کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقامت در قطر
کسی در مورد ویزای قطر چیزی میدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، میثـم ، msar
با سلام
دوستان من هم راجع به قطر اطلاعات می خوام کسی میتونه منبع خوبی معرفی کنه؟
بیشتر برای کار و تاسیس شرکت.

با تشکر
فراوان
در سرزمینی که سایه آدم های کوچک، بزرگ شد.
در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
من هم اطلاعاتی میخوام میگن قطر خیلی بهتر از دبی است.
پاسخ
سلام
کسی نیست از دوستان که در قطر زندگی کنه بتونه جواب ما رو بده؟
سپاس
پاسخ
من و خانواده ام قطر زندگی میکنیم
چی میخوایید بدونید ؟

سوال هاتونو بنویسید لطفاً
(2011-05-12 ساعت 18:37)a_mehr نوشته:  با سلام
دوستان من هم راجع به قطر اطلاعات می خوام کسی میتونه منبع خوبی معرفی کنه؟
بیشتر برای کار و تاسیس شرکت.

با تشکر
فراوان

درمورد کار . . . متاسفانه ویزای کار خیلی سخت شده گرفتنش...برای تمامی خارجی ها.
اما میشه گرفت ویزا و یا اقامت رو ؛ با پیدا کردن و رابطه با کسیانی که قطر زندگی می کنند .
شما مدارک تحصیلیتون در چه حد هست ؟
و شرکتی که میخوایید تاسسیس کنید در چه ضمینه ای هست ؟

(2011-05-22 ساعت 00:13)drafshari نوشته:  سلام
من هم اطلاعاتی میخوام میگن قطر خیلی بهتر از دبی است.

من از بچگی قطر زندگی میکنم و الان مالزی هستم برای تحصیلم.
اما همیشه میرم قطر هر 3 ؛ 4 ماه برای دیدن خانواده ام .
مسلماً بهتر از دبی هست برای کار و پول در آوردن.
اما برای زندگی بستگی به شخص شما داره که آب و هوای خلیجی رو دوست داشته باشید یا نه
اگر بتونید در خلیج زندگی کنید . . تنها پیشنهاد من قطر هست.
چون بهترینِ از هر نظر.
(2012-01-29 ساعت 01:40)ali_golden نوشته:  سلام
کسی نیست از دوستان که در قطر زندگی کنه بتونه جواب ما رو بده؟
سپاس

شما سوالتونو بفرمایید من قطر زندگی می کنم .
جانم ؟

(2011-01-06 ساعت 21:59)babi jan نوشته:  کسی در مورد ویزای قطر چیزی میدونه؟

ببینید برای گرفتن ویزا الان خیلی سخت شده.
مگر شما مدرک تحصیلی بالایی داشته باشید و یا کاری بخواید انجام بدین در قطر

قصد شما برای اومدن به قطر چیه ؟ آیا برای زندگی و گذروندن تمام عمرتون هست و یا تفریحی ؟ آیا برای کار یا تحصیل ؟

نشد نداره برای گرفتن ویزا اما خوب باید با کسانی که قطر زندگی می کنند رابطه داشته باشید که یــــــــــــــــــــــــا براتون دعوت نامه بفرستند و آیا قبول بشید و یـــــــــــا با یکم خرج یک کله گنده کفالت شمارو به عهده بگیره.
┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏┓┏
تو ایران بهمون میگن خارجی ؛ اینور هم که هستیم بهمون میگن خارجی.
┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗┛┗
پاسخ
تشکر کنندگان: kaveh01 ، Amin75 ، e.m. ، vahidbaq ، msar ، pishtaz611
سلام
يه سوال
وضعيت فروش املاك و ويزا در قطر چجوريه ؟
منظورم اينه كه مثل امارات كه زمين به خارجيا نميفروشن يا با ارادشون اقامت ادم باطله ؟

با تشكر
پاسخ
اگه بخایم توریستی هم بیایم برای برسی بیزینس باز هم مشکل داره ؟
اصلا ثبت شرکت توی قطر چطوری هست ؟ نکنه مثل دبی شریک تجاری مقیم بخاد ؟
پاسخ
(2012-04-26 ساعت 23:05)Amin75 نوشته:  سلام
يه سوال
وضعيت فروش املاك و ويزا در قطر چجوريه ؟
منظورم اينه كه مثل امارات كه زمين به خارجيا نميفروشن يا با ارادشون اقامت ادم باطله ؟

با تشكر

سلام
اقامت دایم در حال حاضر به کسی نمیدن بجز کسانی که از قبل بودند و خیلی سال قطر زندگی می کنند..
برای خرید ملک آره میشه اما محدودیت هایی داره از قبیل فقط یک ملک و مهم تر اینکه قیمت الان بسیار بالا هست..و در حال حاضر کسی زمین نمیخره . .

(2012-06-19 ساعت 14:34)الفی نوشته:  اگه بخایم توریستی هم بیایم برای برسی بیزینس باز هم مشکل داره ؟
اصلا ثبت شرکت توی قطر چطوری هست ؟ نکنه مثل دبی شریک تجاری مقیم بخاد ؟

ویزای توریستی میتونید بگیرید از طریق هتل ها . ویزای 7 روزه هست.
اما ویزای عادی 3 ماهه هم میشه گرفت فقط به این دلیل که یک شخص برای شما دعوت نامه بفرسته.. که مسولیت شما رو قبول کنه.

شرکت هم میشه زد ؛ همه چیز بستگی داره ... آره شریک تجاری هم میخواد... مگر اینکه تقاضاتون موسسه ای باشه که روی خودتون باشید نه شریک کسی..اجازه میدن اما باید طبق استانداردهای اونا پیش رفت که قیمت بسیار بالایی میگیرند برای ثبت و بعدش هم ویزا هم میدن ..
پاسخ
تشکر کنندگان: Amin75 ، mohamadir ، mhsenpc ، msar ، pishtaz611

با سلام خدمت دوستان خواستم بدونم با چه مقدار سرمایه میشه تو قطر یک کار خوب زد و چه کاری رو پیشنهاد میکنید ؟ من تو کار پوشاک هستم متاهل و یک فرزند هم دارم . با تشکر از دوستان
پاسخ
سلام. من ورزش میکنم و رشته ورزشیم فوتسال به صورت نیمه حرفه ای رو به حرفه ای..
دوست دارم اقامت دایم و زندگی برای همیشه تو قطر داشته باشم.
از کجا باید شروع کنم؟؟
پاسخ
(2012-07-17 ساعت 01:14)Ghasempour نوشته:  سلام. من ورزش میکنم و رشته ورزشیم فوتسال به صورت نیمه حرفه ای رو به حرفه ای..
دوست دارم اقامت دایم و زندگی برای همیشه تو قطر داشته باشم.
از کجا باید شروع کنم؟؟

فقط یک راه داره . .
بازیتون اونقدر خوب باشه که هرکسی شمارو میبینه بگه عالیه و یقین پیدا کنه که میتونه روی شما حساب کنه و پشتتون رو بگیره

که الان خیلی سخت شده حتی برای مدت کوتاه (ویزایی) بیاید قطر و بمونید.. ویزا خیلی کم میدن و اگر هم بدن باید یک نفر رو اونجا بشناسید که براتون اقدام کنه و بانی بشه که بیاید..
(که بعدش برید برای تست فوتسال!)

در غیر این صورت اگر بازیتون نرمال هست و در سطحی نیست که همه دست به دهن بشند... مال هرجا که میخوای باشی مهم نیست و فقط و فقط باید متولد قطر باشید که باشگاها شمارو بگیرند.. که فکر نمی کنم شما دوست عزیز متولد قطر باشید...

(من فوتبالم خوب هست چندین بار تست ورود به تیم نوجوانان الغرافه قطر قبول شدم اما بخاطر اینکه متولد قطر نبودم نشد!! والا از بچگی قطر هستم و هیچ مانعی ندارم..)
پاسخ
تشکر کنندگان: Ghasempour ، mohamadir ، msar ، pishtaz611
(2012-07-17 ساعت 20:06)MoHaMaD021 نوشته:  فقط یک راه داره . .
بازیتون اونقدر خوب باشه که هرکسی شمارو میبینه بگه عالیه و یقین پیدا کنه که میتونه روی شما حساب کنه و پشتتون رو بگیره

که الان خیلی سخت شده حتی برای مدت کوتاه (ویزایی) بیاید قطر و بمونید.. ویزا خیلی کم میدن و اگر هم بدن باید یک نفر رو اونجا بشناسید که براتون اقدام کنه و بانی بشه که بیاید..
(که بعدش برید برای تست فوتسال!)
از نظر فنی خیالم راحته ، یکی از دوستانم هم اونجا زندگی میکنه از قدیم میتونه از قبل کارام. هماهنگ کنه، هنوز بهش نگفتم چون میخواستم مطمئن شم میشه بعد بگم بهش.به نظر شما میشه با یه تور تفریحی 7 روزه بیام و تو این فرصت برم به باشگاه که از قبل هماهنگ شده سر بزنم و اونا اوکی بدن حله؟
پاسخ
Smile 
(2012-07-18 ساعت 00:12)Ghasempour نوشته:  از نظر فنی خیالم راحته ، یکی از دوستانم هم اونجا زندگی میکنه از قدیم میتونه از قبل کارام. هماهنگ کنه، هنوز بهش نگفتم چون میخواستم مطمئن شم میشه بعد بگم بهش.به نظر شما میشه با یه تور تفریحی 7 روزه بیام و تو این فرصت برم به باشگاه که از قبل هماهنگ شده سر بزنم و اونا اوکی بدن حله؟

آره این بهترین راهه و نظر من هم همینه.. Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: Ghasempour ، msar
من رشته ورزشیم بوکس هستش.2بار هم در سال 89و90 سوم کشور شدم از فدراسیون هم میتونم نامه بگیرم..بوکسم خیلی خوبه.می خواستم بدونم میشه از طریق بوکس اقدام کرد؟اصلا بوکس انجا طرفدار داره؟مچکر میشم اگه راهنما یم کنید.راستی 23 سالمه و در وزن 81 کیلو بوکس میکنم.
پاسخ
(2012-08-31 ساعت 10:18)mrvej نوشته:  من رشته ورزشیم بوکس هستش.2بار هم در سال 89و90 سوم کشور شدم از فدراسیون هم میتونم نامه بگیرم..بوکسم خیلی خوبه.می خواستم بدونم میشه از طریق بوکس اقدام کرد؟اصلا بوکس انجا طرفدار داره؟مچکر میشم اگه راهنما یم کنید.راستی 23 سالمه و در وزن 81 کیلو بوکس میکنم.

حرفه ای دنبال نمیشه اونجور که مسابقات کشوری داشته باشند..
شاید یه جام در سال باشه اونم 99% بازیکن ها خارجی هستند از کشورهای اطراف
آره میشه اقدام کرد.. و مطمین باشید اگر کارتون عالی باشه بدون شک همه کار برای جذب شما میکنند..
و شاید هم برای المپیک برگزیده بشید (چون بوکس زیاد شاخ نیست در قطر)
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان