کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه گرفتن پاس سفید(Re-entry Permit)
در ایمیلی که ازطرف اداره مهاجرت برامون میفرستند یک شماره پیگیری هست که با LIN شروع میشه و سایت www.USCIS.gov را در زیرش معرفی کرده . وقتی وارد سایت میشی پایین صفحه نوشته check your case status . در اینجا شماره پیگیری تان را وارد کنید و وضعیتتون را پیگیری کنید.
case number: 2013AS00005200 ایروان W1A
آموزش زبان انگلیسی: www.eslpod.com
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، omid40
(2016-10-17 ساعت 15:24)fariba_a نوشته:  در ایمیلی که ازطرف اداره مهاجرت برامون میفرستند یک شماره پیگیری هست که با LIN شروع میشه و سایت www.USCIS.gov را در زیرش معرفی کرده . وقتی وارد سایت میشی پایین صفحه نوشته check your case status .  در اینجا شماره پیگیری تان را وارد کنید و وضعیتتون را پیگیری کنید.

سلام و مرسی از پاسختون
این دقیقا همان جایی هست که گرین کارتمون رو چک میگردیم
سپاسگزارم
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: fariba_a
سلام دوستان
كسي ميدونه كه با گيرين كارت هم ميشه رفت كانادا يا بايد با پاسه ايراني اقدام كنيم؟ و اينكه اگر با پاسه ايراني اقدام كنيم جواب ميگيريم ؟
مرسي.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز....لطفا من رو راهنمایی کنید خواهشا.....من 2014 گرین کارت گرفتم تا الان هم سه مرتبه رفتم و برگشتم ولی از سفر اخرم تا الان بیست ماه گذشته.... و حالا میخام دوباره برگردم و درخواست پاس سفید کنم...حالا به نظرتون من اگه وارد بشم گرین کارتم ضبط میشه!؟؟؟ و برای پاس سفید باید چیکار کنم واز کجا شروع کنم و چه فرمهایی رو پر کنم من صفحات رو که خوندم گیج شدم..... خیلی ممنونم از پاسختون.
کیس: 2013AS000090XX مصاحبه : ابوظبی 22 جولای کلیر : 18 آگوست ویزا : 28 آگوست
تعداد افراد كيس: 2 نفر سفر اول به آمریکا: 19 feb دریافت گرین کارت : 3 april
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-25 ساعت 04:22)saeid-ss نوشته:  سلام دوستان عزیز....لطفا من رو راهنمایی کنید خواهشا.....من 2014 گرین کارت گرفتم  تا الان هم سه مرتبه رفتم و برگشتم ولی از سفر اخرم تا الان بیست ماه گذشته.... و حالا میخام دوباره برگردم و درخواست پاس سفید کنم...حالا به نظرتون من اگه وارد بشم گرین کارتم ضبط میشه!؟؟؟  و برای پاس سفید باید چیکار کنم واز کجا شروع کنم و چه فرمهایی رو پر کنم من صفحات رو که خوندم گیج شدم..... خیلی ممنونم از پاسختون.

حتما یه دلیل موجهی داشته باشید که چرا این مدت طولانی خارج از امریک ا بودید چون قطعا این رو ازتون حوهند پرسید ! کلا میخوان مطمئن شن که شما از گرین بعنوان ویزا ایتفاده نمیکنید که هی برید و بیاد .....
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: saeid-ss
(2016-10-18 ساعت 04:30)Soro0sh نوشته:  سلام دوستان
كسي ميدونه كه با گيرين كارت هم ميشه رفت كانادا يا بايد با پاسه ايراني اقدام كنيم؟ و اينكه اگر با پاسه ايراني اقدام كنيم جواب ميگيريم ؟
مرسي.
باسلام
باگرین کارت بدون نیاز به ویزا میتونید به کانادا برید.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: atlantis770 ، shahin61
سلام دوستان
ببخشید اگر سوالم تکراری هست ولی خب میدونم خیلی از شما این وضعیت رو تجربه کردین
ما بعد از انگشت نگاری یعنی ماه آپریل از امریکا خارج شدیم و پاس ما برای یک ماه بعد یعنی می، صادر شد و تا می دو سال بعد اعتبار داره
میخوام بپرسم اگر می 2017 بخوام برم میشه دو سال و یک ماه.. آیا به این قضیه کاری ندارند؟ و فقط تاریخ اعتبار پاس سفید ملاک هست؟
ممنون از پاسخگویی شما
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
(2016-10-30 ساعت 19:10)masuodrh نوشته:  سلام دوستان
ببخشید اگر سوالم تکراری هست ولی خب میدونم خیلی از شما این وضعیت رو تجربه کردین
ما بعد از انگشت نگاری یعنی ماه آپریل از آمریکا خارج شدیم و پاس ما برای یک ماه بعد یعنی می، صادر شد و تا می دو سال بعد اعتبار داره
میخوام بپرسم اگر می 2017 بخوام برم میشه دو سال و یک ماه.. آیا به این قضیه کاری ندارند؟ و فقط تاریخ اعتبار پاس سفید ملاک هست؟
ممنون از پاسخگویی شما
ملاک تاریخ اکسپایر پاس هست نه تاریخ خروج شما..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid742810
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid771485

لطفا از ورژن جدید فرم I-131 (تاریخ انقضا ۲۰۲۲) استفاده فرمایید.

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان: masuodrh
سلام دوستان ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنیدخانم من در سال ۲۰۱۵ در ماه فبریه پاس سفید گرفت که تا ۲۵ فبریه ۲۰۱۷ مهلت ورود داره و در سال۲۰۱۶ در ماه مارچ به مدت ۴۵ روز به امریکا سفر کرد چون من مصاحبه داشتم سوال من اینه که ایا پاس سفید هنوز اعتبار داره یاباید قبل ۶ماه دوباره بره ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدکه در مورد این موضوع کجا راجب این مطلب در سایت مهاجرتucisتوضیح داده
کیس ازدواج با گرین کارتی ارسال مدارک اخر اکتبر 2014,اپرو ٢٥ مارچ ،١٥اگوست گرفتن كيس نامبر واينويس نامبر از طريق تلفن،پركردن فرم ٢٦١اخر اگوست،
پاسخ
(2016-10-31 ساعت 23:22)mehdi16 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنیدخانم من در سال ۲۰۱۵ در ماه فبریه پاس سفید گرفت که تا ۲۵ فبریه ۲۰۱۷ مهلت ورود داره و در سال۲۰۱۶ در ماه مارچ به مدت ۴۵ روز به آمریکا سفر کرد چون من مصاحبه داشتم سوال من اینه که ایا پاس سفید هنوز اعتبار داره یاباید قبل ۶ماه دوباره بره ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدکه در مورد این موضوع کجا راجب این مطلب در سایت مهاجرتucisتوضیح داده
دوست عزیز من تمام uscis رو مجددآ بررسی کردم (در مورد پاس سفید فقط) ولی جوابی نیافتم که به صراحت ذکر کند که با این پاس میتوان ورود 2 یا چند باره داشت...در جایی هم تاکید کرده که اگر پاس بعداز ورود هنوز معتبر هست باید عودت دهید و مجدد پاس جدید بگیرید(البته اگر قصد خروج برای طولانی مدت را دارید)...
زوی این اصل من شک دارم که مجددآ قابل استفاده تا زمان انقضا باشد...پس ریسک نکنید مگر اینکه مطمین شوید.
باز هم سایر دوستان اگر تجربه ای در اینمورد دارند درمیان بگذارند..چون سوال خوبی شده است..
راهنمایی کامل در مورد چگونگی پر کردن فرم پاس سفید (Re-entry Permit/Form I-131)و قوانین مربوطه :

قابل توجه دوستان : با توجه به رخدادهای اخیر (از قبیل کرونا و غیره..) اگرچه هزینه انگشت نگاری را میگیرند ولی عطف به انگشت نگاریهای قبل دیگر انگشت نگاری نمیکنند..
همینطور محدودیت تعداد درخواست پاس سفید برداشته شده و دفعه سوم هم دوسال  میتوان درخواست کرد و گرفت و ظاهرا  میتوان بار چهارم هم تقاضا کرد !  مهم برا آنها هزینه است که میگیرند!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-01 ساعت 00:54)shahin61 نوشته:  
(2016-10-31 ساعت 23:22)mehdi16 نوشته:  سلام دوستان ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنیدخانم من در سال ۲۰۱۵ در ماه فبریه پاس سفید گرفت که تا ۲۵ فبریه ۲۰۱۷ مهلت ورود داره و در سال۲۰۱۶ در ماه مارچ به مدت ۴۵ روز به آمریکا سفر کرد چون من مصاحبه داشتم سوال من اینه که ایا پاس سفید هنوز اعتبار داره یاباید قبل ۶ماه دوباره بره ممنون میشم اگر راهنمایی کنیدکه در مورد این موضوع کجا راجب این مطلب در سایت مهاجرتucisتوضیح داده
دوست عزیز من تمام uscis رو مجددآ بررسی کردم (در مورد پاس سفید فقط) ولی جوابی نیافتم که به صراحت ذکر کند که با این پاس میتوان ورود 2 یا چند باره داشت...در جایی هم تاکید کرده که اگر پاس بعداز ورود هنوز معتبر هست باید عودت دهید و مجدد پاس جدید بگیرید(البته اگر قصد خروج برای طولانی مدت را دارید)...
زوی این اصل من شک دارم که مجددآ  قابل استفاده تا زمان انقضا باشد...پس ریسک نکنید مگر اینکه مطمین شوید.
باز هم سایر دوستان اگر تجربه ای در اینمورد دارند درمیان بگذارند..چون سوال خوبی شده است..

مرسی از جوابتون من خودمم خیلی برسی کردم ولی فقط راجب دو سال اعتبارش تو سایت دیدم و قابل تمدید بودنش حالا خانمم جمعه بیلیط داره اگه بشه امروز زنگ میزنم uscis ببینم خود اونا چی میگن
کیس ازدواج با گرین کارتی ارسال مدارک اخر اکتبر 2014,اپرو ٢٥ مارچ ،١٥اگوست گرفتن كيس نامبر واينويس نامبر از طريق تلفن،پركردن فرم ٢٦١اخر اگوست،
پاسخ
دوستان ایا داخل پاس سفید را باید حتما امضا کنیم ؟
پاسخ
(2016-11-02 ساعت 09:26)روشنک نصیری نوشته:  دوستان ایا داخل پاس سفید را باید حتما امضا کنیم ؟
خیر، نیازی نیست.

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام اگر ما در خواست پاس سفيد رو بديم و روز مصاحبه هم باشيم و بعد از اون بلافاصله برگرديم ايران ايا مشكلي پيش مياد كه پاس رو برامون پست كنن؟
کیس نامبر  : 2016AS6300  
تعداد : 3
برنده : مادر (شغل پرستار بیمارستان خصوصی)
اعضا : پدر (سربازی ارتش - شغل حسابدار شرکت خصوصی) خودم(دانشجو کارشناسی کامپیوتر )
رویت قبولی: agust2015
ارسال فرم : هفته اخر october(دیر ولی مشکلی پیش نیومد)
کارنت : april2016  
تاریخ مصاحبه : 11may 2016
سفارت : ابوظبی
نتیجه : ap (نفر اصلی و پدر . خودم ready)
آپدیت ها : 12 may-13
14 agust دو خطی
16 agust  او ار or
16 agust  شب ایمیل کلیری اومد(بعد از حدود 90 روز)
22 agust issued
مقصد : سن دیگو ( 28 october)
سوشال : ٢ هفته طول كشيد اين لعنتي
گرین کارت 11 december بعد از حدود 1 ماه 10 روز

پاسخ
(2016-11-02 ساعت 19:29)moresa96 نوشته:  سلام اگر ما در خواست پاس سفيد رو بديم و روز مصاحبه هم باشيم و بعد از اون بلافاصله برگرديم ايران ايا مشكلي پيش مياد كه پاس رو برامون پست كنن؟
منظورتان از مصاحبه همان انگشت نگاریست؟
خیر، اشکالی ندارد.

پاسخ
تشکر کنندگان: atlantis770 ، makhayat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان