کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمکم کنید
سوال1 - اگر فرزند ندارید خب جای فرزند رو خالی بگذارید.
2-این سوال رو بهتر از برندگان بپرسید اما به نظر بنده اگر هنوز مجرد هستید بزنید مجرد،مهمه که دروغ ننویسید. اگر بزنید متاهل و خدایی نکرده تا اون موقع ازدواج نکردید مشکل بوجود میاد.اگر هم هر کدام از شما و نامزدتان برنده بشید بعد از دریافت نامه هم میتونید اعلام کنید که ازدواج کرده اید.
تشکر کنندگان:
فرزندی که بالای 21 سال است باید درج شود یا نه؟
فرزندی که دارای گرین کارد است باید درج شود یا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام. در مورد سوال اول ، بچه های بالای 21 سال دیگه child محسوب نمی شن. یعنی باید مستقل ثبت نام کنند. والدین شان هم در قسمت فرزندان ، اسم بچه های بالای 21 سال شون را نباید در نظر بگیرند.
اما سوال دوم ، یه چیز هائی می دونم اما چون مطمئن نیستم بهتره که دوستان کار درست ، جواب بدن
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
مرسی از جواب
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگر امکان داره منو راهنمایی کنید اول اینکه بنده فرم ثبت نام رو پر کردم اما متاسفانه چکش نکردم بعد کلیک آخر رو زدم بعدا متوجه شدم فامیلیمو اشتباه نوشتم برای همین دومرتبه اومدم یک فرم دیگه ارسال کردم بعد متوجه شدم هرکس دو یا چند بار این فرم رو ارسال کنه بصورت خودکار فرمش حذف میشه بنظر شما بنده حالا باید چیکار کنم آیا تا ساله دیگه باید صبر کنم. اینکه خیلی بده دوم اینکه.من خبر نداشتم عکسم باید رنگی باشه و بصورت سیاه سفید فرستادم چه میشه؟
لطفا منو راهنمایی کنید ممنون
تشکر کنندگان:
Toungue 
SmileSmileسلام
دوست عزيز اگر در زماني كه فرم رو فرستادي و در اخر اونو تاييد كردي و توسط سايت صفحه تاييد براي شما اومده باشه نبايد دوباره اقدام كني چون خودشون به اين نكه تاكيد كردند كه هر نفر فقط يك دفعه مي تونه فرم رو براي خودش ارسال كنه و فرمهاي همنام بصورت اتوماتيك حذف مي شوند
حالا اگر واقعا دو دفعه فرستاديد و صفحه تاييد برايتان ارسال شده ديگه كاري نمي توانيد بكنيد و فقط بايد منتظر ثبت نام سال اينده باشيد و اما نكته دوم اينكه دوست عزيز اگر يكم توي سايت خودمون بيشتر تامل مي كردي راجب عكس كه هيچ در تمام موارد كه براي شما سوال بوجود اومده بود و نياز به راهنمايي داشتي ميتونستي مشكل خودت رو حل كني .....
دوستان عزيز به عنوان يك دوست از شما خواهش مي كنم قبل از انجام ثبت نام اول تمام مواد مورد نياز رو يادداشت كنيد و خوب راجب انها تحقيق كنيد و بعد اقدام به پر كردن فرم و ارسال كنيد چون يقين داشته باشيد كه اين يك قرعه كشي است و زود و دير فرستادن فرم هيچ امتيازي براي شما به ارمغان نمياره و فقط تنها چيزي كه مهم است دقت شما در پر كردن صحيح فرم ثبت نام هست
لطفا فقط عجله نكنيد و با دقت پر كنيد .....با دقت ........
با تشكر از همه شما دوستان عزيز...................WinkWinkWinkWink
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان: mre
یعنی پرید تا ساله دیگه نههههههههههههههههههه
ولی من بازم منتظر میمونم شاید درخواستم حذف نشه.
تشکر کنندگان:
متاسفانه باید بگم که اگه دو بار فرم رو پر کرده باشید برای همیشه از شرکت تو لاتاری به علت اقدام به تقلب محروم می شید و اسمتون یه جایی ثبت می شه که بعدااگه خواستید وارد خاک آمریکا بشید ممکنه براتون مشکلی پیش بیاد ولی با توجه این که شما فامیلیتون رو اشتباه نوشتید فکر نمی کنم جای نگرانی باشه و حتی فکر کنم فرم دوم مورد تایید قرار بگیره چون اونا فکر می کنند که یه نفر دیگه اون فرم رو با یک فامیلی دیگه پر کرده. ولی اگه با استفاده از فرم اولتون برنده گرین کارت شدید فکر می کنم حتما موقع مصاحبه رد می شید
http://greeencard.blogfa.com/
تشکر کنندگان:
ای ول به این میگن امید دمت گرم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان