کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت ترین های مهاجرسرا (کتاب گینس مهاجرسرا)
بدینوسیله به اطلاع میرساند آرش فندرسکی از مقام اولی خلع گردیدند و هم اکنون سکان آبدارچی مهاجرسرا را در دست دارند .
پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، hamedrouhi ، Tomas ، msar
با درود خدمت همه مهاجرسرایی ها:

من فکر میکنم جای یه همچین تاپییکی تو مهاجرسرا خالیه و این بحث یکم میتونه گسترش پیدا کنه و داغ بشه.
از همه دوستان اگه رکوردی تو مهاجرسرا دارن و یا کسی رو میشناسن که رکوردی داره(مثلا امتیاز و ارسال و ....) اینجا بگن به اسم طرف ثبت بشه...SmileSmile

مثلا اولین چیزی که من به ذهنم میرسه میزان تشکر انجام شده از یک پست هست که مربوط به پست ادمین

SmileSmile

آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، kamranjon ، Linspire ، hamedrouhi ، satusa ، frozen mind ، OverLord ، User ، laili ، soheilbadami ، tamanna ، Tomas ، msar
پربازدیدترین موضوع مهاجرسرا با اختلاف بسیار زیاد تا این تاریخ:

کلیرنس برندگان 2010
با 214,866 بار بازدید
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، free_free ، Hossein81 ، OverLord ، aadine ، soheilbadami ، Linspire ، frozen mind ، mahdis ، hamedrouhi ، tamanna ، parviz ، Tomas ، msar
آمار تالار : http://mohajersara.com/stats.php
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، free_free ، soheilbadami ، Hamid55 ، hamedrouhi ، mohsen2008 ، dreamer60 ، Tomas ، msar
بیشترین تعداد کاربرانی که همزمان آنلاین بوده‌اند 986 کاربر در تاریخ May-24-2008

ساعت 02:46 PM

فکر میکنم رکورد دریافت بیشترین پیام خصوصی مال خودم باشه. اینجوری که من

حساب کردم تا حالا 2162 تا پیام خصوصی داشتم(باید برم بهداری مهاجرسرا تست

روانشناسی بدم)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: gadfly ، OverLord ، Linspire ، soheilbadami ، frozen mind ، hamedrouhi ، tamanna ، Tomas ، گل نهال ، msar
پیر ترین عضو فعال مهاجرسرا در پروسه لاتاری
خوده خودممممممممم Big Grin
پاسخ
اولین عضو مهاجرسرا: ادمین Big Grin
اولین عضو مهاجرسرا که موفق به دریافت ویزا نشد: farshad Sad (به دلیل نداشتن دیپلم کامل بعد از قبولی)
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
سرکاری ترین بولتن تاریخ لاتاری مربوط به dv2010 هست که در ماه نوامبر 2009 اعلام شده و فقط 200 نفر کارنت شدن.....SmileSmileSmile

چی کشیدن...!!TongueTongue

پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، soheilbadami ، hamedrouhi ، R.F ، tamanna ، OverLord ، Tomas ، گل نهال ، msar
(2011-01-08 ساعت 12:01)free_free نوشته:  سرکاری ترین بولتن تاریخ لاتاری مربوط به dv2010 هست که در ماه نوامبر 2009 اعلام شده و فقط 200 نفر کارنت شدن.....SmileSmileSmile

چی کشیدن...!!TongueTongue

اما من فکر میکنم سرکاری ترین بولتن مربوط به مهاجرت خانوادگی بود که در ژانویه 2011 دو سال برگشت عقب !!!!!!!! Sad و کسی که کارنت شده بود دیگه الان کارنت نیست !!

پاسخ
پستی با 702 بازدید بدون حتی یک عدد تشکر خشک و خالی!!!!!!!!!!!!!SadSad

دانشگاههای معتبر خارجی(رشته های پزشکی)
We Can Change Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، tamanna ، Tomas ، گل نهال ، msar
این تاپیک خاطراتم رو زنده کرد.وقتی ارسالهای اول رومیخوندم انگار چند سال پیش بوده ولی به طرز باور نکردنیی همین یکسال پیش بود که چقدر لابه لای تاپیکهای مهاجرسرا خوش می گذروندیم.
الان من چون دیگه دوستای قدیمی رو این دوروبرها نمیبینم یا کمتر میبینم کمی احساس غربت میکنم و حس میکنم فضا خیلی خشک و رسمی تره . شاید شماها که جدیدترید این حس رو نداشته باشید و همچنان به شما هم خوش بگذره ولی اونموقعها همه فقط دنبال جواب گرفتنِ سوالاشون نبودند. اینقدر صبح تا شب اینجا میپلکیدیم که همه کلی با هم دوست و فامیل شده بودیم و کلی تاپیکهای چرت و پرت و بی ربط و سرگرم کننده میساختیم نمونه ش صندلی داغ و همین تاپیک و هزار مدل تاپیک بیربط به مهاجرت ، میخواستیم حالا که اینقدر دورهمیم سرگرمیمون هم به راه باشه و البته همیشه مورد سرزنش تازه واردها قرار میگرفتیم که این چه ربطی به مهاجرت داره؟البته احتمالا همین حالت فعلی اصولیتره : بحث و پرسش و پاسخ جدی در مورد مهاجرت . ما یک کم دیگه ادامه میدادیم فکر کنم بساط کباب و قلیون مجازی رو هم همینجا راه مینداختیم. فکر کنم اصلا گفتگوی آزاد از همینجا ها شکل گرفت.

خلاصه که جاتون خالی خیلی به ما خوش گذشت و در کنار همین روابط مجازی کلی هم دوست واقعی پیدا کردیم که دست هم رو تو غربت گرفتیم و الان تو آمریکا شدیم فک و فامیل همدیگه .

خوب برای اینکه پست من هم یک ربطی به موضوع داشته باشه و حالا که ترینها حساب و کتاب خاصی نداره من هم اعلام میکنم که این نوستالژیکترین پست مهاجرسراست، شما هم باور کنیدWink
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
تشکر کنندگان: User ، Linspire ، admin ، R.F ، free_free ، Ali Sepehr ، frozen mind ، kianoush ، laili ، soheilbadami ، dreamer60 ، hamedrouhi ، sasan_rock ، tamanna ، OverLord ، parviz ، Tomas ، گل نهال ، msar
به هر حال بازگشت دوباره شما باعث خوشحالی ما است و همچنان هم منتظر ادامه تاپیک تافل شما در امریکا هستیم!!!
شاید الان هم وضع کمی به همین شکل باشه، ولی مهاجرسرا مثل دانشگاه دوره لیسانس میمونه که هر کسی با ورودی های دوره خودش بیشتر دوست میشه!
پاسخ
تشکر کنندگان: Linspire ، rasarasa ، admin ، R.F ، free_free ، Ali Sepehr ، frozen mind ، laili ، soheilbadami ، OverLord ، parviz ، Tomas ، msar
اولین کسی که در مورد ویزا های ورزشی سخن گفت خود خود خودمم !
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: Hojjat ، dreamer60 ، gadfly ، Linspire ، sasan_rock ، tamanna ، mohammad.maleki ، battosai ، Tomas ، msar
امامزاده ترین!!! فکر کنم من هستم
بنده در سه سال مختلف برای سه نفر که ثبت نام کردم برنده شدند
اولیش خودم 2009! دومیش بابام2010! سومیش هم امسال بود که برای یکی از فامیلها!
(در 2011 برای کسی ثبت نام نکرده بودمWink)

فعلاً رکوردم قبولوندنه! سه نفره Wink

خلاصه تو فامیل همه ایمان آوردن و التماس دعا دارن!
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
الاف ترین پاسپورت در سفارت ابوظبی متعلق به منه
از زمان دریافت پاسپورت تا زمان درج ویزا و بازگرداندن اون شد : 11 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، maxsoulfly ، frozen mind ، jMaster ، nastaran86 ، tamanna ، Tomas ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان