کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
استفاده از گوگل برای تلفن و پیامک
گوگل امکان دسترسی به بخشی از خدمات خود را به رایگان برای کاربران تلفنهای همراه در آمریکا فراهم کرده است. برای استفاده از این سرویسها نیازی به داشتن تلفنهای هوشمند یا پیشرفته ندارید. هر تلفنی که قادر به دریافت و ارسال پیامک باشد قابل استفاده خواهد بود. پیامک باید به شماره 466453 (برای به خاطر سپردن کافیست اعداد متناظر با GOOGLE را وارد کنید) ارسال شود. برای مثال بعد از ارسال پیامک زیر وضعیت فعلی و پیش بینی هوا برای واشنگتن دی سی برای شما ارسال خواهد شد.

weather washington DC
به جای weather می توانید فقط w را استفاده کنید و به جای شهر هم می توانید یک کد پستی خاص را وارد کنید. برای مثال w 20852 وضعیت هوای زیپ کد 20852 را گزارش می کند.

برای آگاهی از اطلاعات پرواز از flights و شماره پرواز استفاده کنید.

برای یافتن رستورانها و یا سایر مکانها از نام آنها و کد پستی استفاده کنید. برای مثال Pizza 20852 پیتزا فروشیهای واقع در کد پستی 20852 را برای شما لیست می کند.

برای گرفتن آدرس و مسیر رانندگی از directions و to استفاده کنید. مثال زیر مسیر رانندگی از کاخ سفید به فرودگاه دالاس در واشنگتن را به شما خواهد داد:
directions 1600 Pennsylvania Avenue, 20500 to IAD
اگر به جای دادن آدرس دقیق فقط کد پستی را وارد کنید آدرس از مرکز کدپستی یا به مرکز کد پستی فرض خواهد شد.

اینها بخشی از خدمات پیامکی گوگل است که مجانی است (البته هزینه ارسال و دریافت پیامک به شرکت تلفن باید پرداخت شود). علاوه بر اینها میتوانید از آخرین وضعیت امتیاز تیمهای ورزشی، شاخصهای بازار سهام، تبدیل ارز، فیلمهای روی پرده و ..... نیز بدون داشتن گوشیهای پیشرفته با پیامک مطلع شوید. برای اطلاعات بیشتر و مثالهای کاربردی اینجا را ببینید:

http://www.google.com/mobile/products/sm...#p=default

یک برنامه شبیه ساز در این لینک به شما کمک میکند SMS آزمایشی فرستاده و دستورات را یاد بگیرید.

[عکس: google-sms-demo.png]

اگر مثل من برای برنامه ریزی روزانه به تقویم گوگل تکیه می کنید می توانید از خدمات پیامکی برای دسترسی به تقویمتان هم بهره بگیرید. اطلاعات بیشتر را اینجا پیدا کنید:

http://www.google.com/support/calendar/b...swer=43409
http://www.google.com/support/calendar/b...opic=15304
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
سلام
آقا این فقط برای شما که تو ینگه دنیا هستی کار می کنه؟
یا نه
برای ما مستضعفین ایران نشین هم کار می کنه؟
(خودم که فکر نمی کنم)
پاسخ
تشکر کنندگان: behfaza ، taherifar
Supported on all major mobile providers in the US including Alltel, AT&T, Centennial, Cellular One Dobson, Nextel, Sprint, T-Mobile, U.S. Cellular, Verizon Wireless, and Virgin Mobile USA.

متاسفانه فقط برای آمریکاست.
لطفا هرگونه سوال مرتبط با موضوعات مهاجرت را در انجمن مطرح کنید، از پاسخ به پیامهای خصوصی و ایمیل در موارد فوق معذورم

".We do not inherit the Earth from our Ancestors, we borrow it from our Children"
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedfweb ، Ashkan78 ، OverLord ، ASALI ، اردوان ، kasrafo ، afshinghwink ، soruosh ، behfaza ، taherifar
يادمه تو ايران كار مي كرد
حتي توييتر و فيس بوك هم سرويسهاي پيامكيشون كار مي كرد، اما بعدا از كار افتاد
پس احتمال داره دوباره كار كنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: admin ، Ashkan78 ، OverLord ، behfaza ، taherifar
من امروز میخواستم از کارت پارسیان به کارت سامان از طریق پایانه بانک ملت پول منتقل کنم که نشد(همچین امکانی در شبکه نبود) مجبور شدم از پارسیان پول نقد گرفته و بصورت دستی به ملت واریز کنم و سپس از طریق ملت به سامان منتقل نمایم. این عملیات 2 ساعت به درازا کشید...Sad با وجود چنین سیستم پیشرفته الکترونیکی در ایران نیازی به این ادا و اطوارهای گوگل احساس نمی شودBig GrinBig GrinBig Grin

با تشکر
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ
تشکر کنندگان: aadine ، OverLord ، petr0s ، behfaza ، sksara ، taherifar
دوست عزیز
جهت انتقال پول از کارت عابر بانک یک بانک به بانکی دیگر ظاهرا به دلیل اینکه در هر تراکشن برداشت و واریز مبلغی به عنوان هزینه در حساب های فی مابین بانک ها منظور می شود لذا بایستی از کارت یکی از بانک ها (پرداخت کننده یا دریافت کننده ) استفاده شود .
بدیهی است در غیر اینصورت بانک واسطه بایستی مجانی این عملیات را انجام دهد که یقینا منطقی نخواهد بود

(2011-01-22 ساعت 15:19)free_free نوشته:  من امروز میخواستم از کارت پارسیان به کارت سامان از طریق پایانه بانک ملت پول منتقل کنم که نشد(همچین امکانی در شبکه نبود) مجبور شدم از پارسیان پول نقد گرفته و بصورت دستی به ملت واریز کنم و سپس از طریق ملت به سامان منتقل نمایم. این عملیات 2 ساعت به درازا کشید...Sad با وجود چنین سیستم پیشرفته الکترونیکی در ایران نیازی به این ادا و اطوارهای گوگل احساس نمی شودBig GrinBig GrinBig Grin

با تشکر

پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، OverLord ، Danoosh ، مریم رف ، behfaza ، taherifar
http://smsfree4all.com/free-sms-iran.php...enderemail=

با این سرویسی که در بالا لینکش است برای من از ایران، از کامپیوتر به سلفون من، حیلی راحت و سریع اس ام اس میفرستند ولی نمیدونم چرا من نمیتونم همین کار را انجام بدم؟ یعنی از کامپیوترم به موبایل در ایران... در صورتیکه در همین سایت امکان این کار است ولی نمیدونم من چرا موفق نمیشوم؟ اگر کسی تونست، لطفا برای منهم توضیح بدهد چطور....
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، Sepasttian ، behfaza ، taherifar
سلام به همه
میخوام اینجا 1 توضیحی در مورد گوگل وُیس بدم google voice !!!
برای اینکه بتونین 1 شماره تلفن داشته باشین که هم تو رزومتون بذارین هم بعدا که وارد امر..یکا شدین ازش استفاده کنین
1- با 1 روشی که خودتون میدونین، با آی پی ام.ری.کا وارد اینترنت میشین
2- وارد سایت: http://voice.google.com بشین
3- میتونین تو 1 تب دیگه راهنماشو باز کنین: http://support.google.com/voice/bin/answ...wer=150640
4- باید 1 اکانت گوگل داشته باشین یا همون موقع بسازین
5- تو اون صفحه کوچیکی که باز میشه I want a new number. رو کلیک کنین
6- اینجاش سخته!!! : اینجا ازتون 1 شماره میخواد که باید امریکایی باشه ثابت یا موبایل فرقی نداره اما نباید از همین شماره هایی که از این سایت میشه گرفت باشه!!! پس باید یکی رو پیدا کنین و شمارشو بگیرین (اگه خودتون ندارین، که احتمالا ندارین!) و شماره اونو وارد کنین.
7- اگه شماره مورد قبول باشه بهتون 1 کد میده و میگه به همین شماره زنگ بزنین و کد رو وارد کنین و گزینه call داره که اگه روش کلیک کنین، اون شماره ای که اعلام کردین همون موقع زنگ میخوره و اون نفر باید اون کدی که شما میبینین رو وارد کنه
8- اگه درست وارد کنه شماره شما فعال میشه و بهتون 2 تا باکس میده و براساس اونا میتونین شماره مورد نظرتون رو از لحاظ مثلا شهر یا area code سرچ کنین! (مثلا میزنین: los angeles )
9- حالا بر اساس سرچتون بهتون 1 عالمه شماره میده که شماره های موجودی هست که از بینشون میتونین 1دونه رو انتخاب کنین هر کدوم رو خواستین کنارشو تیک میزنین و روی "ادامه" continue کلیک میکنین
10- تبریک میگم شمارتون فعال شد!!!
11- این خیلی مهمه: وقتی وارد اکانتتون میشه (همون موقع میره تو اکانت شما و 1 دونه وُیس کال از خود گوگل دارین، برین روی شمارتون کلیک سمت چپ کنین که وارد setting بشه، سپس تیک کنار شماره اون بنده خدایی که شمارش رو بهتون داده بردارین وگرنه هر زنگی به شما بزنن فوروارد میشه رو اون شماره!!!!
12- موفق باشین و به فکر دیگران
13- ممنون از افشین و امیرمهاجر عزیز که به من کمک کردن بتونم این کار رو عملی کنم Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
(2013-03-28 ساعت 03:30)r_ent نوشته:  سلام به همه
برای اینکه بتونین 1 شماره تلفن داشته باشین که هم تو رزومتون بذارین هم بعدا که وارد امر..یکا شدین ازش استفاده کنین
2- وارد سایت: http://voice.google.com بشین
3- میتونین تو 1 تب دیگه راهنماشو باز کنین: http://support.google.com/voice/bin/answ...wer=150640
4- باید 1 اکانت گوگل داشته باشین یا همون موقع بسازین
5- تو اون صفحه کوچیکی که باز میشه I want a new number. رو کلیک کنین
6- اینجاش سخته!!! : اینجا ازتون 1 شماره میخواد که باید آمریکایی باشه ثابت یا موبایل فرقی نداره اما نباید از همین شماره هایی که از این سایت میشه گرفت باشه!!! پس باید یکی رو پیدا کنین و شمارشو بگیرین (اگه خودتون ندارین، که احتمالا ندارین!) و شماره اونو وارد کنین.
7- اگه شماره مورد قبول باشه بهتون 1 کد میده و میگه به همین شماره زنگ بزنین و کد رو وارد کنین و گزینه call داره که اگه روش کلیک کنین، اون شماره ای که اعلام کردین همون موقع زنگ میخوره و اون نفر باید اون کدی که شما میبینین رو وارد کنه
8- اگه درست وارد کنه شماره شما فعال میشه و بهتون 2 تا باکس میده و براساس اونا میتونین شماره مورد نظرتون رو از لحاظ مثلا شهر یا area code سرچ کنین! (مثلا میزنین: los angeles )
9- حالا بر اساس سرچتون بهتون 1 عالمه شماره میده که شماره های موجودی هست که از بینشون میتونین 1دونه رو انتخاب کنین هر کدوم رو خواستین کنارشو تیک میزنین و روی "ادامه" continue کلیک میکنین
10- تبریک میگم شمارتون فعال شد!!!
11- این خیلی مهمه: وقتی وارد اکانتتون میشه (همون موقع میره تو اکانت شما و 1 دونه وُیس کال از خود گوگل دارین، برین روی شمارتون کلیک سمت چپ کنین که وارد setting بشه، سپس تیک کنار شماره اون بنده خدایی که شمارش رو بهتون داده بردارین وگرنه هر زنگی به شما بزنن فوروارد میشه رو اون شماره!!!!
13- ممنون از افشین و امیرمهاجر عزیز که به من کمک کردن بتونم این کار رو عملی کنم Smile

مرسی ازتوضیحتون !
من متوجه نشم این شماره الان به چه دردمون میخوره و کجا کمکمون میکنه ؟؟
وقتی بریم اونجا دیگه به این نیازی ندارم و سیم کارت اونجارو میگیریم دیگه؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: amiz.abdollah ، r_ent ، behfaza ، taherifar
Google Voice

دوستان عزیز مهاجر چه اولین سفر کرده ها چه اون ها که در آستانه اند و چه اون ها که در ادامه آستانه می شند و بعد هم سفر کرده ...
مرتب از گوگل ویس صحبت کردم و چندنفر هم خواسته بودن که توضیح بیشتر بدم. خیلی دلم می خواست که بیشتر مطالب مفید بنویسم اما تا میام یاد بگیرم اینجا زمان رو چه طور مدیریت کنم فکر کنم دیگه مویی روی سرم نمونده باشه.

اگر از ایمیل جیمیل استفاده کنید ممکنه قبلا دیده باشید که اگر امکان چت در میل باکس شما فعال باشه در سمت چپ ابزاری وجود داره که امکان برقراری تماس تلفنی رو فعال می کنه. البته ممکنه وقتی از ایران به جیمیل وصل بشید این ابزار نشون داده نشه اما در خارج از کشور و یا با کمک وی پی ان به راحتی این امکان در میل باکس شما فعال می شه. شما به کمک این ابزار به راحتی می تونید شماره تماس خودتون در سراسر دنیا رو وارد کنید از همون پای کامپیوتر با شماره ای که وارد می کنید صحبت کنید.

[عکس: GVoice1.png]

اگر شما در امریکا باشید و بخواهید از این امکان استفاده کنید تماس با شماره های امریکا و کانادا (شماره ثابت یا موبایل) به صورت مجانی هست. از اونجایی که اگر از وی پی ان امریکا استفاده کنید مثل این می مونه که از امریکا هستید پس اگر از ایران به این صورت جی میل رو باز کنید به راحتی می تونید از این امکان برای تماس رایگان با امریکا استفاده کنید. مثلا خود من اینجا وقتی پای کامپیوتر باشم تمام تماس های داخلیم رو با همین ابزار انجام می دم.

اگر بخواهید از این ابزار برای تماس با شماره های غیر امریکا استفاده کنید باید از گوگل اعتبار بخرید. مثلا هزینه تماس با ایران برای شماره ثابت هر دقیقه ۱۰ سنت و برای موبایل ۱۲ سنت هست. که البته در مقاییسه با رقم هایی که دوستان از کارت های تلفن اینجا گفتند بیشتر هست. برای مشاهده هزینه تماس لینک زیر رو ببینید.

http://www.google.com/voice/rates

گوگل ویس سرویس ویژه گوگل برای تماس و تکست هست که درحال حاضر به صورت رایگان به دارندگان گوگل اکانت ارائه می شه. گوگل اکانت هم می دونید که چیز ویژه ای نیست هرکسی که جی میل داره عملا دارنده یک گوگل اکانت به حساب میاد.
سرویسی که بالا بهش اشاره کردم بخشی از خدمات گوگل ویس هست. به کمک این سرویس شما می تونید از گوگل به صورت رایگان یک شماره رایگان دریافت کنید. درحقیقت سرویس گوگل ویس یک راه حل از طرف شرکت گوگل برای برقراری تماس تلفنی (چه گرفتن تماس چه دریافت کردن اون) هست.

برای استفاده کامل از این امکان (نه صرفا گرفتن تماس) باید باید به آدرس زیر برید و یک شماره اختصاصی امریکا برای خودتون بگیرید.

http://www.google.com/voice

برای این کار از سمت چپ روی گزینه شماره جدید بزنید. در این صورت شما می تونید بر اساس منطقه مورد نظر خودتون (مثلا شهر یا ایالت) شماره ها رو جستجو کنید و بین تعدادی شماره اونی که دوست دارید رو انتخاب کنید.
برای تایید این شماره لازمه که یک شماره داخلی امریکا چه ثابت چه موبایل داشته باشید که بعد از انتخاب شماره تلفن خودتون اون شماره رو وارد می کنید و گوگل با تماس گرفتن باشما کد تاییدی رو براتون می خونه و شما با وارد کردن کدی که می شنوید شماره جدید خودتون رو فعال می کنید.

بعد از فعال کردن این شماره عملا شما مالک اون هستید و دقیقا مثل شماره تلفن معمولی می تونید با اون برخورد بکنید. علاوه بر اینکه گوگل به شما امکانات ویژه ای روی این شماره می ده، مثلا:

[عکس: GVoice2.png]

اگر کسی به این شماره تکست بده شما اون رو توی گوگل ویس دریافت می کنید و به راحتی می تونید اون رو همون جا پاسخ بدید، علاوه بر این و بر اساس تنظیمات شما می تونه یه نسخه از تکست به شما ایمیل بشه و حتی شما از طریق پاسخ به همون ایمیل پاسخ تکست رو بدید. پاسخ ارسالی شما از طریق شماره اختصاصی شما ارسال می شه و طرف مقابل به هیچ عنوان نمی فهمه که این یک شماره مجازی هست.

همین کار رو می شه برای مکالمه هم انجام داد به طوریکه خودتون می تونید تعیین کنید که اگر کسی به شماره گوگل شما زنگ زد مثلا تماس به شماره موبایل اصلی شما فروارد بشه یا مثلا به جی تاک شما. مثلا اگر شماره رو روی جی تاک فوروارد کنید وقتی به شماره گوگل شما زنگ بزنند اون تلفن جی میل که توی توضیحات بالا برای تماس گرفتن استفاده شده بود زنگ می خوره و شما به راحتی می تونید از روی کامپیوتر خودتون اون رو جواب بدید.

اگر شما به این تماس جواب ندید گوگل به صورت اتوماتیک روی ویس میل رفته و پیام فرد تماس گرفته رو برای شما دریافت می کنه و بعد به کمک تکس و ایمیل از این تماس به شما خبر می ده. قسمت جالب اینکه در زمان ایمیل کردن ویس میل های جدید علاوه بر اتچ کردن پیام رکورد شده گوگل سعی می کنه تکست مکالمه رو هم استخراج کنه که این امکان فوق العاده برای زمانی که شما به انگلیسی تسلط ندارید و یا زمانی که نمی تونید پیام صوتی رو گوش کنید بسیار پر کاربرده.

علاوه بر این تنظیمات اولیه انواع کارهای دیگه هم می شه با این سرویس انجام داد. مثلا براش تعیین کنید که درساعات کاری شماره گوگل شما روی شماره محل کار شما فوروارد بشه و ساعت های دیگه روی تلفن دستی شما! کنار این امکانات خوب امکان ضبط مکالماتی که روی تلفن کوچیک جی میل دریافت می کنید رو هم اضافه کنید.

با داشتن شماره گوگل وقتی از ابزارکنار جی میل برای برقراری تماس استفاده کنید همیشه از شماره خودتون برای تماس گرفتن استفاده می کنه، مثلا اگر برای تلفن زدن به ایران ازش استفاده کنید طرف مقابل شماره گوگل شما رو روی تلفنش می بینه و حتی می تونه به طور مستقیم به همین شماره تکست بده یا کال بک کنه.

روی گوشی موبایل هم انواع برنامه های مختلف هست که می شه از این امکان ازش استفاد کرد. مثلا من با اپ Mo+ که هم برای آی او اس هست هم اندرویید آشنا هستم. البته عملکردش گاهی خوب نیست اما اگر گوشی شما از سیستم عامل اندرویید استفاده کنه نرم افزار Google Voice روی این سیستم عامل به خوب پیاده شده به طوری که هرزمانی که شما بخواهید از روی گوشیتون تماس بگیرید به صورت خودکار از شما می پرسه که می خواهید با شماره گوگل تماس برقرار کنید یا شماره موبایل خودتون.

[عکس: GVoice3.png]

مثلا من زمانی که می خوام با ایران تماس بگیرم مستقیم شماره خونه امون یا دوستام رو روی گوشیم می گیرم و با زدن گزینه گوگل ویس عملا با شماره اختصاصی گوگل خودم و با هزینه ای که بالا گفتم با ایران صحبت می کنم یا مثلا خونه یا دوستام می تونند با همون شماره ای که باهاشون تماس گرفتم باهام مستقیم تماس بگیرند! واو!

استفاده از گوگل ویس مزایای زیادی داره. البته تا زمانی که مجانی باشه. اصلا بعید نیست گوگل اون رو پولی کنه اما تا اون موقع استفاده ازش بد نیست. یکی از مزایای خوبش اینه که شماره اصلی شما مخفی می مونه. بخصوص وقتی آدم مخفی کاری مثل من باشید و حتی نخواهید توی جمع های بالای ۵۰ نفر مثل گروه های فیس بوک حضور داشته باشد و البته براتون قابل قبول نباشه که تمام دنیا شماره اصلیتون داشته باشند این یک ابزار خوب برای اینه که جاهای مختلفی که ازتون شماره تلفن می خواند از این شماره استفاده کنید و هرموقع هم که شماره رو نخواستید دیگه ازش استفاده نکنید یا حتی تماساتون رو مدیریت کنید و بعضیشون رو به dev/null/ بفرستید.

در هرصورت اگر یکم به قابلیت ها و کارهایی که بااین شماره می شه انجام داد فکر کنید حتما به این نتیجه می رسید که داشتن یکیش خالی از فایده نیست. هرچند استفاده کردن از این شماره و وابسته شدن بهش نقاط منفی هم داره که باید بهش توجه کنید.
به قول اصفهانیای مریلند، فیری باشِد کوفت باشِد.
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
(2013-06-17 ساعت 08:50)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-03-28 ساعت 03:30)r_ent نوشته:  سلام به همه
2- وارد سایت: http://voice.google.com بشین.
....

مرسی ازتوضیحتون !
من متوجه نشم این شماره الان به چه دردمون میخوره و کجا کمکمون میکنه ؟؟
وقتی بریم اونجا دیگه به این نیازی ندارم و سیم کارت اونجارو میگیریم دیگه؟
همونطور که گفتم، اگه از الان اینو داشته باشین، میتونین تو رزومتون بذارین و اگه باهاتون تماس بگیرن میتونین جواب بدین یا بره رو پیغامگیر و ....
خیلی مزایای دیگه هم میتونه داشته باشه
اینجا که سیم کارت بگیرین، چه به شما زنگ بزنن چه شما به جایی زنگ بزنین برای شما هزینه میفته، اما اگه گوگل ویس داشته باشین، میتونین با استفاده از اینترنت با همین شماره گوگل ویستون، به هرجایی تو امریکا و کانادا مجانی زنگ بزنین
من خودم از ورایزن، شماره اصلیمو گرفتم، به فمیلی پلن دوستامون اضافه شدم، و میزان مصرف دقایقمون جمعا محدوده به 1 عددی، اینترنتم 2 گیگ در ماه برای هر نفره، منم برای اینکه اون پلن تلفن رو زیاد استفاده نکنم، رو موبایلم نرم افزار MO¡ رو نصب کردم و با اینترنت گوشیم یا wi-fi جایی اگه داشته باشه، میتونم مجانی زنگ بزنم به شماره موبایل یا خونه دیگران.
البته خود گوگل متوجه شده انگار، که خیلیا ممکنه همین کار رو بکنن واسه همین 1 مقدار تاخیر انداخته تو صدا (البته اگه با جی میل زنگ بزنین اینطوری نیست)
خلاصه ضرر که نداره حداقل
آها، مورد دیگه ای که به عنوان پائن + باید بگم: اینه که شمارتون پخش نمیشه که دم به دقیقه یکی زنگ بزنه و هزینه اش براتون بیفته، میزنن به گوگل ویستون و میره رو پیغام گیر و بدون هزینه میتونین تماس هایی که باهاتون گرفته میشه رو بشنوین
اگه 1 نفر برای کار بهتون زنگ زد و هنوز ایرانین نگران نباشین، هر وقت اومدین امر.یکا میتونین بهش بزنگین!!! اون پوزیشن قبلی شاید پر شده باشه اما براتون مورد های دیگه ای رو میگن احتمالا Smile
حالا ایشالا اینا رو بعدا تو مهاجرت نامه ام هم توضیح میدم
ببخشید دیر جواب دادم
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
خیلی سرویس خوبیه مخصوصا واسه الان که ایران هستیم. منتهی کسی رو ندارم اون طرف که بتونم از این سرویس استفاده کنم!!

پاسخ
تشکر کنندگان: afs ، soruosh ، behfaza ، shatsi ، taherifar
(2013-07-21 ساعت 00:42)rainyboy نوشته:  خیلی سرویس خوبیه مخصوصا واسه الان که ایران هستیم. منتهی کسی رو ندارم اون طرف که بتونم از این سرویس استفاده کنم!!

فقط لطفا توضیح بیشتر درخواست نکنید. با یکم جستجو از عهده اش برمیایید

http://www.callcentric.com/dids/free_phone_number
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، bayat_r ، rainyboy ، soruosh ، behfaza ، taherifar
این سرویس وقتی شما از خارجه میایید ایران مسافرت خیلی بدردتون میخوره اگه تلفن کاری داشته باشید یا بعضی وقتا واسه پول ریختن آنلاین مثل بلیط یه شماره از صاحب کردیت میخان که زنگ بزنن تاییدیه بگیرن اینجا هم به درد میخوره
***2014as3، دو نفر، ایروان برگه آبی
...The cheapest sort of pride is national pride
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، afs ، r_ent ، soruosh ، sce ، behfaza ، taherifar
(2013-07-21 ساعت 00:59)afs نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 00:42)rainyboy نوشته:  خیلی سرویس خوبیه مخصوصا واسه الان که ایران هستیم. منتهی کسی رو ندارم اون طرف که بتونم از این سرویس استفاده کنم!!

فقط لطفا توضیح بیشتر درخواست نکنید. با یکم جستجو از عهده اش برمیایید

http://www.callcentric.com/dids/free_phone_number

خوب خوشبختانه خیلی مشکلی نداشت و اوکی شده فقط مسئله اینه که زنگ نمیخوره و فقط روی message میره

پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، behfaza ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان