کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
(2013-10-10 ساعت 15:45)jhn_ptrucci نوشته:  سلام. هرچی گشتم جای مناسبی واسه سوالم پیدا نکردم و گفتم تاپیک ایجاد نکنم که نظم فروم بهم نخوره تصمیم گرفتم اینجا بپرسم

من فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه دولتی دارم و 3 سال تجربه کار تمام وقت در یکی از تخصصی ترین قسمت های برق منطقه ای یعنی قسمت رولیاژ تعمیرات برق منطقه ای رو دارم. یعنی کاملا سیستم های قدرت تو دستمه و حفاظت و کنترل اونها، مراقبت از پست ها و تا حدی خطوط انتقال رو کاملا مسلط و تجربه دارم. علاوه بر این خودمم شرکت خصوصی پیمانکاری تعمیرات ترانس، کلیدهای فشار قوی، پست و ... رو دارم. نظان مهندسیم عضو بودم. کاملا هم به زبان مسلطم و 30 ساله مجرد هستم. می خوام مهاجرت کنم اصلا هم واسمم هم نیست آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، امارات، کویت ، شرق اسیا هرجاباشه فقط می خوام شرایطم بهتر شه که با این تخصص ماهی 1200000 تومن در نیارم . اصلا فابل تحمل نیست واسم. میشه بی دردسر ترین کشور و نوع مهاجرت رو برام بگید که زود انجام شه و شرایطم از نظر حقوق و کیفیت زندگی از این مملکت بهتر شه؟ ممنون

شما میتونید با شرکتهای مرتبط در کشورهایی که فرمودید مکاتبه کنید و رزومه ارسال کنید . در صورتیکه نیاز به جذب نیرو داشته باشن میتونید از طریق استخدام تشریف ببرید . هر کشوری شرایط خودش رو داره و نمیشه گفت کجا بهتره . تصمیم گیرنده نهایی شمایید . امیدوارم موفق باشید
تشکر کنندگان: jhn_ptrucci ، nora ، msar
(2013-10-11 ساعت 15:10)barvos نوشته:  
(2013-10-10 ساعت 15:45)jhn_ptrucci نوشته:  سلام. هرچی گشتم جای مناسبی واسه سوالم پیدا نکردم و گفتم تاپیک ایجاد نکنم که نظم فروم بهم نخوره تصمیم گرفتم اینجا بپرسم

من فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه دولتی دارم و 3 سال تجربه کار تمام وقت در یکی از تخصصی ترین قسمت های برق منطقه ای یعنی قسمت رولیاژ تعمیرات برق منطقه ای رو دارم. یعنی کاملا سیستم های قدرت تو دستمه و حفاظت و کنترل اونها، مراقبت از پست ها و تا حدی خطوط انتقال رو کاملا مسلط و تجربه دارم. علاوه بر این خودمم شرکت خصوصی پیمانکاری تعمیرات ترانس، کلیدهای فشار قوی، پست و ... رو دارم. نظان مهندسیم عضو بودم. کاملا هم به زبان مسلطم و 30 ساله مجرد هستم. می خوام مهاجرت کنم اصلا هم واسمم هم نیست آمریکا، کانادا، اروپا، استرالیا، امارات، کویت ، شرق اسیا هرجاباشه فقط می خوام شرایطم بهتر شه که با این تخصص ماهی 1200000 تومن در نیارم . اصلا فابل تحمل نیست واسم. میشه بی دردسر ترین کشور و نوع مهاجرت رو برام بگید که زود انجام شه و شرایطم از نظر حقوق و کیفیت زندگی از این مملکت بهتر شه؟ ممنون

شما میتونید با شرکتهای مرتبط در کشورهایی که فرمودید مکاتبه کنید و رزومه ارسال کنید . در صورتیکه نیاز به جذب نیرو داشته باشن میتونید از طریق استخدام تشریف ببرید . هر کشوری شرایط خودش رو داره و نمیشه گفت کجا بهتره . تصمیم گیرنده نهایی شمایید . امیدوارم موفق باشید

خب حالا اگه درخواست شرکت خارجی برای جذب من درست شه کدوم کشورها مراحل گرفتن ویزا تا اقامت و... زمان کمتری احتیاج دارن؟ مثلا امریکا که می دونم 6-7 سال طول میکشه بررسی شه.شرمنده اطلاعاتم در زمینه مهاجرت واقعا ضعیفه
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-11 ساعت 17:45)jhn_ptrucci نوشته:  
(2013-10-11 ساعت 15:10)barvos نوشته:  

خب حالا اگه درخواست شرکت خارجی برای جذب من درست شه کدوم کشورها مراحل گرفتن ویزا تا اقامت و... زمان کمتری احتیاج دارن؟ مثلا آمریکا که می دونم 6-7 سال طول میکشه بررسی شه.شرمنده اطلاعاتم در زمینه مهاجرت واقعا ضعیفه

تقریبا تمامی کشورهای مهاجر پذیر به یک صورت رفتار میکنن . معمولا بعد دو سال اقامت موقت تبدیل به اقامت دائم یا همون گرین کارت میشه . .اما برای اخذ پاسپورت قوانین تا حدی متغیره در کشورهای مختلف .
تشکر کنندگان: jhn_ptrucci ، ParsTrader ، nora ، 327 ، msar
با سلام
من با 3سال سابقه همراه با بیمه در رشته مخابرات رو دارم
و میخوام به اتریش برم. یک شرکت هم پیدا کردم که به در خواست کاری من جواب مثبت داده..
حالا چی کار باید بکنم...
ایا من باید مدارک رو به سفارت داخل ایران ببرم....تو سایت سفارت چیزی پیدا نکردم....یه سیستم امتیاز دهی بود که 62 گرفتم....
اصلا چه مدارکی میخواد....
ایا با وکیل اقدام کنم ؟یا خودم هم می تونم ؟
(2013-10-31 ساعت 19:55)sasan.gh نوشته:  با سلام
من با 3سال سابقه همراه با بیمه در رشته مخابرات رو دارم
و میخوام به اتریش برم. یک شرکت هم پیدا کردم که به در خواست کاری من جواب مثبت داده..
حالا چی کار باید بکنم...
ایا من باید مدارک رو به سفارت داخل ایران ببرم....تو سایت سفارت چیزی پیدا نکردم....یه سیستم امتیاز دهی بود که 62 گرفتم....
اصلا چه مدارکی میخواد....
ایا با وکیل اقدام کنم ؟یا خودم هم می تونم ؟

بعد از موافقت شرکت برای کار شما ، شرکت نیازش رو به اداره مهاجرت اون کشور جهت استخدام نیروی خارجی که شما باشین اعلام میکنه و شما هم مدارکتون از قبیل پاسپورت و پرینت حساب و رزومه کاریتون و بیمه تون بهمراه ترجمه رسمی و الباقی مدارک مورد نیاز که باید از سفارت بپرسید میبرید سفارت و فایل نامبر میگیرید . بعد بررسی و در صورت موافقت بهتون اقامت موقت دو ساله میدن . داشتن وکیل در تکمیل پروندتون بی تاثیر نخواهد بود .
تشکر کنندگان: sasan.gh ، ParsTrader ، nora ، Mana Moli ، msar
سلام به تمام دوستان در أين پيج،من دندانپزشك هستم و در ايران مطب دارم،همسرم مهندس كامپيوتر،خدا رو شكر در ايران از نظر كار و مالى مشكلى نداريم ولى دختر ٤ ساليه دارم كه به نوع بيمارى مادرزادى نادر مبتلا است و اينجا اطلاعات و امكانات زندگى براش خيلى كمه،به ما آلمان رو معرفى كردن كه از نظر درمانى و بيمه خوبه،آيا درسته،ما مميتونيم براى مهاجرت اقدام كنيم،آيا ميتونيم اونجا كار كنيم؟ هزينهها چه جوريه؟ كسى ميتونه ما رو راهنماىى كنه ممنون ميشم؟
(2014-02-22 ساعت 15:51)Yasi88 نوشته:  سلام به تمام دوستان در أين پيج،من دندانپزشك هستم و در ايران مطب دارم،همسرم مهندس كامپيوتر،خدا رو شكر در ايران از نظر كار و مالى مشكلى نداريم ولى دختر ٤ ساليه دارم كه به نوع بيمارى مادرزادى نادر مبتلا است و اينجا اطلاعات و امكانات زندگى براش خيلى كمه،به ما آلمان رو معرفى كردن كه از نظر درمانى و بيمه خوبه،آيا درسته،ما مميتونيم براى مهاجرت اقدام كنيم،آيا ميتونيم اونجا كار كنيم؟ هزينهها چه جوريه؟ كسى ميتونه ما رو راهنماىى كنه ممنون ميشم؟

سلام دوست عزیزم.
جواب این چندتا سوال رو برام پیام خصوصی بفرست تاجایی که امکان داره کمکت میکنم .

1.برای شما امکان هست ازطریق سرمایه گذاری اقدام کنید ؟
2.تابه حال به اورپا سفرکردید؟
3. نوع بیماری؟(جزو بیماریهای خاص هست یا نه)
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
من فوق لیسانس صنایع غذایی با حداقل 2 سال سابقه بیمه دارم. رزومه نسبتاً خوبی هم دارم. زبانم هم خوبه ولی هنوز آیلتس امتحان ندادم. به نظر دوستان شانسم برای پیدا کردن کار و مهاجرت چقدره؟ البته ناگفته نمونه تاحالا توی سایت های مختلف کاریابی برای چندین شغل apply کردم ولی از هیچ کدوم نتیجه ای نگرفتم.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
سلام

دوستان عزیزی که حضور دارن . کسی دقیقا میدونه که آیا ویزا لیبل یا همون جعلی در فرودگاه مقصد به چه صورتی چک میشه . با کامپیوتر یا اثر انگشت و یا فقط افسر عکس ویزا رو با چهره شخص چک میکنه . آیا تمام افراد رو چک میکن یا وقتی از چیزی شک داشته باشن ؟ لطفا اگر دوستان تجربه شخصی دارن ، در میان بگذارن چون نظرات زیادی در این مورد هست اما کسی عنوان نکرده که این تجربه را خودش داشته باشه. مثلا کشورهای مانند فرانسه یا آلمان .
این مسله مهمی است و باید به روز بررسی شود پس دوستان عزیزی که اخیرا این تجربه را کرده اند ، لطف می کنن اگر تجربه شان را اختیار ما هم قرار دهند.
(2014-06-13 ساعت 17:37)dangermsh نوشته:  سلام

دوستان عزیزی که حضور دارن . کسی دقیقا میدونه که آیا ویزا لیبل یا همون جعلی در فرودگاه مقصد به چه صورتی چک میشه . با کامپیوتر یا اثر انگشت و یا فقط افسر عکس ویزا رو با چهره شخص چک میکنه . آیا تمام افراد رو چک میکن یا وقتی از چیزی شک داشته باشن ؟ لطفا اگر دوستان تجربه شخصی دارن ، در میان بگذارن چون نظرات زیادی در این مورد هست اما کسی عنوان نکرده که این تجربه را خودش داشته باشه. مثلا کشورهای مانند فرانسه یا آلمان .
این مسله مهمی است و باید به روز بررسی شود پس دوستان عزیزی که اخیرا این تجربه را کرده اند ، لطف می کنن اگر تجربه شان را اختیار ما هم قرار دهند.

سلامدوست عزیز
قبل از دریافت ویزا ازشما اثر انگشت عکس میگیرن
2. ویزاها تماما الکترونیکی هست یعنی چی یعنی اینکه روی ویزا یک بارکد یا یک شماره بصورت مخصوص هست که توی فرودگاه ویزا رو زیره اشعه میزاره باید عکس شما وثصویر صفحه اول پاس و اثر انگشت رو مانیتور افسر بیاد ....وای ازان ساعتی..که این اطلاعات رو مانیتور نیاد
3.به شما توضیه میکنم به هیچ وجه بهفکر راههای غیر قانونی نباشی که اگر یک درصد بفهمن تا اخر عمر اخراج میشید...
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
سلام دوستان.
من تازه وارد هستم و چند تا سوال داشتم که هر کاری کردم بتونم در موضوع مربوط بهش تاپیک بزنم سایت میگفت مجاز نیستم به همین دلیل اینجا زدم و پیشاپیش منو ببخشید.

میخواستم بدونم من متولد ۱۵ may 1989 هستم که ۲۵ سال میشه تقریبا و سریازی رفتم و دانشجوی رشته مهندسی شیمی هستم 45 واحد پاس کردم (دانشگاه آزاد) الان تصمیم گرفتم برای مهاجرت برم به یه کشور که هم درامدش خوب باشه هم اینکه در صورت امکان بتونم هم زمان درس هم بخونم (البته در آمد واسم مهم تر(مثلا کشور کویت من دایم هست حدود 1500 دینار ماهیانه میگیره که میشه حدود 17 میلیون و خرجشون هم خیلی پایین و توی صرافی با مدرک دیپلم استخدام)) و اینکه راحت بتونم اقامت بگیرم.میخواستم بدونم برای سن من چه کشورهایی پذیرش دارن و اینکه اگه بخوان تو رشته خودم ادامه بدم ایا واحد های من را قبول میکنند و یا باید از صفر شروع کنم؟؟من مدرک دیپلم کار و دانش دارم و پیش دانشگاهی علوم انسانی و پاسپورت هم دارم و شرایط پذیرش من چیه و بعد از تحصیل به من اقامت دائم میدن یا ممکن ندن؟؟و یک سوال دیگه.من اگه بخوام بدون تحصیل وارد کشوری مثلا انگلیس ، امریکا یا کانادا بشم و اقامت بگیرم و تخصص خاصی هم ندارم به جز سرمایه گذاری چه راهی پیشنهاد میدید .. من برای کار کردن به چه چیزهایی نیاز دارم و در چه شغلهایی اجازه دارم که استخدام بشم.شرمنده که سوالاتم خیلی زیاد شد.ببخشید. راستی بهترین راهی که پیشنهاد میکنید که کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه را داشته باشه چیه و چقدر زمان میبره...راستی من مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر درجه 1 و 2 و برنامه نویسی پیشرفته را با سطح خیلی خوب هم دارم.در کل بر اساس تجربه پیشنهادتون کدوم کشور هاست؟؟
ممنون دوستان من
بازم شرمنده طولانی شد بعد سربازیم بخاطر بیکاریم مشکل اعصاب پیدا کردم و استرس جوری که روزی چندتا قرص اعصاب میخورم و شبها با 3تا اگزازپام میخوابم.کلا دارم نابود میشم.امیدم به زندگی صفر شده.چند بار هم تشنج کردم به خاطر حمله عصبی ..ترخدا کمکم کنید...
کسی نیست کمک کنه؟؟
سلام.لطفا اگر كسى وكيلى را درمورد قوانين كشور بلغارستان ميشناسه معرفي كنه.خيلى فوريه
(2014-09-17 ساعت 23:08)bahar1356 نوشته:  سلام.لطفا اگر كسى وكيلى را درمورد قوانين كشور بلغارستان ميشناسه معرفي كنه.خيلى فوريه

هر گونه معرفي بر خلاف قوانين سايت ميباشد .
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2014-09-11 ساعت 02:40)navid.2212 نوشته:  سلام دوستان.
من تازه وارد هستم و چند تا سوال داشتم که هر کاری کردم بتونم در موضوع مربوط بهش تاپیک بزنم سایت میگفت مجاز نیستم به همین دلیل اینجا زدم و پیشاپیش منو ببخشید.

میخواستم بدونم من متولد ۱۵ may 1989 هستم که ۲۵ سال میشه تقریبا و سریازی رفتم و دانشجوی رشته مهندسی شیمی هستم 45 واحد پاس کردم (دانشگاه آزاد) الان تصمیم گرفتم برای مهاجرت برم به یه کشور که هم درامدش خوب باشه هم اینکه در صورت امکان بتونم هم زمان درس هم بخونم (البته در آمد واسم مهم تر(مثلا کشور کویت من دایم هست حدود 1500 دینار ماهیانه میگیره که میشه حدود 17 میلیون و خرجشون هم خیلی پایین و توی صرافی با مدرک دیپلم استخدام)) و اینکه راحت بتونم اقامت بگیرم.میخواستم بدونم برای سن من چه کشورهایی پذیرش دارن و اینکه اگه بخوان تو رشته خودم ادامه بدم ایا واحد های من را قبول میکنند و یا باید از صفر شروع کنم؟؟من مدرک دیپلم کار و دانش دارم و پیش دانشگاهی علوم انسانی و پاسپورت هم دارم و شرایط پذیرش من چیه و بعد از تحصیل به من اقامت دائم میدن یا ممکن ندن؟؟و یک سوال دیگه.من اگه بخوام بدون تحصیل وارد کشوری مثلا انگلیس ، آمریکا یا کانادا بشم و اقامت بگیرم و تخصص خاصی هم ندارم به جز سرمایه گذاری چه راهی پیشنهاد میدید .. من برای کار کردن به چه چیزهایی نیاز دارم و در چه شغلهایی اجازه دارم که استخدام بشم.شرمنده که سوالاتم خیلی زیاد شد.ببخشید. راستی بهترین راهی که پیشنهاد میکنید که کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه را داشته باشه چیه و چقدر زمان میبره...راستی من مدرک فنی حرفه ای کامپیوتر درجه 1 و 2 و برنامه نویسی پیشرفته را با سطح خیلی خوب هم دارم.در کل بر اساس تجربه پیشنهادتون کدوم کشور هاست؟؟
ممنون دوستان من
بازم شرمنده طولانی شد بعد سربازیم بخاطر بیکاریم مشکل اعصاب پیدا کردم و استرس جوری که روزی چندتا قرص اعصاب میخورم و شبها با 3تا اگزازپام میخوابم.کلا دارم نابود میشم.امیدم به زندگی صفر شده.چند بار هم تشنج کردم به خاطر حمله عصبی ..ترخدا کمکم کنید...

چرا از داييتون كمك نميگيريد ؟ اگر كار براتون هار نباشه ايران هم بيكار و بي درآمد نميمونيد . هميشه گفتم بازم ميگم هيچ جا مثل ايران نميشه كسب درامد داشت و اگه مهاجرت ميكنيد تا ثروتمند شيد سخت در اشتباهيد .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان