کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک مورد نیاز برای ویزای تحصیلی
(2016-04-30 ساعت 04:39)ّfarhad نوشته:  
(2016-04-29 ساعت 03:36)fairy نوشته:  
(2016-04-28 ساعت 04:05)ّfarhad نوشته:  آره
اما چه دانشگاه هایی(با مدرک دانشگاه آزاد یا علمی کاربردی) و از چه طریق باید اقدام کرد؟

با مدرک دانشگاه ازاد شما بهترین دانشگاه ها هم می تونید اپلای کنید..شما باید واجدشرایط باشید فقط..مثلا اگه گفتن ایلتس ۷ یا تافل ۱۰۰ می خوایم خب باید داشته باشید..یا نمره جی ار ای..همه اطلاعات رو از قسمت Admission criteria می تونید ببینید...اسم دانشگاه ها برای رشته مورد نظر رو می تونید گوگل کنید..
از این سایت هم می تونید استفاده کنید

http://www.applyabroad.org/

ممنون از شما..
با مدرک داشگاه علمی کاربردی هم میشه؟

فک نمی کنم مشکلی داشته باشه..شما چیزایی که می خوان رو داشته باشین پذیرش میدن
[/quote]

ممنونم ازتون / ببخشید گیر دادم به دانشگاه ها..  ولی معدل حداقل چند میخواد ؟
[/quote]

اکثر دانشگاه ها ۱۶ به بالا
بستگی به دانشگاه داره..شما اگه سایت دانشگاه هارو چک کنید همه اطلاعات رو می تونید به دست بیارید.
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، ّfarhad
اکثر دانشگاه ها ۱۶ به بالا
بستگی به دانشگاه داره..شما اگه سایت دانشگاه هارو چک کنید همه اطلاعات رو می تونید به دست بیارید.
[/quote]

یه دنیا ممنون از راهنمایی خوبتون.
Dum spiro spero
پاسخ
تشکر کنندگان:
آیا برای یک دوره 1 ساله کالج, میشه ویزا گرفت؟
من لیسانس عمران دارم و می خوام از کالج جورج براون پذیرش 1 ساله مدیریت ساخت بگیرم. آیا سفارت ویزا میده؟32 سالم هست و گپ فارغ التحصیلی تا الان را هم کار مرتبط داشتم.
از ایران تا حالا کسی برای کالج تونسته ویزا بگیره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-03 ساعت 22:35)amirfriendship نوشته:  آیا برای یک دوره 1 ساله کالج, میشه ویزا گرفت؟
من لیسانس عمران دارم و می خوام از کالج جورج براون پذیرش 1 ساله مدیریت ساخت بگیرم. آیا سفارت ویزا میده؟32 سالم هست و گپ فارغ التحصیلی تا الان را هم کار مرتبط داشتم.
از ایران تا حالا کسی برای کالج تونسته ویزا بگیره؟

معمولا ویزا به پذیرش کالج نمیدن. اگه برای مستر مدیریت یا رشته خودتون اپلای کنید شانس بیش تری دارید.
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، یکی از دوستان برای اپلای ازش گواهی اشتغال به تحصیل خواستن، دانشگاه دولتی نمیده و فقط یه گواهی موقت خطاب به یک آموزشگاه داخلی و با عنوان فاقد اززش ترجمه داده، امکان ترجمه این گواهی بدون خطاب هست؟ اگه دارالترجمه ای میشناسین که انجام میده ممنون میشم معرفی کنید. هزینه اش هم مهم نیست.
سوال دوم هم این که آیا میشه جای گواهی اشتغال به تحصیل، کارت دانشجویی بین المللی به دانشگاه خارجی ارائه کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام وقت بخیر
از دوستان کسی پذیرش دانشگاه نیوبرانزویک را گرفته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان