کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حداقل با چه مقدار سرمايه مي بايست مهاجرت كرد ؟؟
(2015-06-08 ساعت 23:56)m.memari نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 14:04)omid2004 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز یه سوال داشتم فقط نخندید بهم .
با 50000 دلار یه خانواده ۴ نفره که دو تاشون نوجوان هستند . با سطح توقعات خیلی پایین . میشه تو یکی از ایالتهای ارزون آمریکا . یه زندگی متوسط معمولی با یه ماشین معمولی داشت ؟ تا چند ماه میشه با این مبلغ تا کار پیدا کنیم و رو روال بیفتیم میشه دوام آورد . من شغلم الکترونیک هست . زبان هم در حد احوال پرسی بلدم .

دوست عزیز سلام
اگه از برندگان لاتاری باشید ، با $50,000 ک خیلی‌ راحت و بدونه‌ استرس میتونید مهاجرت کنید ، نکته مهم انتخاب محل زندگی‌ هستش
اگه از شهر‌های کوچیک شروع کنید خیلی‌ بهتره
ما سه نفر ه با $27000 سال ۲۰۱۰ امدیم بد از سه ماه کار پیدا کردم ، اوایل ماهی‌ ۲۰۰-۳۰۰ دلار از جیب می‌خوردیم بعد رفته رفته بهتر شو و میتونستیم پسانداز هم بکنیم (زبان هم اصلا بلد نبودم) از هیچی‌ نترس خیلی‌ زود کارت درست می‌شه

سوالی داشتی در خدمتم
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز .میشه بفرمایید که لاتاری چه مزایایی داره ؟ آیا حمایت مالی داره ؟ . بنظر شما ایالتها و شهرهای پیشنهادی شما برای شروع کدومه با توجه به اینکه من یک دختر 9 ساله و یک پسر 14 ساله دارم . با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، milspider ، hossein_1987 ، pishtaz611
(2015-06-09 ساعت 11:12)omid2004 نوشته:  
(2015-06-08 ساعت 14:04)omid2004 نوشته:  با سلام به دوستان عزیز یه سوال داشتم فقط نخندید بهم .
با 50000 دلار یه خانواده ۴ نفره که دو تاشون نوجوان هستند . با سطح توقعات خیلی پایین . میشه تو یکی از ایالتهای ارزون آمریکا . یه زندگی متوسط معمولی با یه ماشین معمولی داشت ؟ تا چند ماه میشه با این مبلغ تا کار پیدا کنیم و رو روال بیفتیم میشه دوام آورد . من شغلم الکترونیک هست . زبان هم در حد احوال پرسی بلدم .

دوست عزیز سلام
اگه از برندگان لاتاری باشید ، با $50,000 ک خیلی‌ راحت و بدونه‌ استرس میتونید مهاجرت کنید ، نکته مهم انتخاب محل زندگی‌ هستش
ما سه نفر ه با $27000 سال ۲۰۱۰ امدیم بد از سه ماه کار پیدا کردم ، اوایل ماهی‌ ۲۰۰-۳۰۰ دلار از جیب می‌خوردیم بعد رفته رفته بهتر شو و میتونستیم پسانداز هم بکنیم (زبان هم اصلا بلد نبودم) از هیچی‌ نترس خیلی‌ زود کارت درست می‌شه

سوالی داشتی در خدمتم
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز .میشه بفرمایید که لاتاری چه مزایایی داره ؟ آیا حمایت مالی داره ؟ . بنظر شما ایالتها و شهرهای پیشنهادی شما برای شروع کدومه با توجه به اینکه من یک دختر ۹ ساله و یک پسر 14 ساله دارم . با تشکر
دوست عزیز شما اگه از برندگان لاتاری نباشید صد هزار دلار هم کمتونه ،

لاتاری هیچ کمک مالی نداره , بهترین مزیت لاتاری اینه که شما با کمترین هزینه و ریسکی‌ میتونید به آمریکا بیایید ، (نظر شخصی‌ من: در غیر این صورت اصلا هزینه نکنید مخصوصا که کل سرمایتنو بخواهید پاش بذرید)
در مورد شهر‌ها هم بهتره از شرق، جنوب شرقی‌، جنوب آمریکا شروع کنید
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان: milspider ، aram_hpanahi ، hossein_1987 ، sweety.alireza ، ed2008 ، pishtaz611 ، aristotel
(2015-06-09 ساعت 18:29)m.memari نوشته:  

دوست عزیز سلام

سوالی داشتی در خدمتم
با تشکر از پاسخ شما دوست عزیز .میشه بفرمایید که لاتاری چه مزایایی داره ؟ آیا حمایت مالی داره ؟ . بنظر شما ایالتها و شهرهای پیشنهادی شما برای شروع کدومه با توجه به اینکه من یک دختر ۹ ساله و یک پسر 14 ساله دارم . با تشکر
دوست عزیز شما اگه از برندگان لاتاری نباشید صد هزار دلار هم کمتونه ،

لاتاری هیچ کمک مالی نداره , بهترین مزیت لاتاری اینه که شما با کمترین هزینه و ریسکی‌ میتونید به آمریکا بیایید ، (نظر شخصی‌ من: در غیر این صورت اصلا هزینه نکنید مخصوصا که کل سرمایتنو بخواهید پاش بذرید)
در مورد شهر‌ها هم بهتره از شرق، جنوب شرقی‌، جنوب آمریکا شروع کنید

داداش لاتاری و غیر لاتاری نداره

من هم دارم میرم آمریکا

بستگی به این داره کدوم شهر و کدوم ایالت را انتخاب کنی تا آنجایی که

من می دونم با این اوضاع ارز و مذاکرات هسته ای و تحریم ها کلا

مهاجرت را برای همه سخت کردن برای اجاره ی خونه نقل قول می کنم

از سایت Rent , zillow که شما با دلاری گیریم 3000 تومن ماهی

کمتر از 3 میلیون تومن نمی تونی اجاره کنی 3 میلیون تومن در ماه

سالی 36 میلیون تومن میشه با این اوصاف اگر دلار تا قبل از رفتن شما

بل فرض مثال به مرز 4000 تومن برسه چه اتفاقی خواهد افتاد ؟؟

اما اگر شانسی خونه ای را 800 دلار گیر اوردید اگر زبانتان قوی بود

و بدو ورود به آمریکا کار پیدا کردیم ( من - شما - سایرین) آنوقت می توان

اونجا یک زندگی خوبی داشته باشیم

اگر کسی زبانش خوب نباشه و تحصیلات بالایی نداشته باشه

کلی هزیته ی زندگیش میشه به خصوص هزینه های خوردو خراک و... و بیمه
پاسخ
تشکر کنندگان: omid2004 ، milspider ، hossein_1987 ، pishtaz611 ، aristotel
بیمه هم بستگی به شرکت بیمه داره ولی حداقل ماهی 200 دلار

خوب اگر برنامه و مدیریت برنامه داشته باشید می تونید لذت هم ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان: omid2004 ، milspider ، hossein_1987 ، pishtaz611 ، aristotel

دوست عزیز سلام

سوالی داشتی در خدمتم

خیر.حمایت مالی نداره دوست عزیز.انتخاب ایالت فاکتور هتی زیادی میتونه داشته باشه که شخصی هستن.اگه شما توقعات خودتون توضیح میدادین بهتر میشد کمکتون کرد

به قول جناب چاپلین: شاید این زندگی اون مهمونی نیست که می خواستی به آن دعوت بشی،ولی حالا که دیگه دعوت شدی تا میتونی زیبا برقص
پاسخ
تشکر کنندگان: omid2004 ، p00ya2001 ، milspider ، hossein_1987 ، sahar2016 ، pishtaz611 ، aristotel
حداقل سرمایه برای یک نفر چند دلاره؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-02 ساعت 12:24)msr839 نوشته:  حداقل سرمایه برای یک نفر چند دلاره؟
یعنی سوال از این کلی تر نمی شد.ایکاش کمی بیشتر توضیح میدادین و شرایط خودتون رو تشریح می کردین.اگر بتونین تو همون سه ماه اول کار مناسب پیدا کنین به نظر من آنچنان پول زیادی لازم ندارین.
همه چیز برمیگرده به کار و کار.....
موفق باشین.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، aristotel
(2016-01-03 ساعت 05:36)sce نوشته:  
(2016-01-02 ساعت 12:24)msr839 نوشته:  حداقل سرمایه برای یک نفر چند دلاره؟
یعنی سوال از این کلی تر نمی شد.ایکاش کمی بیشتر توضیح میدادین و شرایط خودتون رو تشریح می کردین.اگر بتونین تو همون سه ماه اول کار مناسب پیدا کنین به نظر من آنچنان پول زیادی لازم ندارین.
همه چیز برمیگرده به کار و کار.....
موفق باشین.

سلام
من هم مثل شما جنوبي هستم
در مورد سوالم
مثلا براي شش ماه چند دلار نيازه براي يك نفر؟
و اينكه سابقه كار در صنعت نفت و گاز ايران براي اونا ارزش داره و آيا ميشه شغل مرتبط با صنعت نفت اونجا پيدا كنم؟
می گذرد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
درود بر همه بنده دیروز متوجه شده ام در لاتاری برنده شده ام اما هیچ اطلاعی از ادامه پروسه ثبت نام فرم های دیگه ندارم و اینکه در کل چه باید بکنم، لطف کنید در این زمینه بنده را راهنمایی بفرمایید.
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-06 ساعت 01:58)دامما نوشته:  درود بر همه بنده دیروز متوجه شده ام در لاتاری برنده شده ام اما هیچ اطلاعی از ادامه پروسه ثبت نام فرم های دیگه ندارم و اینکه در کل چه باید بکنم، لطف کنید در این زمینه بنده را راهنمایی بفرمایید.
سپاس
سلام
اولا که تبریک میگم
دوم اینکه برای یافتن جواب سوالتون بهتره در صورت عدم یافتن پاسخ در تاپیکهای زیر سوالتون رو همونجا مطرح کنید

درخواست آنلاین ویزای مهاجرتی (فرم DS-260)

راهنمای کلی پروسه لاتاری
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ايا در امريكا ميتوان از طريق صرافي از ايران انتقال ارز انجام داد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام. دوستان من میخوام مهاجرت کنم. در حال حاضر بیمه بیکاری میگیرم. کسی میدونه اگر کارای مهاجرتم اوکی بشه، بیمه بیکاریم قطع میشه یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-04-01 ساعت 13:45)raminsha نوشته:  سلام ايا در امريكا ميتوان از طريق صرافي از ايران انتقال ارز انجام داد؟

سلام
به صورت پیش فرض خیر
اما صرافی هایی هستند که این کار رو از طریق ارز مسافری یا کشور ثالث انجام میدن
میتونید از ارزهای دیجیتال استفاده کنید.فی کمتری داره. اما لازمه طرف مقابل آشنایی داشته باشه + به مسائل مالیاتی حتما دقت کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان