کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
سلام
راستش من میخوام با خانواده ام مهاجرت کنم و نمیدونم چیکار کنم؟ که هم آسون باشه و هم ارزون .... شما نمیدونید برای معلمان و مهندسان مواد گرایش سرامیک چجوری میشه مهاجرت کرد؟
با تشکر.
فعلا بای...
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
" مردان شجاع فرصت مي آفرينند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت مي نشينند " . گوته
تشکر کنندگان: usa.lover ، OverLord ، zara man ، msar
سلام دوست عزیزم
من برای انگلستان میخوام... فکر کنم از بقیه مکان ها بهتر و مناسب تر باشه....
والا من میخوام با خانواده ام بریم و اونجا هم ادامه تحصیل به امید خدا...
پولش هم نمیدونم...بهتره در این مورد تو پیغام خصوصی باهاتون مذاکره کنم.
من براتون پیغام خصوصی میفرستم ... لطفا پاسخ من رو بدید.
با تشکر.
بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمی توانند بخوانند و بنویسند، بلکه کسانی هستند که نمی توانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دوباره بیاموزند. / آلوین تافلر
" مردان شجاع فرصت مي آفرينند ترسوها و ضعفا منتظر فرصت مي نشينند " . گوته
تشکر کنندگان: usa.lover ، OverLord ، msar
با سلام و احترام
من برا کانادا از طریق خانوادگی اقدام کردم اما میگن در کانادا کار بسیار کم گیر میاد و درامد نسبت به خرج زندگی و مالیات کم هست.من در روسیه هستم کارم در ماه 5000 دلار است به نظر شما پیگیر کار کانادا باشم یا واسه اقامت روسیه اقدام کنم.لطفا مرا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: msar
من دانشجوی سال آخر دکترای تخصصی (رزیدنت) میکروبیولوژی هستم .
من و همسر و دختره 8 ساله ام قصد مهاجرت به اروپا را داریم .چون فقط انگلیسی میدونم و قصد کار در یک دانشگاه را دارم کدام کشور مناسب است؟
در ضمن اگر بخوام یک بیزنس کوچک هم راه بندازم حداقل چقدر پول لازم دارم.
پراک چه طوره؟(درضمن بین اروپا و نبوزلند مرددام).درصورت امکان راهنمائی درست بفرمائید

اخذ شهروندی هر کشوری اگر بصورت قانونی بخواد انجام بشه بطوریکه متقاضی به هیچگونه مشکلی برخورد نکته، مراحل و پیش نیازهای خاص خودش رو دارا می باشه. اینکه فقط با دو تا عکس و یک کپی پاسپورت بشه شهروندی و پاسپورت یک کشور بیگانه رو اخذ کرد فقط یک راه داره و اونهم تهیه پاسپورت جعلیه و یا تغییر عکس یک پاسپورت واقعی و چسباندن عکس متقاضی که کاملا غیرقانونیه و پیگرد قضایی داره. اگر دوستانی هستند که حاضرند این ریسک رو انجام بدن و پاسپورت جعلی دریافت کنن و مشکلات قانونی برای خودشون بخرن بسیار خب، با موسسه بالا تماس بگیرن.
تشکر کنندگان: Parslottery ، samarya ، msar
با سلام

لازم دونستم مطلبی رو روشن کنم تا خدایی نکرده برای کسی سوتفاهم پیش نیاد
خانم ها، آقایون، بزرگا، کوچیکا این شرایط پاسپورت گرفتن ربطی به اقامت کشور دوم و اینها نداره هـــــــــاااا، مطمنا حواستون که هستش انشاالله. این همون شرایطی هستش که برای مثال برای پناهندگان در اون ور مرز ترکیه رخ میده و طرف میاد و میگه بیا با این پاس میتونی بپری بری و اونجا که رسیدی پاس رو میندازی دور، فقط و فقط برای پناهندگی جواب میده، و تنها تفاوتش اینه که اگه قراره پول های نازنینت بپره وسرتو بکنن زیر آب توی مملکت خودت میکنن نه توی کشور غریب.Big Grin
امیدوارم با تریپ مهاجرتی و اینا اشتباهش نگرفته باشید. اگر قرار بود با 10 -20 هزار تا سیتیزنی بدن که من تا حالا پاس 10-20 کشور رو داشتم.

بنده کلا با این سیستم که کسی بیاد و اینجا اینطوری( نشناخته) تبلیغ کنه مخالفم.
به هر حال خواست بگم این سیستم فقط ممکنه به درد اون دوستایی که تیر آخری هستند بخوره نه بیشتر.
دونبال ریجیستری و اینها هم نرین، نمیخواستم بگم( تریپ احترام به تبلیغ کننده)
اما بابا انگار بخوای ویسکی و ودکا تو ایران بخری بعد به طرف بگی نه تا شماره ثبت رو نشون ندی من ازت نمیخرم. (مخصوصا شماره ثبت ارشاد...)
هرکی خربزه میخواد بخوره چی؟؟؟؟
امیدوارم منظورم رو گرفته باشید..

پیروز باشید.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Arsenalfc ، sadeghi897 ، msar
به نظر من اگه برا روسیه میخوای ویزا بگیری پیشنهادات زیادی میتونی online پیدا کنی . البته برا کانادا همداره.بدم باید حتما با مشاور ها تلفنی یا حضوری حرف بزنی .
دوست عزیز کجای روسیه هستی؟
من پیترزبورگ هستم.
w
اکراین جز محدوده شنگین نیست بنابراین شرایط مثل بقیه مهاجرین خواهد بود
تشکر کنندگان: mohajer 01 ، msar
درود بر همه هموطنان گرامی

من ساکن و مقیم انگلیس هستم و در حال حاضر دانشجوی دکتری فیزیک کوانتوم هستم.

قبل از اینکه به این فوروم بیام برای درخواست کمک، قبلاٌ از کانالهای دیگه هم کمک خواستم اما با بن بست روبرو شدم.

------------------------------------
این ارسال به دلیل مغایرت با بند 12 از قوانین انجمن ویرایش شد. امیدوارم مشکل برادر شما حل شود و محدودیتهای انجمن برای بقا را درک کنید.

با تشکر
ادمین
------------------------------------
تشکر کنندگان: flamenco.milad ، msar
سلام

*الان اسانترین راه برای مهاجرت به اروپا مهاجرت به انگلستان می باشد که شرایط ان از کشورهای کانادا واسترالیا اسانتر می باشد اما پیدا کردن کار انجا کمی مشکل است

شرایط ان هم این است Sadاگر امریکا هم یک هم چنین شرایطی داشت من با کله تا حالا رفته بودم شما دعا کنید یک شرایطی شبیه این هم امریکا بگذارد )
برای واجد شرايط بودن فرد بايد امتياز 80 را کسب نمايد که از طرق زير قابل کسب است .

امتياز سن :
زير 29 سال 20 امتياز
بين 30 تا 34 سال 10 امتياز
بين 35 تا 39 سال 5 امتياز
لازم به ذکر است داشتن امتياز سن ضروری نمی باشد.

امتياز مدرک تحصيلی :
مدرک لیسانس 30 امتیاز
مدرک فوق ليسانس 35 امتياز
مدرک دکترا 50 امتياز

امتياز درآمد سالانه :

مبلغ 8000پوند 15 امتياز
مبلغ 10000پوند 20 امتياز
مبلغ 12000پوند 25 امتياز
مبلغ 15000پوند 30 امتياز
مبلغ 20000پوند 35 امتياز
مبلغ 25000پوند 40 امتياز
مبلغ 30000پوند 45 امتياز

امتياز IELTS با نمره 6.5 ، 10 می باشد و فرد در صورت نداشتن اين مدرک رد خواهد شد.

ساپورت مالی : رقم ساپورت مالی الزامی بوده و در صورت نبودن این مدرک درخواست ویزا رد خواهد شد

مبلغ 2800 پوند معادل 5600000 تومان جهت متقاضی اصلی برای ساپورت مالی
مبلغ 1600 پوند معادل 3200000 تومان جهت هر همراه برای ساپورت مالی

*تغیيرات اعلام شده در تاريخ 26 ژوئن 2010
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: usa.lover ، nhzgroup ، OverLord ، Xman ، kianoush ، یه مهاجر ، sara24 ، farzad24 ، mahbano ، parastoo mohajer ، sadeghi897 ، msar
ممنون مطلب جالبي بود اصلا فكر نميكردم انگليس جزو كشورهاي مهاجر پذير باشه؟
آيا ميتونيد اسامي كل كشورهاي مهاجر پذير رو بنويسيد؟؟
البته بعضي كشورها مثل استراليا,آمريكا,كانادا,نيوزيلند و حالا هم انگلستان رو ميدونم ولي آيا كشور ديگه اي هم هست؟
مثلا كشور هاي عرب خليج فارس؟
رشته 6 امتيازي--->ارسال مدارك تشكيل پروند كبك براي سوريه : 2010/8---> دريافت فايل نامبر كبك از دمشق: 2010/10--->
دعوت به مصاحبه : 2011/12---> مصاحبه :2012/02 --->
دريافت فايل نامبر فدرال : 2012/03
مدیکال : ---
پاس ریکوئست: ---
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
سلام

خواهشمند است در مورد مهاجرت به انگلستان راهنمايي فرماييد . شرايط من به اين شرح است:
ليسانس مهندسي الكترونيك فارغ التحصيل سال 1368 دانشگاه مشهد - 46 سال سن - شغل خصوصي با درامد سالانه حدود 20 ميليون تومان در سال - همسر و 3 فرزند ( فرزند بزرگم تا دو ماه ديگر 18 ساله ميشود ) - مدرك IELTS با نمره 6 در هر چهار اسكيل تاريخ دريافت IELTS آبان 1387 .

لطفا در مورد كل زمان اخذ ويزا و وكيل يا موسسه معتبر براي اين منظور نيز توضيح بفرماييد.

با تشكر
(2010-04-01 ساعت 10:33)Xman نوشته:  ممنون مطلب جالبي بود اصلا فكر نميكردم انگليس جزو كشورهاي مهاجر پذير باشه؟
آيا ميتونيد اسامي كل كشورهاي مهاجر پذير رو بنويسيد؟؟
البته بعضي كشورها مثل استراليا,آمريكا,كانادا,نيوزيلند و حالا هم انگلستان رو ميدونم ولي آيا كشور ديگه اي هم هست؟
مثلا كشور هاي عرب خليج فارس؟

سلام دوست عزیز

کشورهای مهاجر پذیر که زیاد هستند البته بعضی از انها به گرفتن پاسپورت اون کشور ختم نمیشه مثل مالزی
اما کشورهای عرب خلیج فارس هیچکدام مهاجر پذیر نیستند و امارات تحت شرایط خاص اقامت می دهد که البته شما همیشه در این کشورها شهروند درجه 2 هستید
اما به جز کشورهایی که نام بردید

سه کشور ، اتریش و دامینیکا و سنت کیتس به شما تابعیت سریع اعطا می نمایند.که البته هزینه کشور اتریش بسیار بالا است (2 میلیون دلار )

در کشورهای پرو و ارژانتین و سنگاپور و پاناما و کاستاریکا و مالزی نیز از طریق سرمایه گذاری اقامت انها را بدست بیاورید

من این کشورها را اطلاع داشتم سایر دوستان هم اگر اطلاعاتی دارند ممنون می شوند ما را اگاه سازند مخصوصن کشورهای انگلیسی زبان را

با تشکر
تشکر کنندگان: OverLord ، usa.lover ، sara24 ، kianoush ، عباس حدادی ، msar
منبع خبر مهاجرت به انگلستان:

http://www.workpermit.com/uk/uk-immigrat...grants.htm