کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه ثبت نام آنلاين
با سلام از دوستان و بزرگوارن خواهشمندم بنده را در نحوه ثبت نام آنلاين دانشگاههاي آمريکا به ويژه مدارکي که در اولين مرحله يا همزمان با ثبت نام آنلاين بايد اينترتي بفرستم راهنمايي فرماييد. با سپاس فراوان
f_persia2005@hotmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
هرچند تا به حال حتي يک نفر به هيچ يک از پرسش هاي ارسالي ام پاسخ نداده , به عنوان آخرين ارسال در اين سايت که کسي پاسخگو نيست پرسش زير را ميفرستم.
دوستان در پيگيري براي گرفتن پذيرش از يک دانشگاه آمريکايي (تگزاس در دالاس )اين ايميل را دريافت ميکنم. اين چيست?
Do you know your UTD ID (begins with 20) as I could find you in the system?Sad
پاسخ
(2011-02-18 ساعت 20:24)iran azad نوشته:  هرچند تا به حال حتي يک نفر به هيچ يک از پرسش هاي ارسالي ام پاسخ نداده , به عنوان آخرين ارسال در اين سايت که کسي پاسخگو نيست پرسش زير را ميفرستم.
دوستان در پيگيري براي گرفتن پذيرش از يک دانشگاه آمريکايي (تگزاس در دالاس )اين ايميل را دريافت ميکنم. اين چيست?
Do you know your UTD ID (begins with 20) as I could find you in the system?Sad

سلام دوست عزیز
من تجربه خودم رو براتون میگم. من برای دانشگاه UTA(University of Texas at Arlington) اپلای کردم. بعد از اینکه تو سایت applytexas ثبت نام کردم مدارکم به دانشگاه فرستاده شد و اون ها هم بعد از چند روز یه ایمیل برام فرستادند که حاوی user و pass برای چک کردم وضعیت پرونده از طریق سایت دانشگاه فرستادن. تو این میل UTA ID من هم ذکر شده بود که تو هر مکاتبه با دانشگاه باید از اون استفاده کرد. این شماره در واقع شماره شناسایی شما در اون دانشگاه است. همونطور که گفتم شماره من رو بعد از اینکه اپلای کردم گرفتم
احتمالا دانشگاه UTD فکر میکنه شما اپلای کردین و این شماره رو دارید. بهشون توضیح بدین که شما هنوز اپلای نکردین.
بازم سوالی باشه در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، msar
[دوست عزيز بي نهايت سپاسگذارم. در ضمن اينکه لطف فرموديد در خصوص سوالات ديگر من چندين بار از آن دانشگاه درخصوص مهلت ثبت نام پرسيدم ولي آنها بدون اشاره به آن به ساير موارد اشاره مي کنند . ميترسم پس از طي مرحله اپليکيشن و پرداخت هزينه آن با مسىله پايان مهلت ثبت نام مواجه شوم. نظر شما چيست?Smile
پاسخ
(2011-02-21 ساعت 18:57)iran azad نوشته:  [دوست عزيز بي نهايت سپاسگذارم. در ضمن اينکه لطف فرموديد در خصوص سوالات ديگر من چندين بار از آن دانشگاه درخصوص مهلت ثبت نام پرسيدم ولي آنها بدون اشاره به آن به ساير موارد اشاره مي کنند . ميترسم پس از طي مرحله اپليکيشن و پرداخت هزينه آن با مسىله پايان مهلت ثبت نام مواجه شوم. نظر شما چيست?Smile

سلام دوست عزیز
همونطور که میدونین اکثر دانشگاهها دو ددلاین متفاوت دارند یکی برای financial aid و دیگری که همیشه دیرتر است بدون financial aid( البته این aid با FAFSA فرق میکنه ها)
دانشگاههای تگزاس در مقایسه با دانشگاههای دیگر ایالت ها ددلاین خیلی طولانی تری دارند.
درباره ددلاین اول حتما باید با دانشکده مورد نظرتون مکاتبه بکنید چون هر دانشکده ددلاین مخصوص به خود داره ولی ددلاین دوم رو تو سایت دانشگاه دالاس زده 1july
http://www.utdallas.edu/admissions/gradu...before.php
ولی شما سعی کن از ددلاین international استفاده بکنی که 1may هست
http://www.utdallas.edu/admissions/gradu...rnational/
من فکر میکنم اگر دنبال financial aid خود دانشگاه نیستید هنوز فرصت برای اپلای دارید.
در ضمن چون هزینه ثبت نام دانشگاههای تگزاس از بقیه ایالت ها کمتره(برای آرلینگتون 25 $ بود) به نظرم ارزش امتحان کردن رو داره
بازم سوالی باشه در خدمتم
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، msar
[دوست بزرگوار
از لطف و محبت شما بي نهايت سپاسگذارم.Smile
پاسخ
(2012-03-13 ساعت 11:21)smith نوشته:  کسایی که میخوان آمریکا ادامه تحصیل بدن
اول باید زبانشون رو واقعا خوب کنن
کسانی هم که زبانشون خوب بشه توی فرم پر کردن به مشکل نمیخورن حالا اگه مشکلی هست بگین بازم کمکتون میکنیم

سلام . ببخشید من برای موسیقی‌ می‌خوام از یه دانشگاه پذیرش بگیرم ، شما می‌تونین این کارو برام بکنین ؟ برای فرم اونا پول میخوان، من چطور باید بدم وقتی‌ ویزا کارت ندارم ؟
پاسخ
دوستان کسی میدونه چطوری می تونم یه اموزش جامع در این زمینه پیدا کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان