستانی که تمایل کار در قطر رو دارند می توانند با اماده کردن رزومه خودشون البته به زبان انگلیسی ،خودشون رو برای کار در قطر در صف قرار بدهند و این گونه خود را محک بزنند تا شاید ان شاءالله از طرف دفاتر و کمپانی های مربوط پاسخ امیدوار کننده ای دریافت کنند /
پاسخ
تشکر کنندگان: علی ابوسعیدی ، msar
(2013-11-25 ساعت 01:19)mohammadalir نوشته:  دوستانی که تمایل کار در قطر رو دارند می توانند با اماده کردن رزومه خودشون البته به زبان انگلیسی ،خودشون رو برای کار در قطر در صف قرار بدهند و این گونه خود را محک بزنند تا شاید ان شاءالله از طرف دفاتر و کمپانی های مربوط پاسخ امیدوار کننده ای دریافت کنند /

سلام میشه بیشتر توضیح بدین رزومه رو کجا باید بفرستیم اداره کار یا سایت کار یابی
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
پاسخ
(2013-12-01 ساعت 17:45)لی لا نوشته:  
(2013-11-25 ساعت 01:19)mohammadalir نوشته:  دوستانی که تمایل کار در قطر رو دارند می توانند با اماده کردن رزومه خودشون البته به زبان انگلیسی ،خودشون رو برای کار در قطر در صف قرار بدهند و این گونه خود را محک بزنند تا شاید ان شاءالله از طرف دفاتر و کمپانی های مربوط پاسخ امیدوار کننده ای دریافت کنند /

سلام میشه بیشتر توضیح بدین رزومه رو کجا باید بفرستیم اداره کار یا سایت کار یابی

علیکم سلام /بله شما رزومه خودتون رو ارسال می کنید به سایت کاریابی و چنانچه تخصص شما مرتبط با شغل مربوطه باشد متعاقبا با شما تماس گرفته خواهد شد ./البته قطر رو برای ایرانیان محترم اطمینان ندارم که پذیرش دارند در حال حاضر یا خیر ولی امتحان ان بی ضرر هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان: لی لا ، msar
من فوق لیسانس مهندسی نفت هستم. سابقه کار ندارم.
می تونم برای کار در قطر اقدام کنم؟
پاسخ
آقا منم خیلی دلم میخواد برم قطر برا کار
الان سال آخر رشته مکانیک میخونم کسی هست یه اطلاعاتی بده به من
پاسخ
با سلام من کارشناسی ارشد زبان انگلییی دارم و مدرک tesol هم دارم و آیلتس 7.5 هم دارم با حدود 15 سال سابقه تدریس آیا در قطر امکان گرفتن اقامت برای تدریس زبان انگلیسی وجود دارد؟
پاسخ

میشه لطفا ایمیل یا وب سایت شرکت کاریابی مربوطه را بگذارید با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: ali reza rouhgandom ، msar
سلام من دیپلمم رو گرفتم و رتبه کنکورم 323 است و با من یه مصاحبه خبری هم کردن و دارم روی یک اختراع کار میکنم الانم رشتم صنایع شیمیایی هست و در بهترین دانشگاه صنایع شیمیایی دولتی کشور که رتبه دانشگاه در کشور در رشته صنایع شیمیایی 1 است و در کل دانشگاه های کشور مثل دانشگاه های برتری چون صنعت شریف و امیر کبیر و...رتبه 6 را دارد درس میخونم و دارم مدرک فوق دیپلم میگرم من میخوام برای زندگی و کار در شرکت های قطری وارد کشور قطر بشم بنظره شما من الان باید چیکار کنم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان