کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات مهاجرت از طریق پ ن ا ه ن د گ ی به اروپا
دوستان
من تجربه تلخي از مهاجرت و پناهندگي دارم. پارسال بود كه به اميد يافتن اطلاعات براي مهاجرت با دو تا از دوستان هر لينك و سايتي رو كه در اينترنت بود گشتيم و مطالعه كرديم و با چندتا از اين آگهي هايي كه در اينترنت هست تماس گرفتيم و جهت مشاوره به دفترشون رفتيم
يكي از اونها سرانجام با چرب زبوني ما رو متقاعد كرد كه توانايي اخذ اقامت از كشور نروژ رو داره به اين صورت كه ما رو از طريق رابطهايي كه داره ميبره نروژ و پرونده تشكيل ميدن و ظرف سه ماه اقامت ما رو ميگيرن و به اين وسيله هم ميتونيم كار كنيم و هم تحصيل
براي اين كار هم پول زيادي از سه نفرمون به عنوان پيش پرداخت طلب كردن. از اين ماجرا دو هفته گذشت و طي اين مدت هم يك بابايي از آلمان با ما تماس ميگرفت و ميگفت پيگير كارهاي ماست.
اونها با ذكر اينكه كار ما در حال پيگيري هست و به مراحل خوبي رسيده و با چرب زبوني دوباره پول طلب كردن و ما هم متاسفانه بازهم پرداخت كرديم
ولي كار رو هي كش دادن. يك ماه ، دو ماه ، .... شش ماه و هر دفعه هم ميگفتن كار به مشكلات جزئي برخورده ولي در حال پيگيري هستن.
از اين ماجرا بيش از يكسال ميگذره و طي اين مدت نه تنها هيچ كار مثبتي براي ما انجام ندادن ، بلكه پول ما رو هم پس نميدن. تازه نفر اصليشون هم غيب شده و ميگن رفته اروپا
اين شركت آگهي هاي زيادي با نام پرشيا اس... و يا هايلايت گلو... در اينترنت و در سايتهاي ايستگاه و همشهري و غيره پخش كرده. مواظب اونها باشيد تا كلاهتون رو نبرن.
ما از اونها شكايت كرديم و مشغول پيگيري از مراجع هستيم
دوستان اگر اطلاعات بيشتري در مورد اين كلاهبردارها ميخوان با من تماس بگيرن
ZZZZ2934@GMAIL.COM
پاسخ
(2011-01-30 ساعت 13:23)mehran2009 نوشته:  
[quote='mehran2009' pid='95090' dateline='1296377605']
دوستان
من تجربه تلخي از مهاجرت و پناهندگي دارم. پارسال بود كه به اميد يافتن اطلاعات براي مهاجرت با دو تا از دوستان هر لينك و سايتي رو كه در اينترنت بود گشتيم و مطالعه كرديم و با چندتا از اين آگهي هايي كه در اينترنت هست تماس گرفتيم و جهت مشاوره به دفترشون رفتيم
يكي از اونها سرانجام با چرب زبوني ما رو متقاعد كرد كه توانايي اخذ اقامت از كشور نروژ رو داره به اين صورت كه ما رو از طريق رابطهايي كه داره ميبره نروژ و پرونده تشكيل ميدن و ظرف سه ماه اقامت ما رو ميگيرن و به اين وسيله هم ميتونيم كار كنيم و هم تحصيل
براي اين كار هم پول زيادي از سه نفرمون به عنوان پيش پرداخت طلب كردن. از اين ماجرا دو هفته گذشت و طي اين مدت هم يك بابايي از آلمان با ما تماس ميگرفت و ميگفت پيگير كارهاي ماست.
اونها با ذكر اينكه كار ما در حال پيگيري هست و به مراحل خوبي رسيده و با چرب زبوني دوباره پول طلب كردن و ما هم متاسفانه بازهم پرداخت كرديم
ولي كار رو هي كش دادن. يك ماه ، دو ماه ، .... شش ماه و هر دفعه هم ميگفتن كار به مشكلات جزئي برخورده ولي در حال پيگيري هستن.
از اين ماجرا بيش از يكسال ميگذره و طي اين مدت نه تنها هيچ كار مثبتي براي ما انجام ندادن ، بلكه پول ما رو هم پس نميدن. تازه نفر اصليشون هم غيب شده و ميگن رفته اروپا
اين شركت آگهي هاي زيادي با نام پرش... اس... و يا هاي... گلو... در اينترنت و در سايتهاي ايستگاه و همشهري پخش كرده. مواظب اونها باشيد تا كلاهتون رو نبرن.
ما از اونها شكايت كرديم و مشغول پيگيري از مراجع هستيم
دوستان اگر اطلاعات بيشتري در مورد اين كلاهبردارها ميخوان با من تماس بگيرن
ZZZZ2934@GMAIL.COM
سلام
ضمن تشکر بسیار فراوان از جنابعالی از اینکه تجربه خود را با ما درمیان گذاشته اید من یکبار در همین سایت در ادرسی که قرار خواهم داد این مساله را گفتم اما کو گوش شنوا اگر شما ان تاپیک را به طور کامل مطالعه نمایید می بینید که وجود تمام حرفهایی که من گفته ام یکی به دلیل اینکه حال ندارد برود سربازی دیگری به خاطر اینکه دوست دارد رقاص شود و ... دوستان در فکر این کار هستند و متاسفانه مهاجرت را با سفر توریستی اشتباه گرفته اند در همان تاپیک راههای مناسبی برای مهاجرت معرفی کردم که متاسفانه از سوی این افراد که فکر می کنند خیلی زرنگ هستند و فکر می کنند ما که دنبال روشهای قانونی ان هستیم مغزمان معیوب است و ....
به هر حال مشکل ما ایرانی ها این است که کم مطالعه می کنیم و دوست نداریم از تجربیات دیگران که ارزان بدست نیامده است استفاده کنیم باز هم شما خدا را شکر کنید که اینها شما سوار قایق نکرده اند و در وسط ابها به این امید که پلیس دریایی شما را نجات می دهد رها نکرده اند
تازه امسال چند تا از کشتی ها که غرق شده اند و عده زیادی هموطنان جان خود را از دست دادند برای مهاجرت راههای فراوانی و جود دارد به شرطی که کمی اراده داشته باشیم و از فکر و اندیشه همدیگر بهتر استفاده نماییم اگر همچنان علاقه مند به مهاجرت هستید در همین سایت راههای مناسبی پیدا خواهید کرد
برای شما ارزوی موفقیت دارم
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3398
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
خواهش من از دوستاني كه تجربه من رو ميخونن اينه كه موضوع رو تا جايي كه ميتونن اطلاع رساني كنن تا شايد از اين طريق ديگران در دام چنين شيادهايي نيفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، frozen mind ، maani ، Classic ، hvm ، mofid ، mansour*** ، elix ، Karren ، barvos ، msar
دوستاني كه پيشنهاداتي از قبيل اخذ ويزا، اقامت ، كاريابي و غيره از اين دفاتر مشاوره اي مهاجرت ميگيرن ، خوب حواستون رو جع كنيد
قبل از انجام كار حتي يك ريال هم به اونها پرداخت نكنيد
اونها با چرب زبوني سعي در اغفال شما خواهند كرد ، گول نخوريد
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mofid ، javane_pishtaz ، danny_1990 ، mahe_choobi ، elix ، esm68 ، Behdad Peimani ، Karren ، msar
(2011-03-07 ساعت 14:54)ezdeham نوشته:  داداش مقصر خود تویی
تو اول باید کامل دربارش تحقیق کنی
و با 4 نفر از کسانی که فرستاده صحبت کنی
بعد اقدام کنی!

قبول دارم كه خودم مقصرم و تحت شرايطي كه داشتم ، عجولانه اقدام كردم
ولي اين موضوع باعث نميشه كه اطلاع رساني نكنم تا ديگران در اينچنين دامهايي نيفتن
پاسخ
خدا خیرت بده
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran2009 ، mofid ، javane_pishtaz ، leila88 ، بابک عجمی ، msar
تماسهاي زيادي از طرف متقاضيان مهاجرت داشتم كه متاسفانه اكثريت اونها تحت تاثير تبليغات شركتهايي مثل شركتي كه در پستهام اسم بردم ، ميخواستن مبالغ قابل توجهي پرداخت كنن.
اين يك زنگ هشدار هستش كه عده اي از اين آب گل آلود سوء استفاده ميكنن.
لطفا دوستاني كه اين پست رو ميخونن مطالب را در سطح گسترده كپي و اطلاع رساني كنن. وبلاگ بنده هم جهت اطلاعات بيشتر در خدمت دوستان هستش(امضاي بنده)
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: ahmadzareii ، rahbar ، ParsTrader ، mofid ، danny_1990 ، leila88 ، worldforex ، بابک عجمی ، elix ، msar
این چیزهایی که شما می گی واسه ایرانی ها در سراسر دنیا خیلی زیاده، من خودم واسه این موضوع اقدام کردم بعد از 8 ماه وقتی دیدم سر کار هستم سریعا پولم رو پس گرفتم اگه شما هم این کار رو کردی خوب خیلی راحت می تونی پولت رو پس بگیری چون اطلاعات این موارد رو خیلی با حساسیت بررسی می کنه حتی اون کسی که در آلمان به حسابش ریختی رو می تونی از طریق پلیس بین الملل پیگیری کنی الان 1 ساله که این قابلیت وجود داره.
اگه خواستی دقیقا بگو تا راهنمائیت کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehran2009 ، maxsoulfly ، shnoit ، danny_1990 ، worldforex ، farzad24 ، parkanet ، elix ، SEPIDEHHHH ، Karren ، msar
سلام من از همه کسایی که قصدشون آگاهی مردمه تشکر می کنم
اما از اونجچایی که من 4 ساله که در تلاشم به یکی از کشورهای پیشرفته برم
وموفق نشدم خواهشا منو راهنمایی کنید
همونطوری که گفتم تو این چند سال به امید گرین کارت بودم که نشد حالا با توجه به این که
وضع مالی خوبی ندارم یه شرکتی که تو سوئد هست که 100 هزار تومن میگیره میگه به حساب مالی ما تو بانک ملی ایران بریز و رزومه کاری تو برامون بفرست ما تو یکماه برات 5 تا شغل معرفی
میکنیم هر کدومو خواستی با کارفرما صحبت می کنیم ردیفش می کنیم
تلفنی باشون صحبت کردم
حالا به نظر شما پیگیرشون بشم یا نه میگید کلاهبردارند.
من تخصصم کامپیوتر و موبایله
ممنون
[font=Arial] اگه فریاد طوفان تو گلومه
اگه شب سایه سایه روبرومه
اگه عمری اسیره انتظارم
اگه راهی بجز موندن ندارم[/font]

منم من آخرین اسیر این زمین که حتی یک نفس ویرون نمیشم
تنم زخمی ترین دلم تنهاترین ولی با بغض
شب همخو نمیشم
پاسخ
تشکر کنندگان: danny_1990 ، 9 مليمتر ، msar
من بعد از دیدن نام این تاپیک انتظار داشتم که مشکلات عدیده و لاینحل شما را پس از پناهندگی به اروپا بخوانم ولی (به نظر من خوشبختانه) شرکت شما کلاهبردار از آب در آمد و شما الآن در خانه خودت لااقل امنیت جانی دارید و هیچ کدام از مشکلات پناهندگی را هم تجربه نکرده اید. یک زمانی پناهندگی دشوار بود ولی پس از تحمل سالها سختی می شد به حقوق شهروندی رسید ولی در حال حاضر آنقدر شرایط را دشوار کرده اند که برخی پناهجویان پس از تحمل سالیان دراز حقارت و سختی و تلاش برای حقوق اولیه و انسانی خود اکنون به این نتیجه رسیده اند که خود را به آتش بکشند و یا لب خود را بدوزند و اعتصاب غذا کنند که البته این کار هم برایشان ثمری نداشت. امیدوارم که بتوانید پول خود را هم هر چه زودتر پس بگیرید.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
یکی از دوستان بنده هم که از طریق مالزی اقدام کرد برای رفتن به استرالیا و پناهندگی بنا به چه دلیلی لنجی که سوارش بودن بعد از 1 ساعت حرکت ایست میکنه و دیگه حرکت نمیکنه و پلیس ها هم پیداشون میکنن میگیرن میبرنشون تازه این بنده خدا رفیقه من نزدیک 15 میلیون خرج کرده بود الانم از پلیس استرالیا زنگ زدن به خانوادش میگن یا پول میفرستین دیپورتش کنیم یا اینجا 3 ماه زندانی میشه و بعد از 3 ماه با هزینه خودمون دیپورتش میکنیم
تازه حدود یه ماه هم تو مالزی الاف بود ................................
الانم زندانه و خانوادش خیلی نگرانن..........
[font=Arial]به نام اهورامزدا خدای یکتا و خالق بخشنده[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، rs232 ، mehran2009 ، maxsoulfly ، farzad24 ، elix ، lighter ، mhsenpc ، Karren ، msar
(2011-05-23 ساعت 22:28)rs232 نوشته:  من بعد از دیدن نام این تاپیک انتظار داشتم که مشکلات عدیده و لاینحل شما را پس از پناهندگی به اروپا بخوانم ولی (به نظر من خوشبختانه) شرکت شما کلاهبردار از آب در آمد و شما الآن در خانه خودت لااقل امنیت جانی دارید و هیچ کدام از مشکلات پناهندگی را هم تجربه نکرده اید. یک زمانی پناهندگی دشوار بود ولی پس از تحمل سالها سختی می شد به حقوق شهروندی رسید ولی در حال حاضر آنقدر شرایط را دشوار کرده اند که برخی پناهجویان پس از تحمل سالیان دراز حقارت و سختی و تلاش برای حقوق اولیه و انسانی خود اکنون به این نتیجه رسیده اند که خود را به آتش بکشند و یا لب خود را بدوزند و اعتصاب غذا کنند که البته این کار هم برایشان ثمری نداشت. امیدوارم که بتوانید پول خود را هم هر چه زودتر پس بگیرید.

عنوان تاپیک رو من برای هشدار بیشتر درباره این نوع از مهاجرت گذاشتم Wink

پاسخ
تشکر کنندگان: rs232 ، بابک عجمی ، msar
خداييش يه نگاه به وب سايت جديدشون بندازيد:

حتما كسايي هستن كه اين ادعاهاي بچه گانه رو باور ميكنن و ميفتن توي دام
به نظرم تنها راه جلوگيري از ايم موضوع اطلاع رساني هستش. به تمام كساني كه داخل آدرس بوك
داريد اين ك ل ا ه ب ر د ا ر ي رو اطلاع بديد

دوستان لطفا از قرار دادن لینک سایر سایت ها حتی برای هشدار درباره تخلفات اونا خودداری کنید! وظیفه ما اطلاع رسانی ست البته بدون نام بردن اسم شرکت ها
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
کسی نیست جواب ما رو بده
[font=Arial] اگه فریاد طوفان تو گلومه
اگه شب سایه سایه روبرومه
اگه عمری اسیره انتظارم
اگه راهی بجز موندن ندارم[/font]

منم من آخرین اسیر این زمین که حتی یک نفس ویرون نمیشم
تنم زخمی ترین دلم تنهاترین ولی با بغض
شب همخو نمیشم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، msar
(2011-05-26 ساعت 18:24)ezdeham نوشته:  
(2011-05-23 ساعت 17:30)reza4uut نوشته:  سلام من از همه کسایی که قصدشون آگاهی مردمه تشکر می کنم
اما از اونجچایی که من 4 ساله که در تلاشم به یکی از کشورهای پیشرفته برم
وموفق نشدم خواهشا منو راهنمایی کنید
همونطوری که گفتم تو این چند سال به امید گرین کارت بودم که نشد حالا با توجه به این که
وضع مالی خوبی ندارم یه شرکتی که تو سوئد هست که 100 هزار تومن میگیره میگه به حساب مالی ما تو بانک ملی ایران بریز و رزومه کاری تو برامون بفرست ما تو یکماه برات 5 تا شغل معرفی
میکنیم هر کدومو خواستی با کارفرما صحبت می کنیم ردیفش می کنیم
تلفنی باشون صحبت کردم
حالا به نظر شما پیگیرشون بشم یا نه میگید کلاهبردارند.
من تخصصم کامپیوتر و موبایله
ممنون

داداش پیشنهاد من به تو اینه
پاشو بیا یک کشور اروپایی ، اعلام پناهندگی بکن
اگر کمی دربارش جستجو کنی راه و چاه هم دستت میاد ، خیلی هم بهتر از این کار هاست که شما ها میکنید

دوست عزیز پیشنهاد می کنم قوانین و مقررات این وب سایت رو یکبار دیگه بخونید! پیشنهاد روش های غیر قانونی در این سایت ممنوع است!
ضمنا اگر راه حلی مناسب در پاسخ به سوالات کاربران ندارید، مجبور نیستید که جواب دهید می توانید سکوت کنید تا دوستان با تجربه تر راهنمایی کنند.
روشی که شما پیشنهاد می کنید میتواند برای دوستان خطرناک باشد و به قیمت عمر و زندگی آنها تمام شود و حتما شما این را نمی خواهید.
موفق و پاینده باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، یه مهاجر ، ParsTrader ، laili ، OverLord ، maxsoulfly ، mohammad.maleki ، rs232 ، Shezem ، elix ، esm68 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان