کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
(2010-06-09 ساعت 20:49)@Š!M نوشته:  شما فقط به قصد انجام تحصیلات تکمیلی به پرتغال میرین یا قصد موندن دارین؟

الان فقط به ادامه‌ي تحصيل فكر ميكنم ولي به مهاجرت نظر مثبتي هم داريم
تشکر کنندگان: msar
من قوانین کشور پرتغال رو در این زمینه نمیدونم اما بنظر من این فرصت تحصیلی رو از دست ندین و خودتون در اونجا بدنبال پیدا کردن شغلی برای همسرتون باشین که خب مسلما بیشتر از شخصی که باهاش در پرتعال مکاتبه کردین برای این کار وقت میذارین و احتمال اینکه برای ایشون هم کاری پیدا کنین خیلی زیاده
ممنون از راهنماييتون
خدمت همه دوستان و همکاران خوب این سایت سلام و خسته نباشید عرض میکنم.من میخوام اطلاعاتی در مورد مهاجرت به انگلیس حالا از هر طریقی که بشه کسب کنم.دیپلم کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه.حدود 7 سال تجربه در صنعت کامپوزیت دارم.ساخت کولینگ تاور یا برج خنک کننده که پره های اون از جنس فایبر گلاس هست و با فرآیند کامل تولید آشنا هستم و میتونم یک کارگاه کوچیک یا شرکت تولیدی راه اندازی کنم.کولینگ تاور یا برج خنک کننده در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه و نیروگاهها و بیشتر شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار میگیره.حالا اگه از دوستان و بزرگواران کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.باید بگم که این کار درآمد خوبی هم داره و با مواد اولیه کم که رزین و پشم شیشه هست میشه درآمد خوبی داشت.با تشکر از لطف شما دوستان
(2010-06-13 ساعت 13:14)saeedlonely نوشته:  خدمت همه دوستان و همکاران خوب این سایت سلام و خسته نباشید عرض میکنم.من میخوام اطلاعاتی در مورد مهاجرت به انگلیس حالا از هر طریقی که بشه کسب کنم.دیپلم کامپیوتر دارم زبانم هم خوبه.حدود 7 سال تجربه در صنعت کامپوزیت دارم.ساخت کولینگ تاور یا برج خنک کننده که پره های اون از جنس فایبر گلاس هست و با فرآیند کامل تولید آشنا هستم و میتونم یک کارگاه کوچیک یا شرکت تولیدی راه اندازی کنم.کولینگ تاور یا برج خنک کننده در صنایع پتروشیمی و پالایشگاه و نیروگاهها و بیشتر شرکتهای بزرگ مورد استفاده قرار میگیره.حالا اگه از دوستان و بزرگواران کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.باید بگم که این کار درآمد خوبی هم داره و با مواد اولیه کم که رزین و پشم شیشه هست میشه درآمد خوبی داشت.با تشکر از لطف شما دوستان

سلام
شما می توانید از طریق سرمایه گذاری 200.000 پوندی اقامت انگلستان را کسب نمایید برای اطلاعات بیشتر می توانید از طریق سایت زیر اقدام نمایید
(آدرس سایت بعلت تبلیغاتی بودن حذف شدhvm)
حالا دوست عزیز چرا انگلستان ؟
دلیل خاصی دارید ؟
در انگلستان میزان مالیات بالا است شیما خانم می توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، msar
سلام.با تشکر از آقا اشکان.ولی من اینقدر سرمایه ندارم.در مرود کشورهای دیگه چی.برای چه کشوری میتونم اقدام کنم.من اطلاعاتم کمه.لطفا منو راهنمایی کنین.با تشکر
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
شما می توانید با سرمایه گذاری 100.000 دلاری ( حداقل ) ویزای E2 امریکا بدست بیاورید
در تاپیک زیر تمام پستهای من را کامل بخوانید اطلاعات لازم در ان است سوالی داشتید در ان بیان کنید

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1887&page=2

البته می توانید برای کانادا و ایالت ساسکچوان هم اقدام کنید که من توصیه نمی کنم چون هم هوای بسیار بدی دارد و هم مالیات سنگینی دارد
برای کانادا و یا استرالیا از چه طریقی لقدام کنم و چه مدت طول میکشه و هزینه اون چه قدره
(2010-06-13 ساعت 16:07)saeedlonely نوشته:  برای کانادا و یا استرالیا از چه طریقی لقدام کنم و چه مدت طول میکشه و هزینه اون چه قدره

دوست عزیز اون تاپیک که به شما معرفی کردم خوندی؟
برای استرالیا هزینه بالایی دارد حدود 350000 دلار استرالیا
برای کانادا هم ایالت ساسکچوان که گفتم الان حداقل 150.000 دلار می خواهد
به هر حال برای ایجاد تولیدی حداقل به 100.000 دلار لازم داری
ان تاپیک که به شما معرفی کردم یک بار دیگه بخون اگه سوالی داشتی در خدمتم
با سلام به دوستان
من 38 سال دارم ، ليسانس مهندسي شيمي با گرايش پتروشيمي هستم . 10 سال سابقه كار در وزارت نفت به صورت كارمند رسمي دارم . تا حالا چند مقاله در سمينار هاي بين المللي ارائه كرده ام . همسرم ليسانس دبيري انگليسي با 10 سابقه كار به عنوان دبير زيان به صورت رسمي در وزارت آموزش و پرورش ايران داره . يك دختر 8 ساله دارم كه قهرمان كارته كشور هستش و امسال ميره كلاس سوم . دانش زبان انگليسي من در حد متوسط رو به بالا است ( يكبار تافل 550 گرفتم ) و در حال حاضر دارم كلاس براي ايلس مي رم . همچنين به تازه گي شروع به خواندن زبان فرانسه هم كرده ام . از نظر پول هم اگه تمام داراي هام را نقد كنم حدود 150 ميليون ميشه . مي خواستم ببينم براي مهاجرت قانوني به اروپا با اولويت اول كشور انگليس بعد سوئد و نروژ راهي وجود داره . از كمك و راهنمايي دوستان سپاس گزار ميشم .
(2010-06-14 ساعت 11:02)sirous831 نوشته:  با سلام به دوستان
من 38 سال دارم ، ليسانس مهندسي شيمي با گرايش پتروشيمي هستم . 10 سال سابقه كار در وزارت نفت به صورت كارمند رسمي دارم . تا حالا چند مقاله در سمينار هاي بين المللي ارائه كرده ام . همسرم ليسانس دبيري انگليسي با 10 سابقه كار به عنوان دبير زيان به صورت رسمي در وزارت آموزش و پرورش ايران داره . يك دختر 8 ساله دارم كه قهرمان كارته كشور هستش و امسال ميره كلاس سوم . دانش زبان انگليسي من در حد متوسط رو به بالا است ( يكبار تافل 550 گرفتم ) و در حال حاضر دارم كلاس براي ايلس مي رم . همچنين به تازه گي شروع به خواندن زبان فرانسه هم كرده ام . از نظر پول هم اگه تمام داراي هام را نقد كنم حدود 150 ميليون ميشه . مي خواستم ببينم براي مهاجرت قانوني به اروپا با اولويت اول كشور انگليس بعد سوئد و نروژ راهي وجود داره . از كمك و راهنمايي دوستان سپاس گزار ميشم .

با سلام خدمت شما دوست عزیز
سوالتون رو به تاپیک مربوطه منتقل کردم

درباره مهاجرت تجاری به انگلستان می تونین در این تاپیک اطلاعات موردنظرتون رو بدست بیارین

درباره مشاغل موردنیاز در سوئد هم در تاپیک http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2501 اطلاعاتی موجوده

درباره نروژ هم به همین شکل در حال حاضر از طریق دانشجوئی و تقاضای کار امکان مهاجرت وجود داره.در کل منطقه اسکاندیناوی منطقه ثروتمند و کم جمعیتیه که بیشتر به نیروی کار نیاز داره تا مهاجرین ثروتمند به همین دلیل مهاجرت تجاری در این منطقه در مقایسه با سایر کشورها خیلی مرسوم نیست
تشکر کنندگان: looloo ، ParsTrader ، msar
https://www.arbetsformedlingen.se/loggain
این هم سایت اداره کاریابی سوئد هست برای ثبت نام در این سایت و بدست اوردن شغل نیاز به یه کارفرما در سوئد دارین که از شما دعوت به همکاری کنه که در این تاپیک http://mohajersara.com/showthread.php?tid=265&page=2 درباره اش توضیح دادم.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، hvm ، msar
برای مهاجرت به انگلیس راههای آسونی هم وجود داره و باید نسبت به شرایط خودتون ببینید حائز کدومیکی هستید اینطور که من اطلاع دارم تقریبا 95 درصد کسایی که میخواهند به انگلیس مهاجرت کنند حائز شرایط هستند فقط مسیر درستی را انتخاب نمیکنند یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. خوشحال میشم اگر بتونم راهنمایی کنم.
برای پایبندی به اخلاقیات نیازی به مذهب نیست.
اگر خداوند آرزویی در دلت انداخت بدان که توانایی رسیدن به آن را در تو دیده است پس به راهت ادامه بده ....
(2010-06-22 ساعت 13:32)ehsan1201 نوشته:  برای مهاجرت به انگلیس راههای آسونی هم وجود داره و باید نسبت به شرایط خودتون ببینید حائز کدومیکی هستید اینطور که من اطلاع دارم تقریبا 95 درصد کسایی که میخواهند به انگلیس مهاجرت کنند حائز شرایط هستند فقط مسیر درستی را انتخاب نمیکنند یا اطلاعات کافی در این زمینه ندارند. خوشحال میشم اگر بتونم راهنمایی کنم.

کجا میتونم راجع به این راههای آسون بخونیم و بفهمیم حائز کدوم هستیم؟

شماره كيس: 2016AS68XX__كنسولگرى: Ankara__تعداد افراد كيس: 1__ارسال فرم هاى سرى اول: June 07

رحمت خداوند ممکن است تأخیر داشته باشد اما حتمی است. (آنتونی رابینز)
سلام
من می خواستم بدونم چطور می تونم از طریق تخصص به کشوذ فرانسه مهاجرت بکنم ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان