کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرین کارتم را دادگاه آمریکا گرفته و ديپورت شدم، چه باید کرد؟
سلام دوستان
گرین کارتم بخاطربیشتر از 1 سال خارج آمریکا موندن ازم گرفته شده توسط دادگاه الانم ایرانم راهی هست بشود یا ویزا بروم یا خیر
هر کسی وضعیت مثل من داره منو راهنمایی کند با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، mml ، jan ، HAZARA
(2011-01-26 ساعت 18:00)helia_4783 نوشته:  سلام دوستان
گرین کارتم بخاطربیشتر از 1 سال خارج آمریکا موندن ازم گرفته شده توسط دادگاه الانم ایرانم راهی هست بشود یا ویزا بروم یا خیر
هر کسی وضعیت مثل من داره منو راهنمایی کند با تشکر

سلام دوست عزیز :

از کجا فهمیدن که شما بیش از یکسال خارج از امریکا بودید ؟ و به نظر من شما باید وکیل بگیرید .
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، frozen mind ، hamedrouhi ، Kaveh90 ، HAZARA
ببینید دوست عزیز چنین وضعی دقیقا برای یکی از آشناهای ما پیش اومده بود
که ایشون بعد 5-6 ماه که در امریکا دوندگی کردن و وکیل گرفتن و این حرفا باز هم دیپورت
شدن و الان دوباره باید از اول اقدام کنن، البته این رو هم بگم وضع ایشون با شما فرقی که داشت
اینه که 2تا بچه ایشون چون متولد امریکا هستند و سیتیزن محسوب می شن، ایشون تونستن
دوباره اقدام کنن برای ویزای خانوادگی، البته الان نمی دونم در چه مرحله ای هستن
ولی ما که شرایط شما رو نمی دونیم بهتره با یک وکیل مشورت کنید
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، امیلا ، maaref ، mml ، Kaveh90 ، HAZARA ، siakhatar666
در جواب شدوستمون که پرسیدن از کجا فهمیدن باید بگم:
از یک وکیل توی تلویزیون شنیدم که میگفت هنگام خروج از امریکا در فرودگاه پاس پورتتان را که به برد پرواز میدهید (یا گرین کارت)اون رو از یک دستگاهی رد میکنند و خروج شما از امریکا کاملا مشخصه چون این اطلاعات به ایمیگریشن میره
پاسخ
تشکر کنندگان: امیلا ، User ، maxsupermax ، maaref ، frozen mind ، mml ، hamedrouhi ، pashaneco ، emankh101 ، sinswimer ، Kaveh90 ، arshida ، rs232 ، farzad24 ، jan ، Lucky Luke ، Rainy ، sam11 ، Saeedv13 ، HAZARA ، mrhj50 ، lingni ، ed2008
سلام دوست عزیز
حالا که شما دادگاه رو تجربه کردید میشه برامون یکمی توضیح بدید
چی پرسیدن ؟ شما چی گفتین؟ آیا وکیل داشتین؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، frozen mind ، hamedrouhi ، Kaveh90 ، sam11 ، HAZARA ، mrhj50
با سلام
دوست عزیر نامزد من هم مشکل تقریبا مشابه شما رو داره. ایشون به مدت حدود 5 سال به علت تحصیل و سربازی از آمریکا خارج بوده. شما که یک بار این تجربه را داشتید چقدر احتمال می دید که بتونه گرین کارتشو نگه داره؟ با وکیل می شه کاری از پیش برد؟
براتون آرزوی موفقیت می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: maaref ، HAZARA ، mrhj50
کجایی خانم هلیا4783؟!!!!!!!!!!!
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، ساشا ، Kaveh90 ، HAZARA
سلام من گرین کارت دارم و الان ایرانم اگر بیش از ششماه و کمتر از یک سال ایران بمونم ایا برای ورود مجدد و گرین کارتم مشکلی پیش میاید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، mrhj50
(2011-09-01 ساعت 01:27)ama نوشته:  سلام من گرین کارت دارم و الان ایرانم اگر بیش از ششماه و کمتر از یک سال ایران بمونم ایا برای ورود مجدد و گرین کارتم مشکلی پیش میاید؟
ریسک این کار رو هم در نظر بگیرید دوست عزیزو قانونا"شما 6 ماه اجازه دارید بیرون از امریکا باشید بعد از اون افسر گمرگ میتونه موقع ورود گرین کارت شما رو ضبط کنه و کیس شما رو به دادگاه ارجاع کندومگر اینکه شانس بیارید و متوجه نشوند!
در کل به ریسکش نمی ارزه

پاسخ
تشکر کنندگان: الی الی ، Lucky Luke ، Rainy ، HAZARA ، mrhj50
(2011-09-01 ساعت 08:32)leili نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 01:27)ama نوشته:  سلام من گرین کارت دارم و الان ایرانم اگر بیش از ششماه و کمتر از یک سال ایران بمونم ایا برای ورود مجدد و گرین کارتم مشکلی پیش میاید؟
ریسک این کار رو هم در نظر بگیرید دوست عزیزو قانونا"شما 6 ماه اجازه دارید بیرون از امریکا باشید بعد از اون افسر گمرگ میتونه موقع ورود گرین کارت شما رو ضبط کنه و کیس شما رو به دادگاه ارجاع کندومگر اینکه شانس بیارید و متوجه نشوند!
در کل به ریسکش نمی ارزه
سلام
بیشتر از 6 ماه و کمتر از یکسال احتمالش خیلی کمه که گرین کارتتونو بگیرند و شما هم باید مدرکی بابت دیر رفتنتون ارائه کنید.
ضمنا تمام مدتی که قبلا در آمریکا بودید موقع محاسبه زمان سیتیزنی صفر میشود.
جهت اطلاعات بیشتر:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1938&page=2
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Spiritual ، jan ، الی الی ، minzah ، HAZARA ، mrhj50
صفر شدن سیتی زنی برای ایشان فکر نمیکنم الان مهم باشه !!! الان اولویتبا به چنگ آوردن گرین کارت هست !!!
درباره مشکلتون موارد دیگه ای قبلا بوده اند این موردی که من میشناسم دیگر به کارتش نرسید !!!
اما شما سعی خودت را بکن با گرفتن وکیل و ارائه مدارکی که بتونه ثابت کنه شما نمیتونستید برگردید شاید بتوانید کارتتان را پس گیرید ...
هرکاری کنید ارزشش را دارد
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، mrhj50 ، r.bazargan
(2011-09-01 ساعت 09:20)m9780 نوشته:  صفر شدن سیتی زنی برای ایشان فکر نمیکنم الان مهم باشه !!! الان اولویتبا به چنگ آوردن گرین کارت هست !!!
درباره مشکلتون موارد دیگه ای قبلا بوده اند این موردی که من میشناسم دیگر به کارتش نرسید !!!
اما شما سعی خودت را بکن با گرفتن وکیل و ارائه مدارکی که بتونه ثابت کنه شما نمیتونستید برگردید شاید بتوانید کارتتان را پس گیرید ...

ایشون اگه بتونه ثابت کنه که نمیتونسته برگرده قطعاً میتونه کارتشو پس بگیره.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: abdolreza
(2011-09-01 ساعت 18:05)jMaster نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 09:20)m9780 نوشته:  صفر شدن سیتی زنی برای ایشان فکر نمیکنم الان مهم باشه !!! الان اولویتبا به چنگ آوردن گرین کارت هست !!!

اون رو وکیل بهتر میتونه تشخیص بده!!!!
اگه پرونده پزشکی چیزی داشته باشید فکر کنم بتونه ثابت کنه اما با صداقت جلو بره بهتره
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام مجدد
مرسی از راهنماییاتون البته ما هنوز وارد آمریکا نشدیم و به خاطر مشکلات نمی تونیم زودتر از 11 ماه برگردیم فقط می خواستم ببینم مشکلی پیش میاد یا نه؟
البته صفر شدن سیتیزنشیپی هم برامون مهم نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-09-01 ساعت 18:10)m9780 نوشته:  
(2011-09-01 ساعت 18:05)jMaster نوشته:  

اون رو وکیل بهتر میتونه تشخیص بده!!!!
اگه پرونده پزشکی چیزی داشته باشید فکر کنم بتونه ثابت کنه اما با صداقت جلو بره بهتره

بند هم این رو از 3 وکیل پرسیدم همه همین جواب رو دادند. "شاید"ی هم در کار نیست.
سوالی بود در خدمتم!
پاسخ
تشکر کنندگان: Spiritual

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان